Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Co można ... ? (scena UrT)
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Thumbs up słusznie gada!

Yaro ma rację (znowu


Ludzie,
wcale nie trzeba się od razu denerwować, że Cię jadą, etc.
proponuję wychodzić z założenia, że "ich" wyzwiska i bluzki mogą Ci co najwyżej 'naskoczyć' - i że Cię to wcale nie rusza.

Siłą spokoju Panowie/Panie, spokojem ich i sposobem!


zauważacie przeciez, że takie 'trolle' (usenetowcy na pewno wiedzą o kogo chodzi) mają wprost dzika satysfakcję, gdy komuś uprzykrzą grę. nie dajcie im tej radochy - i pokażcie im, że jesteście 'ponad to'.
wiem - w młodym wieku krew gorąca i duża nadpobudliwość
dojrzewacie jednak i latka lecą ... spróbujcie!

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2003 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CaNi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: gdzieś tam

Re: słusznie gada!

[wiem - w młodym wieku krew gorąca i duża nadpobudliwość
dojrzewacie jednak i latka lecą ... spróbujcie!
Papuga nie taka młoda ja mam 35 lat niestety ale jak się dowiaduje mam bana od osoby ogólnie nazywanej czitem mimo ,że ja tak nie wyzywałema uczynił to człowiek grający u mnie na sprzęcie i zaznaczam powiedział to tylko raz więc wytłumacz mi jedno (zanim mi sie krew zburzy) CZEMU ADMINI SERWÓW DAJĄ RCONY LUDZIOM OGÓLNIE UWAŻANYM ZA NIEODPOWIEDZIALNYCH?????????????????? i czemu nie reagują jak ci juz zrobią coś głupiego lub złośliwego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2003 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CaNi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CaNi Znajdź więcej post'ów przez  CaNi Dodaj CaNi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CaNi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Hmm Papug grrrr ;p ci co zaglądają na te forum a raczej co sie udzielają to jakoś wiedza troszke jak sie zachowywać ale powiedz to tym co na ut.pl dają ostro czadu ;p a na serverach gdyby pare osób miało przynajmniej refa to byłby spokuj , Papug jak masz czas (lol) to zrob jakis regulamin np. za co kick za co ban za co upmnienei itd i zeby przyszli rconowcy przestrzegali tego i w końcu sie wybierze pare osób ... tak samo tzreba zagadac z Scalatorem i resztą adminów ... trzeba zrobić jakiś krok .

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2003 22:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ethical
r3 member



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Mielec

:)

Makrel vel brain z regulaminem dla rconow to chyba widocznie najlepsze wyjscie. Papug wiesz kto gra wiesz jak sie kto zachowuje pogadaj z tymi osobami jak mozesz oczywiscie i daj dwa lub 4 (r)... jak sie nie spisza to im wiezmiesz >> ODRAZU PARYZA NIE ZBUDOWALI ! <<

__________________
SiC!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2003 07:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ethical Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ethical Znajdź więcej post'ów przez  ethical Dodaj ethical do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ethical prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gniazdo
Gołe Baby



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łorsoł Siti

Pan Jan ma rację ...

... i Papużka też. Mam nadzieję że nie popełni błędu i nie rozdarconów na servery bo to byłby koniec jego serverów. Unikam złośliwości i chamstwa bo i w pirv jestem spokojnym człowiekiem z prawie wyzszym i spokojnie odkładającym grosze do emerytury Pan jan ma rację - zawsze byli oszukańcy i będą bo taki jest świat. Jak ktoś lubi wygrywać za wszelką cenę to oszukuje - jak ktoś nie traktuje UrT jak swojego życia to gra dla przyjemności - taka jest różnica między małpą a homo sappiens. Niektórzy z graczy tkwią niestety pośrodku.

ps. ile to już razy prowadziłem tego typu dyskusję z S.P. Kodzikiem na ut.pl czy z innymi zacnymi obywatelami. Wniosła ona parę cennych uwag i nic poza tym bo małpy nie umieją czytać, lub czytają bez zrozumienia.

__________________
To fajnie być Larvą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2003 08:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gniazdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gniazdo Znajdź więcej post'ów przez  gniazdo Dodaj gniazdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gniazdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rombi
Jah is rEaL!!!



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Tychy

Slap!

Co do tego regulaminu - razem z upomnieniem słownym, albo zamiast niego, można kogoś slap'nąć w twarz, a jak nie podziała to do śmierci I tak w kółko aż zrozumie, że czegoś nie może... Trzeba niektórych potresować! (do nogi, aport! )

__________________
If You find a few minutes to pray, i know Jah will show You the way....



Właśnie słucham:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2003 11:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rombi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rombi Znajdź więcej post'ów przez  Rombi Dodaj Rombi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rombi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

to tylko gupia gra ;d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2003 13:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Pan Jan ma rację ...

quote:
Napisane oryginalnie przez gniazdo
... i Papużka też. Mam nadzieję że nie popełni błędu i nie rozdarconów na servery bo to byłby koniec jego serverów.



eee tam, przesadzasz z tym końcem

w sumie jednak masz rację - ZUPEŁNIE zapomniałem, że wszędzie gdzie się da ustawiam też referee.
pewnie dlatego zapomniałem, bo każdy prosi o rcona - zupełnie jakby to referee miało mniejsze uprawnienia, a tymczasem jest na odwrót

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2003 03:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gniazdo
Gołe Baby



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łorsoł Siti

Sorki za przesadzanie, ale ...

... jestem ogrodnikiem z zamiłowania

Nie wiem kto z piszących tutaj był obecny wczoraj na coolnecie w godzinach od 0:30 do 2:30 - wiem że był kood, coijn, gniazdo, papug (w pracy), pielęgniarka i paru innych - atmosferka była super, jak za starych dobrych czasów, grałem na servie pierwszy raz od czasów Mieszka i naprawdę świetnie się bawiłem (mimo wyniku 1-17 ) Inteligetne żarty i śmieszne sytuacje, no i gra na poziomie obecnie niedostępnym dla mnie. Jakby to powiedzieć mam okres roztrenowania Dzięki za niezłe lanie. Więcej takich wieczorów, pełen relaks bez przemocy (hmm jeśli można tak powiedzieć o UrT)

__________________
To fajnie być Larvą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2003 09:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gniazdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gniazdo Znajdź więcej post'ów przez  gniazdo Dodaj gniazdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gniazdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Borat
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Kazachstan

gniazdo bo jak ja gram to zawsze jest fajnie borat aka kood aka rzad millera musi odejsc a na jego miejsce dac ludzi z zakladu psychiatrycznego, w nienormalnym kraju rzadzic moga tylko normalni.

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2003 14:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Borat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Borat Znajdź więcej post'ów przez  Borat Dodaj Borat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Borat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Hmm to jak papug wymmyslisz jakis regulamin ?? moze sie jeszcze z scalatorem zgada i powysyła emaile do reszty Adminów hmm ... ?

ps. wczoraj bylem na tym servie ja i jeszcze sandacz yhyhy a Papug bił kazdego ;p (ja nei dostalem hahaha)

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2003 14:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez Makrel
Hmm to jak papug wymmyslisz jakis regulamin ?? moze sie jeszcze z scalatorem zgada i powysyła emaile do reszty Adminów hmm ... ?

ps. wczoraj bylem na tym servie ja i jeszcze sandacz yhyhy a Papug bił kazdego ;p (ja nei dostalem hahaha)





a może sami ułużcie 'savoir vivre' ? taki zbiór czego nie wolno a co jest niemile widziane?

wcale nie każdego - tylko tych co przeklinali

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2003 14:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

moj pomys na czesc regulaminu

KICK

1) wyzwiska
2) specjalne TK
3) podszywanie sie pod nicki
4) utrudnianie gry innym (np. strzelanie po nogach albo specjalne kopanie)
5) flody radiowe i pisane

BAN

1) czity
2) czity
3) czity
4) notoryczne lamanie (kick)

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2003 15:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gniazdo
Gołe Baby



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łorsoł Siti

hmmm Papuga kłamie!!

Ja nie przeklinałem, tylko chciałem być niewidoczny I prosiłem go żeby wpisał jakąś komendę na moją nieśmiertelność, albo poprawę celności, albo wszystko naraz a on mi gębę obił Krzyczałem żeby mi inni pomogli ale oni zajeli się strzelaniem do siebie i zginąłem w nierównej walce z Papą Trudno co robić, walczyłem jak lew

__________________
To fajnie być Larvą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-07-2003 12:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gniazdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gniazdo Znajdź więcej post'ów przez  gniazdo Dodaj gniazdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gniazdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: hmmm Papuga kłamie!!

quote:
Napisane oryginalnie przez gniazdo
a on mi gębę obił


a jakie śmieszne okrzyki bojowe wtedy wydawał
coś w rodzaju: "ratunku, ludzie! papuga zwariował!" <rotfl>



a ta komenda, to były slapy - chciałem Cię Gniazdku 'przenieść' sprzed kul wroga. niestety - nie widziałem że miernego zdrowia jesteś i zaraz mi wykitujesz <chlip>

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-07-2003 19:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: hmmm Papuga kłamie!!

to w UrT jeszcze ktos gra ?

nie zabieram glosu o uwazam ze to wasze gadanie to czyste "bicie piany"

a dlaczego ?

juz od czasu wynalezienia pieniadza przez fenicjan widomo ze jek tos ubiega sie o wladze to jest potulny jak baranek - gdy ja dostanie rozna rogi

co do rconow - powinni je dostawac ( i dostaja) ludzie ktorzy chca cos zrobic dla "sceny"

udostepnienie rcona nie powinno byc motywowane checia trzymania porzadku

zaden regulamin nie zda egzaminu - zycie jest zyciem

ee co ja bede pisal jak mi nawet ostatnio nestety nawet odechcialo sie grac :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 01:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Datrixo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Talking



wy to macie problemy :x

1.regulamin - powies sobie regulamin na drzwiach do domu i zobacz czy kolega bedzie go przestrzegal jak ci wejdzie do niego :> ... nawed nie przeczyta :f
2.rcon - niech go ktos wkoncu dostanie i uzyje z madroscia
3.refy - nieprzydatne do kosza :>
4.tabletki ziolowe na uspokojenie - polecam kazdemu "trolowi" ktoremu(teraz cytacik) "krew gorąca i duża nadpobudliwość" jest jak jego kolejny cien
5. ut.pl - czekac na nowe
6.musialem cos napisac zebyscie se niepomysleli ze olewam scene itp. itd. zawsze przegladam forum jednak nie wdaje sie w dyskusje(ktora zatacza sie wkolko) poniewaz napisalbym kolejny post podobny do poprzedniego tak jak zrobilem to teraz

!:x

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 08:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Datrixo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Datrixo Znajdź więcej post'ów przez  Datrixo Dodaj Datrixo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Datrixo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gniazdo
Gołe Baby



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łorsoł Siti

hmmm JASNE!!!!

"chciałem Cię Gniazdku 'przenieść' sprzed kul wroga. ... " - to krótki cytat z Papugi. Wybielił się tym trochę, ale warto zaznaczyć że przenosił mnie sprzed kul po całym respawnie nom ale coż śmiesznie było chociaż .... zemszczę sie papużek

__________________
To fajnie być Larvą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 09:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gniazdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gniazdo Znajdź więcej post'ów przez  gniazdo Dodaj gniazdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gniazdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beFree|Bida
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: lbn

Unhappy

Co mozna ?? Brian niestety wszystko !!!Ostatnio zamierzalismy zrobic trening jednak nie mielismy recona i postanowilismy zrobic go na jednym z wolnych serwerow.Przyjemnie bylo do chwila jak wszedl jakis koles (unamed player) i po kilku prosbach a nastepnie probie kicka postawnowil nam wszystkim uprzykrzyc zycia.Zmienil nicka na all .Po rozmowie i probach kicka zdenrwowani postanowilismy opuscic serwer.Az szkoda mowic o takich przypadkach koles zostal sam na serwie i po chwili go opuscil.No niestety to nasz kraj pelen hamstwa i pogardy dla innych !!

Edytowane przez beFree|Bida dnia 12-07-2003 o godz. 12:45

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 20:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beFree|Bida Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beFree|Bida Znajdź więcej post'ów przez  beFree|Bida Dodaj beFree|Bida do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beFree|Bida prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Hmmm witam po krotkiej przerwie (ah ta wieś ) no widze ze dyskusja dobiega końca , myslalem ze bedzie wiecej inteligentniejszych pomysłow no ale co tam , moz ektos cos wykmini jeszcze ciekawego bonarazie walka toczy sie hmm o rcony ??

ps. Bida wpisujesz /playerlist (hyhy ktos nas oswiecil kiedys ) patrzysz numerek delikwenta All a potem tylko /callvote clientkick [numerek] no i chlopak leci ;D

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2003 12:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez beFree|Bida
Co mozna ?? Brian niestety wszystko !!!Ostatnio zamierzalismy zrobic trening jednak nie mielismy recona i postanowilismy zrobic go na jednym z wolnych serwerow.Przyjemnie bylo do chwila jak wszedl jakis koles (unamed player) i po kilku prosbach a nastepnie probie kicka postawnowil nam wszystkim uprzykrzyc zycia.Zmienil nicka na all .Po rozmowie i probach kicka zdenrwowani postanowilismy opuscic serwer.Az szkoda mowic o takich przypadkach koles zostal sam na serwie i po chwili go opuscil.No niestety to nasz kraj pelen hamstwa i pogardy dla innych !!



bo na serverach publicznych (coolnet.pl , snajper.pl , dami ) nie robi sie treningow! wejdz na irc jesli potrzebujesz server i zapytaj nas ( #ff.org ) synth (#synth ) lub sg (#somgorsi ) i popros o haslo na jeden z ich serverow. myslenie nie boli...
Co do rconow to ludzie nie rozumiem po co poruszacie ten temat? przeciez wiadomo ze papuga nie da nikomu zadnej wladzy, ale ofkorz sa wyjatki jak Covboy ( 20 godzina sobota i robi server na pass bo ma cb; n/c ).
Z nowym Ut.pl chyba bedzie tak samo jak ze slynna 2.6 czyt. poslizg pol roku.

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2003 14:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gniazdo
Gołe Baby



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łorsoł Siti

Ale ponoć ...

w zamian za opóźnienie mają kiełbasę z musztardą dawać przy drzwiach - nie wiem czy to prawda, wyczytałem w bravo

__________________
To fajnie być Larvą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2003 14:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gniazdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gniazdo Znajdź więcej post'ów przez  gniazdo Dodaj gniazdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gniazdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

ja też słyszałem ...

że panie płaca połowę przy wejściu....

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2003 21:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

połowę w środku...

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2003 21:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Talking

i połowę przy wyjściu


P.S. to był kawał

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2003 21:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
[...]
A apropo rconow to wcale tak nie jest ze admini rconow nie daja. Daja, przykladowo na Dami, wiec nie przesadzajcie.[...]


Tu mogę potwierdzić... dzieki temu ze jest nas kilku z dostępem do rcona na dami ani ja ani DARK (w kazdym razie gdy tam go widze) nie musial uzywac tej "wladzy" do niczego - wystarczylo tylko upomnienie z konsoli...
quote:
Napisane oryginalnie przez ethical
[...]Ale ale po Rcona moge stanc niech sam Admin (Papuga) zrobi ragulamin za co kick i dac rcona komus (mi);p i server bede normlanie lśnic czystoscia. [...]

Ja tez nie widze dlaczego Papug ma takie problemy z daniem rcona , nie zgadzam sie z jego twierdzeniem ze nie ma takich ludzi, i uważam że tak jest mu po prostu prościej... rcona ma Covboy i nie wiem kto tam jeszcze i chociaż tyle w tym dobrego że Cov pojawia sie ostatnio na coolnecie. Do tej pory przez tę "pseudo-ostrożność" papuga (sorka - podlizywac sie nie bede i powiem co mysle) na Coolnecie przez ostatnie miesiące byl gwarantowany burdel, czitowanie i wyzywanie. Tak jak powiedzialem - samo pojawienie sie Covboya spowodowalo WIDOCZNĄ poprawę...
quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-Yarecki
[...]Wyimaginujcie sobie, że do końca gry panowała dworska atmosfera ;-))). Panowie, jeśli nie będziecie hołdowali poglądom "akcja-reakcja", "jak ty komu..." "oko-za-oko" itd, to i przyjemniej będzie się grało i mniej będzie wyzwisk i agresji (w końcu nasza gra jest wybitnie pokojowa ;-)))[...]

No to przecież proste. W większości przypadków tak jest, nie jest też to bez powodu - ludzie którzy grają w tę grę prawei codziennie z grubsza znają wszystkich graczy przynajmniej z nicka. W momencie pojawienia się nowego nicka który ich tnie jak kosiarka stres jest totalny no bo jak to możliwe że ja gram juz od tylu lat a tu jakis nowicjusz wchodzi na serwer i rżnie wszystkich jak nóż masło - jednym słowem jakiś cheat.... Zmieniasz nicka na swój - emocję opadają bo przynajmniej wiadomo że to jednak ktoś lepszy a nie czit...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2003 15:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez forever

No to przecież proste. W większości przypadków tak jest, nie jest też to bez powodu - ludzie którzy grają w tę grę prawei codziennie z grubsza znają wszystkich graczy przynajmniej z nicka. W momencie pojawienia się nowego nicka który ich tnie jak kosiarka stres jest totalny no bo jak to możliwe że ja gram juz od tylu lat a tu jakis nowicjusz wchodzi na serwer i rżnie wszystkich jak nóż masło - jednym słowem jakiś cheat.... Zmieniasz nicka na swój - emocję opadają bo przynajmniej wiadomo że to jednak ktoś lepszy a nie czit...



Absolutna racja :Q
Czesc osob po prostu nie potrafi tego przyjac ze jedzie ich jakis nie znany nick .....
Jest to naprawde przykre i irytujace kiedy grajac pod innym nickiem uda mi sie wykosic 4-5 graczy z wrogiego timu (of corz po "malym" taktycznym przykampieniu) i w nastepnej rundzie zaczynaja sie wyzwiska/votowanie na kick za rzekome kampienie/czitowanie itd.
Vote konczy sie oczywiscie wyleceniem z serwera, nobo leca same F1 ..... sad but true ...

Inna sprawa ze jesli chodzi o wyzywanie to takie osoby pozwalaja sobie na WIELE wiecej , jesli chodzi o zaczynanie z "nie znanym" nickiem ...
Jak jestes pod swoim to od razu jest ze "n1" "r3zp3ct" itp. falszywe podlizywanie sie pffffffff

Niby najprostsza reakcja jest wyjscie z serwa i pojscie gdzie indziej, ale nie ukrywam ze lubie tez w takich sytuacjach przypierdolic pare granatow i hedow na respawnie, co od razu poprawia mi nastroj .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2003 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Thumbs down hmm :(

a mnie najbardziej martwi, że polska scenka jest taka skromniusia ....

niby tyle serwów jest - wszyscy się tłocza na jednym-góra-dwóch.
dlaczego? niewiem. tzn podejrzewam, ale tego nie rozumiem.
czat to jest zdaje się na onecie i wp?

a na 'luźniejszym' (nie: nie serwie Luźnego) serwerze przecież łatwiej jest sprawnie wyrzucić wichrzyciela.



a wracając do rconów - nie dawałem bo mam swoje powody. w prywatnej rozmowie na jakiejś imprezie integracyjnej chetnie wyjawię jakie.
jeśli SID jest w stanie wypuścić coś stabilnego na wzór 2.5 -- niema problemu: bierzcie rcony i się bawcie.
póki servy padaja jak muchy (co ciekawsze - wszystkie tego samego dnia, w odstępie paru godzin) ewentualne pretensje o niedziałający serv wole sam przyjmować


a co do tego "na Coolnecie przez ostatnie miesiące byl gwarantowany burdel" (również bez obrazy) -- mój GameTrakker pokazuje cos przedziwnego, coś co przeczy Waszym słowom: http://kill.it.pl/GameTrakker/qstat...t.pl.27960.html
na wykresie rocznym maj, czerwiec lipiec jest full luda.
chętnie gracie na coolnecie. cieszy mnie to. takie jest w końcu założenie, gdy się wywala kasę na serwer gier - mocno niedochodowy interes.
lubicie burdel??


ale spokojnie - na zwisie będzie i porządny PB, i referee dostępne dla każdego i pewnie tak samo się będzie wywalał jak każdy inny serv UT na świecie :/




p.s. i jeszcze zmiana tematu: czemu gracie nie pod swoimi nickami? bo tego nie rozumiem? to tak, jakbym meldował się w hotelu pod nie swoim nazwiskiem - oszustwo jak każde inne. po co to robicie? nie przyszło Wam do głowy, że dajecie zły przykład 'maluczkim'?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 10:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beFree|Bida
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: lbn

ps.Makre ktos to zrobil i niezadzialalo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beFree|Bida Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beFree|Bida Znajdź więcej post'ów przez  beFree|Bida Dodaj beFree|Bida do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beFree|Bida prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: hmm :(

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa

p.s. i jeszcze zmiana tematu: czemu gracie nie pod swoimi nickami? bo tego nie rozumiem? to tak, jakbym meldował się w hotelu pod nie swoim nazwiskiem - oszustwo jak każde inne. po co to robicie? nie przyszło Wam do głowy, że dajecie zły przykład 'maluczkim'?



Jaki tam zly przyklad ? gram pod takim nickiem jaki mi sie aktualnie podoba. Gry komputerowe wlasnie daja nam ta mozliwosc - nie to co w zyciu.

Wiec nie widze problemu, jesli chodzi o granie pod jakims innym nickiem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 14:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:55.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions