Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > eurocup
Jakie szanse miały by polskie klany w EuroCup?
You do not have permission to vote on this poll.
nie mają żadnych szans 3 12.00%
powalcza z najgorszymi 6 24.00%
powalcza z najlepszymi 13 52.00%
wygraja ten turniej! 3 12.00%
W sumie: 25 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Exclamation eurocup

co myslicie o zapisaniu r3, bądż innego polskiego klanu do eurocup? moim zdaniem, moznq by sie duzo nauczyc, bo nie graja tam byle jakie klany, tyko dobre, zgrane teamy... ja proponuje sx'owi i deen'owi zeby zapisali nas tam [zostalo 5 dni, 40minut], bo mozna by pograc z bardzo dobrymi przeciwnikami, no i wyjechac na finaly [jush to widze ]... jak widzialem jest jush 28 zapisanych klanów... zreszta przeczytajcie www.urbanterror.pl

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Wyslalem juz zgloszenie do EuroCup, teraz tylko odpowiedza i jestesmy zapisani.
Mam tylko nadzieje ze to naprawde wyjdzie nam na dobre, a nie na zle.

MajeS, czy po zamknieciu tego topicu daloby sie jeszcze glosowac? Jezeli tak to zamknij ten topic, a guri otworzy go w odpowiednim poddziale...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

dobra niech juz tu bedzie bo szkoda tych glosow w ankiecie...

ale burdel sami sobie robicie - ja chcialem zrobic porzadek to np taki gurias to olal

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 08:13
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
veneoth
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ehh

tez bym sie zapisal ale z 3-osobowym skladem to najwyzej mozemy kopac ziemniaki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 09:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: ehh

quote:
Napisane oryginalnie przez veneoth
tez bym sie zapisal ale z 3-osobowym skladem to najwyzej mozemy kopac ziemniaki


Nie mysleliscie o syntezie z innym tez malym klanem? Zyskalibyscie wtedy niezla sile, a EuroCup stalby przed Wami otworem.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 10:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
dobra niech juz tu bedzie bo szkoda tych glosow w ankiecie...

ale burdel sami sobie robicie - ja chcialem zrobic porzadek to np taki gurias to olal



te nie olałem tego, tylko wewaliłem tu, bo ... jakos tak trafilo... sorry za burdel :/

ps. ladny avatar?

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS


te nie olałem tego, tylko wewaliłem tu, bo ... jakos tak trafilo... sorry za burdel :/

ps. ladny avatar?


ano ladny tak jak sxl'a, gruchy, ottara, jaggeda czy moj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
veneoth
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: ehh

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl


Nie mysleliscie o syntezie z innym tez malym klanem? Zyskalibyscie wtedy niezla sile, a EuroCup stalby przed Wami otworem.



nie myslelismy, ale teraz pomyslimy
thx za pomysl, obgadam z reszta i moze cos z tego bedzie :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 18:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: Re: Re: ehh

quote:
Napisane oryginalnie przez veneoth


nie myslelismy, ale teraz pomyslimy
thx za pomysl, obgadam z reszta i moze cos z tego bedzie :/


a nie lepiej o symbiozie?
btw. jest jush kilka klanow [jP, fox, AK] takze mozecie sobie pograc razem

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

zapisy

Jak mozecie to podajdzie mi link czy cuś gdzie można zapisać swój klan do eurocup, chętni to zrobię

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: zapisy

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d
Jak mozecie to podajdzie mi link czy cuś gdzie można zapisać swój klan do eurocup, chętni to zrobię


Zeby zapisac sie do EuroCUp trzeba byc zapisanym do ClanBase. Wchodzic na clanbase.com i dajesz add clan

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 19:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Question eee...

kiedy losowanie eurocup?

odpowie kto?

__________________
Right here, right now

Edytowane przez GuriaS dnia 31-01-2002 o godz. 18:22

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Christoff
Toffi (Absolute beginner)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: eee...

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez GuriaS
[B]kiedy losowanie eurocup?


Ja tam juz dawno ( tydzien temu ) zapisalem JP do do EuroCup z takim squadem jaki ma - ale nic - co do losowan to nie mam pojecia bo jeszcze nie dostalem odpowiedzi ani nic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 22:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Christoff Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Christoff Znajdź więcej post'ów przez  Christoff Dodaj Christoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Christoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: Re: eee...

quote:
Napisane oryginalnie przez Christoff
[QUOTE]Napisane oryginalnie przez GuriaS
[B]kiedy losowanie eurocup?


Ja tam juz dawno ( tydzien temu ) zapisalem JP do do EuroCup z takim squadem jaki ma - ale nic - co do losowan to nie mam pojecia bo jeszcze nie dostalem odpowiedzi ani nic



a ktos z r3 dostal odpowiedz od nich ze jestesmy zapisani czy cos? btw. to clanbase to JEDEN WIELKI BURDEL I SYF, bo nawet nie mozna znalezc zadnego info o eurocup5..

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 00:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:31.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions