Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Chamstwo graczy RTCW!!!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
101st_VikinG
SS-Obersturmführer



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Poznań

Chamstwo graczy RTCW!!!!

Niestety chamy graja w RTCW . Gracz PIONEK ma tak niewyparzony ryj pomimo przeprosin na BOARDZIE dalej robi swoje..
wiec powiem od poczatku jaki to asior!!!

Moja corka ma 8 lat i gra pod nickiem AGA

a oto cytaty pionka:

"AGA czy chcez byc nasza KUREWKA klanowa ???"
za to ponoc przepraszal..heh\

dzis tj 15 czerwca kazal jej "WYPIERDALAC" gdy mowilem o tym BLOOBEROWI stwierdzil ze PIONEK lubi DZIEWCZYNY nie tak jak JA !!??

Male podsumowanie z mojej strony:
Klan BLOOBERA to niewychowani gownierze. Jestescie warci mniej niz 0.

Osobiscie gardze takimi ludzmi jak wy.
Swoja postawa obrazacie pozostalych graczy RTCW.

__________________
I ujrzałem:
Oto biały koń, a siedzący na nim miał łuk.
Dano mu wieniec, a on zwycięzca, wyruszył, by dalej zwyciężać.

AP 6,2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 10:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 101st_VikinG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 101st_VikinG Znajdź więcej post'ów przez  101st_VikinG Dodaj 101st_VikinG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 101st_VikinG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cheester
=PL= Victory



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Świnoujście

Sa 2 rady na to...
1) Zagrajcie mecz... przegrany klan to cioty wygrany to wygrany
2)Zagrac mecz ... przegrany koles odchodzi z klanu.W tynm przypadku albo viking albo Pionek.
Dobre rozwiazanie

__________________

http://rtcw.multiplayer.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 11:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cheester Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cheester Znajdź więcej post'ów przez  cheester Dodaj cheester do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
101st_VikinG
SS-Obersturmführer



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Poznań

smieszna propozycja

ja gram dla zabawy..ale z takim osobnikiem jak pionek to moge sie spotkac ale w cztery oczy... i zalatwic to po mesku

a tobie zycze aby twoje dziecko tez obrazali w przyszlosci a ty sobie rob z nimi spary...


mam nadzieje za Pionek niejest z poznania bo jak tak to go zanjde a wtedy dlugo se niepogra w wolfa.........

twoja propozycja jest heh...komiczna...mnie to niebawi...

__________________
I ujrzałem:
Oto biały koń, a siedzący na nim miał łuk.
Dano mu wieniec, a on zwycięzca, wyruszył, by dalej zwyciężać.

AP 6,2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 11:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 101st_VikinG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 101st_VikinG Znajdź więcej post'ów przez  101st_VikinG Dodaj 101st_VikinG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 101st_VikinG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kalaf10r
Mastahh Warzyffko



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WArszaWA

lol
chester zagraj spara z samym soba ??

__________________
Where would we be without our rights??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 12:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kalaf10r Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kalaf10r Znajdź więcej post'ów przez  Kalaf10r Dodaj Kalaf10r do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kalaf10r prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Co tu duzo mowic ktos sie urodzil hu.jem i taki zostanie

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 12:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Ok. Postaram sie o bany dla pana pionka.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez ProspeR
Ok. Postaram sie o bany dla pana pionka.


1.dokladnie dla PF|Pionka
2.no i prawidlowo

quote:
Napisane oryginalnie przez 101st_VikinG
Moja córka ma 8 lat i gra pod nickiem AGA.


a jednak nie jestem najmlodszy

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 13:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

quote:
Napisane oryginalnie przez ProspeR
Ok. Postaram sie o bany dla pana pionka.


Bardzo słusznie. Myśle ze cl każdego klanu zanim przyjmie nowego członka powinien sprawdzić jego zachowanie na serwerze w czasie gry. Dobrze grać można nauczyć każdego szympansa, kultury już nie. Jeden pajac psuje dobrą opinię klanu, wszystkich graczy rtcw a w skrajnym przypadku swojego kraju. Wyobraźcie sobie sytuację w ktorej klan krajowy z bluzgaczem w składzie gra mecz z klanem z innego kraju. Małe piwo gdy bluzgaczowi coś się "wymknie" po naszemu. Nikt frajera nie zrozumie. Gorzej jeśli odezwie się w języku wroga i zacznie rzucać dickheadami, fuckerami i innymi epitetami.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PF|PioneK
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Angry Nie zgadzam sie !

To jest klamstwo !
Od tamtego czasu ! co rpzeprosilem age !
To nikomu jeszczze nie powiedzialem *********** itp.
Owszem czasami ktos do mmnei caly czas strzela to wtedy sie wkurze !

Ale przysiegam ze nic takiego nie powiedzialem !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 14:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PF|PioneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PF|PioneK Znajdź więcej post'ów przez  PF|PioneK Dodaj PF|PioneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PF|PioneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Re: Nie zgadzam sie !

quote:
Napisane oryginalnie przez PF|PioneK
To jest klamstwo !
Od tamtego czasu ! co rpzeprosilem age !
To nikomu jeszczze nie powiedzialem *********** itp.
Owszem czasami ktos do mmnei caly czas strzela to wtedy sie wkurze !
Ale przysiegam ze nic takiego nie powiedzialem !



Hehe dobre, pozwól że coś Ci uświadomie. Ta gra polega na strzelaniu czyli ZABIJANIU. Szkoda że się dopiero dzisiaj o tym dowiedziałeś. Jeśli nie chcesz aby do Ciebie strzelano pronuję inne gry np. Sims. Jesli jesteś dorosły w sam raz dla Ciebie będzie Rajska Wyspa lub Randka z nieznajomą. Masz tam full wirtualnych, łatwych panieniek.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 14:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Skoro Pionek zaprzecza..
Hmm
Podaj Viking kiedy to mialo miejsce - zachowanie Pionka- i na jakim serwie. Sprawdzi sie logi i bedzie wsio jasne.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 15:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Killah
www.ideabasket.prv.pl



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

Angry ale się narobiło

To sie już zdarzyło po raz kolejny. Czy ty Pionek nie mozesz zrozumieć, że AGA to jeszce dziecko. Ma dopiero 8 lat. Jak checsz kogos poobrażać to wyjdź na ulicę. Ale..... pewnie nie wyjdziesz bo tam ci dadzą w ryj. Osobiście nic do ciebie nie mam. Tylko po co obrażasz tą "małą: dziewczynke ?!?

__________________
Killah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 16:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Killah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Killah Znajdź więcej post'ów przez  Killah Dodaj Killah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Killah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Vk
Verlocker



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Kołobrzeg

No widzisz pionek, a jak ci mówiłem dzisiaj na beachu że jesteś popularny na boardzie i nawet jest o tobie topic, to chyba mi nie wierzyłeś....

__________________
Virtual military complex, czyli klan !vMc!.http://vmcklan.w.interia.pl/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Vk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Vk Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Vk Dodaj [FPP]Vk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Vk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
101st_VikinG
SS-Obersturmführer



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Poznań

odpowiedz

to bylo dzisiaj......wypoeidz pionka byla krotka "***********" dobze wie kim jest aga i ze ma 8 lat..jak mu sie spieszy do fragow to niech uzywa v-say np:move...


a jak to malo to mozemy pogadac na ircu razem z aga..

__________________
I ujrzałem:
Oto biały koń, a siedzący na nim miał łuk.
Dano mu wieniec, a on zwycięzca, wyruszył, by dalej zwyciężać.

AP 6,2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 101st_VikinG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 101st_VikinG Znajdź więcej post'ów przez  101st_VikinG Dodaj 101st_VikinG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 101st_VikinG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
101st_VikinG
SS-Obersturmführer



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Poznań

kurde.....

a co do serwera to musze sam spytac...malej niema w domu..a ona sama sie laduja na wolfa....ja niestety spalem i mala po tym, zajsciu mnie budzi i mowi "tato pionek powiedzial slowo na W" mowie jakie a ona "***********"

niechodzi mi tylko o pionka ale o inne dzieciaki ktore graja w wolfa i tez pewnie sa tak bluzgane...ja jako "grajacy" ojciec bede tepil takie zachowanie..

pobluzgac to se mozemy w nocy albo w znanym gronie...a nie z dzieciakami.....


osobiscie spotkalem sie tez z taka sytuacja: mianowicie wczoraj tj.piatek gram sobie na mapie depot jako allies .
axis dzielnie sie bronili w pociagu.....no to polecialem z flamerem i spalilem 3 axisow (po stronie axis gral klan na litere T..)....co zrobili axis...hmmmmmmm vote kick viking...za co ??? za to ze ich sfragowalem.?????niebylo zadnego TK !!!!!


Pionek raz gralem jako "priest" tak dla jaj i tez miales dziwne wejscia.....dziwnie umilkles gdy zmienilem nick na prawdziwy...
ale mi to wisi....mam swoje lata..ale szanuj dzieciaki..bo tego ci niewybacze!


a.....po tej akcji z wypier.... pionek znikl..ale byl bloober...gdy mu to powiedzialem stwierdzil " pionek lubi dziewczyny ..nie tak jak ty..." dziwny sposob okazywania sympati....

__________________
I ujrzałem:
Oto biały koń, a siedzący na nim miał łuk.
Dano mu wieniec, a on zwycięzca, wyruszył, by dalej zwyciężać.

AP 6,2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 17:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 101st_VikinG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 101st_VikinG Znajdź więcej post'ów przez  101st_VikinG Dodaj 101st_VikinG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 101st_VikinG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

First Person Perspective

emocje siegaja zenitu

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no tak sobie poczytałem i powiem coś ja jeszcze chyba nigdy nie grałem z pionkiem na tym samym servie dlatego nie wiem jak sie zachowuje ale z tego co przeczytałem to jeden wielki dzieciak (może nie wielki) ja nie jestem niewiadomo jaki stary bo tylko 17 lat ale bez przesady jak cytuje "Owszem czasami ktos do mmnei caly czas strzela to wtedy sie wkurze !" no to po co ty w tą gre grasz nie wiem?? odpowiedz przecież tas gra nma tym polega i że ktoś ciebie zabije to powuinna być nauczka dlaciebie żeby następnym razem nie dać sie zabić a nie zaraz go wyzywać co do agi tez raczej z nią nie grałm ale jeśli ma 8 lat i ty wiesz że ona ma tyle to widze że twardy jesteś pewnie u siebie w mieście dzieci bijesz bo do nikogo innego nie podskoczysz ciebie to tylko , jest to fakt że to już chyba 2 raz o tobie takie teksty sie pisze czyli musi w tym coś być poprostu gnuj jesteś jakbyś nie mógł się zamknąc, przyznaje sie że sam nie jestem cichy ale bez przesady w większości przypadków siedze cicho i staram sie nie wyzywać (nie zawsze sie udaje ) no ale ja widze że nie jestem taki jak ty bo jeszcze nikt na mnie nic nie pisał ostatnie zajście miało chyba miesiądz temu z jakimś gracze VMC nie będe mówił czyja to wina ale napewno alkocholu bo i on i ja byliśmy pijani z tego co wiem no ale mniejsz z tym ja sądze że powinni wogle ciebie usunąc z kalnu bo psujesz im wizerunek poprostu i kaln "twój" będzie widziany jako hamski klan
no to tyle pewnie sie powtarzałem ale top tak zawsze jak dużo pisze i sie spiesze nara i pionka

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking

z tego co widze to ty (pionek) jestes bardziej wkurw****** niz pewien zawodnik klanu AGD ktory przez poz meczu pwtarza "great shot" i "dynamite planted" LOL

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 17:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Re: kurde.....

quote:
Napisane oryginalnie przez 101st_VikinG
niechodzi mi tylko o pionka ale o inne dzieciaki ktore graja w wolfa i tez pewnie sa tak bluzgane...ja jako "grajacy" ojciec bede tepil takie zachowanie..


na droge i daj znac jak sie zmeczysz....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 18:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

quote:
Napisane oryginalnie przez Hodek
no tak sobie poczytałem i powiem coś ja jeszcze chyba nigdy nie grałem z pionkiem na tym samym servie dlatego nie wiem jak sie zachowuje ale z tego co przeczytałem to jeden wielki dzieciak (może nie wielki) ja nie jestem niewiadomo jaki stary bo tylko 17 lat ale bez przesady jak cytuje "Owszem czasami ktos do mmnei caly czas strzela to wtedy sie wkurze !" no to po co ty w tą gre grasz nie wiem?? odpowiedz przecież tas gra nma tym polega i że ktoś ciebie zabije to powuinna być nauczka dlaciebie żeby następnym razem nie dać sie zabić a nie zaraz go wyzywać co do agi tez raczej z nią nie grałm ale jeśli ma 8 lat i ty wiesz że ona ma tyle to widze że twardy jesteś pewnie u siebie w mieście dzieci bijesz bo do nikogo innego nie podskoczysz ciebie to tylko , jest to fakt że to już chyba 2 raz o tobie takie teksty sie pisze czyli musi w tym coś być poprostu gnuj jesteś jakbyś nie mógł się zamknąc, przyznaje sie że sam nie jestem cichy ale bez przesady w większości przypadków siedze cicho i staram sie nie wyzywać (nie zawsze sie udaje ) no ale ja widze że nie jestem taki jak ty bo jeszcze nikt na mnie nic nie pisał ostatnie zajście miało chyba miesiądz temu z jakimś gracze VMC nie będe mówił czyja to wina ale napewno alkocholu bo i on i ja byliśmy pijani z tego co wiem no ale mniejsz z tym ja sądze że powinni wogle ciebie usunąc z kalnu bo psujesz im wizerunek poprostu i kaln "twój" będzie widziany jako hamski klan
no to tyle pewnie sie powtarzałem ale top tak zawsze jak dużo pisze i sie spiesze nara i pionka




Oja to chyba najdluzsze zdanie jakie widzialem. Chlopie uzywaj czasem kropek i przecinkow bo wogole nie da sie ciebie zrozumiec
Aha i sorry ze to JA sie znowu czepiem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 18:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alf
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: raciąż

Ja wiem jedno Kto kurwą sie urodził to kanrkiem nie zdechnie !!

__________________
ALF

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 19:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alf Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alf Znajdź więcej post'ów przez  alf Dodaj alf do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alf prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

lol

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 19:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

mm sam raczej ( a nawet zawsze) nie bluzgam , jak madry Teammate poda mi granat albo aira zamiast ammo , tudzież walnie PF'em gdy bede wybiegal z dockami ...wtedy siegam po complaina ktory rozladowuje we mnie szybko stres . Ale rozumiem tez ze nie kazdemu takie rozwiazanie wystarcza.

Wiadomo ze wolf to nie gra dla 8letnich dzieci . Nikt sie nie oszukuje jaka atmosfera panuje w czasie gry i nie tylko chodzi o wyzwiska , ogolna ocene sytuacji , zachwyt lub jakiekolwiek inne uzycie wulgaryzmow . Pewnie od tej pory uswiadomieni boardowicze beda temperowac swoje zachowanie ... ale wiadomo ze nikt nie bedzie sie pytal kazdego nowego gracza ile ma lat by przypadkiem nie uswiadomic go za wczesnie A swiata sie nie naprawi i to tez wiadomo

Jeszcze sprawa taka ze twoje dziecko powinno omijac szerokim lukiem czaty , irce , nawet gry Online typu scrable czy kalambury . Z doswiadczenia wiem ze mozna tam spotkac znacznie mocniejsze hardcorowe wstawki od ktorych opada na rece glowa . Sam mialem 14 lat i pamietam hehe jak to bylo na necie
Bottom line : Ogolnie sadze ze Pionek przesadzil zgola -> nie wiem jak on nazywa dziewczyny w swoim towazystwie :/ :/
Ale ogolnych wulgaryzmow usunac nie spob -> sa to tylko pobozne zyczenia i powoduja co najwyzej ironiczny usmiech

__________________
robrzmiewa opętana harmonia
w dysharmonii dni.

Trash

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 20:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Vk
Verlocker



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Kołobrzeg

Hmmm, gdybym ja miał 8 - letnią córkę, to raczej bym jej nie pozwolił grać w coś takiego jak wolf - chodzi mi o gibowanie przeciwników z Pf-a, a poza tym po co ma się uczyć nowych wyrazów? Sensu większego bym w tym czymś nie widział...

__________________
Virtual military complex, czyli klan !vMc!.http://vmcklan.w.interia.pl/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Vk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Vk Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Vk Dodaj [FPP]Vk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Vk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
101st_VikinG
SS-Obersturmführer



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Poznań

....ach te dzieci...

zgodze sie ze moze to niejest gra dla dzieci....ale co mam zrobic ??? jak ona bardzo lubi ta gre ???)))wie ze to tylko gra .....niechowala sie w kapuscie.....i bluzgi tez zna ale ma na tyle poukladane ze nieodpowiada bluzgami na bluzgi...


zreszta sama wie jak odpalic kompa...podlaczyc sie do netu i odpalic wolfa...ja jej tego nie uczylem..sama sie nauczyla....(tylko mnie podpatruje) heheh a gra na tyle dobrze ze i klany ja chcialy.........


mysle ze czas skonczyc temat....i dac juz temu spox...

__________________
I ujrzałem:
Oto biały koń, a siedzący na nim miał łuk.
Dano mu wieniec, a on zwycięzca, wyruszył, by dalej zwyciężać.

AP 6,2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 21:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 101st_VikinG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 101st_VikinG Znajdź więcej post'ów przez  101st_VikinG Dodaj 101st_VikinG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 101st_VikinG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cool

Moj syn ma 7.5 lat. Po glebszym namysle nie pozwolilem mu grac na razie w RTCW. Owszem pogrywa i to nie najgorzej w Jedi Knight 2 Outcast w necie. Klimat tam jakby lepszy dla niego i faktycznie chamstwa jakby rowniez mniej. Nie dalem mu grac w RTCW miedzy innymi ze wzgledu na czeste "jazdy" niektorych graczy na naszych serwerach - ma jeszcze konus czas uczyc sie takich zachowan - na razie niech uczy sie tabliczki mnozenia.

Nie znam szczegolow tych afer o ktorych tu piszecie i nie bede sie wtracal. Niektorzy tylko - stwierdzam - sa zbyt prymitywni i glupi aby wpasc na taki pomysl ze byc moze graja wsrod nich dzieci czy plec przeciwna. To jest efekt jak ja to nazywam - bezstresowego wychowania!!! Na szczescie tacy przykozaczeni leszcze zawsze w koncu trafiaja na takiego chama - ktory ich dopiero nauczy co to znaczy byc chamem!

I tego im z calego serca zycze!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 21:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Vk
Verlocker



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Kołobrzeg

Wink

Hej Viking ja już chyba wiem o której Adze mowa! To chyba ta o którą się ubiegało VMC . Zresztą u nas w klanie już jedna Agusia jest .

__________________
Virtual military complex, czyli klan !vMc!.http://vmcklan.w.interia.pl/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Vk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Vk Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Vk Dodaj [FPP]Vk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Vk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Wulgaryzmy sa i beda nie oklamujmy sie swietymi nie jestesmy . Ja osobiscie na nikogo jeszcze na serwerze nie na bluzgalem zdarzaly sie sytuacje gdy mowilem do teamu " co wy ku*** robicie " lub tym podobne ale nie byly one obrazliwe albo text w stylu "ja pierd**** ale lagi " to sa text na pozadku dziennym Ostatnio raz sie wku...zylem gdy mnie wyzwano od cziterow ale nie obrazilem tego lola co na mnie najerzdzal bo go zabilem ze snajpy kilka razy pod rzad tylko dalem mu do zrozumienia ze jak nie wierzy niech wejdzie na specta i popatrzy

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 00:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
101st_VikinG
SS-Obersturmführer



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Poznań

NO TO JESZCZE SLOWO

ja nie przylecialem z marasa i wiem ze mozna cos tam powiedziec..np "k..... dawac ammo" lub podobnie ale chodzi oto zeby niezwracac sie do kogos bezposroednio np . "TY CH... daj ammo"


sam czasem cos tam powiem ale raczej unikam gdy gram z paniami....hheh co innego jak gram przez RW z kolegami... )))
ale i tak ich nie obrazam..

__________________
I ujrzałem:
Oto biały koń, a siedzący na nim miał łuk.
Dano mu wieniec, a on zwycięzca, wyruszył, by dalej zwyciężać.

AP 6,2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 11:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 101st_VikinG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 101st_VikinG Znajdź więcej post'ów przez  101st_VikinG Dodaj 101st_VikinG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 101st_VikinG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

quote:
Napisane oryginalnie przez ProspeR



Oja to chyba najdluzsze zdanie jakie widzialem. Chlopie uzywaj czasem kropek i przecinkow bo wogole nie da sie ciebie zrozumiec
Aha i sorry ze to JA sie znowu czepiem



ProspeR musisz jeszcze poszukac jak to było jedyne takie długie odemnie zdanie , a pozatym nie wiem czy będe używał przecinków i kropek bo mi sie nichce , a pozatym uiczepiłeś sie mnie jak rzep psiego ogona
PS nie cytuj tyle bo sie niechce ludziom to samo czytać a bynajmniej mi (ktoś mi cos takiego już powiedział )

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 13:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:54.    Strony (6): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions