Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > DOOM III > Doom III: Mr. Smiley's Head Safari
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[e!]MWK
l ll l l lll ll l lll ll



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Question Doom III: Mr. Smiley's Head Safari

Mam WIELKA prosbe do Wszystkich DooManiakow!!!
Mianowicie chodzi mi o zapomniana juz przez wiekszosc, czesc dooma a raczej remake jedynki pod tytulem :
Mr. Smiley's Head Safari
Poprostu NIGDZIE go nie moge znalesc a szukam juz ladnych kilka lat i nie prosilbym o POMOC gdybym nie byl uzalezniony od tej giery a gralem w nia bardzo dawno kiedy kompa jeszcze nie mialem i SZALENIE za nia tesknie i obiecalem sobie ze to bedzie moja pierwsza gra (no moze nie pierwsza-avp sie wkrecil zamiast hehe) jaka zasiadzie na moim wlasnym dysku......coz jak na ironie w momencie jak dostalem kompa (kolo 5 i pol roku temu) gra zniknela...kumple ja pokasowali (lub skasowali samych siebie) a inni o niej zapomnieli lub mowili "no taak wiem wiem bylo cos takiego chyba ..." to ja juz odrazu wiedzialem ze nie zdolam nic wskurac, mimo to nie poddawalem sie.
Czas mijal...lata plynely jak browary a Smajliego nadal nie bylo, az do dnia w ktorym zrzucilismy sie z bratem na neta (akurat promocja byla na osiedlu...niewazne). No to wowczas to juz nie mialem ZADNYCH obaw ze go nie znajde wpadam na neta - szukam,,szukam,,szukam I NIC! NIEMA! NULL! ZERO! potem poszly p2p itp, kilka wygaslych linkow typu http://retroworld.webpark.pl//fpp.html (Pozdro DARK_ANGEL) google, astalawisty ktore tak naprawde nigdy nie mialy tego pliku-przynajmniej jak ja szukalem-moze sie myle-dlatego zwracam sie z tym tematem do WAS Bracia......POMOZCIE bo kres moj jest bliski - POMOZCIE ODNALESC JEDNA MALUTKA GIERE A STRUDZONY POSZUKIWACZ WRESCIE PO 5 LATACH USPOKOI SWOJA DUSZE I BEDZIE MOGL ODEJSC W POKOJU hahhaha
Pozdrawiam Wszystkich Czytajacyh i Grajacych Serdecznie JUZ TERAZ zyczac Spokojnych i Wesolych Swiat...no i oczywiscie Wielkiej Zadupczki na Sylwestra.
JOU!

__________________
... tak patrzec w przyszlosc - wtedy marzenie dzis rzeczywistosc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2003 06:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [e!]MWK Znajdź więcej post'ów przez  [e!]MWK Dodaj [e!]MWK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [e!]MWK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[e!]MWK
l ll l l lll ll l lll ll



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Unhappy Re

.....................czy naprawde NIKT jej nie spotkal ??

__________________
... tak patrzec w przyszlosc - wtedy marzenie dzis rzeczywistosc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2004 19:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [e!]MWK Znajdź więcej post'ów przez  [e!]MWK Dodaj [e!]MWK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [e!]MWK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:15.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions