Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > bany na ligowym serwerze:O
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

1.No może masz i racje ........... niektórzy na Lidze za dużo sobie pozwalają takich powinno śie kicka dożywotnio bo niektórzy naprawde przesadzają swoim zachowaniem przez takich ludzi nieda śie grać. jest mi smutno

2.Zauważyłem ze w SoF2 MP z 40% to gracze w orzedzziale wiekowym pomiędzy 13-17 lat czy ta gra nie jest czasami tylko dla dorosłych napis na pudełku org ma znaczek 18 heh ciekawe co z tych dzieciakow wyrośnie jak byłem w ich wieku to grałem w Sensible Soccer albo Super Froga ale swiat idzie do Przodu.

3 Chciałbym zacytować co śie wydarzyło w moim mieście informacje pochodzą z Strony Jasnet.pl (Jastrzębie Zdrój tam mieszka

2002-11-25
Próba samobójcza
W sobotę do Szpitala Wojewódzkiego w Jastrzębiu przywieziono 16-latkę ze śladami próby samobójstwa - przecięty nadgarstek lewej ręki. Po wezwaniu Policji ustalono, że nastolatka pokłóciła się ze starszą siostrą o grę komputerową i to było powodem okaleczenia. Dziewczynie nic się nie stało, rany były powierzchowne.

Informacja Komendy Miejskiej Policji
2002-11-22


Ach

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 18:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AWRO-gdansk-PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Ogór
[...]
3 Chciałbym zacytować [...]

Próba samobójcza
W sobotę do Szpitala Wojewódzkiego w Jastrzębiu przywieziono 16-latkę ze śladami próby samobójstwa - przecięty nadgarstek lewej ręki. Po wezwaniu Policji ustalono, że nastolatka pokłóciła się ze starszą siostrą o grę komputerową i to było powodem okaleczenia. Dziewczynie nic się nie stało, rany były powierzchowne.

Informacja Komendy Miejskiej Policji
2002-11-22

Ach


Gdy czytam coś takiego to cieszę się, że w Polsce nie ma powszechnego dostępu do broni palnej.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2002 07:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AWRO-gdansk-PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AWRO-gdansk-PL Znajdź więcej post'ów przez  AWRO-gdansk-PL Dodaj AWRO-gdansk-PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AWRO-gdansk-PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez AWRO-gdansk-PL
Gdy czytam coś takiego to cieszę się, że w Polsce nie ma powszechnego dostępu do broni palnej.


ja jestem zmartwiony jak by byl to by bylo pewnie o paru idiotow mniej
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2002 08:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

quote:
Gdy czytam coś takiego to cieszę się, że w Polsce nie ma powszechnego dostępu do broni palnej.


Jak to niema a Ruscy na targu nie sprzedają słyszałem ze w Wawie można AK za pake fajek kupic a jak by był powszechny dostęp do broni palnej to by było jak w USA dzieciaki ze spluwami w szkołach rozwalają swoich kumpli to jest chore a jak oglądałem Wiadomości dość dawno to koleś w Niemczech wjecał do szkoły z gunem i rozwalił pare osób a w zeznaniach powiedział ze motywował śie grą Conter Strike a co by było jezeli ktoś by śie motywował grą SoF2 i poszedły by do budy z gunem??

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2002 12:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

ta ja gdzies slyszalem ze na tym slawnym stadionie mozna nawet kupic czolga w czesciach
prawda to??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2002 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Na stadionie to nie, ale z juzefem na boisku pershinga skałdamy .... jak pier******niemy to sie możemy tylko o 2 metry pomylić
A za poczke fajek to ci tutaj nawet dobrze nikt nie zrobi, a co dopiero AK sprzeda rosjanie też ludzi i na biznesie sie znają. Jak jest popyt ( a jest ) to i ceny idą w góre ....

A serio .... niektórzy ludzie żyją tylko dlatego że nielegalnym jest ich zastrzelić. I w zasadzie to mnie tak bardzo nie denerwuje. Ale czasmi ... szczególnie za kierownicą .... jakbym komuś sprzedał heda z dużego klaibru ....... urggghh ! a potem się uspokajam i siadam przed kompem

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2002 02:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

kula za duzo grasz to wyzwala w tobie agresjie moze odpoczniesz czasem
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2002 09:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Nie moge odpooczywać ... nie moge! jest jeszcze tylu graczy do sfragowania , a tak mało czasu !!! Nie spoczne, nie moge sobie na tak luksus pozwolić ..... potrzebuje więcej ... więcej krwiiiiiii więcej mięsa .... arrrgghhhhhh!!!!!!! Powystrzelam wszystkich i będe zjadał ich serca na surowo !!!!! Niech krzyczą!!! kiedy krzyczą wiem gdzie się chowają! a kiedy wiem gdzie się chowają to moge tam iść i strzelac ...... strzelać i strzelac !!!!!
Uffffffff .... ide na zajęcia.... już jestem spokojny

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2002 14:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

kula idz sie napij browara chmiel ma dzialanie uspokajajace
pozdrawiam
ps
nerwosol tez pomaga

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 02:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
whitelion
...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: wawa

a wracając do tematu to myśle że obecnie na lidze jest całkiem nieźle, ludzie nie klną (więcej niż potrzeba... ) nie ma jakichś tk czy innego lamerstwa... moim zdaniem jest zupełnie ok. tylko troche ludu mało na demie sporo więcej osób kiedyś grało a i teraz pełno takich, którym chyba nikt nie powiedział że tak gra już sie ukazała w pełnej wersji

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2002 16:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil whitelion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do whitelion Znajdź więcej post'ów przez  whitelion Dodaj whitelion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać whitelion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

quote:
Napisane oryginalnie przez whitelion
tylko troche ludu mało


Lion nie kazdy ma takie lacze zeby zmiescil sie w "maxping 250"; ja bym se pogral na ligowym ale ta w/w ustawienie mnie drazni jak nic .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2002 19:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazdzik
Lion nie kazdy ma takie lacze zeby zmiescil sie w "maxping 250"; ja bym se pogral na ligowym ale ta w/w ustawienie mnie drazni jak nic .


A wiesz ze ja mam SDI na 8 osób i niezawsze można pograć, ale jak załatwie DSL to będe mistrzem świata w SoF2 życcie mi powodzenia

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2002 19:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
whitelion
...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: wawa

nie no, spoko, pingi to pingi rozumiem ale ja mówiłem o poziomie gry i graczy, głównie o poziomie kultury itp.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2002 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil whitelion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do whitelion Znajdź więcej post'ów przez  whitelion Dodaj whitelion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać whitelion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazdzik
Lion nie kazdy ma takie lacze zeby zmiescil sie w "maxping 250"; ja bym se pogral na ligowym ale ta w/w ustawienie mnie drazni jak nic .

gazdzik goscie z dial upem sie lacza a ty z naszym kochanym pieknym sdi niemozesz
a tak na powaznie zrozum osoby ktore chca pograc w niezlym stylu potrenowac a walenie do goscia ktory ma powyzej 100 ping czasem nie jest rzecza latwa osobiscie uwazam za optymalny ping w granicach 30 do 60 moze byc wiekszy pod warunkiem ze niema pakiet lostow a to rzadkosc mi sie zdazylo tylko raz ze mialem ping 400 i gra dla mnie byla naprawde plynna podejrzewam ze sie niezle musialme respolnowac co 5 metrow ale ja tego nie odczuwalem
sory panowie to ze na tym serverze gosc z pingiem powyzej 150 to rzedkosc to jedynie zaleta pomijam chwile w ktorych lacze jest zawalone i kazdy ma 300
pamietajcie rowniez o tym ze naprawde to skil to sie cwiczy przy naprawde niskim pingu rzedu 20
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2002 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Dzisaj 1.12.2002 Rozpoczyna śie nowy okres mojego motania w SoF2.W piątek wymieniam karte graficzną z GF 2 200mx na Radeona 9000 64 DDRam W poniedziałek 2.12.2002 ide do TPsa załatwiać DSL jak wśio dobrze pójdzie będe mógł grać z wami graczami rano popołudnio wieczorem, z pingiem 60 (a nie jak teraz od 50 do 999) i zporzadnymi Fps-ami ( 90fps a nie jak teraz góra 60fps w rozdzielczości 800x600) więc jak wszystkjo dobrze pójdzie święta przed kompem a nie przy stole Wigilyjnym

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2002 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

No wszyscy macie troche racji . Ale z moimi pingami na ligowym to jest dziwna sprawa. Na servach SOF2 Europe #x mam prawie zawsze 120-300, a na ligowym mam zawsze 200-600. Tu mozna rzec tylko jedno: lol .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2002 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

tak zeby was poddenerwowac
www.liga-sof2.prv.pl #2|38ms|62.89.124.21:20100
www.liga-sof2.prv.pl #1|19ms|217.96.18.34:20100
jolt.co.uk - (01) SoF2 CTF Bullets Standard|67ms|195.149.21.138:20100
blueyonder SoF 2 Capture the Flag #1|65ms|194.117.138.220:20103
jak pingi dawali to bylem jednym z ostatnich w kolejce
pozdrawmiam
ps
to |19ms| to ping mozecie mi wiezyc

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2002 12:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

quote:
Napisane oryginalnie przez juzef
tak zeby was poddenerwowac
www.liga-sof2.prv.pl #2|38ms|62.89.124.21:20100
www.liga-sof2.prv.pl #1|19ms|217.96.18.34:20100
jolt.co.uk - (01) SoF2 CTF Bullets Standard|67ms|195.149.21.138:20100
blueyonder SoF 2 Capture the Flag #1|65ms|194.117.138.220:20103
jak pingi dawali to bylem jednym z ostatnich w kolejce
pozdrawmiam
ps
to |19ms| to ping mozecie mi wiezyc



Jetsem strasznie zdenerwowany Juzef wqurzyłeś mnie zaraz śie przjade do Wawy zeby ci skopać twoje białe ( albo czarne ) DUPSKO (_|_) GRRRRRRRRRRR


__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2002 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Ogór
Jetsem strasznie zdenerwowany Juzef wqurzyłeś mnie zaraz śie przjade do Wawy zeby ci skopać twoje białe ( albo czarne ) DUPSKO (_|_) GRRRRRRRRRRR




nie denerwuj sie bo ci zylka pierdzaca peknie
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2002 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

quote:
Napisane oryginalnie przez Ogór
zaraz śie przjade do Wawy


To jadąc nie zapomnij o tym pivie co je mi obiecałeś

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2002 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

quote:
Napisane oryginalnie przez KuLLa
To jadąc nie zapomnij o tym pivie co je mi obiecałeś


Niema problemeu Kulla o tobie niezapomne oblejemy SoF2 i clan GoD


Kulla a może pójdziemy na

2:

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2002 15:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Ogór



Kulla a może pójdziemy na

2:


fuuj chlopaki takie propozycje to nie to forum idzcie na forum kochac inaczej albo cos rozumiem propozycje napic sie browara coz mozna ale na .........
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2002 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
QQryQ
Last Red Dragon



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Mniam

quote:
Napisane oryginalnie przez juzef
fuuj chlopaki takie propozycje to nie to forum idzcie na forum kochac inaczej albo cos rozumiem propozycje napic sie browara coz mozna ale na .........
pozdrawiam


A głodnemu chlebuś na mysli ??

__________________
Kiedy zostanie odkryty środek wszechswiata, wielu ludzi sie zdziwi ze ich tam nie ma

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2002 17:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil QQryQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do QQryQ Znajdź więcej post'ów przez  QQryQ Dodaj QQryQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać QQryQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Re: Mniam

quote:
Napisane oryginalnie przez QQryQ
A głodnemu chlebuś na mysli ??


Widzisz juzef jak Cie QQryk rozpoznal ...
A to co robimy w czasie wolnym z Ogurem to nie wasza sprawa
Mozemy sobie chodzić na lody, a co! stać nas

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2002 20:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

Re: Mniam

quote:
Napisane oryginalnie przez QQryQ
A głodnemu chlebuś na mysli ??

a glodny glodnemu zawsze chleb wypomni
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2002 22:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

dodaliscie nowe mapy super narascie jakas odmiana juz sie zaczynalem bawic w "what is next map!!:|" i nieraz wygralem
wiec zeby nie sciagac pojedynczo map z serwera albo szukac na stronkach wpadlen na genialny pomysl zeby przegrac sobie mappacki #1,#2, wiekszej polowy nawet nieznam
juz myslalem ze juz nic nie bede sciagal
a wchodzac na serwer wywalilo mnie bo niemam hem2 zobaczylem w spisie ze jest nawet odpalilem(night)
wasza (z www.sof2.pl)mapa nazywa sie stuk_hem2 a to jest tosamo co hem2 tak?? bo juz nie wyrabiam a jezeli jest to samo to po cholere wam inna nazwa!grrr przez to musze czas tracic
dlaczego nie dajecie mapek z mappackow sa chyba latwiej dostepne i maja wiecej mapek
night juz mam teraz sciagam day ciekawe co mi teraz wyskoczy :|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2002 13:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

atari mappacki waza po 50 mb czyli razem sto wiesz musial bym to wszystko nagrac na plyty i zaniesc do firmy bo slanie tego netem to lekka przesada mapy waza po max 5 mb i mozna je bez problemow zassac z soffiles skad pochodza glownie bo mam juz ich tyle ze nei wiem ktora jest skad juz niektore sa z sof2.pl a jeszcze inne z sofcenter takze chyba mozesz to zrozumiec postaram sie (nie odemnie to zalezy) zeby sie znalazly na ftp na stronie ligowej
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2002 15:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

juzef napisz jakie mapy beda na tym serwerze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2002 15:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Atari
juzef napisz jakie mapy beda na tym serwerze

w tej chwili moga byc puszczone
air_terminal
canyon
die_town
hf_subway
house
iraq
kp_towers
mp_argonath
mp_daytodie
mp_duble
mp_italy
mp_dust
mp_robbery1
mp_waste
mp_snipe
pharao
pharaos
plant72
sof2_jordan_marketplace
playpen
starshoot
stuk_chem1
stuk_chem2
uber
uber2
ut_november
yok
podalem nazwy pakow pk3 zebys mogl sobie znalezc na www.sof2files.com www.sofcenter.com i www.sof2.pl
to tyle
pozdrawiam
ps to sa mapy ktore juz sa na serverze ja nie powiedzialem ze one ja w mapcycle ktory jest opracowywany narazie

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2002 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

No troche duzo tych mapek ale ja i tak ich nie bede sciagac bo przez to ustawienie "max_ping 250" gram na ligowym tyle, ze sciaganie tylu map by sie nie oplacalo . Juzef czy nie da sie przestawic max_ping na 0? . Jeszcze jedno juzef: podawales nazwy map i napisales nazwe 'yok' - czy nie chodzi tu przypadkiem o mape 'vok'?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2002 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:48.    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions