Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Multiplayer > ej panowie
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
LoLo
RifleMan (Donkey)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Jeszcze mnie okradniecie i co. :D hahaha lol

Exclamation ej panowie

ej mam taka sprawe stawiam sobie server taki na lana i chce zeby na tym serverze dzialaly kody....co ja mam zrobic? odpowiedzcie szybko pls...

__________________
Z Wódką nie wygrasz......
Ty Ją w morde a ona Ciebie na ziemie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2005 16:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoLo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoLo Znajdź więcej post'ów przez  LoLo Dodaj LoLo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoLo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
majan
#ZTP|majAN*VcL



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Kostrzyn

Re: ej panowie

quote:
Napisane oryginalnie przez LoLo
ej mam taka sprawe stawiam sobie server taki na lana i chce zeby na tym serverze dzialaly kody....co ja mam zrobic? odpowiedzcie szybko pls...


We wersji multiplayer sa inne kody niz na single, sa to tak zwane czitery, lub czity jak kto woli, jak znajdziesz takiego czitera (w co watpie) to powinienes wylaczyc punkbuster, poniewaz to on wykrywa cheaterow i ich wywala ze serwa

__________________
life is a game

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2005 23:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil majan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do majan Znajdź więcej post'ów przez  majan Dodaj majan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać majan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoLo
RifleMan (Donkey)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Jeszcze mnie okradniecie i co. :D hahaha lol

ja juz ..

ja juz wiem wszystko bo mi qmpel powiedzial ale teraz pisze mi jakies "reset hunk" czy cos takiego i server shoutdown czy jakos tak a w dupe i tyle..

__________________
Z Wódką nie wygrasz......
Ty Ją w morde a ona Ciebie na ziemie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2005 08:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoLo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoLo Znajdź więcej post'ów przez  LoLo Dodaj LoLo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoLo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HFL
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cześć

tak jak było w temacie komenda

piszesz devmap mp_nawaMapy mapa sie zrestartuje i działaja komendy noclip, god i.t.d.

Pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2005 13:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoLo
RifleMan (Donkey)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Jeszcze mnie okradniecie i co. :D hahaha lol

ej

ej ale! pisze mi reset hunk jakies i server shoutdown! robi sie i nagle dupa

__________________
Z Wódką nie wygrasz......
Ty Ją w morde a ona Ciebie na ziemie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2005 19:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoLo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoLo Znajdź więcej post'ów przez  LoLo Dodaj LoLo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoLo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sgt. Chaos
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Biskupiec, koło Olsztyna

nie wiem jak wstawic kody do MP, ale uwazaj bo ktos moze nagrac demo tobi i innym ktorzy bede grali na tym servie, a wtedy tworcy gry moga dac bana i bedzie lipa, trzeba bedzie poszukac nowego cd-key`a, UWAZAJ

POZDRAWIAM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2005 11:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sgt. Chaos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sgt. Chaos Znajdź więcej post'ów przez  Sgt. Chaos Dodaj Sgt. Chaos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sgt. Chaos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoLo
RifleMan (Donkey)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Jeszcze mnie okradniecie i co. :D hahaha lol

no ja pie.....

no do jasnej holery czy ktos wogole czyta na co odpisuje jak maja mnie kur** zlapac na lanie!!?!?!?!?aaa wogole

__________________
Z Wódką nie wygrasz......
Ty Ją w morde a ona Ciebie na ziemie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2005 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoLo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoLo Znajdź więcej post'ów przez  LoLo Dodaj LoLo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoLo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sgt. Chaos
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Biskupiec, koło Olsztyna

Talking

Jak tak bardzo zalezy ci na czitach to wejdz sobie na ta strone http://www.cod-jumper.forall.pl/Cziterzy.html

Pod opisami czitow jest jeden pack do pobrania. Moze to cie zainteresuje.

ŚMIERĆ DLA CZITERÓW

pOZDRAWIAM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2005 15:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sgt. Chaos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sgt. Chaos Znajdź więcej post'ów przez  Sgt. Chaos Dodaj Sgt. Chaos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sgt. Chaos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:15.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions