Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > DOOM III > Pytanko o sprzęt
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]BlackGhost
Admin Zajebisty!



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Wawa

Exclamation Pytanko o sprzęt

Kupuje kompa:

Procesor: AMD Athlon 64 2800+
Karta Grafiki: GF FX 5700 128MB
Ram: DDR 400 256MB

Jak mi DOOM3 będzie działał?

__________________
# gg:1463221 # mail:[email protected] #
# http://condition-zero.pl # http://cz.fpp.pl #

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2004 08:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]BlackGhost Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]BlackGhost Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]BlackGhost Dodaj [FPP]BlackGhost do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]BlackGhost prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Pytanie o sprzęt:
Kupuję lodówkę z zamrażarką, czy zmieści mi się tam kratka piwa?

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2004 09:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Doom bedzie sobie dzialal ale roznie moze byc w HL2

Nie kupuj tej grafy..... nie kupuj wogole FXow. Jak juz GF to z seri 6xxx. Ile taki fx 5700 kosztuje? Nie lepiej dolorzyc i se kupic r9800pro?

Wogole 4 x za malo ramu. 256? 512 to malo juz powoli do wszystkeigo (nie tylko gier). Minimum 512 , najlepiej 1 GB.
Komputer do gier? Po kij Ci athlon 64 2800+ ? Mozesz przyoszczedzic i kupic jakiegos bartona mobilnego lub zwyklego jak sie uda i go podkrecic.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2004 12:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

rcube znowu ma racje - malo ramu. i nie bierz fx'a!
6xxx i bedzie ladnie smigac. a na fx'ie bedzie sie cielo, ze glowa mala!

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-09-2004 20:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[mess_PL]
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

jezeli kupiles takiego kompa, to zrobiles straszna glupote :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 10:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeD
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

tez mam pytanko... mam ramy 2x 256 dd [400] twinmosy ustawione sa na działanie w dual'u [czyli powinno byc gitez z doom'em ;p] a tu waUek . doom cala pamiec mi wpierdalala i tnie ;/ ;p. i nie wiem czy wina lezy po stronie ramow ze sa na dual'u ustawione. gram wszo na max'a bo komp mi na to pozwala tylko wqrwia mnie to ze on mi cala pamiec wpierdala i pozniej w kij tnie ;/ albo do windy wywala

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 11:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Po co 64 bity???

Zwlaszcza na jednokanalowym 754...

Jak systemy 64 bitowe wjeda - to okaze sie, ze obecne proce 64bit sa "troche" niekompatybilne i trzeba bedzie zmieniac kompa...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-09-2004 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez DeD
tez mam pytanko... mam ramy 2x 256 dd [400] twinmosy ustawione sa na działanie w dual'u [czyli powinno byc gitez z doom'em ;p] a tu waUek ;P . doom cala pamiec mi wpierdalala i tnie ;/ ;p. i nie wiem czy wina lezy po stronie ramow ze sa na dual'u ustawione. gram wszo na max'a bo komp mi na to pozwala tylko wqrwia mnie to ze on mi cala pamiec wpierdala i pozniej w kij tnie ;/ albo do windy wywala


hahaha

512 to trochę mało dla D3, szczególnie na "wszo na max`a".

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2004 10:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

Re: Pytanko o sprzęt

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]BlackGhost
Kupuje kompa:

Procesor: AMD Athlon 64 2800+
Karta Grafiki: GF FX 5700 128MB
Ram: DDR 400 256MB

Jak mi DOOM3 będzie działał?



A ja tam mam Epox 8RDA+, Athlon2000+, 2 x 256 (333) Dual chanel, samsung 80 GB (8 mb cache), GF FX 5900XT - 1024x768 - high quality, wygładzanie 2x i chodzi pieknie.

Co do FX5700 - nie kupuj tego ma 4 potoki i 128 mbit szyne, porównywale wydajnoscia z GF3 Ti 200)))).

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2004 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
McCout
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

First Person Perspective 5700 r0x - no prawie

Widzę, że nie macie pojęcia o grafikach. Jakbyscie chociaż przeczytali że Id zrobiło wsparcie dla FXów jako oficjalnych kart dla d3. Dlatego wlasnie doom chodzi znacznie lepiej pod FXami niz radkami! I nie wprowadzajcie nooba w błąd!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2004 09:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 5700 r0x - no prawie

quote:
Napisane oryginalnie przez McCout
Widzę, że nie macie pojęcia o grafikach. Jakbyscie chociaż przeczytali że Id zrobiło wsparcie dla FXów jako oficjalnych kart dla d3. Dlatego wlasnie doom chodzi znacznie lepiej pod FXami niz radkami! I nie wprowadzajcie nooba w błąd!

Aha. 50 a 60 fps - to jest znacznie lepiej??

Nie mow ze ktos na czym sie nie zna jak sam nie masz duzego pojecia...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2004 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:42.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions