Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > DOOM III > Polewka Z Cd-action!!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
amoreg
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Ełk

Lightbulb Polewka Z Cd-action!!!

tak jakos wczoraj zajzalem na stronke www.madtrack.prv.pl i zaczalem sobie czytac zeskanowane strony z cda o d3. no i na ( http://www.gryyy.republika.pl/cda4l.jpg ) jest czesc tej recenzji i patrze a tam po prawej stronie jest taka jasno niebieska rubryczka. w niej jest napisane ze ruszyla stronka WWW.UAC-CORP.COM i ona prawdopodobnie bedzie oficjalna strona dooma3 i przeczytajcie te rubryke. i zobaczcie te strone to bedziecie boki zrywac (jesli juz wczesniej jej nie sprawdziliscie) www.uac-corp.com

__________________
AmOrEg
moje gg, jakby ktos... cos...(najlepiej mohaa : 568268
"mam 2 rece, i 3 nogi..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 10:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil amoreg Kliknij tutaj by wysłać e-maila do amoreg Znajdź więcej post'ów przez  amoreg Dodaj amoreg do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać amoreg prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nieistotne
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Gliwice

cda i doom

http://www.ua-corp.com
to jest przyszła oficjalna strona

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 12:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nieistotne Znajdź więcej post'ów przez  nieistotne Dodaj nieistotne do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nieistotne prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

hehe, profesjonalizm ponad wszystko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 13:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
amoreg
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Ełk

Re: cda i doom

quote:
Napisane oryginalnie przez nieistotne
http://www.ua-corp.com
to jest przyszła oficjalna strona



oo dzieki! ;) ale i tak ci z cd action to geniusze... (firma zajmujaca sie klimatyzacja napewno ma wiele wspolnego z doomem3 :) :D ;]

__________________
AmOrEg
moje gg, jakby ktos... cos...(najlepiej mohaa : 568268
"mam 2 rece, i 3 nogi..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 15:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil amoreg Kliknij tutaj by wysłać e-maila do amoreg Znajdź więcej post'ów przez  amoreg Dodaj amoreg do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać amoreg prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Re: Re: cda i doom

quote:
Napisane oryginalnie przez amoreg
oo dzieki! ale i tak ci z cd action to geniusze... (firma zajmujaca sie klimatyzacja napewno ma wiele wspolnego z doomem3


Kanaly wentylacyjne to raczej Duke Nukem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[e!]MWK
l ll l l lll ll l lll ll



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Talking ano

Zlew na mase ale tak osobiscie mi sie wydaje ze tamte typy od klimy by sie na bank nieco ucieszyli za takie male przylansowanie ze strony CDA hahahahah porazka
JOU!

__________________
... tak patrzec w przyszlosc - wtedy marzenie dzis rzeczywistosc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 23:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [e!]MWK Znajdź więcej post'ów przez  [e!]MWK Dodaj [e!]MWK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [e!]MWK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DirtyLarry
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Heheh smiac mi sie z was chce `znawcy` dooma Nie wiem ile ma wspolnegio firma od klimatyzacji z doomem ale Union Areospace Corporation z siedziba na Marsie ma wiele wystarczy zerknac na storyline Dooma I. Jednak jesli ktos watpi radze wybrac sie na Marsa i dowiedziec sie w UAC hehe. eh...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 15:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[e!]MWK
l ll l l lll ll l lll ll



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Thumbs up

yyyyyyyyJASNE!

__________________
... tak patrzec w przyszlosc - wtedy marzenie dzis rzeczywistosc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2003 00:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [e!]MWK Znajdź więcej post'ów przez  [e!]MWK Dodaj [e!]MWK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [e!]MWK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
amoreg
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Ełk

quote:
Napisane oryginalnie przez DirtyLarry
Heheh smiac mi sie z was chce `znawcy` dooma Nie wiem ile ma wspolnegio firma od klimatyzacji z doomem ale Union Areospace Corporation z siedziba na Marsie ma wiele wystarczy zerknac na storyline Dooma I. Jednak jesli ktos watpi radze wybrac sie na Marsa i dowiedziec sie w UAC hehe. eh...


kazdy wie ze UAC ma siedzibe na marsie, ale tu nie o tym mowa, przeczytaj sobie ten temat jeszcze raz i powoli, to moze zrozumiesz z czego my sie smiejemy......

__________________
AmOrEg
moje gg, jakby ktos... cos...(najlepiej mohaa : 568268
"mam 2 rece, i 3 nogi..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2003 08:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil amoreg Kliknij tutaj by wysłać e-maila do amoreg Znajdź więcej post'ów przez  amoreg Dodaj amoreg do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać amoreg prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[e!]MWK
l ll l l lll ll l lll ll



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Talking aiiiiiiiiiiit

no wlasnie nasz korpus marines jest pod jurysdykcja tej firmy hahahah
JOU!

__________________
... tak patrzec w przyszlosc - wtedy marzenie dzis rzeczywistosc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 01:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [e!]MWK Znajdź więcej post'ów przez  [e!]MWK Dodaj [e!]MWK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [e!]MWK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez DirtyLarry
Heheh smiac mi sie z was chce `znawcy` dooma


Wiesz, doom to nie tylko SP ale tez (przede wszystkim?) MultiPlayer.

A potrafi pan znawca wyjasnic motyw "krooliczna z urwana glowa"?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 09:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Axel
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cool

''multi po kanałach". to dopiero alpha!
ale ten link w cd-action to niezla wpadka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 17:47
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[e!]MWK
l ll l l lll ll l lll ll



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Rzeszów

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
"krooliczna z urwana glowa"

emm....motyw ten przedstawia albo cos co nie jest do zdobycia w tym wypadku moze byc to wyzwolenie sie z piekla albo co za tym idzie przedstawia marzenia scietej glowy,mysle ze mozna odebrac to roznie ja osobiscie mysle ze jest to poprostu biedny kochany kroolicek ktorego dojechal wRUKwiony cyberemonek albo kto o podobnie zrytej psychice
JOU!

__________________
... tak patrzec w przyszlosc - wtedy marzenie dzis rzeczywistosc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 22:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [e!]MWK Znajdź więcej post'ów przez  [e!]MWK Dodaj [e!]MWK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [e!]MWK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Krypton
hehe, profesjonalizm ponad wszystko

Dokladnie...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2003 17:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[e!]MWK
l ll l l lll ll l lll ll



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Talking

......a może to był dzik ?!

masakra jaki mialem raz sen to tyle...musze przestac chyba naparzac w tego dooma bo mi mózg gnije powoli Nie uwierzycie ale wpadam do takiego podziemia i patrze a tam lezy taki duzy ladny kochany karabin plazmowy biore go ostroznie a tu nagle SRRRRRRU! 2 stoiace obok sciany podniosly sie i wypadla na mnie mumia...no to bylo 40 plazmy wiec ja rozszarpalem ale pozniej nie mialem juz ammo i uciekalem przed tą zasraną czerwoną kulką co to nie dawno lałem ja kastetem po dupie!!!
aaaaaaaaaaa.............
JOU!

__________________
... tak patrzec w przyszlosc - wtedy marzenie dzis rzeczywistosc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2003 13:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [e!]MWK Znajdź więcej post'ów przez  [e!]MWK Dodaj [e!]MWK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [e!]MWK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:42.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions