Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Bardzo poważny temat
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
chivas
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Capital City

Wink Bardzo poważny temat

Witam boardowiczów
Jak to jest : czy podczas gry jedno, no powiedzmy dwa pifka , nie powodują, że nasza gra staje sie jakby nieco lepsza, bardziej spontaniczna, trudniejsza do przewidzenia, żeby nie użyć tu słowa - PRZYJEMNIEJSZA ???!!!
CO W TYM JEST ?!?!?! CHMIEL ??? BĄBELKI ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2002 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chivas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chivas Znajdź więcej post'ów przez  chivas Dodaj chivas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chivas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

mama? .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2002 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

hmm...ciekawe...a jak z railem?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2002 21:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez j@rzabek
hmm...ciekawe...a jak z railem?


nawet fastrail wtedy nie pomoze

po pifku, to mozna co najwyzej uderzyc w kimono -> IMO !!!

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2002 22:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez Lipas


nawet fastrail wtedy nie pomoze

po pifku, to mozna co najwyzej uderzyc w kimono -> IMO !!!




zalezy po ilu ja jak pije to nie gram bo nic nie widze

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2002 22:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin



zalezy po ilu ja jak pije to nie gram bo nic nie widze



oh God ...
to ile Ty pijesz ???
caly kontenerm czy jedziesz ostro na etylowym ??

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2002 22:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez Lipas


oh God ...
to ile Ty pijesz ???
caly kontenerm czy jedziesz ostro na etylowym ??



Zalezy od tego jaki dzien ostatnio przegiolem i usnolem o 2 na wersalce wstalem o 9 wylaczylem kompa i poszlem dalje spac

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2002 23:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

pijaki jesteście i tyle ja gustuje w białym denaturacie lub innych tanich winach - no a w zimie to z kumplem chodzimy i spijamy płyn borygo z ciężarówek

a tak serio to po co grać po pijaku?? nie lepiej pójść gdzieś na panienki??

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 08:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

czy ja wiem....nie radze grac po pieciu browarach bo mozecie sobie necie nika osmieszyc . Ale po dwoch...kurde Trzeba spróbowac....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 08:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Ja to mam tak mocny leb ze juz po jednym mi w glowie lekko szumi a do gry to potrzebuje max skupienia

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 09:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

Od czasu do czasu wpada do mnie kumpel i gra z botami w qwaka. Gra w tę grę tylko u mnie (woli MOHAA) więc hurt me plenty to jego poziom. Po wypiciu pół butelki łiskacza rozwalał boty na hardcore i całkiem nieźle zaczął sobie radzić na nigthmare. W szczególności poprawił mu się aiming z raila.
Przytępiony alkoholem umysł wyeliminował zbyt gwałtowne reakcje

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 11:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

ta!? lol

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 12:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Jestem zdumiony niektórymi wypowiedziami!!!!!
To da się w q3 grać na trzeźwo????????!

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 12:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez slawek
Jestem zdumiony niektórymi wypowiedziami!!!!!
To da się w q3 grać na trzeźwo????????!



ale jak to na trzezwo? eee? ze co?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa
Od czasu do czasu wpada do mnie kumpel i gra z botami w qwaka. Gra w tę grę tylko u mnie (woli MOHAA) więc hurt me plenty to jego poziom. Po wypiciu pół butelki łiskacza rozwalał boty na hardcore i całkiem nieźle zaczął sobie radzić na nigthmare. W szczególności poprawił mu się aiming z raila.
Przytępiony alkoholem umysł wyeliminował zbyt gwałtowne reakcje

Piszesz jakies ksiazki ??

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 19:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dood
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: CPM1A

Wink

Nie ma lepszego treningu na wolne serwery jak wymuszanie wysokiego pingu browarem. To jedyny przykład gdzie żądzi zasada- im wyższy ping tym lepsza zabawa.

__________________
Even I don’t know who win the race… - Maby nobody?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 20:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do dood Znajdź więcej post'ów przez  dood Dodaj dood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spider
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznań

Po alkoholu tak sie CH.UJOWO gra ze szkoda gadac.

__________________
araneus
spider

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 06:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spider Znajdź więcej post'ów przez  Spider Dodaj Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Dla tych co jak ja na trzeźwo nie mogą: klik

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 11:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez beee
Piszesz jakies ksiazki ??

Nie, nie mam czasu, chęci i talentu.
P.S. Na boardzie jeszcze nie skłamałem pisząc o historiach z życia wziętych

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 12:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa

Nie, nie mam czasu, chęci i talentu.
P.S. Na boardzie jeszcze nie skłamałem pisząc o historiach z życia wziętych

Udowodnij to.

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 12:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez beee
Udowodnij to.


beee - Ty serio, czy (mam nadzieję) żartujesz?
Akurat Killertowa nie jest kolesiem wciskającym kit, i jakoś nie słychać nigdy głosów, by musiał coś udowadniać. Tym bardziej taką bzdurę. Tym bardziej, że już przeszło rok tutaj pracuje na swoje dobre imię (nicka ). Z powodzeniem zresztą.

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 15:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

Po wypiciu pół butelki łiskacza rozwalał boty na hardcore i całkiem nieźle zaczął sobie radzić na nigthmare. W szczególności poprawił mu się aiming z raila.
Przytępiony alkoholem umysł wyeliminował zbyt gwałtowne reakcje .


PRZECIEZ TO JEST LOOOOL POL BUTELKI LISKACZA !!!!!!!! PRZECIEZ WHISKI to jest 40 % GOSCIU LEZALBY NA ZIEMI I RZYGAL A TY MOWISZ ZE CEL Z RAILA MU SIE POPRAWIL WOGOLE BY NIE KUMAL CO SIE DIZEJE NA EKRANIE.

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez beee
Po wypiciu pół butelki łiskacza rozwalał boty na hardcore i całkiem nieźle zaczął sobie radzić na nigthmare. W szczególności poprawił mu się aiming z raila.
Przytępiony alkoholem umysł wyeliminował zbyt gwałtowne reakcje .


PRZECIEZ TO JEST LOOOOL POL BUTELKI LISKACZA !!!!!!!! PRZECIEZ WHISKI to jest 40 % GOSCIU LEZALBY NA ZIEMI I RZYGAL A TY MOWISZ ZE CEL Z RAILA MU SIE POPRAWIL WOGOLE BY NIE KUMAL CO SIE DIZEJE NA EKRANIE.



Jak będziesz miał prawie 30 na karku, to ręczę ci że po pół butelki nie będziesz rzygał. Kwestia treningu stary
Trzynastolatki to co innego - leżą nieprzytomni

P.S. Na ewentualne pytania odpowiem dopiero we wtorek.

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 16:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa


Jak będziesz miał prawie 30 na karku, to ręczę ci że po pół butelki nie będziesz rzygał. Kwestia treningu stary
Trzynastolatki to co innego - leżą nieprzytomni

P.S. Na ewentualne pytania odpowiem dopiero we wtorek.

No tak 30 to co innego ale nigdy nie uwierze ze mu sie celnosc z raila poprawila na pewno celnosc w sikaniu do kibla byla juz slaba.

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez beee
No tak 30 to co innego ale nigdy nie uwierze ze mu sie celnosc z raila poprawila na pewno celnosc w sikaniu do kibla byla juz slaba.


Chociaż się nie zgadzam, to przyznaję z uznaniem, że to bardzo zabawna odpowiedź
1/2 butelki dobrego alkoholu naprawdę nie stanowi wielkiego problemu. Chcesz mi postawić i się przekonać?

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 16:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Po kilku browarkach - zabawa jest wieksza

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2002 08:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Str4y
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Lancut

THC rulzz ;)

Wy tu chlopaki o graniu po browarach i innych alkach.. a probowaliscie kiedys grac po trafce? Nie!? to Sporobojcie (ofkoz nie namiawiam nikgo do wciagania sie nalog sam zreszta nie pale..). Jak bylismy na nocce z kumplem, to on sie zbakal i zalujcie, ze go nie widzieliscie jak gral w stara.. qwa to byla jazda, szydera ma calego "oouoo jade cie zbieraczkami.. buahahah, OO qwa jada mnie, zaraz polegne domin rzyc jakies zbieraczki.. buahahah" co 15 sekund smianie.. heh juz nas koles z kafei wywalal

__________________
Str4y

contact: [email protected]
www: underb.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2002 10:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Str4y Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Str4y Znajdź więcej post'ów przez  Str4y Dodaj Str4y do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Str4y prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Napisane oryginalnie przez slawek
1/2 butelki dobrego alkoholu naprawdę nie stanowi wielkiego problemu. Chcesz mi postawić i się przekonać?


pewnie i tak nie masz tak mocnej głowy jak moja qmpela (tak kobieta ) z bylej klasy, sama (tak sama) w jeden wieczór - powiedzmy od 19. potrafi opróżnić 0.5 smirnoffa (sam sprawdzałem) po czym o godzince 5 rano sie jeszcze pyta kto się z nią napije - a jest taka niepozorna - ja mogę wypić butelkę dobrego winka (takiego za 17-20 złociszy) i prawie nic mi po nim nie jest a jak piję łódkę to juz odpadam po 0.25 l - imo nie wazne jest ile ktos wypije - wazne jest co sie pije

tak btw to do grania najlepsze jest chyba piffko - nie wyobrażam sobie jak ktos pije co chwila kielonka a pozniej gra - chyba ze jest inaczej??

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2002 12:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

u mie to samo. Moge wypic z kuplem 0.5 łudzki i jestesmy najebani, a tak to wypijemy po butelke na głowe "Goliata Karpackiego" (za 5-6zl ) i jest spoko. To narawde zależy co pijemy. Mój kumple możę sam wywalić pół litra i stoi a jak wypieje dwa piwa to jużnim rzuca .. To dlatego bo wode pije prawie codzinnie a piwo od siwetnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2002 13:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

Re: Bardzo poważny temat

quote:
Napisane oryginalnie przez chivas
Witam boardowiczów
Jak to jest : czy podczas gry jedno, no powiedzmy dwa pifka , nie powodują, że nasza gra staje sie jakby nieco lepsza, bardziej spontaniczna, trudniejsza do przewidzenia, żeby nie użyć tu słowa - PRZYJEMNIEJSZA ???!!!
CO W TYM JEST ?!?!?! CHMIEL ??? BĄBELKI ???


No **** proste chyba... przed cgl wytrąbiłem dwa... przegrałem 12-0 i 30-3 ale tylko dlatego, ze gościu był lepszy... po 0,5l Zywca mam łapy pewne jak chirurg, bez alka normalnie na turnieju to ledwo w klawisze trafiam tak mi się telepią

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2002 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:25.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions