Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > opengl+riva tnt M64
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
kura666
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question opengl+riva tnt M64

HELL-o.
Mam problem, ktory pojawia sie czesto na roznych boardach, ale nigdy nie znalazlem na nie odpowiedzi. Nie wiem, czy po prostu nie ma, czy jest to takie banalne, ze nikt nie odpowiada

Mam HL 1.5 + CS 1.1.1.0. , lecz na poprzednich wersjach bylo tak samo.
Chodzi mi o uruchamianie tego w OpenGL-u. Podczas startu serwera pokazuje mi sie czarny kwadrat z lewej gornej strony okna. Oczywiscie pomaga wyjscie do menu i "resume", ale wkurza mnie to niesamowicie.
Szukalem w necie jakis patchy do opengl ale nigdzie nie znalazlem, albo jakies przedpotopowe, ktorych chyba nie ma sensu instalowac.
Moim zdaniem jest gdzies problem albo z odswiezaniem, albo gdzies nie jest wyczyszczony bufor.
Nie wiecie czasem jak to naprawic???...moze jakas komenda... albo jakis opengl.cfg ???

Sterowniki do graf najnowsze (Detonators 41.09), win98se itp.

Z gory bardzo dziekuje.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 13:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

tak musi byc i koniec... nie da sie tego usunac,a przynajmniej aj o tym nie wiem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 15:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: opengl+riva tnt M64

quote:
Napisane oryginalnie przez kura666
...moze jakas komenda... .

Z gory bardzo dziekuje.



wchodzisz do dosa i wpisujesz format c:

a tak serio odinstaluj detonatory bo w XP jebaly mi grafike detonatory

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2002 07:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:16.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions