Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Pytanie o komende
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
lord_ender
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszawa

Post Pytanie o komende

Mam pytanie czy ktos zna komende do consoli która rorobi ze kiedy strzelasz to wszyscy zawodnicy dookała odblaskuja na czerwono? Jak wiesz to napisz [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 06:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lord_ender Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lord_ender Znajdź więcej post'ów przez  lord_ender Dodaj lord_ender do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lord_ender prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=AsB=
bad boy



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: wawa

To jest wogule cos takiego ?!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 08:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =AsB= Znajdź więcej post'ów przez  =AsB= Dodaj =AsB= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =AsB= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

ustaw sobie na przyklad gamma 50

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 10:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

Wedlug mnie to nie jest zachowanie fair-play, podobnie sprawa wyglada z gl max size !!!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 10:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[ZED]Zap!
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

Talking gl_max_size

Wedlug mnie to gl_max_size jest spoko jak ktos gral w Q3 i Q2 przed Cs'em i jest przyzwyczajony do takich textur to ja nie kapuje co do niego macie ? ? ? ? ?

__________________
[ZED] Clan

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 11:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [ZED]Zap! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [ZED]Zap! Znajdź więcej post'ów przez  [ZED]Zap! Dodaj [ZED]Zap! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [ZED]Zap! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RYNIO
Pocalujta mnie w dupsko



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: tralalalala

Re: Pytanie o komende

quote:
Napisane oryginalnie przez lord_ender
Mam pytanie czy ktos zna komende do consoli która rorobi ze kiedy strzelasz to wszyscy zawodnicy dookała odblaskuja na czerwono? Jak wiesz to napisz [email protected]


Mam jakas dojczerska wersje CS`a i mi wlasnie cos takiego sie robi
Wania nie mozesz muwic ze to jest nie fair po prostu jesli grales w q3 jak strzelasz to widzisz kolesia ze ma zulty ze tak powiem ogien z lufy tu jest to samo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 12:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RYNIO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RYNIO Znajdź więcej post'ów przez  RYNIO Dodaj RYNIO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lord_ender
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszawa

EndeR

To chyba fair w koncu to ulatwia i utrudnia gre

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lord_ender Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lord_ender Znajdź więcej post'ów przez  lord_ender Dodaj lord_ender do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lord_ender prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

Re: Re: Pytanie o komende

quote:
Napisane oryginalnie przez RYNIO


Mam jakas dojczerska wersje CS`a i mi wlasnie cos takiego sie robi
Wania nie mozesz muwic ze to jest nie fair po prostu jesli grales w q3 jak strzelasz to widzisz kolesia ze ma zulty ze tak powiem ogien z lufy tu jest to samo




Czyli jak powiem Ci ze gralem w gre w ktorej sciany byly przezroczyste i naboje same sie nacelowywaly i teraz jestem przyzwyczajony i musze uzywac wallhacka i aima to przyznasz mi racje ? Tez gram w q3 i to nie kiedys a ciagle na picmip 5 a jakos w cs'ie wole normalne textury bo NIE ULATWIAJA mi za bardzo gry, co czyni ja dla mnie bardziej interesujaca.

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 14:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Pytanie o komende

quote:
Napisane oryginalnie przez szefow3®



Czyli jak powiem Ci ze gralem w gre w ktorej sciany byly przezroczyste i naboje same sie nacelowywaly i teraz jestem przyzwyczajony i musze uzywac wallhacka i aima to przyznasz mi racje ? Tez gram w q3 i to nie kiedys a ciagle na picmip 5 a jakos w cs'ie wole normalne textury bo NIE ULATWIAJA mi za bardzo gry, co czyni ja dla mnie bardziej interesujaca.




Mozesz sobie pisac pisac a oni dalej beda mowic ze gl nie ulatwia gry. Tylko ciekawe bo wszyscy moi znajomi jak zmienia to ustawianie to łoja po kolei jak zli.
I mowia ze ulatwia maxymalnie gre.
Wszyscy wiemy, że ułatwia i tyle.
Nie bede dawał przykładow na to wystarczy mapa militia.

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[ZED]Zap!
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

Re: Re: Re: Re: Pytanie o komende

Ehhh jesli ktos uzywa Aima albo wall'a to juz nie moja sprawa ja gram na gl_max_size i tyle kogo to obchodzi np: ktos ma script na Duck Jump to tez ulatwia bo jest trudniej trafic goscia co i co ???? na to samo wychodzi lolQi

__________________
[ZED] Clan

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 15:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [ZED]Zap! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [ZED]Zap! Znajdź więcej post'ów przez  [ZED]Zap! Dodaj [ZED]Zap! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [ZED]Zap! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Re: gl_max_size

quote:
Napisane oryginalnie przez [ZED]Zap!
Ehhh jesli ktos uzywa Aima albo wall'a to juz nie moja sprawa ja gram na gl_max_size i tyle kogo to obchodzi np ktos ma script na Duck Jump to tez ulatwia bo jest trudniej trafic goscia co i co ???? na to samo wychodzi lolQi



Jasne na to samo lolku.
Ales ty madry a argumenty az dech zapieraja.

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 16:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Thumbs down

quote:
Napisane oryginalnie przez Wania
Wedlug mnie to nie jest zachowanie fair-play, podobnie sprawa wyglada z gl max size !!!!!


Dolaczam sie do WANII ma racje na gl_max_size zolnierze sie swieca prawie ! Ci co grali w q2 q3 to niech tak graja w QUAKU tak,ale nie w CSie !!!! W koncu w Q sie zabija jakies em.. no... UFOLUDKOW A w CSie wiesniakow
Takie cos to dla mnie oszustwo.

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

GL_MAX_SIZE

Wiecie co to LAMBERT?
CZIT !!!
I wiecie na czym polega !?
Na tym ze sciany sa rozmazane !!!
Wiec czym sie to rozni ?!
A co wy na to cl_max_sizeowce ?

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 16:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

GL_MAX_SIZE

Wiecie co to LAMBERT?
CZIT !!!
I wiecie na czym polega !?
Na tym ze sciany sa rozmazane !!!
Wiec czym sie to rozni ?!
A co wy na to cl_max_sizeowce ?

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

o ilu gl_max_size mowicie ? o 128 czy ile ? Bo ja na 512 gram i z tym mi dobrze.

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 17:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Raptor
o ilu gl_max_size mowicie ? o 128 czy ile ? Bo ja na 512 gram i z tym mi dobrze.


Mowimy o 1 .
Ja mam chyba 256 czy cos takiego bo na 512 za mocno mi sie zacina .
Zauwazylem tez ze 512 i 256 sie nie rozni .
Tylko ze 256 ma mniejsze wymaganie

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 17:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- ScorPion


Mowimy o 1 .
Ja mam chyba 256 czy cos takiego bo na 512 za mocno mi sie zacina .
Zauwazylem tez ze 512 i 256 sie nie rozni .
Tylko ze 256 ma mniejsze wymaganie



Tylko czemu te rozmowy o gl1
Wystarczy w pb zmienic opcje i po klopocie bedzie kopac za gl1.
Wiadomo ze to lamkom ulatwia i tyle szkoda slow.

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 17:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Exclamation

quote:
Napisane oryginalnie przez ON.


Tylko czemu te rozmowy o gl1
Wystarczy w pb zmienic opcje i po klopocie bedzie kopac za gl1.
Wiadomo ze to lamkom ulatwia i tyle szkoda slow.



Gralismy z FX i grali lepiej niz myslelismy.
Na koniec prosilismy o SCREENY a tu sie okazuje ze maja gl_maz_size 1 !!!!Dlatego takiego cela mieli moim zdniaem to jest 0% fair nie powonni tak robic (bez urazy FX)

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- ScorPion


Gralismy z FX i grali lepiej niz myslelismy.
Na koniec prosilismy o SCREENY a tu sie okazuje ze maja gl_maz_size 1 !!!!Dlatego takiego cela mieli moim zdniaem to jest 0% fair nie powonni tak robic (bez urazy FX)



Bo to byly efekty specjalne jak w filmie fx)

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 18:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

quote:
Napisane oryginalnie przez ON.


Bo to byly efekty specjalne jak w filmie fx)



No chyba

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SUN]SnipeR
axe IvaN



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

wie ktos czy clanbase mowi cos o maxsize??

bo to by byl dobry odnosnik do roztrzygniecia tego sporu

__________________
Posted by: individually trained for single target schooting - Sniper
-------------------------------------
Pamietam kiedy wszystko to bedzie znowu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 19:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SUN]SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SUN]SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  [SUN]SnipeR Dodaj [SUN]SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SUN]SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [SUN]SnipeR
wie ktos czy clanbase mowi cos o maxsize??

bo to by byl dobry odnosnik do roztrzygniecia tego sporu



Nic nie mowi a nawet nie jest napisane
Tam sa tylko podstawowe sugerowane ustawienia.
Czy mamy sie sugerowac tylko tym co tam napisano?

Ale wolno aimbota oraz inne czety
Bo nie ma napisane ze nie wolno

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez ON.
[B]

Jest tylko o tym ze ma byc pb.
Wiec jak nie wylapie to znaczy, ze jest oki
Ale pb nie musi byc wymagane)

Motto
Z wallhackiem gra sie przyjemniej
A jak ktos powie, ze nie ulatwia to juz mu wolno z tym grac

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 20:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

quote:
Napisane oryginalnie przez [SUN]SnipeR
wie ktos czy clanbase mowi cos o maxsize??

bo to by byl dobry odnosnik do roztrzygniecia tego sporu



Klany ustalaja zasady i ustawienia servera przed klanowka ... mozna nawet grac na gravity 1, jesli obydwa klany sie zgodza !

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 23:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Wania


Klany ustalaja zasady i ustawienia servera przed klanowka ... mozna nawet grac na gravity 1, jesli obydwa klany sie zgodza !



A z czetami tez mozna?
To super nareszcie padnie rekord glowek
W kazdym laderku jest przyjate ze nie gra sie na max size 1 i tyle.
Tak samo jak modele musza byc takie same.

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2001 01:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

quote:
Napisane oryginalnie przez ON.


A z czetami tez mozna?
To super nareszcie padnie rekord glowek
W kazdym laderku jest przyjate ze nie gra sie na max size 1 i tyle.
Tak samo jak modele musza byc takie same.



GRU jest czystym klanem, u nas nikt nie czituje, oraz nie uzywa wspomagaczy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2001 01:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Ja wam powiem ze mnie to wali bo gram na naszym serverze ( |SUN| jakby ktos nie wiedzial ) i tam PB kikuje z gl_max_size mniejsze od 128 i spokoj temat zamkniety.
Gl_max_size powoduje ze obijetnie gdzie sie schowasz a i tak bedziesz widoczny bo nie ma zadnych cieni przy jednokolorowych teksturach.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2001 11:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

mi tam wszystko ><\\\>

Kazdy orze jak moze lol, ja gram na standardowych ustawieniach HL i CS, przez co uwazam ze ta gra ma jakis klimat.
Wole strzelac do realnie wygladajacego przeciwnika w realnej scenerii . Ewentualnie zmieniam modele broni lub/i dzwieki

Pewnie dlatego jestem taki cienki

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2001 12:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Ja kocham moje podmienione MP5 a szczegolnie jego szmrzacy odglos (MP5 SD5 rzadzi ) a M82 Barret zamiast awp to jest to

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2001 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
Ja kocham moje podmienione MP5 a szczegolnie jego szmrzacy odglos (MP5 SD5 rzadzi ) a M82 Barret zamiast awp to jest to


Dobra wy podmieniacie to co mozna i nie zmienia gry.
Fizyka takiej broni jest taka sama.
A jak podmienisz modele ct i t na takie piekne swiecace z tabliczka nad glowa strzelaj a u swoich kumpel
To tez jest uczciwe nie) Widzialem takie cos w jakims klanie nie powiem w jakim.

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2001 13:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:25.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions