Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Wolny czas
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

po*******ke to ty masz na mordzie

zapraszam do gdanska, przewioze cie w bagazniku, duzy, moze nie pierwsza klasa, ale tez nie kuszetka, nawet moglbym pojechac z toba ale chyba nie bedziemy stykac sie cycami przeciez...

__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 11:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

Wiedziałem, że może cię to trochę ugodzić, ale że aż tak bardzo?
Chyba sam przyznasz, że 1.6 to żadna rewalacja. 102 KM na taki samochód to IMO zbyt mało.
A bagażnikiem się nie chwal bo wiem jak wygląda Passat

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 11:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa
A bagażnikiem się nie chwal bo wiem jak wygląda Passat


Killertowa to prawdziwy pirat drogowy

btw ja mam poloneza Dizla 1.9

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 12:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

diZel nie robi

__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 12:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

skoro juz o tym mowa to pochwale sie ze moi rodzice mieli kiedys fajnego zolto-zardzewialego malucha (17 lat ) ale potem niestety zostal on brutalnie sprzedany za cene 2.000.000 starych zlotych (o ile sie nie pomylilem w liczeniu )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 12:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez yoshi.thod
zolto-zardzewialego malucha


To co bylo w dowodzie rejestracyjnym? Bo podobno wpisuje sie kolor, ktory przewaza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 13:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez yoshi.thod
skoro juz o tym mowa to pochwale sie ze moi rodzice mieli kiedys fajnego zolto-zardzewialego malucha (17 lat ) ale potem niestety zostal on brutalnie sprzedany za cene 2.000.000 starych zlotych (o ile sie nie pomylilem w liczeniu )

ha facet a moi mieli 18 letniego(nawet po wypadgu!)malucha(białego)

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Nexus6


To co bylo w dowodzie rejestracyjnym? Bo podobno wpisuje sie kolor, ktory przewaza



Nie wiem pewnie "zloty"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 14:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Ja mam "malucha" rocznik 82, na gieldzie takie chodza za jakies 300 zl

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 15:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez LaM4
Ja mam "malucha" rocznik 82,

LOL to już naprawde stary rupiec !!!

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 15:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wink

quote:
Napisane oryginalnie przez LaM4
na gieldzie takie chodza za jakies 300 zl


Sprzedaj, kup skrzynke Bolsa a starszym bilet w 1 strone do Warszawy, zrob impre i spros qmpli

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 15:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

mój qmpel ma 15 lat tyle co ja i już szaleje po ulicach wozem,a jezdzi to naprawde zadziwiająco dobże jak na swój wiek wchodzi w zakręty jak prof,kręci kółka czy jak to sie mówi ba ja sie za bardzo to nieznam,w sumie to ja mu sie dziwie jak on sie nieboji bo jak go psy złapią to będzie miał niezle przerypane

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 15:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
mój qmpel ma 15 lat tyle co ja i już szaleje po ulicach wozem

Moj tez a sie nie chwale

quote:
kręci kółka czy jak to sie mówi

lol. pali gumy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 15:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]zorro
diZel nie robi


Co nie robi musi byc dobra nawierzchnia i umiejetnie gazem cza manewrowac

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 15:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Nie chce Cie obrazac, ale poldki to sie chyba tylko na karawany nadaja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 07:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez ereaser

LOL to już naprawde stary rupiec !!!


tak jak ja eraser, tak jak ja
ale silnik chodzi jak zegarek
quote:
Napisane oryginalnie przez yoshi.thod

Sprzedaj, kup skrzynke Bolsa a starszym bilet w 1 strone do Warszawy, zrob impre i spros qmpli


oj stary, szkoda mi troche tego zajebistego samochodziku i ten kolor
wiecie - czerwone mniej pala

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 09:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez sud

O tak! Rowerek zdecydowanie rox. Juz nie moge sie lata doczekac... sluchawy na uszach i po lesie bzium bzium bzium. To jest mistrzostwo po prostu.



Taaaaa Dobra muzyka i rowerek to niezla rzecz Ale jeszcze lepiej sie jezdzi z kims )


Nex - Dla chcacego nie ma nic trudnego Jakby chcieli to i telewozor by tam wsadzili

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Nexus6
Nie chce Cie obrazac, ale poldki to sie chyba tylko na karawany nadaja


To moje cacko przypomina raczej woz terenowy no i po gazie tesh sie da cisnac (spytajcie Oniona lub Infinita oni mieli okazje nim jechac )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
Taaaaa Dobra muzyka i rowerek to niezla rzecz Ale jeszcze lepiej sie jezdzi z kims )


A moze jakies kawaly autkach, ktore zmotoryzowaly polske np.

- ile pali twoj maluch
- to zalezy czy pytasz o beznyne czy olej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 14:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Nexus6


- ile pali twoj maluch
- to zalezy czy pytasz o beznyne czy olej



Nie kumam tego fascynujacego kawalu - a tak na marginesie to to topic wolny czas a nie kawaly (!)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 23:50
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez yoshi.thod
Nie kumam tego fascynujacego kawalu - a tak na marginesie to to topic wolny czas a nie kawaly (!)


Ja tez
A tak na marginesie kto zaczal o tych autach i mnie zmylil z topickiem?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 00:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]zorro
glownie to woze sie fura po miescie


Prima - od niej wszystko sie zaczyna

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 00:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

a wracajac do tematu dzis mialem wolny czas wiec bylem na dicho bylo wiecej niz super i pare fajnych panien a jutro (dzisiaj) ide na Wielkom Orkiestre Swiatecznej Pomocy (robta co chceta © )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 00:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ziele
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Talking

moj wilny czs myglada tak
chodze po barach jak nie w barze to ide z kumplami przypalic lufe
na kompie albo siedze w sieci albo slucham muzyki najczesciaj kazik kult ratm slipknot itp. jak chodzi o nauke to w sumie nie mam czasu na nia a moze ochoty napewno jedno z dwuch. jakos mi leci tez wolny czas. i go nie zaluje

__________________
Ganja the WORLD

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 12:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ziele Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ziele Znajdź więcej post'ów przez  ziele Dodaj ziele do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ziele prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

hih
Poldkiem można poszaleć tylko nie w zimie.
Bo ręczny zamarza.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 19:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mk^hazardous*lizard
GreenLizard



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: WARSZAWA

ja trenuje breakdance spotykam sie z przyjaciolmi

a przy kompie siadam z noodof jak nie ma co domu robic

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 19:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mk^hazardous*lizard Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mk^hazardous*lizard Znajdź więcej post'ów przez  mk^hazardous*lizard Dodaj mk^hazardous*lizard do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mk^hazardous*lizard prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:05.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions