Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Cs 1.4
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

Cs 1.4

sa juz retaile i klienty do cs'a 1.4. pomyslalem sobie zeby zalowyc topiq na ktorym kazdy bedzie mogl pisac co sadzi o 1.4, co mu sie podoba a co nie... i takie tam pierdulki. ja na razie sciagam upgrejda z 1.3 do 1.4.

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bOleK
I am the great Cornholio!



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Gdańsk

spectator full wypas, tylko do zmiany stylu gry trzeba sie bedzie przyzwyczaic, a sczegolnie odzwyczaic od skakania + strzelania

__________________
mail me: [email protected] | 814986

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bOleK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bOleK Znajdź więcej post'ów przez  bOleK Dodaj bOleK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bOleK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]Ania
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

No tak mam chyba jakiegoś zwolennika wśród autorów nowej wersii CS - ona jest stworzona dla mnie gra stanie się teraz bardziej statyczna i spokojna, biegając musisz mieć świadomość że wszyscy wokół będą wiedzieli gdzie jesteś (a ja będę na ciebie czekać ) chodzić cicho można tylko kucając już nie mówiąc o celowaniu - a więc odchodzimy od Q3 i myśle że to dobry wybór.
Oczywiście podniosą się zaraz głosy krytyków ale 2 miesiącach ucichną i właśnie dzięki takim zmianą CS ma szanse zachować swoją orginalność - na szczęście

P.S.
A więc koledzy czas inaczej podejść do gry (koncepcja i strategia zacznie być w cenie) i zacznijcie się zastanawiać że gdzieś tam jestem i czekam na Was z AK-47

Napisane przez [STER]Kserkses

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 23:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]Ania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]Ania Znajdź więcej post'ów przez  [STER]Ania Dodaj [STER]Ania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]Ania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Jak dla mnie to tragedia... Zrobili z naszej ukochanej gry jakąś zabawkę dla 5-latków. Pomysł ze skokami i rozrzutem pistoletów w powietrzu bardzo skrzywdził tę grę. Pierwszy raz w życiu nie mam ochoty grać w CS'a...

Edytowane przez Squall dnia 25-04-2002 o godz. 13:42

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 07:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

Hmm sprobuj jednoczesnie skakac i strzelac z pistoletu (w real life oczywiscie). Postawie ci piwo jak trafisz w cokolwiek innego niz wlasna noge.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 08:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
Jak dla mnie to tragedia... Zrobili z naszej ukochanej gry jakąś zabawkę dla 5-latków. Pomysł ze skokami i rozrzutem pistoletów w powietrzu bardzo krzywdził tę grę. Pierwszy raz w życiu nie mam ochoty grać w CS'a...


Biedny Squall...
Ja mam podobne podejscie jak STERowcy. Moim zdaniem CS1.3 pod koniec swojej egzystencji przypominal Q3 lub inna bezmyslna naparzanke. Teraz skonczy sie pogon za fragiem. Wraz z nadejsciem CS1.4 liczyc sie bedzie tylko gra zespolowa. No i wreszcie koniec bedzie z tymi zającami.
I nie wiem, Squall, czemu sadzisz, ze zrobili z tej gry zabawke dla 5-latkow. Moim zdaniem teraz wlasnie gra w dobra CSa bedzie wymagala duuuzo cwiczenia. Bedzie znacznie trudniej, no i ciekawiej .

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 08:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

JEEEEEEEEE!!!!

Kurde musze pograc !!!


Juz sa opinie a ja nawet w menu CS 1.4 nie bylem WRRRR
Ide do cafe zaraz

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 09:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

ja takze mam nadzieje ze bedzie wolniejsza gra... przez to moze byc ciekawsza. ja (w przeciwienstwie do squalla) to sie ciesze ze jest... ale na razie duzo nie moge powiedziec bo mam dopiero od niedawna (zgadnijcie dlaczego ) i dopiero dzisiaj jak wroce do domku to sobie dluzej pogram.

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 09:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KosiMazaki
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Gora - Dolny Slask

quote:
Napisane oryginalnie przez chimera
Hmm sprobuj jednoczesnie skakac i strzelac z pistoletu (w real life oczywiscie). Postawie ci piwo jak trafisz w cokolwiek innego niz wlasna noge.


Daj 4pak Warki (oczywiscie bezalkoholowy ) to ci pokaze jak sie skacze i strzela

BTW: Teraz zaczna pojawiac sie czity nie na sprawne celowanie lub strzelanie przez sciany tylko na skakanie...buhahahahahahhaha...........Squall poczaruj cos z codem gry

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 10:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KosiMazaki Znajdź więcej post'ów przez  KosiMazaki Dodaj KosiMazaki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KosiMazaki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
EnTeR
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: W domciu przed podrecznikiem do Windowsa

Talking Hmmmmmmmm

No to tak jest z Strzelaniem"


-jak kucasz to prawie 100% celnosci z każdej broni
-stoisz to 75% celności z każdej broni
-biegniesz to 50% celnosci
-skaczesz to jakieś 15% celności


Ale ja już znalazłem sposób żeby skoczyć i zastrzelić typa z pierwszych strzałów.

__________________
I WAS BORN TO BOT YOU MUST

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 10:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil EnTeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do EnTeR Znajdź więcej post'ów przez  EnTeR Dodaj EnTeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać EnTeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

a crouch jump? i jaki to sposob ?

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 11:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
EnTeR
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: W domciu przed podrecznikiem do Windowsa

Ojjjjjjjjjj

quote:
Napisane oryginalnie przez fr3zzer
a crouch jump? i jaki to sposob ?



Blisko jesteś ale i tak daleko

__________________
I WAS BORN TO BOT YOU MUST

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 11:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil EnTeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do EnTeR Znajdź więcej post'ów przez  EnTeR Dodaj EnTeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać EnTeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

wqrza mnie naprawde to skakanie ale dzieki temu gra stała się bardziej realistyczna.... podoba mi sie teraz ze można kupić 100 pocisków do usp

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 11:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[?]Dexter
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Cool

1.4 prawie niczym sie nieróżni dla mnie oprucz:
- skakania
- spektakor wymiata
- 100 ammo USP
- spox dzwiek jak kupisz kewlar
Ogólnie spox , jedynie odzwyczaic sie trzeba od skakania

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [?]Dexter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [?]Dexter Znajdź więcej post'ów przez  [?]Dexter Dodaj [?]Dexter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [?]Dexter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Jak dla mnie CS 1.4 to zalosc - skakaniem ******i ta gre a dla tych zwolennikow realizmu to CS nie ma nic i nie zanosi sie zeby mial cokolwiek wspolnego z realizmem - powiedzcie mi ze jak podskoczycie raz to wiecej sie nie da bo sie zmeczyliscie ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
Jak dla mnie CS 1.4 to zalosc - skakaniem ******i ta gre a dla tych zwolennikow realizmu to CS nie ma nic i nie zanosi sie zeby mial cokolwiek wspolnego z realizmem - powiedzcie mi ze jak podskoczycie raz to wiecej sie nie da bo sie zmeczyliscie ?


Zrozumiem cala reszte oprocz skakania (mowie o zwalnianiu podczas skoku). Reszta jest dla mnie spoko tylko przez to skakanie nie da sie grac. Jak ktos chce miec realizm to gra w Ghost Recona albo Rogue Spear a tu jebia taka fajna gre ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 12:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

Ja zawsze wyznawalem zasade ze przy pezposrednim starcu lepiej kucnac niz podskoczyć.... dlatego mysle ze nie bede mial wiekszych problemow z CS 1.4

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 12:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

cs 1.4 się zmienił, według mnie na lepsze...
racją jest, że zwiększył się realizm - i tym samym poziom trudności, czyli nie można tej gry nazwać grą dla 5-latków...

ogólnie na mnie 1.4 sprawił bdb wrażenie .
a ćwiczyć to będę w połowie maja .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 13:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis

Jak ktos chce miec realizm to gra w Ghost Recona albo Rogue Spear a tu jebia taka fajna gre ...



Jak ktos chce skakac jak dziki zając to niech pogra w Q3 lub cos podobnego. Wiadomo, ze po jednym skoku nikt sie nie meczy na tyle, zeby stanac. Ale to nie jest zmeczenie , tylko wytracanie predkosci. Sproboj pobiegac w helmie, kevlarze i z ak w reku skaczac przy tym co sekunde. Ciekawe czy:
a) dlugo tak wytrzymasz,
b) trafisz kogokolwiek,
Gralem w CS1.4 zaledwie pol godziny, ale juz widze, ze mi przypadnie do gustu .

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 14:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnipeR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

jak dla mnie wypasss teraz bedzie zajebisty shiz jk cie aatakuje 5 na twojej miejscowce aty wszystko slyszysz

__________________
Saper myli sie tylko raz
Sniper wogle sie nie myli ))

Nie wiesz zkad dostales head'a
nie martw sie przynajmniej masz pewnosc od kogo.

Niektorzy twierdza ze aby dobrze grac poczebna jest inteligencja. Krde tylko jak sie z niej strzela tego nie moge pojac ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  SnipeR Dodaj SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

nie mam dzwiękow...
wszystko zainstalowałem

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 15:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vooplayer
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bromberg

Za mną pierwsze 3 godzinki - i jak najbardziej jestem za!

CS faktycznie jest teraz jakby "wolniejszy", kicać i strzelać już nie tak łatwo, tryb dla denatów jest znakomity - zwłaszcza ta mapka z przemieszczjącymi sie kółeczkami i tryb fpp. 1.4 to krok w dobrą stronę - w końcu to zabawa drużynowa i sprawa nie kończy się na ciągłych jumpach. No i zawsze to jakiś powiew świeżości.
Krotko mówiąc bawię się świetnie.

__________________
Vooplayer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 15:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vooplayer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vooplayer Znajdź więcej post'ów przez  Vooplayer Dodaj Vooplayer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vooplayer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KSIN TheFootman
niAh niAh =) yyyhyhyhy :D



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: "Kontownia" :DDD

Angry

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa!!!!!!!!!!!!!!
Valve z pewnoscia moze sie brac za wydanie poradnika pt. "JAK ****** NAJLEPSZA GRE FPP ON-LINE", qrfa, najpierw podniecenie, full emocje, jakbym czekal na pewna wygrana w totka, potem kilka nie nadajacych sie do publikacji w radioo maryja epitetoof przy sciaganioo hl 1.0.0.9 a potem cs 1.4!!! i UWAGA, nadchodzi moment GLORII I CHWALY, ODPALAM CSa, i HOOOOOOOOOOOOOOOOJJJJJJJ wielki, ja *******e, co sie dzieje, czy ja na pewnoi gram w csa??? Kazdy chyba wie o co chodzi, ale nie kazdy sie ze mna moosi zgodzic... Przejdzmy do konkretoof:
PO pierwsze, jedyna rzecz jaka dodali nie jebiac CSa to tryb SPECTATOR, too kazdy sie ze mna zgodzi, ALE reszta, hmmmm, no nie moge sie powstrzymac zeby nie przeklinac **** MAC, PO PIERWSZE: KAMPY MAJA TERAZ RAJ, po pierwsze jak taki przyqcnie w rogoo to nie dosc ze ma o wiele wieksza celnosc, to jeszcze troodniej go zalatwic, bo jesli wiesz ze tam siedzi to nie mozesz jusz wyskoczyc z zza rogoo i go sciagnac, tzn mozna ale (uno) tracisz przy wyskoku mozliwosc szybkiego manewroo w celu unikniecia jego kuli, a (duo) takze nie mozna wtedy zajechac mu heda, bo wiadomo co sie dzieje jesli wyskoczysz z celownikiem, i (tercjo) nie mozna jusz chodzic cicho w szybkim tempie (naciskajac impulsywnie "w") bo oczywiscie teraz przy takim chodzenioo cie slychac (KOLEJNE ULATWIENIE DLA KAMPEROOF). I kolejna sprawa, sprawa tego "dynamicznego celownika" Otooz wczesniej mozna bylo przy odrobinie wprawy latwo sciagnac kolesia,ktoory kampil z AWP wychylajac sie co chwila zza rogu i celoojac w jego hedzik, a teraz ni hooja, nie uda sie bo wiadomo co sie dzieje z celownikiem podczas poruszania sie. Tak wiec spoko, niech jusz nawet bedzie to ograniczenie po skoku, ALE TEN CELOWNIK TO JUZ GROOBA PRZESADA... Kolejne dygresje rodza mi sie w glowie, ale najpierw moosze je sklecic w calosc, teraz sloocham co maja do powiedzenia inni...

__________________
bsl^KSIN The Footman

Ale i tak was wszystkich koffam miśki

bsl^Clan.Site

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KSIN TheFootman Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KSIN TheFootman Znajdź więcej post'ów przez  KSIN TheFootman Dodaj KSIN TheFootman do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KSIN TheFootman prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mevlana
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

a mi sie podoba 1.4 szkoda ze nie ma skokow bo crunch jumpy byl ql ale ja i tak w 1.3 rzadko skaklame wiec nie placze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mevlana Znajdź więcej post'ów przez  Mevlana Dodaj Mevlana do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mevlana prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KosiMazaki
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Gora - Dolny Slask

Hmmmmmm teraz po pomeczeniu CSa przez pol dnia moge stwierdzic ze nie wszystkie zmiany w nim wypadly na lepsze.
Rozumiem mozna bylo ukrucic duckjumpa ale zwolnienie podczas normalnego to juz przesada , skoczysz 2 razy i zatrzymujesz sie w miejscu i czekasz (hooy wie po co ??) az ci koles znowu ruszy....paranoja !!!!Czasami potrzeba podskoczyc kilka razy pod rzad po skrzynkach zeby wlezc na gore i dupa bo to trwa cala wiecznosc
Celnosc tez pozostawia wiele do zyczenia np. dzisiaj na serwerze wykrtecilem miekim sikiem 5 lebszotow z Ak w jednym podejsciu gdze w poprzednim ciezko mi bylo to zrobic.
Teraz najlepszym sposobem na zabicie wroga jest przyczajenie sie gdzies za skrzynka i czekanie az podlezie jednym slowem raj dla zwolennikow snajperek .....Kampa rooles.
Aha spectator wymiata i to jest duuuuuzy plus.
Wiec po przedstawieniu wam moich przemyslen moge z cala odpowiedzialnoscia stwierdzic ze CS 1.4 sUxx wole 1.3 i zgadzam sie ze stwierdzeniem ze teraz jest to gra dla 5cio latkofff.

END OF TRANSMISION.........szszszszszszszszssz.................

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 17:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KosiMazaki Znajdź więcej post'ów przez  KosiMazaki Dodaj KosiMazaki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KosiMazaki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Partyzant
Partyzancik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bydzia

wlasnie se sciagam cs 1.4. mi bedize sie trudno przyzwyczic do nieskakania, bo prawie caly czas skacze na ale trudno siem moofi:> mam 99% huraaaaaa ide grac

__________________

MoJa DoMoWa PaGiNa

Edytowane przez [FPP]takjakby dnia 26-04-2002 o godz. 13:38

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Partyzant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Partyzant Znajdź więcej post'ów przez  Partyzant Dodaj Partyzant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Partyzant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vooplayer
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bromberg

eee... po co zaraz tak nerwowo. większość tych detali to kwestia przyzwyczajenia. Za dwa miechy wszyscy będą cieli w 1.4 mówiąc "jaki on fajny" a o 1.3 nikt nie bedzie pamiętał.

Sądzę, że zmiany w 1.4 wprowadzone zostały głównie z myślą o przywróceniu drużynowego charakteru gry. To nie jest żaden raj dla kamperów tylko gra dla myslących i współpracujących drużyn.
Poza tym ja lubie realizm i rozwiązywnie problemów za pomocą kicania a'la porąbany zając zawsze mnie osłabiało... Facet klęczący z bronią zawsze ma lepszą celność od gościa który hopsa jakby go coś w dupę gryzło - takie życie. W podskoku z kałacha to se mozna jajka predzej odstrzelić niż kogoś w głowę trafić. CS zawsze przyciągał ludzi (znudzonych kwakiem i UTkiem)swoim realizmem - no to mamy go teraz jeszcze więcej

Zresztą ostateczne wnioski będzie można wyciągnąć dopiero po kilkudziesięciu, a nie kilku godzinach gry.

P.S. ale tak szczerze to parę drobiazgów też mnie irytuje, ale tylko drobiazgów

__________________
Vooplayer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vooplayer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vooplayer Znajdź więcej post'ów przez  Vooplayer Dodaj Vooplayer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vooplayer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ludzie o czym wy ********ie???
Chcecie realizmu????????? To dlaczego nie ginie sie od jednej kulki z glocka?? Chce ktos sprawdzic, ze jest to mozliwe bez zadnych specjalnych umiejetnosci ze strony stzrelca??
A skoki byly sposobem na walke na bliski dystans i na zwinne poruszanie sie po mapie! A teraz taka zjebka!!! Nawet po wskoczeniu na murek zwalnia Lipa po maxie! Ta gra stala sie teraz za latwa!!!!!! Zadnych rushykow konkretnych, tylko kampienie!!! Staty mozna ponabijac, ale po co?? Dla mnie cs stracil bardzo duzo od czasow 1.1!! TAmta wersja still r0x!!
Jedyny plus to 100 kulek usp w zapasie A tak to cs zchodzi na psy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 18:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

mi tam skoki az tak bardzo nie przeszkadzaja... ale mam jeden dosc duzy problem: gra chodzi mi jak slide show!!! nie wiem co robic... moze mam po prostu za slaby komp? eustachy jak tobie chodzi na necie? bo ja jak na razie nie moglem grac... i jeszcze jedno- choc nic mi sie w configu nie zmienilo to nagle mi vgui_menus nie dziala... wie ktos o co chodzi?

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vooplayer
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bromberg

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Ludzie o czym wy ********ie???
Chcecie realizmu????????? To dlaczego nie ginie sie od jednej kulki z glocka?? Chce ktos sprawdzic, ze jest to mozliwe bez zadnych specjalnych umiejetnosci ze strony stzrelca??
A skoki byly sposobem na walke na bliski dystans i na zwinne poruszanie sie po mapie! A teraz taka zjebka!!! Nawet po wskoczeniu na murek zwalnia Lipa po maxie! Ta gra stala sie teraz za latwa!!!!!! Zadnych rushykow konkretnych, tylko kampienie!!! Staty mozna ponabijac, ale po co?? Dla mnie cs stracil bardzo duzo od czasow 1.1!! TAmta wersja still r0x!!
Jedyny plus to 100 kulek usp w zapasie A tak to cs zchodzi na psy...



Jak mówiłem o realiźmie to miałem na myśli rozsądny poziom.
Wiesz - kwak to przeginka w jedną stronę a wszelkie recony i rainbowy w drugą. CS jest pośrodku i dlatego jest taki grywalny.
Nie równaj z ziemią gry tylko dlatego, że ci ukrócili skoki - tak jakby tylko to decydowało o jakości gry.

Zresztą , narzekasz, bluzgasz grę - a grasz i będziesz grał. Tak samo jak wszyscy pozostali.

__________________
Vooplayer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 20:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vooplayer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vooplayer Znajdź więcej post'ów przez  Vooplayer Dodaj Vooplayer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vooplayer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:07.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions