Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Medal of Honor: Allied Assault > CPR 1.11 oraz Anty Wallhack
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Kulu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Nowy Sacz

CPR 1.11 oraz Anty Wallhack

Czy ktos zna moze jakies linki do stron gdzie mozna pobrac CPR 1.11 reality lub czy ktos moze wie jak zabezpieczyc server Mohaa przed Czitem Wallhack.

Mam nadzieje ze ktos mi pomoze bo moim zdaniem napewno istnieje jakas mozliwosc dobrego zabezpieczenia servera

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2003 10:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kulu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kulu Znajdź więcej post'ów przez  Kulu Dodaj Kulu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kulu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Painmaker
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

link do CPR (na dole strony)
http://www.alliedassault.com/pafile...amp;sortby=date

a tu masz pandore anticheat (nie wiem czy działa na wallhack):
http://www.mohcenter.futuro.pl/download.php?id=004

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2003 20:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Painmaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Painmaker Znajdź więcej post'ów przez  Painmaker Dodaj Painmaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Painmaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|BB|Fenomen
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: ByToM

dziala dziala

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2003 22:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |BB|Fenomen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |BB|Fenomen Znajdź więcej post'ów przez  |BB|Fenomen Dodaj |BB|Fenomen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |BB|Fenomen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kulu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Nowy Sacz

Wielkie dzieki

Wielkie dzieki za CPR bo nie moglem cos znalesc albo mialem takiego pecha ze same zepsute linki znajdowalem albo sam nie wiem.

A moze kotos wie cos o zabezpieczeniu do Wallhacka w stylu MOD bo pandora jest dobra tylko ze na Team Match zabardzo sie nie sprawdza poniewaz wiekszosc ludzi nie ma zainstalowanej pandory i nie beda mogli sie polaczyc (Przynajmniej tak sadze)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2003 11:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kulu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kulu Znajdź więcej post'ów przez  Kulu Dodaj Kulu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kulu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Adziu
moh.fpp.pl



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Nie zapominaj o :
- Anty Aimbot
- Anty Neons
- Anty Picmip
- Anty Nofog
- Anty Radar
itd...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2003 23:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Adziu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Adziu Znajdź więcej post'ów przez  Adziu Dodaj Adziu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Adziu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kulu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Nowy Sacz

Andziu

Gdzie moge znalesc te antychity moze wiesz to mi pomozesz

A jeszcze jedno kto wie jak zabezpieczyc server przed wchodzeniem pod plansze z drabiny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2003 20:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kulu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kulu Znajdź więcej post'ów przez  Kulu Dodaj Kulu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kulu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|BB|Fenomen
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: ByToM

zobacz tu http://www.mohadmin.com/nuke/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2003 22:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |BB|Fenomen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |BB|Fenomen Znajdź więcej post'ów przez  |BB|Fenomen Dodaj |BB|Fenomen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |BB|Fenomen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kulu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Nowy Sacz

Nie moge cos znalesc na tej stronie co mi podales tych programów antychiterskich chyba jestem slepy lub cos w tym stylu moze jednak ktos mi pomoze !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2003 14:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kulu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kulu Znajdź więcej post'ów przez  Kulu Dodaj Kulu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kulu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|BB|Fenomen
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: ByToM

dokladnie j pod tym adresem masz antyczity do mohaa. http://www.mohadmin.com/nuke/module...nload&cid=1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2003 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |BB|Fenomen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |BB|Fenomen Znajdź więcej post'ów przez  |BB|Fenomen Dodaj |BB|Fenomen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |BB|Fenomen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kulu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Nowy Sacz

Dzieki za stronke ale nie o takie programy mi chodzi nic w tym stylu.

Chodzi mi tutaj bardziej o programy ktore moge wgrac na server dedykujacy w postaci mplikow pk3 bo nie mam mozliwosci zainstalowania ich na serverze osobiscie tylko poprzez mój komputer moge dogrywac pliki i uruchamiac gre.

I moze ktos zna jeszcze jakis program do wywalania za wysokie pingi ale tez nie przez programy ktory musi byc zainstalowany i skonfigurowany z serverem tylko tez w postaci pliku pk3.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 15:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kulu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kulu Znajdź więcej post'ów przez  Kulu Dodaj Kulu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kulu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Grzesiek
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Arrow

Mam pytanie: jestem starym graczem ale potrzebuje strone z programem WALLHACK do Medal of honor. Za pomoc byłbym bardzo wdzieczny.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2003 15:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor10
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: giżycko

Talking

www.multiplayercheats.net he he

__________________
Thor10

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2003 20:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor10 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor10 Znajdź więcej post'ów przez  thor10 Dodaj thor10 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor10 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Grzesiek
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ponawiam prośbe o strone z czitami. Prosze o pomoc.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2003 15:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor10
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: giżycko

Angry

jeśli nie wiecie to pojawił się mały programik który pomimo zainstalowanej pandory i tak można chitować

__________________
Thor10

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2003 14:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor10 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor10 Znajdź więcej post'ów przez  thor10 Dodaj thor10 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor10 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:17.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions