Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Tribes - Reaktywacja?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Nestor113
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Tribes - Reaktywacja?

Witam!
Na wstępie chciałbym powiedzieć, że od dłuższego czasu to było moje ulubione forum chociaż ostatnio miałem przerwe od Trybów. Chciałem wrócić a tu pustka... :O Błagam ludzie powiedzcie mi czy wy macie jakieś nowe i lepsze forum czy nikt już nie gra? Takie forum było wielkie przyjeliście mnie z otwartymi ramionami (nowe konto mam jak coś ) A jeśli nie macie nowego forum to piszcie coś w tym temacie byle co obojętnie byle tylko uratować to forum. Wróciłem po mojej przerwie i aż się łezka w oku zakręciła, z takiego wspaniałego forum zrobiło się... no właśnie nic się zrobiło, dlatego proponuję wziąć się do roboty i odnowić Polką scenę Tribes 2!!

PS Wiem, że chatycznie napisane, ale chciałem tego posta napisać jak najszybciej . I jeszcze raz BŁAAAAGAM odnówmy to forum!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2005 21:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Piotrusek
Heavy Lover



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Howk,

aktualnie czynnie gra 2 polskich graczy: ja i bers. Czasami graja skipper i thimgrim. Jest ladder www.tribesland.com || http://www.gameshrine.com/forum << to jest forum europejskie btw. jaki masz nick w trybach?? jaki miales przedtem nick?

pio

__________________
BOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2005 22:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Piotrusek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Piotrusek Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Piotrusek Dodaj sYs|Piotrusek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Piotrusek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Berserker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

Niezły lol.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2005 19:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Berserker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Berserker Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Berserker Dodaj sYs|Berserker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Berserker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

krótkie pytanie: czy to co jest napisane w temacie ŚciĄgawka jest cały czas aktualne? (głównie chodzi mi o mody, jakie najpopularniejsze itp)

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2005 12:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Berserker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

Na tyle jest aktualne na ile chodzą linki - czyli średnio. O modach w tym temacie nie ma nawet wzmianki - zresztą gra tak niewielu graczy, że i tak gra się tylko base/classic/cluster.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2005 12:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Berserker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Berserker Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Berserker Dodaj sYs|Berserker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Berserker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

czyli jezeli sciagne toto:
http://ftp.fz.port80.se/spel/tribes2/tribes2_gsi.exe
toto przeciwko oszukiwaniu
i odpale allseeing-eye, powinienem móc sobie pograć 4fun?

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2005 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Berserker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

Niby tak. Jest tylko 'maly' problem, a mianowicie musisz znalezc cd-key'a. O ile mi wiadomo nie mozna juz ich od dawna dostac przez fileplanet (chociaz nie wiem - nie interesowalem sie tym od dluzszej chwili). Mozesz popytac na #sys czy ktos by Ci go nie uzyczyl. Pograc pograsz ale : 1) tylko wieczorami 2) tylko w mapy ze standardowego mappacka 3) tylko z samymi najlepszymi graczami jacy sie ostali. GL. Heh.

ps. Nie potrzebujesz allseeing eye - wystarczy przegladarka serverow w samej grze.

ps2. Lepiej idz grac w cos innego/ na piwo/ na rower - znacznie mniej stresow. :-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2005 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Berserker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Berserker Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Berserker Dodaj sYs|Berserker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Berserker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nestor113
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Hej!
Sorki, że nie pisałem, ale jakoś tak wyszło no i w ogóle . Przedtem miałem nick Yedor (beznadziejny nie?:/). A w Tryby na razie nie gram. Chociaż z drugiej strony temt żyje, więc ściągam Tryby i jak ściągne to da mi ktoś znaczek PL|?

EDITED: No i mam jeszcze jeden problem. Jak chcę ściągnąć Tryby z File Planeta to jest napisane, że muszę się zalogować. Gdy się zaloguję to nie umiem znaleźć linka do gry. A gdy wkleję link do przeglądarki, jest napisane, że trzeba sie logować. I co tu zrobić? :> Może dajcie jakiś inny link?

EDITED: Tam link nie działa w ogóle jak coś. No i mail z CD-Keyem też nie dochodzi, więc nie wiem czy pogram...

Edytowane przez dnia 26-08-2005 o godz. 20:57

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2005 18:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Berserker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

Poszukaj tego plku w googlach jak chcesz ściągnąć T2 : tribes2_gsi.exe. Co do CD key'a to przeczytaj powoli mój poprzedni post. Znaczek PL Ci dam jak się odezwiesz na Tmaila albo na ircu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2005 13:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Berserker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Berserker Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Berserker Dodaj sYs|Berserker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Berserker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Icea
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja:

Na forum PL| wciaz widnieje lista starej - dobrej - sceny T2PL ... milo czasem powrocic na pare rundek

Kata rlz!


Pozdrawiam!
Palladin of Light
Icea_PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2005 17:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Icea Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Icea Znajdź więcej post'ów przez  Icea Dodaj Icea do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Icea prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Ostatnio zagrałem troche w Tryby i się zdziwiłem, bo na serwerze Zeewolf było aż dwóch polskich graczy, później jeszcze się trzeci pojawił

Niedługo chyba więcej pogram w Tryby bo właśnie padła mi karta graficzna i nie zapowiada się abym mógł w coś innego sensownego pograć na starym GF 256 DDR...

Ech...teraz musze poszukać tylko mappacka Euro 3, cholera wie skad to sciągnąć, ale jak nie ściągne to nie wejde na zeewolfa :/

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2005 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Piotrusek
Heavy Lover



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

http://www.triben.de/

tu masz euro3^^

hf

__________________
BOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2005 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Piotrusek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Piotrusek Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Piotrusek Dodaj sYs|Piotrusek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Piotrusek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Icea
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja:

Talking

Kiedy bedzie trza sobie zlocik na kata zrobic

Na sama mysl o sYs`akach, PoLach i reszcie az mi sie lezka kreci
Te czwartkowe spotkania...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2005 20:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Icea Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Icea Znajdź więcej post'ów przez  Icea Dodaj Icea do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Icea prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Pio - Dzięki


Zapytam jeszcze o coś czego nie dowiedziałem się przez cały czas grania w T2... Co to są te "smurfy" w grze?

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-09-2005 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ress
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

no to i ja sie wypowiem
moze zaczne od tego ze juz nie gram w tryby(od dziwnego meczu z [d] kazdy to przezyl i wszyscy odeszli ) ja i maped ^^
duh upadlo bo nas nie ma ;p ale lol
a wracajac do tematu to tryby nadal zyja tylko ze starsi gracze juz nie graja teraz jest duzo nowych smurfow gra sie zmienila caly czas tylko snipa snipa i snipa i duzo czaina jesli ktos chce moge oddac swoje konto to juz 3 hamil powerocil zrobi jeszcze reaktywacje tower i bedzie zonk
na dzien dzisiejszy w tryby gra chyba tylko pio i bers (?) t2 to byl i bedzie najlepszy fpp w jakiego gralem zawsze bede o was miski pamietac moze sie kiedys spotkamy w tribes 10
pzd
respect

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2005 11:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Piotrusek
Heavy Lover



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

sporo gra starych graczy, tyle ze w clustera snajpy i cg jest tyle co zawsze, jedynie coraz wiecej whinerow na serwach siedzi (ostatnio nawet jakis typ sie rzucal, ze rakietnicy uzywam :O).

p.s.
ress: .duh zachowalo sie bardzo chamsko w stosunku do D, szczerze mowiac zdziwilem sie bardzo jak przeczytalem, ze oskarzaliscie aragorna o cheaty o_X

__________________
BOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2005 17:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Piotrusek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Piotrusek Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Piotrusek Dodaj sYs|Piotrusek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Piotrusek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ress
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ale to pokazalo ze [d] potrafi grac tylko snipa i czainem nie zapomne tego meczu (moj ostatni )soup do zera dostali bo nie bylo mowy o czainie i snipie a hidle to po filmiku daka bylo widac co chwile snipa zreszta niewazne bylo...przegralismy...gratuluje pierwszego miejsca
a co do duh to na forum byly watki ze [d] cheatuje ara napisal ze ma jakis skrypt do mgly czy cos takiego (dawno tam nie bylem ) a duh sie rozpadlo bo fus wyjechal do afryki czy gdzies tam dak przestal grac gorg sie przeprowadzil nowe miejsce znajomi i nie ma czasu na gre maped gra w coda ja ja niewazne co ja robie sea tez przestal grac hic to juz nie mowie zostalo z 2-3 graczy ale to juz byli nowi -=smurfie=- i inni jedynie kto pozostal to wolf

moze w bf2 popykam albo i nie bo moj pc nie wytrzymuje stresu :p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2005 19:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wayha
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków

lol !

Milo widziec ze jeszcze ktos z T2 zyje

]|[

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2005 23:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wayha Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wayha Znajdź więcej post'ów przez  wayha Dodaj wayha do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wayha prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yoman
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Gra ktos jeszcze? Sciagnalem darmowa wersje, ale oczywiscie juz bez CD-Keya ;/.
I sie wlasnie zastanawiam czy jeszcze walczyc, meczyc sie szukajac cd-keya czy przejsc na Tribes:V?

PS. Ma ktos CD-keya na zbyciu do t2?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2005 16:02
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:51.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions