Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Gry Roku 2002
Jaka gra wywarla na Tobie najwieksze wrazenie w tym roku?
You do not have permission to vote on this poll.
Jedi Knight II: Jedi Outcast 4 9.09%
No One Lives Forever 2: A Spy In H.A.R.M.S Way 1 2.27%
The Sum of All Fears (Suma Wszystkich Strachów) 0 0%
Soldier Of Fortune II: Double Helix 5 11.36%
Medal Of Honor: Allied Assault 10 22.73%
Hitman 2: Sillent Assassin 2 4.55%
Unreal Tournament 2003 8 18.18%
Ghost Recon 2 4.55%
Inna 12 27.27%
W sumie: 44 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « First ... « 3 4 [5] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Dzisiaj kolega mi polecił (a raczej powiedział zebym nie grał bo sie nie oderwe ) gre - Tibia. (http://www.tibia.org http://www.tibia.com) Coś jak Ultima, tylko kiepska grafika. Podobno bardzo wciąga. zajmuje 4MB, ale oczywiscie (tu podziękowania dla panow z ACN i innych cieci co blokują łacze) juz 10 minut odpala mi sie stronka zeby sie zarejestrowac :/ znaczy sie giere sciąglem, ale musze miec login itp.
Jak pogram to powiem...chyba ze ktos z was w to gral

ale najpierw przejde Jagged'a

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2003 14:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Krypton
Settlers 2 gold - ta gra wymiata!


Moze nie wymiata ale jest fajna. Gralem w to ale dosc dawno. Ciezka gra (przynajmiej dla mnie ). Settlers 4 rox .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2003 14:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ma to moze ktos? Jakies ISO czy cos Settlersow IV? Dziala bez problemow pod XP?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2003 17:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Jakies ISO czy cos Settlersow IV? Dziala bez problemow pod XP?


Przydalo by sie bo czasem mam ochote pograc w cos innego niz zabijanie .
XP sux.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2003 17:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Gazdzik
Przydalo by sie bo czasem mam ochote pograc w cos innego niz zabijanie .
XP sux.



heh sciagnij z direct conecta... ni wiem czemu ale mi przypadl do gustu ostatnio
a xp fajne jest... nie wiesza sie prawie wogole... (oprocz sytuacji extramalnych)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2003 18:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
a xp fajne jest... nie wiesza sie prawie wogole... (oprocz sytuacji extramalnych)


Moj qmpel to ma i zadna gra typu q3 mu nie dziala wiec chyba nie jest takie fajne. Fajnie to on tylko wyglada .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2003 09:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Lul ... jesli zadna gra na enginie q3 mu nie dziala to sterowniki - karta graficzna, monitor, co do karty graficznej to przede wszystkim zainstalowac/update OpenGL ...

Poza tym XP jest w sumie najlepszym z systemow Microsoftu - udana hybryda najbardziej stabilnego 2000 i najszybszego 98SE - nie testowalem jeszcze Longhorna, wiec nie moge powiedziec czy ten najnowszy system bedzie lepszy od XP, ale jesli Microsoft idzie tym samym torem, ktorym szedl projektujac XP to mozna sie spodziewac jeszcze lepszego systemu operacyjnego niz XPek

Poza tym takie zwalanie niedzialania gier na XP to bezsens, bo zadko kiedy to wina samego systemu, a raczej, jak napisalem wyzej, sterownikow albo sprzetu - na XP moga byc problemy jedynie z bardzo starymi grami, nie ma sily zeby q3 i pochodne nie poszly

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2003 11:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Gazdzik
Moj qmpel to ma i zadna gra typu q3 mu nie dziala wiec chyba nie jest takie fajne. Fajnie to on tylko wyglada .


a mnie dzialaja nie tylko gry typu q3, ale rowniez i samo q3

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2003 11:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja ostatnio pogrywam w C&C: Generals - niezle, ale gra stracila juz zupelnie swoj dawny klimat C&C :/ Glownym minusem tej gry sa wprost kosmiczne wymagania sprzetowe - "zalecany" procesor to 1,8 Ghz w przypadku P IV ... Ale sama gra wciaga, poza tym jest na czasie - np. pierwsza misja to USA kontra Irak - oblezenie Bagdadu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2003 11:53
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

mi podobnie jak Lipasowi wsio smiga a na innym systemie ni bylo by rekordziku 50 dni dzialania bez reseta .. wlasnie trwa tak wogole druga proba - juz 44 dni

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2003 13:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SakiS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Rzeszów

jasne ze najlepsza gra 2002 rouku byla medal of honor allied assault

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SakiS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SakiS Znajdź więcej post'ów przez  SakiS Dodaj SakiS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SakiS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

nie gralem, ale chyba fajna. Chcialem pograc, ale plytka byla porysowana za bardzo (kolegi).
Ale ja nie bardzo lubie gry na silniku q3 :/ siakoś mi sie nie podobają. SOF2, RTCW i siakies inne...
ale za to silnik HLa jest zajebisty
Chociazby DoD Jakiś czas temu wciągnął mnie bardziej niż CS
Jeszcze był DC (desert Crisis) - tez mod do HLa. Także miodny.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 17:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:00.    Strony (5): « First ... « 3 4 [5] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions