Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > Forum = Zapraszam
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
|tF|AL!3N
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: :]

Forum = Zapraszam

Witam.

Ostatnio ktoś zaczął temat o banach NBK itp. Interesujący temat ale ten koles GALN czy jakos tak wkurwiał mnie juz wczesniej bo chodzi i szuka jaki temat by tu zamknąć wiec proponuje abyśmy dyskutowali o lidze na jej nowym forum którego link znajdziecie na stronie board.fpp.pl to forum zeszło na psy niewejde tu wiecej...

Ciekawe czy prawde o tym boardzie tez zamknie albo usunie jak najszybciej aby nikt nie przeczytał

---edit by [FPP]glan---
heh reklamy tez ni lubie

__________________
|TeRrOriSt FoRce|ClaN RuleZZZ
GG#1570902 =[- tf.eia.pl -]=

Edytowane przez [FPP]glan dnia 12-01-2003 o godz. 15:38

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2003 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |tF|AL!3N Znajdź więcej post'ów przez  |tF|AL!3N Dodaj |tF|AL!3N do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |tF|AL!3N prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

hehe zes mie rozsmieszyl tym tematem... przyjrzyj sie uwaznie temu forum to zobaczysz ze tematy ktore zamykalem to tematy w ktorych rozmowa schodzila na inny temat, zupelnie nie zwiazany z pierwszym postem. a topic o adminach ligi otworzylem ja [heh i co? zdziwiony?] i ja go tez zamkanalem poniewaz pojawily sie osoby, ktore zaczely obrazac innych uzytkownikow. jesli tolerujesz chamstwo i chcesz miec bydlo na forum to prosze bardzo. niestety tutaj tego sie nie toleruje. board ma trzymac poziom a moderatorzy forow maja go pilnowac. jak sam mowisz forum schodzi na psy... tylko dla mnie schodzi na psy jak pojawia sie chamstwo, a dla ciebie jak pojawia sie ktos kto stara sie zapanowac nad chamstwem.
proponuje najpierw sie zastanowic a pozniej napisac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2003 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|tF|AL!3N
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: :]

o boshe jaki kolo edytuje CUDZE posty !!

wiem ze to ty go stworzyłeś ale nie widziałem aby zszedł na inny temat... bo miałem dołączyc do dyskusji ale cóż naług to naług trzeba cos codziennie zamknąc.....

__________________
|TeRrOriSt FoRce|ClaN RuleZZZ
GG#1570902 =[- tf.eia.pl -]=

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2003 16:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |tF|AL!3N Znajdź więcej post'ów przez  |tF|AL!3N Dodaj |tF|AL!3N do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |tF|AL!3N prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

quote:
Napisane oryginalnie przez |tF|AL!3N
o boshe jaki kolo edytuje CUDZE posty !!
naług to naług trzeba cos codziennie zamknąc.....



Edytowanie cudzych postof nie jest zabronione. A nalug to narkotyki, fajki i alkohol a nie zamykanie tematof . Gadasz jak niewyspany wiec lepiej idz spac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2003 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

o lol zacytuje wam kogos..
"banda pojebow"

cos wam chyba mroz zaszkodzil

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2003 18:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

quote:
Napisane oryginalnie przez Atari
cos wam chyba mroz zaszkodzil


Wam tzn. komu? Ja czuje sie swietnie .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2003 18:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

Zastanawiam sie razem z panem (uwaga cytuje!) GALN czemu ostatnio tyle osob zaprasza nas na board.fpp.pl .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2003 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

bez kitu prostej ksywy nie zapamietac.. ja rozumiem jakis alien dziwacznie zapisany ale glan.. cztery proste litery
alien napisalem ze zamykam tematy jak schodza na inny temat lub jak zaczyna sie obrzucanie wyzwiskami... w tym wypadku zaczelo sie obrzucanie bluzgami. przyjrzyj sie uwaznie... 135 tematow a zamknietych kolo 10. rzeczywiscie.. co chwila cos zamykam.. wiesz myslenie nie boli.
powtorze to jeszcze raz bo chyba nie skumales: sprawdz i pomysl zanim cos napiszesz.

----edit---
a teraz sobie zedytuje swojego posta.
fakt, nie robie tego nagminnie. zaledwie trzeci raz zmienilem tresc orginalnego posta innego uzytkownika. powod podalem. nie ma reklam.chcesz sie zareklamowac wal do shoolera i pogadacie o specjalnej umowie itp.
nie to nie. to nie anonse zeby strzelac reklamy bezplatne.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2003 23:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

Re: Forum = Zapraszam

quote:
Napisane oryginalnie przez |tF|AL!3N
Witam.

Ostatnio ktoś zaczął temat o banach NBK itp. Interesujący temat ale ten koles GALN czy jakos tak wkurwiał mnie juz wczesniej bo chodzi i szuka jaki temat by tu zamknąć wiec proponuje abyśmy dyskutowali o lidze na jej nowym forum którego link znajdziecie na stronie board.fpp.pl to forum zeszło na psy niewejde tu wiecej...

Ciekawe czy prawde o tym boardzie tez zamknie albo usunie jak najszybciej aby nikt nie przeczytał



hmm kiepskie to forum nie hostuje forum klanu tF edytor sie pomylil
w przeciwienstwie do innego bardzo dobrego forum scisle powiazanego z organizacja ligi polskiej sof2 nie bede reklamowal bo jeszcze by wyszlo ze robie antyreklame i znowu by sie edytor posta pomylil i wrzucil cos innego

jaf to normalne ze jesli rozmowa odbiega zasadniczo od tematu (moderator tego forum moglby skasowac jakies 60% swoich postow) lub kiedy ktos zaczyna sie klocic badz obrazac innych temat rozmowy jest zamykany badz co sie rzadko zdaza i tylko w wyjatkowych sytuacjach kasowany

zreszta ten klan czy blam nie pamietma jak mu tam jest po to wlasnie zeby pilnowac porzadku
jesli nie zgadzasz sie z jego decyzja mozesz napisac do administratora tego forum
pozdrawiam
ps
glan tak na marginiesie dran z ciebie bo przeciez nie hostujecie zadnego forum klanu ktory gra w sof2 wiec w sumie mozna bylo to portaktowac jako reklame klanu

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 10:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Forum = Zapraszam

quote:
Napisane oryginalnie przez juzef
zreszta ten klan czy blam nie pamietma jak mu tam jest po to wlasnie zeby pilnowac porzadku
jesli nie zgadzasz sie z jego decyzja mozesz napisac do administratora tego forum


dla tego pana. jak sami wiecie on tez pilnuje porzadku na innym forum i na serwerze wiec wie o co mi chodzi
quote:
Napisane oryginalnie przez juzef

ps
glan tak na marginiesie dran z ciebie bo przeciez nie hostujecie zadnego forum klanu ktory gra w sof2 wiec w sumie mozna bylo to portaktowac jako reklame klanu



a wiesz czemu ni hostujemy? bo zaden z klanow sie nie zglosil o hosting dla niego... jak spojrzycie na strone glowna boarda to zobaczycie ze jest tam dzial fora klanowe... ale ze zaden sie ni zglosil to co ja bede kude zakladal by stalo puste i blagal o to zeby cos tam pisali?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

Re: Re: Re: Forum = Zapraszam

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
a wiesz czemu ni hostujemy? bo zaden z klanow sie nie zglosil o hosting dla niego... jak spojrzycie na strone glowna boarda to zobaczycie ze jest tam dzial fora klanowe... ale ze zaden sie ni zglosil to co ja bede kude zakladal by stalo puste i blagal o to zeby cos tam pisali?

moze tak dla sQn ze mna napewno nie bedzie puste
co czeba zrobic bys zrobil forum dal nas??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 17:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Re: Re: Forum = Zapraszam

quote:
Napisane oryginalnie przez Atari
moze tak dla sQn ze mna napewno nie bedzie puste
co czeba zrobic bys zrobil forum dal nas??


teraz to juz podac liste osob ktore beda mialy miec dostep do tego forum wyslij mi to jako prywatna wiadomosc co?
to przesle dalej do raptora

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 19:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
talker
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez |tF|AL!3N
o boshe jaki kolo edytuje CUDZE posty !!

wiem ze to ty go stworzyłeś ale nie widziałem aby zszedł na inny temat... bo miałem dołączyc do dyskusji ale cóż naług to naług trzeba cos codziennie zamknąc.....



Masz pretensje, jakby glan co najmniej zmienil Twoj text w ten sposob, ze ludzie myslą ze to Ty napisales jego slowa. (Moglbys sie zalic, ze Cie publicznie osmieszyl i oszukal czytelnikow).
On jednak tylko dopisal swoje zdanie zaznaczajac, ze nalezy do niego. Na to samo by wyszlo, gdyby odpisal na to postem, ale lepiej zawsze sie poskarzyc... Ehh

Pozatym, pisze się nałÓg

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 20:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

quote:
Napisane oryginalnie przez talker


Pozatym, pisze się nałÓg



Oj ktoś tu się na lekcjach J polskiego pił jabole w parku.

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez talker
Masz pretensje, jakby glan co najmniej zmienil
GALN, GALN!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 12:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Ogór
Oj ktoś tu się na lekcjach J polskiego pił

hmm z tego co pamietam to się to jest zaimek zwtny i wes tu teraz czlowieku powiedz co oznacza pić się ? jak sam wytykasz bledy [ktore bledami nie są nałóg -> nalogi, nalogowiec] to przynajmniej rob to pozadnie [ ja mam dysortografie ale jednak co nieco chyba udaje mi sie pisac normalnie

krypton: no wlasnie.. widziales gdzies tego GALN'a ? bo mu musze dupe skopac za to ze ciagle cos zamyka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
krypton: no wlasnie.. widziales gdzies tego GALN'a ? bo mu musze dupe skopac za to ze ciagle cos zamyka
z tym jest problem, bo osoba, ktora ten topic rozpoczela juz go chyba unicestwila

zawsze mozemy poszukac lutupa, rassi, luszera, jamesa, rypktona

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 16:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

whops wpadłem hmm.. ok przyznaje się chodziłem zamiast na J polski do parku na i co

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 19:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:48.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions