Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Kilka bardzo ważnych pytań o UrT
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Krzysiek1
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

Kilka bardzo ważnych pytań o UrT

1. Idzie zmienić kolor celownika i jak to można (jeśli da się) zrobić?
2. Czasami widze jak gracz pisze np. -->[:-)<-- i wydaje mi się że ma to ustawione na jednym z klawiszy na klawiaturce, jak idzie przypożądkować klawisz radia na klawiaturce to wiem ale nie wiem jak np. klawiszowi na klawiaturze przypożądkować np .coś takiego -=LOL=-
3. Czasami widze również że grasz po przeładowaniu magazynka na chacie pisze że przeładowuje właśnie broń albo jak rzuca granata to pisze na chacie, że rzucił właśnie granata i należy uważać, jak idzie również przpożądkować sobie taki bajer?
4. Dlaczego na serwerach Gameservers.net (01, 02 ,03 ,04) i innych nie wrzuca się mapek robionych przez innych ludzi, chodzi o ty dlaczego na wszystkich serwerach non stopa gra się na standardowych mapkach, bo chętnie bym zagrał na UT_Sliema czu UT_txantrea_beta1

Miałem jeszcze więcej pytań ale zapomniałem już o co chciałem zapytać, jak se przypomne to zadam je w tym temacie.
Dziękuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2004 00:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krzysiek1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krzysiek1 Znajdź więcej post'ów przez  Krzysiek1 Dodaj Krzysiek1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krzysiek1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

1. \cg_crosshairRGB"Wartość" // Zmienia kolor celownika.

http://dgames.tkdami.net/modules.ph...wpage&pid=5

tu masz opisane z tabela kolorow razem (trzeba sie chyba zarejestrowac tam ;o)

2. /bind x say -=LOL=-

x- dowolny klawisz.


3. Z granatem to bylo chyba /cg_autoradio 1 czy 100

4.Nie gra sie bo ludziom sie nie chce sciagac nowych mapek. Sa serwery custom maps ale w NIemczech taki jest bodajrze 1 ;l

Jak chcesz pograc w Slieme to szukaj serwerow w trybie CTF, w tym trybie sie najczesciej gra slieme.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2004 01:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
disKret
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Dark jak zwykle nieoceniony
Jesteś kolego filarem tej społeczności

__________________
In nature, nothing is ever right. Therefore, if everything is going right ... something is wrong.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2004 08:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil disKret Znajdź więcej post'ów przez  disKret Dodaj disKret do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać disKret prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krzysiek1
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

Smile

1. Link nie działa, zarejestrowałem się i pisze coś takiego "Sorry... This page doesn't exist."
Ale o ile mi się wydaje to w miejscu "Wartość" należy wpisać coś takiego ^5 ???
3. Działa ale jak idzie zamiast "Granade" wpisać mój wyraz np. Uwaga granat leci?
5. Gdy grają dwie drużyny, w których wygrywa Red 20 - 3 z Blue to idzie zrobić coś takiego jak shuffle team, jaka jest komenda na to shuffle team?
6. Wiem że idzie zrobić na serwerze jakiś głupi vot np. map_casa_jest_the_best? Jaka jest komenda na takiego vota w konsoli?
7. A tu mam najważniejszy chyba problem, otóż używam ASE do wyszukiwania serwerów i problem jest następujący:
mam serwer na którym ASE nie potrafi zrobić pinga (pinguje przez program ASE i pingi są cały czas 9999) ale jak dam w Windowsie Start->Uruchom-> ping xxx.xxx.xxx.xxx -t (ip tego serwera) to okazuje się że mam normalne pingi do tego serwera. Mówiąc w skrócie ASE nie potrafi pingnąć na dany serwer ale poprzez komende "ping" w Uruchom mam normalne pingi. Czy to może być wina mojego ASE czy jakoś jest dziwnie poustawiany serwer mojego providera (tego który mi udostępnia neta)???
8. Co to znaczy pure server i dedicated server?
9. Dlaczego wycofali flash z poprzedniej wersji i czy powróci do nowej wersji?
10. Czy idzie mieć nicka tak by nie wpisywać podkreślnika czy myślnika "Zabije_was" "Zabije-was" i czy można mieć nicka z dwóch wyrazów nie wstawiając takich znaków łączących te dwa wyrazy?

No to by było na tyle.
Dziękuje ci DARK_ANGEL respect

Edytowane przez Krzysiek1 dnia 13-01-2004 o godz. 12:25

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2004 11:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krzysiek1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krzysiek1 Znajdź więcej post'ów przez  Krzysiek1 Dodaj Krzysiek1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krzysiek1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

3. chyba nie
5. /callvote suffleteams
6. /callvote map map_casa_jest_the_best ...
9. a kto to wie ...
10. wpisujesz /name i nic w cudzysłowiu np. /name "jestem the best"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2004 12:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rombi
Jah is rEaL!!!



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Tychy

...

8. Pure server to znaczy (z tego co wiem). że żeby dostać sie na server musisz mieć identyczne paki (pliki .pk3) co na nim (serwerze) sie znajdują...
A dedicated to znaczy, że Twój server może być dedykowany do sieci LAN/netu lub nie dedykowany...

__________________
If You find a few minutes to pray, i know Jah will show You the way....



Właśnie słucham:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2004 14:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rombi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rombi Znajdź więcej post'ów przez  Rombi Dodaj Rombi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rombi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
disKret
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

5. /callvote suffleteams

Haaa. Suffletów Ci się zachciało.
Ja bym polecił shuffleteams

__________________
In nature, nothing is ever right. Therefore, if everything is going right ... something is wrong.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2004 14:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil disKret Znajdź więcej post'ów przez  disKret Dodaj disKret do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać disKret prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez Krzysiek1
1. Link nie działa, zarejestrowałem się i pisze coś takiego "Sorry... This page doesn't exist."
Ale o ile mi się wydaje to w miejscu "Wartość" należy wpisać coś takiego ^5 ???



Cos tam system rejestracji jest chyba uszkodzony czy cholera wie co.
Chodzilo mi o ta tabelke (nie mam jak podac ci linka do manuala ktory normalnie znajduje sie na stronie urbanterror.net bo strona jest aktualnie wylaczona:> ) :

TABELKA

Wiec wartosi wybierasz z tej tebelki.

quote:

7. A tu mam najważniejszy chyba problem, otóż używam ASE do wyszukiwania serwerów i problem jest następujący:
mam serwer na którym ASE nie potrafi zrobić pinga (pinguje przez program ASE i pingi są cały czas 9999) ale jak dam w Windowsie Start->Uruchom-> ping xxx.xxx.xxx.xxx -t (ip tego serwera) to okazuje się że mam normalne pingi do tego serwera. Mówiąc w skrócie ASE nie potrafi pingnąć na dany serwer ale poprzez komende "ping" w Uruchom mam normalne pingi. Czy to może być wina mojego ASE czy jakoś jest dziwnie poustawiany serwer mojego providera (tego który mi udostępnia neta)???



Hmmm ase sie laczy chyba do swoich oddzielnych skanerow, ktore pozniej pinguja serwer, ale pewnosci nie mam ;p
MOze jest jakis problem z portami ?




quote:

9. Dlaczego wycofali flash z poprzedniej wersji i czy powróci do nowej wersji?



Wg. oficjalnego info flash zniknal bo mial za duzo BUGOW, a tak naprawde to nikt nie wie :>
Nie w wersji 3.2 ponoc nie bedzie flasha, ale kto wie =d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2004 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krzysiek1
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
4.Nie gra sie bo ludziom sie nie chce sciagac nowych mapek. Sa serwery custom maps ale w NIemczech taki jest bodajrze 1 ;l


A mógłbyś mi podajć ip i port tego serwera bo do UrT jest mnóstwo świetnych mapek a jak wchodze na tego serwa Gameservers.net to ludzie tylko grają w kółko do znużenia (już mi się żygać później chce od tego) casa--uptown--turnpike i tak w kółko. Chciałbym wreszcie zagrać na innych dobrych mapkach by było jakieś urozmaicenie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2004 13:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krzysiek1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krzysiek1 Znajdź więcej post'ów przez  Krzysiek1 Dodaj Krzysiek1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krzysiek1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

[fUn]-Gamers - *#Home of the Custom Maps#* Clan-Server - powered by www.projectPoR.de|204ms|217.160.222.9:27900 to chyba ten ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2004 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krzysiek1
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez GruBk4
[fUn]-Gamers - *#Home of the Custom Maps#* Clan-Server - powered by www.projectPoR.de|204ms|217.160.222.9:27900 to chyba ten ...

Dzięki ale czy serwer sprawdza to czy mam orginalnego cd-key'a, bo jeśli tak jest to nie zagram sobie tam, nie mam orginalnego cd-key'a.

Jeszcze mi się przypomniało coś o co chciałem zapytać a więc
11. Jeśli zgine to moge patrzeć jak grają inni z widoku FPP i TPP, chodzi mi o widok TPP (widok z trzeciej osoby) czy da się zrobić tak by przy tym widoku można by było obracać kamerą w każdą strone o 360 stopni, wiecie po prostu chciałbym móc obracać kamerą jak mam widok TPP a nie tylko widzieć gracza z tyłu. Idzie coś takiego zrobić?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2004 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krzysiek1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krzysiek1 Znajdź więcej post'ów przez  Krzysiek1 Dodaj Krzysiek1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krzysiek1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

11. http://www.desrat.com/modules.php?o...d=46&page=1 próbuj ale to chyba działa podczas odgrywania dema

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2004 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krzysiek1
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

Co mam zrobić z tym plikiem, czy cała zawartość mam wkleić do pliku config.cfg albo mam poprostu wrzucić ten plik do foldera q3ut3?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2004 14:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krzysiek1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krzysiek1 Znajdź więcej post'ów przez  Krzysiek1 Dodaj Krzysiek1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krzysiek1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Nie wiem czy nie wystarczy wkleic do cfg tylko, ale moge sie mylic :o

Pokombinuj sam ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2004 15:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4t3ex.pl
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Powinieneś sobie go zapisac do q3ut3 powiedzmy w nazwie tp.cfg i potem w tutaj

quote:

bind x "toggle cg_thirdperson; vstr 3rd_00; vstr far_04" //toggle third person
bind x "vstr 3rd_c" // Closer
bind x "vstr 3rd_f" // Farther
bind x "vstr 3rd_l" // Left
bind x "vstr 3rd_r" // Right



wszendzie w X pozmieniaj sobie klawisze cały zawartosc tego txt zapisz sobie do quake3/q3ut3, i powiedzmy jak ustawisz d w "bind f11 "vstr 3rd_r"" / Right " to jak nacisniesz na F11 w czasie oglądania demka pokaze ci się chłopek od boku juz nie z widoku broni itp , itd

oczywiscie przy oglądaniu demka dzialają tylko klawisze F**

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2004 00:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:35.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions