Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Aimbot i wallhack!!!!
Uzywajacych aimbota i wallhacka trzeba?
You do not have permission to vote on this poll.
olewac 0 0%
pouczac 1 4.76%
kickac 4 19.05%
banowac na zawsze!!! 16 76.19%
W sumie: 21 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Thumbs down Aimbot i wallhack!!!!

Zakladam ten temat chociaz podobny istnieje ale nie ma w temacie AIMBOT i WALLHACK i moze ten temat przyciagnie wieksza czesc polskiego UT. Chcialem sie zapytac co sadzicie o tych dopingach (a wiem ze raczej wam to nie odpowiada) ? Jak bylem newbie i caly czas ginolem od strzalu w glowe i mowilem ze sa cheaterzy to wszyscy mnie wysmiewali !!!! Teraz gdy juz jest udowodniona sprawa z GODem jestem pewnien ze duza czesc graczy uzywa dopingu w roznej postaci . Nie osadzam oczywiscie nikogo ale chcialem w ten sposob zwrocic na to wieksza uwage i wysluchac waszych opinii .. MOZE NAM SIE UDA WSPOLNIE KOGOS NAKRYC, LUB COS TAKIEGO !!! Piszcie nie oszczedzajcie klawiatury hehe.!!!!

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Edytowane przez kmb007 dnia 21-04-2002 o godz. 13:48

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 21:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shd
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

jak zwykle robisz z siebie idiote.ta rozmowa to pewnie na jaja

__________________
Koniec z UT

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shd Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shd Znajdź więcej post'ów przez  shd Dodaj shd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Angry Sraly muchy bedzie wiosna!!!

Co jak zwylke robie z siebie idiote? Temat o najlepszym klanie w polsce rzeczywiscie jest idiotyzmem no no (ladnie amsz w domu)!! No i temat o aimbotach tez jest tak glupi ze sraki mozna dostac!! Wez sie lepiej ty do roboty i cos zrob pozadnego!!!

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 22:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Thumbs up kupa

Moze sonda jest troche idiotyczna bo wiekszosc bedzie glosowala na kick albo ban ale jakos samo sie wcisnelo i troche urozmaicenia jest!!!!!

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 22:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Talking WYJATKOWO....

...ZGADZAM SIE Z SHADOWEM:>>

BEZ URAZY STARY ALE TEXTY Z CZOLOWYMI POLSKIMI GRACZAMI UZYWAJACYMI AIMBOTA SA LEKKIM PRZEGIECIEM...

A CO DO PYTANIA TO CHYBA NAWET BYLEM SWIADKIEM TEGO LUB PODOBNEGO ZDARZENIA

GDY KTOS Z R3 (EHH TEN R3TERROR;> ) ZNOWUZ FRAGOWAL WSZYSTKICH NAOKOLO KTOS SPYTAL ZARTEM O TO CZY ZNOWU UZYWA AIMBOTA...

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 23:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Lightbulb

Chcialem zauwazyc ze przegieciem bylo by wypisanie nickow tych graczy!!!!! Ja jak wczesniej napisalem nie chce nikogo osadzac nie mowie ze uzywa aimbota albo wallhacka bo po prostu tego nie moeg wiedziec, jesynie moze mi sie wydawac podejrzany!!! Nie wiem czy byles przy tym jak byla rozmowa o aimbocie , ale niewazne teraz czy to prawda czy nie!!!! Chodzi o wypowiedzeni sie w tym temacie, chciaz jest to wiadome ze wszyscy to tepia. ALE MOZE JAK KTOS TEGO (nie daj Boze) UZWYA , NIECH TO BEDZIE PRZESTROGA HEHE, ZE ROBIMY COS W TYM KIERUNKU!!!! ( przynajmniej ja, bo mnie to troche zdenerwowalo jak widzailem demko z GODem) Nerka

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 23:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shd
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

w tym kierunku to mozesz tylko pierdnąć .Podpowiem ze najlepiej na zachód!!!

__________________
Koniec z UT

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 23:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shd Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shd Znajdź więcej post'ów przez  shd Dodaj shd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Question buahahaha

No w sumie to dowcipny jestes !!

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 00:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Red face huuuhuu

Ale macie problemy jeden chce dobrze droogi tez i sie kłoocicie nie wiem o co a po za tym to i tak jest ciezko zobaczyć czy ktos ma aimbota przeciez to jest praktycznie nie załwazalne ,no ale jak wy sie bawicie w dedektywoow oka nie mam nic przeciw temu są gracze ktooży graja lepiej niz jakiś przecientny gracz z aimbotem wiec ciezko jest wykryc moze byc tez czasami ze ten na koncu z ani 1 fragiem moze miec aimbota nie wiadomo.

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 01:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez shd
w tym kierunku to mozesz tylko pierdnąć .Podpowiem ze najlepiej na zachód!!!

Ale Ty masz stary mądre wypowiedzi ... a by cię *******nęło ...
Co do topicu, mam nawet jedno demko, ale nie wiem czy gośc miał bota, widać że był newbie, poruszał sie po mapce jak by pierwszy raz na niej grał, za to refleks miał niczego sobie, noi celność też dobrą

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 11:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

Ale Ty masz stary mądre wypowiedzi ... a by cię *******nęło ...
Co do topicu, mam nawet jedno demko, ale nie wiem czy gośc miał bota, widać że był newbie, poruszał sie po mapce jak by pierwszy raz na niej grał, za to refleks miał niczego sobie, noi celność też dobrą



No nareszcie sie ktos pozadnie odezwal. Po to jest board ut chyba zeby rozmawiac na jakies tematy. Ja zalozylem akurat o iambotach i wallhackach i nie mozna na pierwszy rzut oka powidziec czy ktos uzywa ego. Ale ja obserwuje juz od jakichs 2 tyg jednego kolesia jak go gdzies spotykam i jesst podejrzanu u mnie bo jeszcze niedawno gral jak baba (bez obrazy damskej czesci publicznosci) Jak cos macie do powiedzenia albo macie nagrane demka z podejrzeniem o uzwyanie aimbota albo wallhacka piszcie oalboodzywajcie sie do mnie NR GG:2262758!!!

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 12:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Talking bledy

sorry za duzo bledow ale pisze nia patrzac na ekran i zapominam co pisalem 1 min temu dlatego niektore wypowiedzi moga nie byc spojne albo sie powtarzac!!!

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 12:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Hlajnówka

POMOCY !!!

qrde , gdzies dzisiaj skasowalem nie chcacy AIMBOTA , qrde GruChA mozesz mi go znow dac , bo nie bedzie mi dzis wychodzic granie na serverach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 12:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor Znajdź więcej post'ów przez  thor Dodaj thor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

Re: POMOCY !!!

quote:
Napisane oryginalnie przez thor
qrde , gdzies dzisiaj skasowalem nie chcacy AIMBOTA , qrde GruChA mozesz mi go znow dac , bo nie bedzie mi dzis wychodzic granie na serverach

to ja poprosze 2 szt. (co dwa aimboty to nie jeden )

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 12:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

Re: Re: POMOCY !!!

quote:
Napisane oryginalnie przez LuZnY

to ja poprosze 2 szt. :) (co dwa aimboty to nie jeden :P )


A nasza klanowa wersja AvimBot'a v.1.2 b nie zadowala Cie? Url do sciagniecia podam Ci na Gadu-Gadu.

;)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 13:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: POMOCY !!!

quote:
Napisane oryginalnie przez thor
qrde , gdzies dzisiaj skasowalem nie chcacy AIMBOTA , qrde GruChA mozesz mi go znow dac , bo nie bedzie mi dzis wychodzic granie na serverach

thor ale jakiego Ty miałeś ? Ja mam takiego dzięki któremu trudniej mnie jest trafić innym playerom, i mam lepszą celność !nowość!, gratis dokładają headY !! tzw 3 w 1 Mogę Ci go siakoś podesłać, u mnie się wspaniale sprawuje

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Talking aimbot av

av to wasz klanowy aimbot ma odrazu mozliwosc strzelania przez sciany i malowania garazu (?:>>> )?:>
czy to byl aimbot r3 bo nie pamietam:>

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

**** a moj aimbot sie spier.... i zamiast ja komus heada to wszyscy dla mnie :/
bijcie rekord kto wiecej headow dostanie - moj rekord to : dostalem 12 headow na 18 deadow, 2/3 z kul jakie dostaje to w head trafiaja LOL
p.s. hehe mam jeszcze program ktory powoduje ze glowy nie widac u mojej postaci

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 14:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Angry Po co ten board ut jest w takim razie?

buahaha normalnie sraka mi po nogach pociekla jak sie simialem z waszych wypowiedzi hahahahahahahahahhahaha

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 14:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

:D

quote:
Napisane oryginalnie przez GruChA
**** a moj aimbot sie spier.... i zamiast ja komus heada to wszyscy dla mnie :/
bijcie rekord kto wiecej headow dostanie - moj rekord to : dostalem 12 headow na 18 deadow, 2/3 z kul jakie dostaje to w head trafiaja LOL
p.s. hehe mam jeszcze program ktory powoduje ze glowy nie widac u mojej postaci



Niechcem się chwalić ale mam takiego aimbota....że w goscia za hOOya nietrafietylko działa na graczy z nickiem dT lub Av....ale oni mają lepsze aimboty dekodując

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 14:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

quote:
Napisane oryginalnie przez GruChA
**** a moj aimbot sie spier.... i zamiast ja komus heada to wszyscy dla mnie :/
bijcie rekord kto wiecej headow dostanie - moj rekord to : dostalem 12 headow na 18 deadow, 2/3 z kul jakie dostaje to w head trafiaja LOL
p.s. hehe mam jeszcze program ktory powoduje ze glowy nie widac u mojej postaci



hehe grucha w koncu sie zdemaskowales ale napraw tego aima jak najszybciej bo moj tez zaczyna sie buntowac

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 11:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

hehe

jak dla mnie w ankiecie zabraklo punktu zmierzyc sie z nimi tak jak ten bubu z demka to musialoby byc nie zle wyzwanie

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 11:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

The Psychological Profile of A Multiplayer Gaming Cheater

j/w
http://www.gameadmins.com/articles/...articleche1.htm
polecam

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2002 02:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: The Psychological Profile of A Multiplayer Gaming Cheater

quote:
Napisane oryginalnie przez LuZnY
j/w
http://www.gameadmins.com/articles/...articleche1.htm
polecam





Wiecie co Panowie?
bo wszyscy mowia, ze to nieladnie, a fe,
i ze nieuczciwe, i to przegiecie i .....

I jakos kazda proba podjecia tematu cheatowania (czyli po polsku: oszustwa) w UT jest obsmiewana, albo olewana cieplym,mokrym.

Jednoczesnie z drugiej strony: "banowac!" "filtrowac IPy" ...

Wobec tego sie Was pytam - czy TO (powyzsze) SAMO sie zrobi?
A moze mam sobie wymyslic, ze <joke-mode> te, te i te klasy adresow mi sie nie podobaja i je obcinam na servie? (wszyscy wiedza, ze banowanie w UT jest do bani, i najlepiej jest filtrowac na firewallu). </joke-mode>.

A moze nikomu nie zalezy, zeby cheaterzy nie mieli latwego zycia - bo w skrytosci ducha ich podziwia? zazdrosci im? ma nadzieje tez kiedys sprobowac?


sig: z lekka niewyspany....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 06:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: The Psychological Profile of A Multiplayer Gaming Cheater

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa




Wiecie co Panowie?
bo wszyscy mowia, ze to nieladnie, a fe,
i ze nieuczciwe, i to przegiecie i .....

I jakos kazda proba podjecia tematu cheatowania (czyli po polsku: oszustwa) w UT jest obsmiewana, albo olewana cieplym,mokrym.

Jednoczesnie z drugiej strony: "banowac!" "filtrowac IPy" ...

Wobec tego sie Was pytam - czy TO (powyzsze) SAMO sie zrobi?
A moze mam sobie wymyslic, ze <joke-mode> te, te i te klasy adresow mi sie nie podobaja i je obcinam na servie? (wszyscy wiedza, ze banowanie w UT jest do bani, i najlepiej jest filtrowac na firewallu). </joke-mode>.
A moze nikomu nie zalezy, zeby cheaterzy nie mieli latwego zycia - bo w skrytosci ducha ich podziwia? zazdrosci im? ma nadzieje tez kiedys sprobowac?


sig: z lekka niewyspany....


Ale ja widzę że jakoś tstatnio na serverach coraz częściej mówi się że ten ma aimbota itp. kicka mu ! ... Ludzie przesadzacie, że komuś idzie dobrze, jest lepszy od innych to zaraz musi mieć bota ?
Wczoraj grając na coolnecie po 22:00 zostałem hm kicknięty przez gości z zagranicy za to że mam bota, i nie mogłem się dostac ... Bezsens
Poza tym było tam kilku Polaków, nie pamiętam już nicków, którzy nic nie zrobili, dajecie tak pomiatać Polakami, może i mnie nie lubicie, ale jestem POlakiem i widzę że goście z zagranicy już kickają bezkarnie i za nic

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 10:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Exclamation

Papuzko
jak mam sie ***** nie smiac gdy jakis debil oskarza o cheatin' czolowych polskich graczy? dla mnie to paranoja
poza tym jak kogos nie znam a idzie mu niesamowicie dobrze (np. wali same heady - ledwie sie wychylisz a tu pif-paf:> ) to podgladam go na speccie i dopiero jakbym byl pewny ze cheatuje to go o to oskarzam, ale nie mam zamiaru biegac po servach i szukac oszustow
Bloodq a co do ciebie to ostatnio strasznie duzo osob zaczalo grac w ut i moze cie nie znali:>>

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 11:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez quietc
Papuzko
jak mam sie ***** nie smiac gdy jakis debil oskarza o cheatin' czolowych polskich graczy? dla mnie to paranoja
poza tym jak kogos nie znam a idzie mu niesamowicie dobrze (np. wali same heady - ledwie sie wychylisz a tu pif-paf:> ) to podgladam go na speccie i dopiero jakbym byl pewny ze cheatuje to go o to oskarzam, ale nie mam zamiaru biegac po servach i szukac oszustow
Bloodq a co do ciebie to ostatnio strasznie duzo osob zaczalo grac w ut i moze cie nie znali:>>


E tam na w blue widziałem 2 osoby które grają w UT conajmniej 2 - 3 miechy i dobrze mnie znają, im też dosyć dobrze szło, a że byłem w przeciwnej drużynie i im "przeszkadzałem" to dali /vote yes ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 12:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Angry to juz chamstwo

poza tym ostatnio zauwazylem, ze ,szczegolnie na snajpie, wystarczy dac callvote kick i wszyscy daja yes a nikt sie nie zapyta dlaczego...
pal licho gdy ktos jest TK albo ma 999 ale jak ktos po prostu kogos nie lubi?????

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: to juz chamstwo

quote:
Napisane oryginalnie przez quietc
poza tym ostatnio zauwazylem, ze ,szczegolnie na snajpie, wystarczy dac callvote kick i wszyscy daja yes a nikt sie nie zapyta dlaczego...
pal licho gdy ktos jest TK albo ma 999 ale jak ktos po prostu kogos nie lubi?????




tez zauwazylem - ze vote yes, gdy kogos jest do kicania to szybko sie nastukuja
moze aby bylo mniej konkurentow/przeciwnikow?
nie soprawdzaja kogo kickaja, za co , itd.

ale sie ciesze, ze temat zyje - moze dojdziemy w koncu wspolnie - jak to jest z tymi cziterami, w polszcze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 14:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:05.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions