Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Radio :)
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
lenar
Madafaka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kto jest super i moc ma? WW-A :D!!!

Radio :)

Powstało radio traktujące o szeroko pojętym temacie e-sportu
Puszczamy muzę, informujemy o nowościach ze świata esportu oraz ogólnie o stym co się dzieje w świecie Internetu... zapraszam!!!
Włączajcie winampa, wciśnijcie CTR+L i wpisujcie : 149.156.213.7:8000.

__________________
Fak ju buraku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2003 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lenar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lenar Znajdź więcej post'ów przez  lenar Dodaj lenar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lenar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShreQ
Ik@r #2822



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Radyjko jest git , fajna muza itd. Zapomniałeś dodać, że radyjko funkcjonuje od ok. 18:00. Jak dawałem qumplom namiary na "fajne radio" to często spotykałem się z uwagami, że radio nie działa, wszystko działa tylko od określonej godziny. Życzę powodzenia w prowadzeniu radia i czekam na stronę www

edit: znów o czymś zapomniałem:p, radyjko ma RDS także można sobie obczaić fajne kawałki i później je ściągnąć z neta. Ja zrobiłem tak z np. Evenescence-Bring Me to Life

__________________
Boroweq HomePage PST



My stock Alfa Romeo 145 *sports suspension *TSW HockenHeim R wheel range *Dunlop SP Sport 2020E 195/50R15 tyres *Zender BodyKit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2003 13:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShreQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ShreQ Znajdź więcej post'ów przez  ShreQ Dodaj ShreQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShreQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lenar
Madafaka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kto jest super i moc ma? WW-A :D!!!

Radio dziala teraz prawie non stop ...

__________________
Fak ju buraku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2003 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lenar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lenar Znajdź więcej post'ów przez  lenar Dodaj lenar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lenar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lenar
Madafaka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kto jest super i moc ma? WW-A :D!!!

a ten kawalek to ja zaserwowalem

__________________
Fak ju buraku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2003 13:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lenar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lenar Znajdź więcej post'ów przez  lenar Dodaj lenar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lenar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShreQ
Ik@r #2822



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Rzeszów

quote:
Napisane oryginalnie przez lenar
a ten kawalek to ja zaserwowalem


hehehhe tak właśnie myślałem, przez słuchanie waszego "fajnego radia" zacząłem ściągać więcej mp3 z neta , megadeth-paranoid też już mam , hehehhe
O to prawda radyjko działa nawet teraz , leci hiphop yeahhhhhhhhh !!!!

__________________
Boroweq HomePage PST



My stock Alfa Romeo 145 *sports suspension *TSW HockenHeim R wheel range *Dunlop SP Sport 2020E 195/50R15 tyres *Zender BodyKit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2003 14:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShreQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ShreQ Znajdź więcej post'ów przez  ShreQ Dodaj ShreQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShreQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

No no ... nawet niezle...ciekawe ile pozyje zanim wam sie znudzi

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2003 16:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Tia, na SDI to se moge tak zajebiscie sluchac Ale GL.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2003 16:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lenar
Madafaka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kto jest super i moc ma? WW-A :D!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
Tia, na SDI to se moge tak zajebiscie sluchac Ale GL.

Powino byc lux na SDI na modemie leci calkiem spoko
Dzis leni nawija o 20

__________________
Fak ju buraku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2003 18:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lenar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lenar Znajdź więcej post'ów przez  lenar Dodaj lenar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lenar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

leni przgotowuj sie do wystepow bo czuc ze sie silisz na wypowiedzi

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2003 19:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

Radio jest WYPS

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2003 19:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

ta niezle ale casting z bardziej zaostrzonymi kryteriami powinniscie zrobic

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2003 20:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
glover
nienasycony



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: warszawa

Imo radio jest slabe, ale moze bedzie lepiej.

__________________
-warszawa smierdzi nozyczkami i zgnilymi kieliszkami-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2003 23:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil glover Znajdź więcej post'ów przez  glover Dodaj glover do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać glover prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

jaka muza tam leci?

i czy dotyczy ono calego esportu (warcraft starcraft cs) czy tylko esportu q3?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2003 06:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DreeD
co ja tu mam wpisac?;)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Chodzież

mi sie to radyjko widzi good job leni,
btw. na jakim laczu stoi to radio?

__________________
ja to ja i jako ja chce być znany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2003 07:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DreeD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DreeD Znajdź więcej post'ów przez  DreeD Dodaj DreeD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DreeD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lenar
Madafaka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kto jest super i moc ma? WW-A :D!!!

Serwer 100MB
Muza jest zrórznicowana ...
Informujemy w wiekszosci o q3 ale czasem cos sie powie o inneych scenach :p...

__________________
Fak ju buraku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2003 10:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lenar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lenar Znajdź więcej post'ów przez  lenar Dodaj lenar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lenar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

jakos nie slyszalem zadnych info z innych scen
o jakich scenach informujecie?

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2003 11:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShreQ
Ik@r #2822



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Rzeszów

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
jakos nie slyszalem zadnych info z innych scen...


Ja też ale jak chcesz sobie posłuchać o CSie to konterstrajki mają swoje radyjko, a poza tym to miało być radio o q3

__________________
Boroweq HomePage PST



My stock Alfa Romeo 145 *sports suspension *TSW HockenHeim R wheel range *Dunlop SP Sport 2020E 195/50R15 tyres *Zender BodyKit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2003 12:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShreQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ShreQ Znajdź więcej post'ów przez  ShreQ Dodaj ShreQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShreQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Mi tam sie poki co narazie podoba, choc dlugo nie sluchalem I zawsze na leniego trafiam

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2003 16:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
Mi tam sie poki co narazie podoba, choc dlugo nie sluchalem I zawsze na leniego trafiam


pechowiec ;-)

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2003 22:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

a ja zakochalem sie w Igorze (a szczegolnie w jego glosie )
no off

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2003 05:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

Radio jest fajne, troche wprawy nabiora i beda super. Zreszta wheat podobnie zaczynal

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2003 22:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:22.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions