Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Ban
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
GORA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.

Unhappy Ban

* Connecting to 194.159.164.211 (6667)
-
-194.159.164.211- *** Looking up your hostname
-
-194.159.164.211- *** Checking Ident
-
-194.159.164.211- *** Found your hostname
-
Ping? Pong!
-
trojan clients - please clean your pc.
-
Closing Link: zxsddsd by demon1.uk.quakenet.org (G-lined)
-
* Disconnected


Dostalem chyba bana na zawsze. Nie w iem dokladnie co i jak ale mialem przez jakis czas trojana ktory mi sie zainstalowal z linka ktorego dostalem od kogos z irca. Od 2 dni nie moge sie polaczyc.
mam czystego windowsa mam szystego mirca, nawet na visual ircu tez to samo. Zatem to chyba moj koniec z ircem , koniec grania w klanie. Zostaje mi tylko granie na pubsie tylko for fun ale predzej wywale do kosza T2 . Nie zycze komus tego samego. Pa.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2003 21:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GORA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GORA Znajdź więcej post'ów przez  GORA Dodaj GORA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GORA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

A może jednak nie masz czystego?

Sprubój zrobić czystą instalka na innym dysku lub partycji i tak sprawdź czy to ban czy jednak trojan (tj. wejdź na irc).

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2003 23:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Zawsze mozesz zamailowac do adminow qnetu z prosba o pomoc.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2003 08:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GORA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.

wlasnie pisalem maila juz dwa razy i zwraca mi jakiegos autoanswera z informacja itp ale tam sa glupoty. mam bana na 100% bo sparwdzalo takze dwoch kumpli z sieci wewn. i tez maja to samo. Ban na IP !. Z moim angielskim to duzo moge sobie zrobic, poprsotu koniec z ircem. Nie wiem czy bedzie mi sie chcialo wrocic do Tribsa nie majac kontaktu z ludzmi przez irca, pzreciez to glupie co nie ?. Eh ze sie ku..a to musialo mi przydarzyc i to w swieta. Szkoda tylko mojego czasu sprzedzonego przy tej grze, eh to tak jakbym stracil DUSZE.!!!!!!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2003 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GORA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GORA Znajdź więcej post'ów przez  GORA Dodaj GORA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GORA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
savko
Spinfuzer



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oulu, Finland

Na caly quakenet dostales bana? Moze wystarczy server zmienic?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2003 12:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil savko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do savko Znajdź więcej post'ów przez  savko Dodaj savko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać savko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
qLA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

Ze tak powiem pieprzysz czlowieku, mialem tak samo z 4dni temu, podejrzewam, ze ktos ci na prvi jakas wiadomosc poslal typu- "Stary zobacz to zdjecie i *link*" i ty w to kliknales, teraz masz wirusika jakiegos niemilego, tak jak ja mialem.
Sprobuj:
a) reinstal MIRCa
b) skaner online MKS http://skaner.mks.com.pl/
c) skaner online Pandy- adresu nie pamietam
d) jakis antywirus
Ja sie tak z tym uporalem

Na 100% nie masz bana, bo mialem IDENTYCZNA sytuacje i identyczna rzecz mi sie pisala.
Pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2003 13:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil qLA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do qLA Znajdź więcej post'ów przez  qLA Dodaj qLA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać qLA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GORA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez qLA
[B]Ze tak powiem pieprzysz czlowieku, mialem tak samo z 4dni temu, podejrzewam, ze ktos ci na prvi jakas wiadomosc poslal typu- "Stary zobacz to zdjecie i *link*" i ty w to kliknales, teraz masz wirusika jakiegos niemilego, tak jak ja mialem.
Sprobuj:
a) reinstal MIRCa
b) skaner online MKS http://skaner.mks.com.pl/
c) skaner online Pandy- adresu nie pamietam
d) jakis antywirus
Ja sie tak z tym uporalem

ok , wiec tak nie pieprze bo nie jestem lama ktora nie umie sobie sprawdic tego i owego , uzytkuje kompy 11 lat (sam pisalem wirusy ;p) . mam dwa rodzaje antivuirusow i zaden nic nie widzi, po drugie Panda to szit, po tzrecie mam bana na 100 % bo...... moja siec to siec 130 uzytkownikow kazdy ma nierutowalny adres IP, Dostalem bana na oczywiscie IP mojego netodawcy , zaden czlowieczek z mojej sieci nie moze sie polaczyc z quaknetem, tylko wylacznie z tym serwerem irc.quakenet.org,(splatteworld nie chodzi cos, moze ktos ma inne zastepcze serwery ?, info dostaje takie samo jak ja, wiec co tu ******** ze mam virusa, co... kazdy z mojej sieci ma virusa ? lol to jakies 130 osob . Ban qwa na 100% wiec nie pieprzcie mi tu ludzie. Pozdrawiam QLA ;D. A jeszcze G-lined jest tymczasowy , wiec nie wiem czy to bedzie tydzien , miesiac czy ile..., moze ktos ma jakies propozycje ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2003 14:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GORA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GORA Znajdź więcej post'ów przez  GORA Dodaj GORA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GORA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lathspell
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Rzeszow

Ja mam to juz od dluzszego czasu tyle, ze jak proboje sie polaczyc z polskimi serwerami irca (np poznan), (K-lined: trojan infected, no ident (expires@04/04/09)) i badz czlowieku madry. Przejechalem system 4 roznymi antywirami i Bog wie czym jeszcze i nic, zostaje format. Za to warszawa.irc.pl mnie wpuszcza bez problemu. Ja juz stracilem koncepcje jak z tego wybrnac. Pociecha ze za niedluga robie pelna reinstalke systemu moze sie to odkreci.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2003 14:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lathspell Znajdź więcej post'ów przez  Lathspell Dodaj Lathspell do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lathspell prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

z sieci wewnetrznej ?
czyli niemasz zewnetrznego IP i laczysz sie przez jakis tam router czy bramke ?
na moje to na bramce masz teraz trojana (czyt. admin lama)

a jesli masz zew. IP to zapukaj do mnie na gg czy tlenie . przeskanuje cie i zobacze co tam u ciebie podejrzanego jest do czego sie moze serwer czepiac.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2003 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GORA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.

Lanthspell : K-line wygasnie ci 9 kwietnia 2004. Pisze jak wol . Poczytaj faqi http://www.quakenet.org/main.php.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2003 14:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GORA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GORA Znajdź więcej post'ów przez  GORA Dodaj GORA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GORA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lathspell
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Rzeszow

Blah nie mam juz sily na czytanie helpow itd... to nawet nie strybilem ze ta data to koniec k-line (wiem lama jestem ) z irca korzystam okazjonalnie wiec specjalnie nad tym nie boleje.
Jestem w sieci kablowej. Zreszta i tak bedzie mial mnie admin teraz na telefonie czesto, bo krew jasna by zalala na wyjsciu od nas dostaje na dzien dobry 200ms laga i to juz sie tak ciagnie drugi miesiac. Granie w T2 mija sie praktycznie z celem, bo gdzie nie wejde to mam w ciagu dnia prawie ping 300 i wiecej. A w nocy tez nie lepiej. Czekam na ten nasz serwer jak na zbawienie ehh.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2003 16:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lathspell Znajdź więcej post'ów przez  Lathspell Dodaj Lathspell do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lathspell prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

hmm. GORA sprobuj laczyc sie z wieloma serwerami, nawet amerykanskimi quakenetu. Moze ktorys prejdzie, tak jak to z lathspellem ma miejsce. I no panic. jakbys mial bana, to mysle wyswietlil by sie stosowny komunikat, a nie 'trojan infected' czy cos.

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2003 17:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GORA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.

LOL, wiecie co nie wierze w cuda ale ....

Zepsula mi sie grafika 15 minut temu , godzina 18:50 drugi dzien swiat.

1. Nigdy nie chcial mi sie odpalic REDHAT swiezo po zaistalwaniu ...bo mialem GEFORCA FX 5200, mowilem sobie pewnie zle stery itp. ok idzmy dalej...

2. Sciagnalem wczoraj Ameriican Army i do wczoraj ja probowalem odpalic na moim Geforce fx 5200, po wielu probowach i rozmowie z ludzmi na gg i forach (poniewaz wyskakiwl dziwny blad z direct xa) nie udalo sie odpalic American Army.

3. Na dodatek ten BAN od paru dni, kurde co sie dzieje....

Wrocimy do punktu 1. 1h temu po rozmowie ze stelem zaistalowalem sobie REDHATA , moze po raz 10ty uda mi sie odpalic to gowno na "Geforce fx 5200", ok poszedlem do piwnicy wzialem stara grafike Riva 4MB ;D wsadzilem do KOMPA, ok HURAAAA RH sie odpalil w trybie graficznym, ok dzis sobie zrobie necik . Zadzownilem do kumpla zeby mi podal jakies scrypty do radiowki na RH , ....gosc mowi GORA wejdz na gg to ci dam, ok mowie wejde sobie do WINDOWSA ... zanim wszedlem musialem zmienic moja karte graficzna na ta co mialem czyli Gefroc fx 5200...... I OD TEGO MOMENTU zaczely sie szopki.. Komp mi sie niechcial odpalac wkladalem karte chyba 5 razy. NIC

w koncu wlozylem stara gowniana rive 4mb na ktorej mi chodzi wszystko, odpalielm windowsa, niechcacy IRCA a tu patzre kur...a wchodzi dalej, POLACZYLEM SIE LUDZIE Z IRC.QUAKANET.ORG, LOL, zdziwilem sie tu bardzo, zmienilem karte graficzna na stara i wszystko wrocilo do normy NAWET AMERICAN ARMY POSZLO. I ten LINUX na dodatek ktory niechcial zaskoczyc od pol roku na tym geforce-e

Jesli przeczytaliscie wszystko po kolei i uwaznie wysnujcie wnioski co to ku...wa moglo byc..???

Geforce sie ****** chyba pojde oddac do sklepu i wezme cos innego, tylko doradzcie co.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2003 18:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GORA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GORA Znajdź więcej post'ów przez  GORA Dodaj GORA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GORA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
qLA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

Talking

No i mowilem panie Wirusopisarzu
Ja mam Neostrade, zmienne IP i tez mnie takie smieszne gowno chwycilo, wiem tez, ze paru znajomych majacych Neostrade mialo podobne problemy, nie wiem o co biega.
Sam nie wiem wlasciwie o co tym ludziom na quakenecie biega, za co te G-lined;/
Na pewno nie klikales w jakis adres strony podany przez kogos? Mi sie cala ta historia wlasnie po tym zaczela, szczerze? Gowno mi daly te wszystkie skanery online, tzn. poskanowalem, cos powykrywalo, pokasowalem, zassalem jeszcze jakies programy (bodajze Trojan Scaner i Anty-Trojan), tez cos poznajdywalo, pokasowalem, no i pewnego pieknego dnia (chyba 2 dni po zajsciu) juz moglem spokojnie wbic sie na quakenet.
Gora sprobuj innych klientow Mirc (np. Dzony Loker etc.)
Z ta karta graficzna to mnie zniszczyles ehehe
Btw. nie pisz mi wirusow bo potem sie przez takich ludzi wkur**** i nerwy trace :>
Pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2003 18:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil qLA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do qLA Znajdź więcej post'ów przez  qLA Dodaj qLA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać qLA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GORA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.

Ja to wiedzialem ze mam trojana ale to bylo 2 tygodnie temu ale go usunalem na drugi dzien (to tylko jeden glupi scrypt w mircu i pale linijek dodanych do mirc.ini), potem wszystko chodzilo przez 3 dni i dopiero po 3 dniach zaczelo sie jebac. Mimo ze kompa mialem czystego i probowalem na roznych klientach ircowych. Jak wytlumaczysz to zjawisko ze 4 inne osoby mialy to samo ?, nie mogly sie polaczyc z serverem irc.quakenet.org : widzieli napis (Trojan.blabla G-lined itp)

O dziwo teraz wszystkim wszystko chodzi jak GORA sobie karte graficzna zmienil.

Co ja teraz powiem w sklepie zeby mi ja wymienili na inny typ.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2003 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GORA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GORA Znajdź więcej post'ów przez  GORA Dodaj GORA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GORA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
qLA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

Gora, ale ja i paru moich znajomych (rozne dostepy do Netu, Modem, Neo i stare dobre SDI) tez tak mialo... IDENTYCZNIE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2003 21:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil qLA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do qLA Znajdź więcej post'ów przez  qLA Dodaj qLA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać qLA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Co do karty graficznej - napisz w jakich granicach cenowych a na pewno znajdzie się coś lepszego od GF FX 5200

Pozatym nie łam się, nie masz tak źle, u mnie świeta wyglądały tak :
-reinstalka windowsa xp z związku z zmianą karty graficznej (radek 9800), nagle, czyli w czasie reinstalacji okazuje się, że płytka z windowsem jest porysowana.

-szukam naprędce płytki z win xp pro - fartem znajduje, ale wersje z zintegrowanym SP1...trudno...
-podczas reinstalki (naprawy, czy jak zwał tak zwał) w momencie instalacji urządzeń wyskakuje mi bląd, że nie może znaleść jakiegoś sterownika AGP Via...ale jakoś dotrwałem do końca.

uruchamiam - odswieżanie na oko 20hz, wszystkie sterowniki do karty graficznej psioczą się podczas instalacji, karta jest w ogóle nie wykrywana...szlaq....znowu reinstalka...znowu to samo...i tak kilka razy aż znalazłem płytke z sterownikami do płyty głównej...

-Kolejna reinstalka kolejne meczenie się w menadżerze urządzeń, ale wreszcie chociaż pojawiła się tam karta graficzna...
Hip hip....błąd RPT? bez zadnego antyvirusa załamany zrobilem format partycji systemowej....

-Świeża instalacja, kopiuje sobie stary folder "documents and setings" i znowu RPT, przyszli moi młodsi cioteczni bracia na święta i nie dają mi spokoju, reinstalka i wirus dalej nie daje żyć, więc znowu format...

-W końcu wszystko działa, braciszkowie dobierają się do kompa i tłuką w Midnight Club 2 (taka scigałka) przez kilka godzin, a ja nawet nie zdążyłem wypróbować swojej nowej karty graficznej...

-Braciszkowie mają już wychodzić więc juz kończą, w pewnym momencie mnie wołają ponieważ zgasł monitor i wszystko przestało działać....

Woho! Padł zasilacz i cholera wie co jeszcze! A ja nadal nie sprawdziłem nowej karty graficznej...
Piękne zakończenie świąt, nie ma co...
Więc nie masz wcale tak źle.

Sorry ale musiałem się gdzieś wyżalić

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2003 20:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
qLA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

Hamil mialem podobna sytuacje, kiedys musialem 5 razy format+instal 98+instal XP... jezu to potrafi czlowieka do szalu doprowadzic, nie pamietam tylko czemu tyle razy to musialem robic.
Co do bledu RPC (jezeli chodzi o to nagle pojawianie sie ekraniku, ktory mowi, ze za ilestam sekund wylaczy sie komputer) Microsoft wydal latke do Xp, ktora to naprawia "kochany" bledzik RPC.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2003 20:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil qLA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do qLA Znajdź więcej post'ów przez  qLA Dodaj qLA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać qLA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Qla - Oj potrafi doprowadzić do szału...
A co do łatki na RPC - oczywiście wiem, że jest, ale po reinstalacji ma się wingroze czystą z łatek...

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2003 22:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
qLA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

Dlatego najlepiej miec ja wrzucona na jakis CD i wgrana przy pierwszym odpaleniu systemu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2003 23:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil qLA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do qLA Znajdź więcej post'ów przez  qLA Dodaj qLA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać qLA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:02.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions