Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Aliens vs. Predator > ilu ludzi przeszło pierwszega AvsP ??
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
kamyk
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

Red face ilu ludzi przeszło pierwszega AvsP ??

Wietam. Pisze ten temat bo jestem ciekaw ilu ludzi przeszło całego Alien vs Predator (pierwszą część). Przez "całego" mam oczywiście namyśli wszystkie misjie wszystkimi trzema rasami. I jeszcze jedno, napiszcie na jakim poziomie trudności wam to sie udało. Osobiście chciałem się pochwalić że mi ta raczej niełatwa sztuka udała sie i to na ostatnim poziomie trudności choć zabrało mi to spoorooo nerwów
Pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-11-2004 10:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kamyk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kamyk Znajdź więcej post'ów przez  kamyk Dodaj kamyk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kamyk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

3

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-11-2004 11:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

Ja przeszedlem... kazda rasa, na najwyzszym poziomie trudnosci. Bonusowe lewele przeszedlem tylko obcym bo sie je najszybciej przechodzi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-11-2004 11:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M4GIC
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Gdańsk

Przeszedłem Obcym i Predkiem na najwyższym, ale marinem srałem po gaciach (słabe nerwy mam ) więc odpuściłem sobie po 3ciej misji

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-11-2004 09:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M4GIC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M4GIC Znajdź więcej post'ów przez  M4GIC Dodaj M4GIC do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M4GIC prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kamyk
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

Rzeczywiście marines jest najtrudniej grać. Na przedostatniej misji (tej przed maciorą w changarze ) na kańcu to aż mi sie ręce trzęsły ze strachu żeby znowu całej misji od nowa niezaczynać . A jak na ostatniej prostej i ostatniej windzie jeszcze spodkałem tego któregoś z kolei przerośniętego obcego to chyba bym zaczął wrzeszczeć (grałem oczywiście po zmroku ) ale naszczęcie jakoś dziwnie ta winda delikatnie go przykleszczyła i do końca korytaża udało mi sie dobiec na na resztkach helta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-11-2004 11:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kamyk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kamyk Znajdź więcej post'ów przez  kamyk Dodaj kamyk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kamyk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Mika




Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: HarcówkA

A ja przeszłam tylko marinem i predkiem Marineeees rlz najabardziej mi sie podobała Predekiem to taka bułka z masłem, a alienow nienawidze, nie trawie, tepie i zabijam wiec nawet sie nie zabieralam No i rzecz jasna na najtrudniejszym, ale przyznam sie, że jak pierwszy raz gralam włączylam sobie easy i bałam sie kazdego robaczka w misji marinem ach to byly czasy ;D
a ShooleR jak zaczął kampanie to w pierwszej misji na mostku juz sie zabił jak mu beczka wybuchła LAMA <joke>

Pozdrawiam

__________________
Kurce ni ma podpisów - teraz zg pije!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2004 10:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Mika Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Mika Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Mika Dodaj [FPP]Mika do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Mika prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

Ja przez pol roku nie moglem przejsc obcym kampani w pierwszym lewelu juz sie zatrzymywalem i nie wiedzialem co robic. Po polroku przypadkowo ro******em rurki ktore wystawaly w labolatoriach na dole i w tedy poznalem smak gry obcym w AvsP/AvsP:GE. Przechodzi sie lewele naprawde szybko! Rekord mialem chyba w trzecim lewelu... 36 sekund. Jest to mozliwe! Ostra jazda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2004 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Mika




Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: HarcówkA

Ostra jazda bez trzymanki ihaaa takie jest AvP

__________________
Kurce ni ma podpisów - teraz zg pije!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2004 19:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Mika Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Mika Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Mika Dodaj [FPP]Mika do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Mika prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

ale nie AvsP2 ^^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2004 22:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ta.. avp było fajne... ten brak sejwów powodował duży przypływ adrenaliny w ciemnych pomieszczeniach : ) gra miała niesamowity klimat. Chyba lepszy niż w avp2

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2004 12:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

Aj! Tu mozna by bylo dyskutowac . Np kampania obcego w AvsP:GE jest zajebista... ale w AvsP2 mi zupelnie nie pasi. Kampania Marine jest takze zajebista... do mometu w ktorym nie dowiemy sie ze na jednej mapie moze byc maks 8-em obcych Tak jest... to powoduje ze klimat troche odchodzi. Gina wyobrazenia o falach nieskonczonych napierajacych na jednego marine. Problem jest tez taki "Obcy jak podbiega do ciebie to zanim zada ci jakiekolwiek obrazenia to mija 2 sekundy... mi to wystarczy zeby odstrzelic glowe z czego kolwiek :>" Ale jako gra jest zajebista... nalezy pamietac ze isntieje drugi kompakt! Na nim jest swietna muzyka ktora miazdzy wszystko! Pozatym = w Primal Hunt`cie byla zajebista fabula marine...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2004 19:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Old Deps
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Każdą postacią na każdym poziomie trudności.
Jeżeli chodzi o klimat w AvP moge śmiało napisać- jest świetny. Zarówno w Single jak i Multi ( oczywiście polecam MP- szczęśliwych posiadaczy AvP-GE odsyłam na gamespy...tam znajdziecie okazje do wielu rozgrywek).
Na temat AvP2 rozpisywać sie nie będe- napisze tylko tyle że to nie moja bajka. Stokroć odpowiada mi zwykłe AvP( klimat rodem z filmów, dość ciekawe mapy plus bardzo dobry multiplayer...). A porównywać obie gry nie należy- to dwa różne produkty których elementem wspólnym jest fabuła[?].To tyle.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2004 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Old Deps Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Old Deps Znajdź więcej post'ów przez  Old Deps Dodaj Old Deps do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Old Deps prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kamyk
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

Cool

jeśli sie grało marine to brak save'wów to chyba największa wada i zaleta jednocześnie w AvP Ile to już nerwów sie straciło gdy biegło sie ciemnym korytażem rozmyślając ilu mi zaraz wyskoczy abcych z sufitu . A ile razy możyło sie o choćby 1 sevie wiedząc że za następnymi dżwiami jest predotor, a na niego karabin niewystarczy . Ale dzięki temu moażna było nabrać stracha większego niż w chorrorach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2004 14:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kamyk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kamyk Znajdź więcej post'ów przez  kamyk Dodaj kamyk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kamyk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bachciu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

no tak AvP na nartudniejszym poziomie zapewnial niezapomniane przerzycia fakt marin to bylo wyzwanie... ale jak dla mnie to najlepiej sie gralo alienem i predatorem ale w koncu byla za to nagroda w postaci tak zwanych misji bonusowych fajny pomysl na planszch preda grasz obcym a w AvP2 nic no moze ten custom level ale trzeba samemu z netu sciagac ale trafia sie na fajne mapki... za to jak komus brakuje mocnych wrazen w AvP2 to prosze zagrac na HardCore tez nie ma sejwow i juz zadna postacia nie gra sie latwo jeden malutki blad i po tobie ale da sie przejsc bo sam sprawdzilem:-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2004 10:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bachciu Znajdź więcej post'ów przez  bachciu Dodaj bachciu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bachciu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Old Deps
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Sry za kolejny wpis[ nieco odbiegający od tematu] ale chciałem dodać małe sprostowanie.
Otóż napisałem że dobrą formą rozgrywki jest gamespy-> błąd. W czym tkwi problem? Prosta sprawa: jeżeli jesteś naprawde dobrym graczem i dokopiesz kilku dupkom( sry za niepoprawny zwrot grzecznościowy) naraz zostaniesz uznany za CHEATERA, oficjalnie wyzwany( ty i twój kraj również). No cóż...szkoda że takie są realia.

Ps. Najlepiej grać w gronie osób znajomych. Wtedy nikt nie nazwie twojej UCZCIWEJ gry Lamieniem z kodami. Dzięki za uwage i sry za zamieszako .

Zdro.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2004 00:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Old Deps Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Old Deps Znajdź więcej post'ów przez  Old Deps Dodaj Old Deps do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Old Deps prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Mika




Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: HarcówkA

A chodzi ci o mp? czy o sp? w AvP2 czy AvP?

Bo jesli chodzi mp w AvP2, to niestety tak jest... odkąd pojawiły sie najrozniejsze cheatpacki, niewiadomo czy koles poprostu ma takiego cela czy poprostu cheatuje... wiec najlatwiej nazwac kogos cheaterem... co moze sie okazac nieprawda i taki gostek ma juz przesrane na scenie, bo "stary wyjadacz" wyzwal go od lam. Ten problem nie zniknie, poki nie bedzie antycheatpacka, a tego możemy sie nie doczekać :/ Jak wiadomo Sierra upadła.

__________________
Kurce ni ma podpisów - teraz zg pije!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2004 08:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Mika Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Mika Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Mika Dodaj [FPP]Mika do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Mika prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

problrm wykrzykiwania ze ktos jest chiterem jest ogolny gram od 1.5 roku w CS i sie przesiadlem na CoD i zamiezam sie tez na AvP i co pierszy raz wlaze na serva i slysze ze chity bo klasuje sie wysoko na statsach coz tak jest i tak bedzie z dziecmi sie nie wygra

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2004 09:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Old Deps
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Miałem na myśli AvP:GE(oczywiście mp). Sytuacja tutaj jest podobna jak z AvP2( cheaty pojawiają się lecz niewielu ludzi ich używa- pewnie z racji mniejszej liczby graczy). W AvP bardziej popularne są mody( np. "teleportacja" postaci w wybrane miejsce na mapie bądź też "idealny" spear).
Teraz napisze jak wyglądało całe zamieszanie- otóż grałem z gościem z klanu "WOh". Na pierwszy rzut oka widać było że używa modów( no ale w końcu to nie cheaty więc są "legit"- no ok. mniejsza z tym). Graliśmy PvP- w momencie gdy przegrał 3x z rzędu uznał mnie za cheatera używając przy tym bardzo "barwnych" określeń. W końcu na ogólnym wyzwał mnie twierdząc-> "Jesteś ****** cheaterem bo graliśmy 1vs1 i mogłeś oszukiwać" -> normalnie ...szlag mnie trafił jak usłyszałem taką wypowiedź. No cóż, stwierdziłem że moge zagrać z nim plus jego kumplami z klanu- jako obserwatorami całej rozgrywki( aby stwierdzili że gra jest OK).
W momencie "pogrywania" jego klanowi koledzy z obserwatorów zamienili się w napastników(więc było 3vs1). Finał zakończył się moją wygraną( bodajże 17fragami różnicy). Ja natomiast zostałem uznany ponownie za lamera( tym razem w grze, ponieważ na chat nie miałem już ochoty wchodzić).
W sumie tragikomicznie śmieszna sytuacja : )


Zdro.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2004 11:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Old Deps Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Old Deps Znajdź więcej post'ów przez  Old Deps Dodaj Old Deps do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Old Deps prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kamyk
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

to rzeczywiście dość frustrująca sytuacja, no ale teraz dość spor zeszliśmy z tematu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2004 13:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kamyk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kamyk Znajdź więcej post'ów przez  kamyk Dodaj kamyk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kamyk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Old Deps
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Dlatego zaznaczyłem to w mojej wcześniejszej wypowiedzi - co miałem do napisania napisałem. Dzięki za uwage i sory za rozpoczęcie odmiennego tematu ale uznałem że ludzie powinni wiedzieć jaka jest sytuacja grając przez gamespy- więcej z tego wszystkiego przykrości niż rozrywki : /

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2004 14:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Old Deps Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Old Deps Znajdź więcej post'ów przez  Old Deps Dodaj Old Deps do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Old Deps prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kamyk
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

wcale nie mam do Ciebie oto pretensji , tylko poprostu jeśli inni chcieliby rozwinąć dalej wątek proponuje założyć nowy temat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2004 18:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kamyk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kamyk Znajdź więcej post'ów przez  kamyk Dodaj kamyk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kamyk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sid8
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

thx

dziekuje ci za pomoc w przechodzeniu jedynki.....znów gdzies utknąłęm i nie wim co dalej:|....kiedy pisze do ciebie maila dostaje zwroty nie wiem czemu....bylbym wdzieczny gdybys dal mi jakos znac pod jaki adres mam d ciebie pisac...pozdrawiam ...
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2004 13:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sid8 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sid8 Znajdź więcej post'ów przez  sid8 Dodaj sid8 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sid8 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

[email protected] - zmienilem maila tam slij pytania...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2004 13:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:49.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions