Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Problem z połączeniem z serverami typu "ALL" (Oficjalne statystyki)
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Viper PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Problem z połączeniem z serverami typu "ALL" (Oficjalne statystyki)

Witam. Mam problem z połączeniem z serverami typu ALL (oficjalne statystyki). Mam orginalną wersje naturalnie, Updatowałem wszystko, gram na angielskiej wersji, nie mam lagów, z wszystkimi innymi serverami się łącze bez problemów. Podczas łączenia pisze "Joining session", a po chwili pisze, że nie może znaleźć servera w NovaWorld. Co najciekawsze, parę miesięcy temu grałem w DF BHD Multi i na serverach "ALL" chodziło idealnie. Zrobiłem paro miesięczną przerwe i nie działa... Proszę o pomoc. Mój nr GG 4749167
P.S. Pozdro dla wszystkiech maniaków DF BHD.

__________________
Doświadczenie to wymagający nauczyciel. Pierw każe zdać egzamin a dopiero potem uczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2004 14:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Viper PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Viper PL Znajdź więcej post'ów przez  Viper PL Dodaj Viper PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Viper PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Problem z połączeniem z serverami typu "ALL" (Oficjalne statystyki)

quote:
Napisane oryginalnie przez Viper PL
Witam. Mam problem z połączeniem z serverami typu ALL (oficjalne statystyki). Mam orginalną wersje naturalnie, Updatowałem wszystko, gram na angielskiej wersji, nie mam lagów, z wszystkimi innymi serverami się łącze bez problemów. Podczas łączenia pisze "Joining session", a po chwili pisze, że nie może znaleźć servera w NovaWorld. Co najciekawsze, parę miesięcy temu grałem w DF BHD Multi i na serverach "ALL" chodziło idealnie. Zrobiłem paro miesięczną przerwe i nie działa... Proszę o pomoc. Mój nr GG 4749167
P.S. Pozdro dla wszystkiech maniaków DF BHD.



Ciężko na pierwszy rzut oka określić. Używasz Argusa ? I na pewno wiesz że na statserwery nova nie wejdziesz poprzez pingera ? Dochodzi też sprawa obciążenia serwerów (ale wtedy zwraca komunikat o niemożności podłączenia)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2004 14:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Viper PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Problem z połączeniem z serverami typu "ALL" (Oficjalne statystyki)

Dzięki za pomysł.... bo przyznam się bez bicia, że nie używam Pingera... z tym że wtedy kiedy mi wszystko działo też nie używałem i było dobrze. Zaraz sprawdze tym programikiem.

__________________
Doświadczenie to wymagający nauczyciel. Pierw każe zdać egzamin a dopiero potem uczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2004 18:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Viper PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Viper PL Znajdź więcej post'ów przez  Viper PL Dodaj Viper PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Viper PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Viper PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Servery ALL

Niestety..... łącze się przez Pingera ale dalej to samo....;(
Jakieś inne propozycje ??

__________________
Doświadczenie to wymagający nauczyciel. Pierw każe zdać egzamin a dopiero potem uczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2004 18:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Viper PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Viper PL Znajdź więcej post'ów przez  Viper PL Dodaj Viper PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Viper PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

Nie wiem czy to jest odpowiedz na twoje pytanie ale skoro miałeś tak długą przerwę w graniu to czy twoje konto nie wygasło bo o ile wiem to konta na NovaWorld są czasowe i jeśli się dłużej nie gra to wygasają i już tam sobie nie pograsz. Ja też na początku próbowałem grać na ich serwerach ale potem przestałem i teraz już też nie mogę.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2004 23:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Viper PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
Nie wiem czy to jest odpowiedz na twoje pytanie ale skoro miałeś tak długą przerwę w graniu to czy twoje konto nie wygasło bo o ile wiem to konta na NovaWorld są czasowe i jeśli się dłużej nie gra to wygasają i już tam sobie nie pograsz. Ja też na początku próbowałem grać na ich serwerach ale potem przestałem i teraz już też nie mogę.

Konto w NovaWorld.....hmmm. Nie wiem dokładnie o co chodzi. Czy o rejestracje podczas łączenia w Multi czyli: Włączam gre, multi player, łącze się z NovaWorld i wtedy wpisuje hasło i nicka ? Po dołączeniu się tam gdzie jest Player Stats..... Jestem dalej i mam stopień Starszego Sierżanta, statystyki są (broń, strzały ipt.) i mogę ingerować w moje konta (zmieniać nazwe, hasło). Jeśli mówię o czymś całkiem innym to proszę napisz o jakie konto chodzi. Jeśli się dobrze domyślam to może o to konto gdzie się podaje swój nr seryjny, czyli najzywklejsze konto rejsestracyjne. Ale obawiam się że jak podam jeszcze raz swój nr seryjny gry to mogą mi go zablokować że pirat, albo po prostu nie przyjąć. Czekam na opdowiedź.
Pozdro.

__________________
Doświadczenie to wymagający nauczyciel. Pierw każe zdać egzamin a dopiero potem uczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2004 04:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Viper PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Viper PL Znajdź więcej post'ów przez  Viper PL Dodaj Viper PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Viper PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A kiedy dokładnie nie możesz się połączyć ? Przy próbie wyświetlenia listy serwerów czy już przy próbie wejścia na konkretny serwer ? Logujesz się normalnie ? Nie zainstalowałeś sobie w międzyczasie firewalla ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2004 05:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Viper PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Unhappy

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
A kiedy dokładnie nie możesz się połączyć ? Przy próbie wyświetlenia listy serwerów czy już przy próbie wejścia na konkretny serwer ? Logujesz się normalnie ? Nie zainstalowałeś sobie w międzyczasie firewalla ?

Gdy mam listę serverów, i wybiorę dany server to włącza się "tapetka DF BHD" (tak jak przy każdym) i pisze Joining server czy jakoś tak.... Czyli jak wybiorę dany server, a jesli chodzi o FireWall-a to wcześniej też miałem. Może spróbuje zainstalować jeszcze raz grę, z tym że jak ją jeszcze raz zainstaluje to bede musiał całą noc Updatować ją bo nie za szybko mi to idzie

__________________
Doświadczenie to wymagający nauczyciel. Pierw każe zdać egzamin a dopiero potem uczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2004 06:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Viper PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Viper PL Znajdź więcej post'ów przez  Viper PL Dodaj Viper PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Viper PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Viper PL
Gdy mam listę serverów, i wybiorę dany server to włącza się "tapetka DF BHD" (tak jak przy każdym) i pisze Joining server czy jakoś tak.... Czyli jak wybiorę dany server, a jesli chodzi o FireWall-a to wcześniej też miałem. Może spróbuje zainstalować jeszcze raz grę, z tym że jak ją jeszcze raz zainstaluje to bede musiał całą noc Updatować ją bo nie za szybko mi to idzie


Czyli teoretycznie masz problem już z konkretną maszyną. Na serwery publiczne wchodzisz normalnie ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2004 07:36
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Viper PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Czyli teoretycznie masz problem już z konkretną maszyną. Na serwery publiczne wchodzisz normalnie ?

Tak....

__________________
Doświadczenie to wymagający nauczyciel. Pierw każe zdać egzamin a dopiero potem uczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2004 07:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Viper PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Viper PL Znajdź więcej post'ów przez  Viper PL Dodaj Viper PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Viper PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Hmmm masz dziwny objaw tak jakbyś nie uwierzytelnił się poprawnie na novaworld. Z podobnego powodu nie można wejść np pingerem na statserwery nova - po dodaniu przez pingera i próbie połączenia masz cały czas "joining server". Potestuj różne kombinacje; wyczyść temporary przeglądarki, cookies, wyłącz na chwilę firewalla itp.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2004 07:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Viper PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Question

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Hmmm masz dziwny objaw tak jakbyś nie uwierzytelnił się poprawnie na novaworld. Z podobnego powodu nie można wejść np pingerem na statserwery nova - po dodaniu przez pingera i próbie połączenia masz cały czas "joining server". Potestuj różne kombinacje; wyczyść temporary przeglądarki, cookies, wyłącz na chwilę firewalla itp.

Tak jak mówisz z łaczeniem się przez pinger tak samo mam przez gre....czyli joinng server... A z tym fifrewallem to juz sam nie wiem A jak myślisz samo ponowne zainstalowanie gry może coś tać albo zmiana nicka, hasła czy co tam innego. Mam na myśli po zalogowaniu. ??

__________________
Doświadczenie to wymagający nauczyciel. Pierw każe zdać egzamin a dopiero potem uczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2004 08:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Viper PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Viper PL Znajdź więcej post'ów przez  Viper PL Dodaj Viper PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Viper PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Viper PL
Tak jak mówisz z łaczeniem się przez pinger tak samo mam przez gre....czyli joinng server... A z tym fifrewallem to juz sam nie wiem A jak myślisz samo ponowne zainstalowanie gry może coś tać albo zmiana nicka, hasła czy co tam innego. Mam na myśli po zalogowaniu. ??


Wydaje mi się że przeinstalowanie gry nic nie da a już tym bardziej zmaina nicka czy hasła (ale oczywiście możesz to sprawdzić). Ja celuję bardziej w tym że masz problem z uwierzytelnieniem czyli właśnie brak cookie lub coś w tym rodzaju. Jak już napisałem wyłącz firewalla (antywira też)oraz wyrzuć śmieci i sprawdź czy pomoże.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2004 09:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Viper PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Thumbs up Podziękowania

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Wydaje mi się że przeinstalowanie gry nic nie da a już tym bardziej zmaina nicka czy hasła (ale oczywiście możesz to sprawdzić). Ja celuję bardziej w tym że masz problem z uwierzytelnieniem czyli właśnie brak cookie lub coś w tym rodzaju. Jak już napisałem wyłącz firewalla (antywira też)oraz wyrzuć śmieci i sprawdź czy pomoże.

Witam. Za Twoją radą, wyłączyłem (choć nie byłem do tego przekonany) FireWalla i co się okazało, JAK RĘKĄ ODJĄŁ !!!!
DZIAŁA GRA NA SERVERACH ***ALL***
Dzięki za pomoc... naprawde WIELKIE DZIĘKI
Zdaje sobie sprawę, że nie jestem jeszcze bardzo doświadczonym graczem, ale jeśli będziesz miał jakąkolwiek sprawe to pisz na GG # 4749167.
Pozdro.

__________________
Doświadczenie to wymagający nauczyciel. Pierw każe zdać egzamin a dopiero potem uczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2004 17:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Viper PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Viper PL Znajdź więcej post'ów przez  Viper PL Dodaj Viper PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Viper PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Podziękowania

quote:
Napisane oryginalnie przez Viper PL
Witam. Za Twoją radą, wyłączyłem (choć nie byłem do tego przekonany) FireWalla i co się okazało, JAK RĘKĄ ODJĄŁ !!!!
DZIAŁA GRA NA SERVERACH ***ALL***
Dzięki za pomoc... naprawde WIELKIE DZIĘKI
Zdaje sobie sprawę, że nie jestem jeszcze bardzo doświadczonym graczem, ale jeśli będziesz miał jakąkolwiek sprawe to pisz na GG # 4749167.
Pozdro.



Cieszę się że się udało

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2004 17:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Podziękowania

quote:
Napisane oryginalnie przez Viper PL
Witam. Za Twoją radą, wyłączyłem (choć nie byłem do tego przekonany) FireWalla i co się okazało, JAK RĘKĄ ODJĄŁ !!!!
DZIAŁA GRA NA SERVERACH ***ALL***
Dzięki za pomoc... naprawde WIELKIE DZIĘKI
Zdaje sobie sprawę, że nie jestem jeszcze bardzo doświadczonym graczem, ale jeśli będziesz miał jakąkolwiek sprawe to pisz na GG # 4749167.
Pozdro.



On tez nie jest doświadczonym graczem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2004 19:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Re: Re: Podziękowania

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
On tez nie jest doświadczonym graczem

Ale wie co nieco o firewallach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2004 19:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Podziękowania

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
On tez nie jest doświadczonym graczem


uuuu la,la ..... no no ....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2004 22:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Viper PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Arrow Re: Re: Re: Podziękowania

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
uuuu la,la ..... no no ....

Nie każdy jest doskonały...

__________________
Doświadczenie to wymagający nauczyciel. Pierw każe zdać egzamin a dopiero potem uczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2004 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Viper PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Viper PL Znajdź więcej post'ów przez  Viper PL Dodaj Viper PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Viper PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Re: Re: Re: Re: Podziękowania

quote:
Napisane oryginalnie przez Viper PL
Nie każdy jest doskonały...


święta racja...

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2004 22:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:58.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions