Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Co można ... ? (scena UrT)
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Lightbulb Co można ... ? (scena UrT)

Skoro nikt takiego tematu nie zalorzyl no to musze zrobic to chyba ja. To tak, kazdy nazeka,skarzy sie itd na nasza scene UrT to moze nalezaloby cos z tym zrobic ? chcialbym zeby kazdy kto to czyta wypowiedzial sie na temat "Co można zrobić żeby było lepiej?" chciałbym zeby kazdy zucił jakims pomysłem który mugłby jakoś cos poprawić. Tutaj proźba do Redaktorów i Adminów bo to głownie dzieki nim można powiedziec ze jest jakaś "scena" i to oni mogą cos z tym wszystkim zrobić , a My gracze możemy im tylko pomóc ok wiec neich teraz każdy sie wypowiada.

Ok to tak jak ktoś juz to napisał , kto jest za zeby wywalić dodawanie komentarzy do "newsów" na urbanterror.pl ?? moim zdaniem to własnie tam robi sie burdel i nalezałoby sie go pozbyć (Majes trudnym zadaniem byłoby wywalenie dodawanai komentarzy ?)

Następnie to tez juz ktoś pisał , nalezałoby pogadac z Adminami serverów UrT czy by mogli udośtepnić rcon'y lub ref'y jakims wybranym osobom zeby walczyć z hamstwem na serverach ? (i tutaj proźba do adminów o wypowiedzenie sie ... )

Ok no to zapraszam do dyskusji .... o ile taka będzie :/ , zróbbmy jakiś porzadek Panowie bo to my tworzymy to wszystko i to my musimy coś zrobić : P

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2003 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cierpliwosci, nowe urbanterror.pl coming soon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2003 19:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co można ... ? (scena UrT)

quote:
Napisane oryginalnie przez Makrel

Następnie to tez juz ktoś pisał , nalezałoby pogadac z Adminami serverów UrT czy by mogli udośtepnić rcon'y lub ref'y jakims wybranym osobom zeby walczyć z hamstwem na serverach ? (i tutaj proźba do adminów o wypowiedzenie sie ... )



daja wybranym zaufanym osobom..np sDc

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2003 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dr@gon_Master
Terminator



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Ej wylaczenie komentarzy to tylko zatuszowanie prawdy ,przeciez jak ktos wejdzie na serwer to zobaczy co jest grane.

__________________
Jestem coraz lepszy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2003 22:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dr@gon_Master Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dr@gon_Master Znajdź więcej post'ów przez  Dr@gon_Master Dodaj Dr@gon_Master do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dr@gon_Master prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Thumbs up ...

1. punkbuster na coolnecie będzie już niedługo.
2. rozglądam się, ale NAPRAWDĘ nie widzę nikogo, kto nie nadużywałby rcona (z przyktością to stwierdzam)
3. za parę dni stanie nowiuśki serv na zwisie.


z mojej strony to tyle co mogę zaoferować.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2003 23:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Wyłaczenie komentarzy nic nie zatuszuje, zauwarz ze ztakim hamstwem jakie jest na ut.pl nie spotkasz sie tutaj na boardzie , dziwne , dlaczego ? na ut.pl kazdy wie ze ktos to przeczyta ... wiec muszą sie ludze przestawic na BOARD.

Papug miło z twojej strony ze postawisz server , ale spujż z innej strony , jak ciebie nie ma to kto ma pilnować porządku na servie ? jak grałem na zagranicznych serverach to tam co druga (joke) osoba ma prawie rcona i syfu nie widze tak wielkiego ... no moze po za tym ze w ciagu jednej mapy wykopywane jest parenaście osob ale grając zauwarzyłem ze to sie sprawdza. Co do nadmiernego wykożystywania to ciebie nie rozumiem , nie moją wina ze sie na kims przejechałes czy cos , nei wiem. Ale jakbyś ustalił jakies zasady wykożystywania rcon/ref to przynajmniej byłoby wiadomo czego ma nie robić i za co ten kto posiada rcona itd . No a jak juz wbiajsz sie w dyskusje to mógłbyś powiedziec czego oczekujesz od osoby której masz zamiar dać rcona/refa itd ?

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 00:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Borat
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Kazachstan

z tym chamstwem po prostu nie wygrasz, to jest walka z wiatrakami. Admini rconow nie daja, bo jak sam Papuga pisze, ci co je maja, naduzywaja ich... prosty i smutny fakt. Zeby cokolwiek zmienic, to Ci najwieksi gowniarze musieli by w koncu dorosnac... chociaz i ci dorosli czasem zachowuja sie jak dzieci. Po prostu nie wygrasz...

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 09:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Borat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Borat Znajdź więcej post'ów przez  Borat Dodaj Borat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Borat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rombi
Jah is rEaL!!!



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Tychy

Lameriada i nic pozatym...

Według mnie główny problem na servach to jest jak gra jakiś mastah i lamer, który nie umiąc mu dorównać zrobi wszystko żeby sie wyżyć... LUDZIE! Jak ktoś jest od Was lepszy, to nie róbcie coś z TYM, że ktoś jest lepszy, tylko zróbcie coś z SOBĄ, żeby mu dorównać!!! Jak gra ktoś dobry na servie to nawet lepiej dla Was - możecie się czegoś od niego nauczyć, możecie sprawdzić swoje siły. A tak jak tylko chcecie grać z newbie/słabym graczem, to nic z tego nie wniesiecie, tylko znowu zrobi się lamieriada, bo ten newbie/słaby gracz, zrobi wszystko, żeby sie na Tobie wyżyć! Później jest sytuacja, jeden przeklina na drugiego, późnej ktoś przklina żeby oni nie przeklinali... Tyle co mam do powiedzenia.A naa koniec jedna rzecz (prośba?) - OPANUJCIE SIĘ!!!!!

__________________
If You find a few minutes to pray, i know Jah will show You the way....



Właśnie słucham:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 11:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rombi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rombi Znajdź więcej post'ów przez  Rombi Dodaj Rombi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rombi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gniazdo
Gołe Baby



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łorsoł Siti

PApużka

Ja nie nadużywam ---- bo nie gram a tak serio to nie wydaje mi się to super pomysłem z tymi rconami - Papug ma rację, trudno dziś o dobrych chrześcijan

__________________
To fajnie być Larvą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gniazdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gniazdo Znajdź więcej post'ów przez  gniazdo Dodaj gniazdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gniazdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
maggot21
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Łaziska Górne

Re: Co można ... ? (scena UrT)

quote:
Napisane oryginalnie przez Makrel
[...] chcialbym zeby kazdy kto to czyta wypowiedzial sie na temat "Co można zrobić żeby było lepiej?" chciałbym zeby kazdy zucił jakims pomysłem który mugłby jakoś cos poprawić. Tutaj proźba do [...]


Szanowny kolego makrelu vel sledz aka Brian ;> pierwsza rzecza jaka mozesz zrobic dla mnie (i dla calej polskiej sceny) bedzie lektura slownika ortografii polskiej ;> ok, a teraz na powaznie. trzeba napisac do TVP zeby emitowali zamiast reklam hasla propagujace kulture na serwerach UrT i nie tylko, jestem pewien ze zgodza sie na wszelkie warunki jakie im podyktujemy ;p
to tyle z mojej strony, pozdro!

__________________
<- Add some hair and it will be me

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 12:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil maggot21 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do maggot21 Znajdź więcej post'ów przez  maggot21 Dodaj maggot21 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać maggot21 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Dyskusja w ogole bezsensu i tak sie nic przez to nie zmieni ....

Kwestia problemow z komentsami zniknie w momencie jak Majes wprowadzi nowe Urt - lamerom nie bedzie sie chcialo logowac i nie bedzie tak duzo fejk wpisow .
Oczywiscie problem nie zniknie, ale bedzie i tak lepiej ...


A apropo rconow to wcale tak nie jest ze admini rconow nie daja. Daja, przykladowo na Dami, wiec nie przesadzajcie.
Jak gralem narazie na Dami to naprawde nie bylo okazji uzywac rcona, bo nie zaistniala zadna taka sytuacja, wiec z drugiej strony az tak zle nie jest .... :g

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 13:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Exclamation :Q

Aha, za skandaliczy fakt uwazam sytuacje ze gracze zlapani na czitowaniu (logi, IP) graja sobie bezczelnie na wszystkich (oprucz ff :> ) serwach ! :Q

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Prosze Prosze ... poruszyłem ten temat bo jakoś nigdy ktos tego na BOARDZIE jasno nie powiedział , a na ut.pl nonstop kazdy ma jakies zastrzezenia ze to ze tamto , ble ble ble , no a teraz macie okazje sie wszyscy wyrzyć bo mówimy o tym o czym kazdy cos wie no i jakoś nei widze zadnych pomysłów ... z rconnami i ref podrzuciłem tylko pomysł ale widać jakos nikomu to nei pasi no cóz :/ ale liczyłem ze ktos cos sensownego wykmini eh ... ale skoro kady mówi ze z hamstwem nei wygrasz to moze najwyrzszy czas podjac jakies kroki ku temu zeby przynajmniej w jakimś stopniu zrobiło sie milej na serverach ... hmm no ale widze ze jakoś tez nikomu sie nie chce o to walczyć ... hmm a tutaj do Panów adminów (a raczej Pana Papuga bo inni sie nie udzielaja :/ ) nie mógłbyś zaryzykować , co ci szkodzi , i tak gorzej byc już nie moze (wnioskuje to w opini innych blee) ok kończe , moze ktos rzuci jakimiś pomysłem ?

ps. moje gg 3301560 prosic Brian'a

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

sorry Bryan , jak masz zamiar walczyc z hamstwem, skoro goscie zlapani za reke ZA CZITOWANIE , smieja sie nam w twarz i graja se gdzie chca ?

rotfl \o\ \o| |o| |o/ /o/
chora sytuacja..........
Moge was tylko zapewnic ze zaden zlapany cziter nie pogra se juz nigdy w zyciu na serwach FearFactory :Q

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 16:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

my zwylki gracze nie mozemy z tym nic zrobic ... to admini tworza szkielet sceny nie my .... i to od adminow zalerzy czy na servach beda czity i czy rcony beda mieli ludzie typu SDC ... my mozemy sobie tylko pogadac i pogdybac

moim skromnym zdaniem rcona powinna miec taka osoba:
1) Starsza ( nie 12 lat)
2) Odpowiedzialna
3) Znana (nie za czitowanie (SDC))
4) Lubiana przez graczy
5) Aktywnie pojawiajaca sie na servach

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 16:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

1. starsza no ale to nie reguła czasami 12 latek robi lepiej niz jakis po 20 , niestety tak jest
2. Odpowiedzialna to fakt
3. tutaj bym podyskutował , najlepiej jakby wszyscy nie wiedzieli kto ma tego rcona czy refa
4. lubiana , hmm nikogo nie zaspokoisz jedni lubia tych a drudzy tamtych.
5. no powina byc aktywna , ale nie mówimy tylko o jednej osobie

Dark_Angel moze nie tyle co walczyc, bo walczyć można wiecznie ale załagodzić troszke cos , bo później jakies lamki beda pierdziały pod nosem ze nic z tym nie robimy ,wiec moze w końcu trzeba zacząc ? tak poogladąłem sobie troszke forum nie forum itd to na każdej większej "scenie" trzeba było podjąc jakieś kroki i jakoś to innym wychodzi lepiej lub gorzej. No jak to juz ktos powiedział pozostaje liczyć na łaske Adminów :/ grrr :> ktoś sypnei jakimś pomysłem czy nic z tego ?! : /

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 16:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Trzeba zaczac od tepienia czitow .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 16:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

nie pisalem o jednej osobie ale o typie osoby

Dark racja ....bylo by sporo korzysci

- zniknely by czity
- jak by zniknelo 1/3 sceny (a moze wiecej) to by mniejsze lagi byly na servach i wiecej miejsca :

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DooMEL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków/Tuchów

taa

ta dyskusja i tak niczego nie zmieni ale poniewaz Brian delikatnie zasugerowal mi abym rowniez zabral glos w tej sprawie wiec oto spelniam ma powinnosc:

1. Komentarze na ut.pl:
komu przeszkadzaja niech nie zaglada, za jakies nieporozumienie uwazam blokowanie ich calkowicie;
ja od czasu do czasu sobie czytam i sie smieje :>
Na nowym ut.pl tez bym sie jakiejs rewolucyjnej poprawy nie spodziewal - komentarzy na temat nie bedzie zbyt wiele

2. Czity - to jest to co najbardziej psuje klimat tej gry:
Sugestia: wlaczyc PB na wszystkich serverach i zabanowac wszystkich zlapanych do tej pory cziterow.. coz dodac

dodam tyle ze prawie w kazdym klanie jest jesli nie kilku ewidentnych cziterow to przynajmniej paru podejrzanych o czitowanie i to wlasnie z tego powodu juz praktycznie nie gram sparow i klanowek zeby sie nie denerwowac - nie bawi mnie tez siedzenie calymi dniami na spect i nagrywanie z nimi dem...

Od czasu do czasu na sieci bedzie pojawial sie nasz serv
GangBang - moze za jakis czas uda sie go odpalic na stale
i moge was zapewnic ze na ten serv zadni podejrzani nie beda mieli wejscia - chocbym mial zabanowac 1/3 polskiej sceny urbana

__________________
Przeciwnikow zabijaj bez ostrzezenia, z duzej odleglosci, strzalem w plecy,
o honor dbaj wsrod przyjaciol.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 18:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DooMEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DooMEL Znajdź więcej post'ów przez  DooMEL Dodaj DooMEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DooMEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

najwiecej do powiedzenia mają osoby które sie wypowiadają na ut.pl teraz to widać ...

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
franc
Krzyzak from Thorn



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Toruń

Wink pierd... olenie i tyle !!!!!

Tak jak w temacie! Ilez to razy byl ten temat poruszany? Nie pomne ani nie zlicze. I co z tego wyniklo? Nic, zpuelnie qrw... nic. Ilez sie mozna uzerac ? Kazdemu sie konczy cierpliwosc. I teraz ten watek zalozony przez szanownego Makrela to w sumie i tak bicie piany. Jak sadzicie, ile osob liczy scena UrT? A teraz policzcie, ile osob wypowiada sie na boardzie. I jaki z tego wniosek? Reszta ma to dokladnie w tyle. Smutne, ale prawdziwe. Sam kilkukrotnie probowalem kikowac chamow z serwera. Jaki byl skutek? Nie wiecie? W koncu cham sam zostajac, zglosil vota i mnie wywalili. Widac calej reszcie chamowa na serwerach odpowiada. Taka polska mentalnosc. Czym bardziej kwiecisty jezyk, tym lepiej.
Potepiam czitowanie, potepiam chamowe, potepiam "wozenie sie" kogos kto gra lepiej ode mnie. Moze kiedys bedziemy poziom, jaki spotykalem na zagranicznych serwerach. Tam za przypadkowe TK nikt mnie zbluzgal ani nie kikal. U nas to by sie w najlepszym przypadku jasno robilo od uzytych slow. Tacy jestemy i taka jest scena.
Propozycje, coby nie bylo OT:
1. serwer tylko dla najbardziej zaufanych na haslo, taki klub dla VIP-ow.
2. Nie ma zmiluj, bannowanie cziterwo, bez qrw... litosci.
3. Kikanie chamow, bez wzgledu na to, kto on jest...
4. Ograniczenie do minimum mozliwosci podszywanie sie pod innych.
W sumie to i tak jest pierd... olenie i tyle !!!!! Smutne, nie??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 21:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil franc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do franc Znajdź więcej post'ów przez  franc Dodaj franc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać franc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Borat
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Kazachstan

Takiego kandydata do rcona to ja znam, ja nim jestem Poza tym, ja bym wprowadzil dodatkowa restrykcje... zbanowac nie tylko czitera, jesli zlapany "na goraco" ale i caly klan. To by moze czegos ludzi nauczylo, zeby nawet tego badziewia nie sciagac.

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Borat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Borat Znajdź więcej post'ów przez  Borat Dodaj Borat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Borat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
franc
Krzyzak from Thorn



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Toruń

Lightbulb koncepcja...

Admini, sluchajcie. Wiem, ze mozna kiknac kogos za TK z serwra, automat to robi. Spotkalem sie z tym na jakims zagranicznym serwie... Dwa TK i miales kika natychmiast... Nie bylo zmiluj... Jak sie domyslam, robil to jakis skrypt...

Wiec moze da sie napisac jakis skrypcik, ktory by pozolil kiknac goscia, ktory naduzywa wulgow? Poziom stezenia nie do zakceptowania do ustalenia.. I wtedy nie byloby votow, mszczeni sie itp... Automat, Panie i Panowie, automat...
Da sie??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 21:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil franc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do franc Znajdź więcej post'ów przez  franc Dodaj franc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać franc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Angry

OMFG !!! Franc poprostu N/C . A myślisz ze na zagranicnzych nie ma hamów ?!?! moze teraz nie bo sobie ludzie z tym poradzili !!! a nie tak jak teraz kazdy ma to w DUPIE !!! własnie to zauwarzyłem kazdy pieprzy bzdury i mówi ze nie da sie nic zrobic itd a jak ma sie cos zrobić jak nikt nawet tego nie chce ?!?! co Wy sobie kurfa myślicie ze samo przyjdzie , zobacze jeszcze kogos nażekajacego czy coś na hamstwo itd to odpowiem mu tak jak na hama przystalo bo mówić można duzo a robic NIC , jakby ktos przedstawił jakis plan czy cos lub madrze sie wypowiadał to dałoby sie to moze jakoś zainicjować , aha co do tego ze to juz było przerabiane N/C . bylo przerabiane na jakiś konkretnych przykładach a nie w całości (i pewnie na ut.pl gdzie wszyscy jakoś piszą i piszą tyle ze hoho ) , My tworzymy to niby "scenę" więc to my musimy cos z tym zrobić ale lepiej sie przyglądac z daleka i narzekać ... z chęcia bym cos zrobił ale jakoś nie widze pomysłów , ja nie mam muzgu takieog jak co poniektórzy co piszą strony formatu A4 samych narzekań i bluzgów ... jak każdy bedzie tak podchodził do tego to dalej będzie syf i tyle.

wykopywanie za ilość TK ustawia sie na serverze komenda "set g_maxteamkills "3" lol (gdzie 3 to liczba TK po przekroczeniu której bedize KICK )

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CaNi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: gdzieś tam

Angry HMMMMMMMMM

Ta akurat admini nic nie poradzą jak sami rozdają cziterom rcony wiedząc że te osoby czitują
Ja mam bana za to, że osoba która gra na moim kompie wyzwała (słusznie jak to potwierdzają powyższe wpisy) gościa z rconem od czitów nie za tk nie za czitowanie bo na serwie z pb .
Dlatego uważam że dzieci zdaleka od rconów bo przez mściwość smarków dorośli normalni ludzie nie mogą zagrać na serwie z pb.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CaNi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CaNi Znajdź więcej post'ów przez  CaNi Dodaj CaNi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CaNi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ethical
r3 member



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Mielec

:))

Temat nie dlamnie , bynajmniej nie bije swoich na serverach, nie wyzywam .raz czasem mi sie zdazy uzyc slow (wybaczcie mi za to)
i nie kickam bo mnie ktos zabil ,lub na spekcie siedzi ktos z temu
i nie staram sie mu robic miejsca po przez kicka Ale ale po Rcona moge stanc niech sam Admin (Papuga) zrobi ragulamin za co kick i dac rcona komus (mi);p i server bede normlanie lśnic czystoscia.

ut.pl vel komentarz hm... zadko kiedy sie tam udzielam ale jak jest cos sensownego to sie udzielam , a jezeli ktos pisze bzdury typy ze cos tam ktos kogos wyzywa ---->>>>nie zwracajcie na to uwagi ,jak sobie ten ktos przeskorbie dosc mocno( upomnienie przez redaktora ) jak to nie pomoze list polecony do naczelnego ban z miejsca [(naczelny Majes) nie wiem czy redaktor moze dac bana] to tyle jak na 3:22 07.07.2003.r

__________________
SiC!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2003 02:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ethical Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ethical Znajdź więcej post'ów przez  ethical Dodaj ethical do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ethical prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rombi
Jah is rEaL!!!



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Tychy

Najlepiej zacząć od siebie... a jak ktoś już skończył (bo wiem że są takie osoby), to gratulacje - bądźcie przykładem dla innych.

A może zrobić jakiś squadzik rcon'owców, którzy będą się co ileś tam spodykać, omawiać sytuacje, dawać sobie rady itepe. I co np. misiąc (może mniej) ankieta na boardzie (bo na ut.pl nie wypali), który z rcon'owców Ci podpadł (złe zachowanie) etc. i czy wogóle któryś był niegodny rcona.

Tyle na dziś...

__________________
If You find a few minutes to pray, i know Jah will show You the way....



Właśnie słucham:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2003 12:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rombi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rombi Znajdź więcej post'ów przez  Rombi Dodaj Rombi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rombi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

o jak miło widze ze ktos normalny sie udzielił moznaby coś zrobić ,hyhy skłąd Rconowców ale z ta ankietą to przesada , czy albo z komentowaniem kogos kto ma rcona , zawsze sie znajdz ejakis debil co z igły zorbi widły itd : ) no ale prosiłbym o jakieś pomysły ... im wiecej tym lepiej (szczególnei za ta samoa cene ) no i ja postaram sie zagadac zeby cos wtoczyc w zycie ale sam tego eni zrobie , musi mi ktos pomoc ... ale czekam na jakeis jeszcze konkrety : )

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2003 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
maggot21
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Łaziska Górne

Dokladnie, jedyna rada to swiecic przykladem. Ci, ktorych interesuje stan sceny beda brali przyklad a reszte nalezy po prostu zignorowac ew. wytepic ;>

__________________
<- Add some hair and it will be me

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2003 15:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil maggot21 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do maggot21 Znajdź więcej post'ów przez  maggot21 Dodaj maggot21 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać maggot21 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

Deja Vu.........

..problem stary jak gry on-line. Chamstwo, to tylko próbka tego co mamy dookoła i na co dzień na ulicy. Ale można czasami qlturalnie takich (przynajmniej niektórych ;-)) chamów choć na krótko nawrócić. Pogrywałem ci ja jako Sqnx_Straszenny albo inny Drapierzny_PashteT, casa akurat była, w przeciwnej trzech graczy ze znanego klanu (niewątpliwie moją prawdziwą xywę znają, bo grają nie od dziś ;-PP). No i zaczyna się, bo jakimś cudem dobrze mi szło. Nie powtórze wyzwisk, których sie nasłuchałem....w końcu wqrzyuem się i dałem swoją prawdziwą xywę, a potem napisałem do onego gracza, co lżył mnie straszennie, że wstyd przynosi nie tylko sobie ale całemu klanowi swoim zachowaniem. Wyimaginujcie sobie, że do końca gry panowała dworska atmosfera ;-))). Panowie, jeśli nie będziecie hołdowali poglądom "akcja-reakcja", "jak ty komu..." "oko-za-oko" itd, to i przyjemniej będzie się grało i mniej będzie wyzwisk i agresji (w końcu nasza gra jest wybitnie pokojowa ;-)))

z wyrazami.....

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2003 17:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:33.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions