Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Boardowicze laczcie sie !!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
LaGranda
Masta of Dizasta



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Poznań

Thumbs up Boardowicze laczcie sie !!!

Ostatnio naszla mnie taka koncepcja, aby zorganizowac jakies spotkania boardowiczow w necie. Chodzi mi o lepsze poznanie odwiedzajacych, pomoc online itd. Calkiem niezlym pomyslem jest gra boardowiczow na jakims obgadanym serwerku. Mozna sie razem posmiac pofragowac, zoraganizowac sekcje vq3 i cpma. Jak narazie, to na serwerach ktore odwiedzam (vq3) spotkalem tylko 1 osobe z boarda. Mozna tez zgadac sie na irc! Co sadzicie o takiej propozycji? Czy nie chcielibyscie zobaczyc jak lama LaGranda wymiata z RL, bo ja bardzo chetnie zobaczylbym boardowiczow w akcji. Fpp.pl posiada swoje wlasne mapki do q3, a z tego co wiem to R.Wisla majstruje kolejne.


P.S Moze to i denny pomysl, ale musimy jakos tego boarda rozruszac. Kto wie moze kiedys powstanie serwer dedykowany specjalnie dla graczy tu wpadajacych.

__________________
Yoo! madafaka. All your base belong to LaGranda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 13:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaGranda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaGranda Znajdź więcej post'ów przez  LaGranda Dodaj LaGranda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaGranda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Lightbulb kul :P

ej kul pomysl.... fajnie sie tak spotkac ja narazie tesh spotkalem jedna osobe z board'a (LaGrandę)... szkoda ze wszyscy by mnie fragowali bo bysmy wiekszosc grali na cpm a ja nie potrafić na tym grać. . Jak by sie zjawilo tyle osup eh co to by bylo na servie... ale ogulnie pomysl spox

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 13:26
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Najpierw przeczytałem boardowicze lEczcie się i z radością zajrzałem

A tu takie rozczarowanie...

LaGranda:




powiedz tylko gdzie i kiedy.





{z}BobeK: ja też wolę wanilię... Szkoda tylko, że jestem słabiutki...

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Edytowane przez slawek dnia 24-01-2002 o godz. 14:49

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 14:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

niezle niezle tylko ze ja juz wiekszosc osob z board-q3 znam osobiscie
mozna by pograc czemu nie

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 14:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
niezle niezle tylko ze ja juz wiekszosc osob z board-q3 znam osobiscie


I nie tylko z boarda-q3

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

LaGranda ty stary maniakalny qwakowy morderco!.....




... masz niezły pomysł

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: kul :P

quote:
Napisane oryginalnie przez {z}BobeK
szkoda ze wszyscy by mnie fragowali bo bysmy wiekszosc grali na cpm a ja nie potrafić na tym grać.


E tam, ja niby gdy jeszcze grałem czynnie w Q3 to grałem na CPM, jednak odkąd gram w urban terror to zawsze gdy zaglądam na jakieś serverki Q3 to są to vq3

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 16:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

to pytanie gdzie i kiedy???

ale mam nadzieje ze nie bedzie dyskryminacji vq3 ... bedziemy grac tyle samo an CPM co na VQ3

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 16:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Boardowicze laczcie sie !!!

quote:
Napisane oryginalnie przez LaGranda
Mozna tez zgadac sie na irc!


#fpp.pl - zapraszamy

quote:
Fpp.pl posiada swoje wlasne mapki do q3


???

quote:
a z tego co wiem to R.Wisla majstruje kolejne.


Kto?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 17:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

nom
#fpp.pl rulz

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
#fpp.pl rulz


infi tylko moglbys czesciej na nim bywac

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 18:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

bywalbym gdybym mial czas
a dzis jeszcze wyjezdzam w gory wiec bede mial jeszcze mniej czasu:/

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 18:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaGranda
Masta of Dizasta



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Poznań

[FPP]SweepeR

"#fpp.pl - zapraszamy" - spoko wpadne to pogadamy i zreszta na boardzie sie ustali

"Fpp.pl posiada swoje wlasne mapki do q3 - ???", "a z tego co wiem to R.Wisla majstruje kolejne." - Kto ?

Odrob zadanie domowe (wstyd ) - http://quake3.fpp.pl/wislaraf/

{z}BobeK
to pytanie gdzie i kiedy??? - sie ustali terminy

killertowa - LaGranda ty stary maniakalny qwakowy morderco!.....
No pomordujemy sie niedlugo razem

slawek - powiedz tylko gdzie i kiedy (czytaj {z}BobeK)

Infinite - bywalbym gdybym mial czas a dzis jeszcze wyjezdzam w gory wiec bede mial jeszcze mniej czasu:/

jak wrocisz to nadal bedziemy grac


Sorry za forme odpowiedzi, ale tak mi wygodnie i nie musze tego quote pisac mysle, ze sie polapiecie. Widze ze czesci sie pomysl podoba, nalezy teraz ustalic jakies terminy i zaczynamy zabawe . Mozna wykombinowac grupy vq3 i cpma. Ja gram vq3, poniewaz na cpma sie nie znam (0 obycia z mapami ).

__________________
Yoo! madafaka. All your base belong to LaGranda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 19:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaGranda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaGranda Znajdź więcej post'ów przez  LaGranda Dodaj LaGranda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaGranda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HusTler
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Krynica Zdrój

Thumbs up

jestem poczatkujacym boardowcem ale chcialbym zapisac sie do sekcji vq3 Tez tylko LaGrande widzialem na necie. Pomysl jest qul

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 19:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HusTler Znajdź więcej post'ów przez  HusTler Dodaj HusTler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HusTler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

Hustler - ty chyba miales kiedys jakąś inną xywke prawda? bo cie chyba widzialem pare razy...

LaGranda - przestan muwic do mnie {z}BobeK tylko BobeK bo jak wpisywalem to sie pomylilem i tak zostalo ...

RESZTA - he a co do spotkania to sie zobaczy ale smiesznie mozna by bylo zrobic ze ci z vq3 mogli by zagrac na cpm i na odrut|| heh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 20:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

Re: Re: Boardowicze laczcie sie !!!

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
Kto?

eh Sweep zebys nie wiedzial kto to... wstyd

to jedyny w polsce koles ktory robi/robil programy do q3. moze slyszales: addmap, addbot, addtexture i kilka innych. a poza tym robi mapki... m.in. zrobil mapke fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

#fpp.pl rox - z tym ze ja tam za dloogo przesiaduje

Mapke #fpp.pl? hmm - moze jak sie naucze robic dobre to zrobie takowa do qw

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 22:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

prostym rozwiazaniem jest serwer TDM/CTF postawiony na OSP gdzie jest mozliwosc votowania vq3/cpma nio a na boardzie by sie podawalo godzinki spotkan -kto chce by wpadal....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 08:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HusTler
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Krynica Zdrój

Bobek z jaka xywa mnie pamietasz? Czasami gram z xywa sm00th
To kiedy gramy? (ja i CPMA - on bedzie zle )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 09:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HusTler Znajdź więcej post'ów przez  HusTler Dodaj HusTler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HusTler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pulsar
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

popieram

__________________
__________________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 10:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pulsar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pulsar Znajdź więcej post'ów przez  Pulsar Dodaj Pulsar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pulsar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

quote:
przestan muwic do mnie {z}BobeK tylko BobeK bo jak wpisywalem to sie pomylilem i tak zostalo ...


BobeK
skoro nie jesteś {z}BobeK, to chyba miałem przyjemność widzieć Cię jakiś tydzień wstecz na serwie Arena Przemyśl (to)

???

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 10:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

HuStler - smOOth'a widze bardzo bardzo czesto na necie (aster, m@w, nbf... <- servery) a ty chyba miales xywke misiu czy cos i czytalem na stronce xt ze wlasnie misiu spowrotem wrucil do xt pod xywa HuStler...

slawek - ja nie gralem prawie nigdy na Arena Przemysl ... a pod jaka xywa grasz ? aha {z} to klan co nie? ja gram z taka xywa tak jak na moim szpanerski podpisie... ja nigdy (prawie moze z 10 razy) gralem z xywka BobeK
jakby co to ja gram na serverach = M@W , nBf , aster 62 , Alternative , Atmosfera.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 11:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Wiedziałem że to musi być pomyłka, bo tamten dostał niezłe wpierdy



A pod jaką ksywką miałbym walczyć? Oczywiście - swoją.


LaG widzę, że gdzieś tu jesteś - popchnij ten temat dalej, zanim przeidziemy do dresów Kupa ludzi się podjarała (ja też, a może nie będę mile widziany??).
Zdaje się że masz wszystko co trzeba: rozeznanie, znajomość tematu, doświadczenie i poparcie ludu by wprowadzić pomysły w życie.
Wiesz, że tylko blitzkrieg może dać sensowne rezultaty, inaczej wszystko rozejdzie się po kościach. Nie to, że chciałbym wszystko zrzucić na Ciebie.
Jeśli będę w czymś mógł pomóc - daj znać.

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 11:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HusTler
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Krynica Zdrój

Talking

Misiek mialem daaaaawno temu Bylem wtedy w xt pierwszy raz, potem przygody z innymi klanami i teraz spowrotem w xt
Jak mnie zobaczysz gdzies na serverku to daj znac (zaczepiaj mnie albo cos) bo ja cie nie kojarze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 15:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HusTler Znajdź więcej post'ów przez  HusTler Dodaj HusTler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HusTler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Re: Re: Boardowicze laczcie sie !!!

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
eh Sweep zebys nie wiedzial kto to... wstyd

to jedyny w polsce koles ktory robi/robil programy do q3. moze slyszales: addmap, addbot, addtexture i kilka innych. a poza tym robi mapki... m.in. zrobil mapke fpp.pl



Heheh. Wiem wiem, juz teraz wiem Tylko po prostu tak to jest, jak sie nie ma jakiejs zabojczej xyvki, ktora latwo wchodzi w pamiec Juz wczesniej bylem na jego stronce, tylko po prostu tak jakos mi nie utrwalila sie w pamieci. Ale mapki wygladaja very nice.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaGranda
Masta of Dizasta



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez slawek
LaG widzę, że gdzieś tu jesteś - popchnij ten temat dalej, zanim przeidziemy do dresów ... tylko blitzkrieg może dać sensowne rezultaty.


Spoko na boardzie jestem codziennie od pewnego czasu, wiec panuje nad rozwojem topika. Nie daje posow, bo po co nabijac .

__________________
Yoo! madafaka. All your base belong to LaGranda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 20:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaGranda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaGranda Znajdź więcej post'ów przez  LaGranda Dodaj LaGranda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaGranda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HusTler
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Krynica Zdrój

Question

Dobra jaki dzien i ktora godzina na meczyki Wam odpowiada ? Trzeba jeszcze serverek jakis spokojny znalesc i refa skombinowac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 20:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HusTler Znajdź więcej post'ów przez  HusTler Dodaj HusTler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HusTler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
emi
lame



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

Chcialbym sapisac sie do sekcji lyzwiarstwa figurowego...
A i jeszcze jedno: Jest tu jakis cwaniak ?

__________________
To jest walczyk ,
warszafski walczyk....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil emi Znajdź więcej post'ów przez  emi Dodaj emi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać emi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Lagranda - przyjezdzaj do Gdanska.... to se pogramy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 23:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaGranda
Masta of Dizasta



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]LucaS
Lagranda - przyjezdzaj do Gdanska.... to se pogramy


Predzej czy pozniej tam zawitam i zmluce ci dupsko .

__________________
Yoo! madafaka. All your base belong to LaGranda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 00:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaGranda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaGranda Znajdź więcej post'ów przez  LaGranda Dodaj LaGranda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaGranda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:12.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions