Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Sensitivity...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « First ... « 3 4 [5] 6 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
David-von-Kalah
M@st@h Adm!n1str4t0r



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Warszawa/Wilanow/Domek

sensitivity 6... wiem troche duzo, ale sie przyzwyczailem
no i jeszcze moje pytanie, jak wstawic tu rysunek?

__________________
Davidek von Kalashnikov aka DvK
GG: 1128713
Mail: [email protected]

www.pajacyk.pl <--- pomoz dzieciom i kliknij w bannery

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2002 20:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil David-von-Kalah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do David-von-Kalah Znajdź więcej post'ów przez  David-von-Kalah Dodaj David-von-Kalah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać David-von-Kalah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

za pomoca zalacznika, a jesli chcesz, zeby byl od razu widoczny, to:



GL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2002 21:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

przeczytaj sobie w profilu maly podrecznik vb code ;D btw sens 2.8 ale czaszem zmniejszam... do 2.5 jak mam jakis dziwny dizen ;D ogulnie sens kolo 2 bo na odleglosci jest celnie......tak mowia pro gej-merzy ale dlamnie snes ponizej 2 to narazie zamalo moze kiedys sobie zmniejsze ale to musial bym odrazu ze zmiana bindow sie przyzwyczajac do wszystkiego naraz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2002 13:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

to zalezy tz od myszki...na poprzedniej ponizej 2 tez bylo dla mnie za mało. Teraz 2 to za duzo

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2002 21:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JAROD
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

1.2~1.4

__________________
Po prostu lama...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 17:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JAROD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JAROD Znajdź więcej post'ów przez  JAROD Dodaj JAROD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JAROD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Na dzień dzisiejszy sens 1.337 , IntelliMouse 3.0, podkładka szmaciana.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
David-von-Kalah
M@st@h Adm!n1str4t0r



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Warszawa/Wilanow/Domek

wlasnie zmienilem myszke na Microsoft IntelliMouse Optical (parametrow nie hcce mi sie szukac ) i z sensa 6 zszedlem na 3.5555

__________________
Davidek von Kalashnikov aka DvK
GG: 1128713
Mail: [email protected]

www.pajacyk.pl <--- pomoz dzieciom i kliknij w bannery

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 17:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil David-von-Kalah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do David-von-Kalah Znajdź więcej post'ów przez  David-von-Kalah Dodaj David-von-Kalah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać David-von-Kalah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
Na dzień dzisiejszy sens 1.337 ,


buehhehhe....nudziło ci sie chyba

to ja se dam 3.1337

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 18:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Squall ile dales za inteli mouse bo chce sobie zakupic... i widzalem za 160 zeta oferte... ale chyba oem... czaszek mnie przekonuje ze te nowe logitechy (MX 500) sa leprze ale jak dlamnie wole sobie z 50 zeta zaoszczedzic zreszta jakos jak patrzylem to mi nieodpowiada ksztalt klawiszy... musz sie z bliska przyjzec albo wziac w reke...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2002 15:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=3036

To chyba jedna z najtanszych ofert - 156 zł brutto OEM.

Ten nowy MX Logitecha podobno ma lepsze parametry, jednakże wcale nie znaczy, że np. Intelli czy DualOptical są dużo gorsze i do niczego sie nie nadają. Dla mnie Microfost ma najlepszy kształ i najlepiej leży w dłoni, kwestia gustu i przyzwyczajeń.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2002 17:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
Squall ile dales za inteli mouse bo chce sobie zakupic... i widzalem za 160 zeta oferte... ale chyba oem... czaszek mnie przekonuje ze te nowe logitechy (MX 500) sa leprze ale jak dlamnie wole sobie z 50 zeta zaoszczedzic zreszta jakos jak patrzylem to mi nieodpowiada ksztalt klawiszy... musz sie z bliska przyjzec albo wziac w reke...

MX300 czy 500 ? :-]
Bo ja się zastanawiałem nad 500 ale ona chyba się niczym nie rożni od 300, poza iloscią przycisków. ^_^

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2002 02:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez MaxiM
Ja uzywam myszki A4-Tech WinBest 4D+ (WWW-11)



podkladki zelowej Empik (mowcie co chcecie, jest genialna), sensitivity 3,5 i gra mi sie bosko :)


Hehe, zmiana sprzetu. Teraz mam A4-Tech Optical GreatEye (WOP-35)



Sensitivity juz jakis czas temu zmienilem na 2.8, na nowej myszce tez jest dobre wiec moze zostanie. Jednak to jest pod Win2K/XP. Pod Win98 jest zupelnie inne sensitivity, w moim przypadku 4. Podajac sensitivity powinniscie podawac nie tylko model myszki ale i system pod ktorym pracujecie bo pod 2000/XP czulosc myszki jest ok. 2 razy wieksza niz pod Win98.

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Edytowane przez MaxiM dnia 31-10-2002 o godz. 21:08

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-10-2002 15:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

myszka wingman
podkladka everglide
sens 3.5

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-10-2002 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jedaj
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Opole

huehuheu kupilem mx300 i powiem wam ze jestem zadowolony (myszka dla ludzie uzywajacych 2 przyciskow na myszy w csie, mozna chyba jeszcze zdefiniowac nacisniecie scrolla jako mouse 3 ale nie bawilem sie w to) podkladka narazie to moj kochany szmaciak ale niedlugo zmieniam
btw. czy na szmaciaku gra sie gorzej niz na func'u czy xtrac'u? bo mi sie na szmatce nie gra zle...

sens mam 1.5

__________________

(=-+,¸¸,+°´°+,¸j3d4j¸,+°´°+,¸¸,+-=)
1359486

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2002 14:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jedaj Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jedaj Znajdź więcej post'ów przez  Jedaj Dodaj Jedaj do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jedaj prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

A ja mam nadzieje ze nowy CS (1.6 lub chociaz CS:CZ) bedzie obslugiwalo nareszcie wiecej niz 3 przyciski, w innych grach uzywam nawet pieciu + rolka a CS nie "widzi" nic ponad rolke i 3 przyciski

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-11-2002 02:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

musi widziec mouse4 !! jestem tego pewien na 99%
mouse5 tez chyba..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2002 09:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

widzi chyba 5 (znaczy sie powinien)..to zalezy od mychy i sterownikow chyba
bo w CSie jak wpiszesz
/bind "mouse1"
to wyskoczy ci ze masz tam +fire

jak wpiszez
/bind mouse5 to wyskoczy ze klawisz nie zbindowany
a jak 6 to ze nie ma takiego
czyli jest 5 klawiszow myszki do ustawienia

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2002 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
David-von-Kalah
M@st@h Adm!n1str4t0r



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Warszawa/Wilanow/Domek

ja mam myszke Micro$$$$$$oftu IntelliMouse Optical i 5 przyciskow mi dziala, i jest luz na samej myszce (gdybym sie uparl) moglbym sobie grac

__________________
Davidek von Kalashnikov aka DvK
GG: 1128713
Mail: [email protected]

www.pajacyk.pl <--- pomoz dzieciom i kliknij w bannery

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2002 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil David-von-Kalah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do David-von-Kalah Znajdź więcej post'ów przez  David-von-Kalah Dodaj David-von-Kalah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać David-von-Kalah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

quote:
Napisane oryginalnie przez David-von-Kalah
ja mam myszke Micro$$$$$$oftu IntelliMouse Optical i 5 przyciskow mi dziala, i jest luz na samej myszce (gdybym sie uparl) moglbym sobie grac


chodzil bys tez myszka ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2002 19:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

bind mouse5 "+forward"
bind mouse4 "+backward"
bind mouse3 "next weapon"
bind mouse2 "+attack2"
bind mouse1 "+attack"


a na rolce skaczesz i kucasz

a niektore myszki mają dwie rolki więc jeszcze mozna cos dodac

tylko srejfow nie będzie
ale mozna dopisac odpowiednie skrypty

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2002 20:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
F0rgE
wAiT aNd bLeeD!!!



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

A jak zmienic sensitivity w zoomie od AWM i np Steyra?

__________________
eee?!
mail: [email protected]
gg: 2374188

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2002 20:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil F0rgE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do F0rgE Znajdź więcej post'ów przez  F0rgE Dodaj F0rgE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać F0rgE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Sensitivity Auga i SG jest wprostproporcjonalne do Twoj zwyklej czułości, natomiast AWM zmieniasz poprzez zoom_sensitivity_ratio.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2002 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rododendron
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Wrocław

Ja gram od 23 godzin na sensitivity 1.2 Zaczynalem od 12 ale w ubieglym roku kolega mi powiedzial ze tak sie nie da grac i dlatego on mnie zabija... No to zmniejszylem do 5 i tak mi sie fajnie gralo tylko ze ostatnio Puru mi okropnie zmlocil zad i stwierdzilem ze jednak jest za wysoka i tak z dnia na dzien zmniejszalem sens o 0.5 az doszedlem do 1.2 Niezej chyba nie zejde bo to juz przesada. Tak swoja droga to fajnie sie tak gra tylko ze mape znac trzeba i odwracac sie w strone z ktorej nadchodzi przeciwnik...ale od czego sluchawki. PURU JESZCZE KIEDYS DAM CI RADE!!! To oczywiscie byl zart. No to tyle. Aha mysz Genius Netscroll +
I jeszcze jedno: Winda XP

__________________
Bez serc, bez ducha....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2002 12:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rododendron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rododendron Znajdź więcej post'ów przez  Rododendron Dodaj Rododendron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rododendron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

hyhy...bo jeszce jest takie cos jak
/skill
ale to juz nie zalezy od sensa

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2002 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

jou Alienek dobrze ze ty nie masz skill'a bo co by to bylo.... taki cfg + skill hahahaahhaah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2002 09:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło


skill'a mam większego on cfg'a

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2002 10:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Seaon
- mOuNtAiN dEw -



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Ja gram na 5.4321 i gra sie calkiem spoko...
PS: Zrobie tutaj maly Offtopic ale chyba sie nikt nie obrazi... otoz ostatnio przezucilem sie czesciowo na techno (glupio to rzmi troche ) i cieszylaby mi sie mordeczka gdyby jakis dobry czlowiek podal pare dobrych kawalkow...
PS2: Tylko nie podawajcie takich co leca np. w Maluchach takie tandetne "Uc Uc Uc Uc BAMBAM Uc Uc..."
PS3: Z tych kawalkow, ktore narazie znam podobaja mi sie np.: Encore, Darude, Westbam, Dj Monte i pare innych.

__________________
mOuNtAiN dEw rOx!
Mail: [email protected]
Mój status GG: 1021297

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2002 15:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Seaon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Seaon Znajdź więcej post'ów przez  Seaon Dodaj Seaon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Seaon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Temat o muzyce juz jest na "o niczym konkretnym" poszukaj
tam znajdziesz wiele list utworkow techno

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2002 15:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Seaon
- mOuNtAiN dEw -



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Nie ma tam takiego tematu bleeee ;(...

__________________
mOuNtAiN dEw rOx!
Mail: [email protected]
Mój status GG: 1021297

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2002 20:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Seaon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Seaon Znajdź więcej post'ów przez  Seaon Dodaj Seaon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Seaon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kato!
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Gram na 8, od początku tak grałem i się zostało. Rzeź. [; Za to w q2, nawalałem sens 22, a w q3 25. x]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2002 01:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:48.    Strony (6): « First ... « 3 4 [5] 6 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions