Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > "Couldn't open" podczas "/autorecord"
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

"Couldn't open" podczas "/autorecord"

Ci, którzy znają moje lenistwo wybaczą mi mam nadzieję to pytanie.
Mam tak:
bind F8 "autorecord"
Po wciśnięciu wyświetla komunikat
recording demo to demos/slawek FFA i srutututu....
Couldn'open

I oczywiście go nie nagrywa.
W katalogu baseq3 mam folder "demos" (mam tam trochę demek innych graczy, które chodzą) a w nim zrobiłem sobie na wszelki wypadek folder "slawek"
To samo mam w folderze OSP. Stworzenie tego folderu jednak nic nie zmieniło.

Q3 PR 1.31
OSP 1.01
Ktoś pomoże?

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 12:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

Ja nie ale dołączę swoje trzy grosze:
Czym różni się autorecord od record i kiedy powinno się używać jednej albo drugiej komendy?
Narazie zobaczyłem, że jak gram z kumplem i nagrywam demko z komendami g_synchro..... + record to demka są wporzo, ale nazwy (automatyczne) są kaszaniaste.
Jak nagrywam z autorecord to nazwy są ok, ale demka nie są płynne. (nagrywałem na kompie który był serwerem i klientem równocześnie).

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 14:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BartiZ
fallen



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Another world

Też sie wcisne w ten temacik...
Mianowicie chodzi mi o komende sv_fps, stawiam sobie serwerka na LAN (nie dydykowany) i na moim confie jest tyle sv_fps co com_maxfps (155). No ok, faja gramy sobie z kumplami... skacze z jumppada.... qfa mowie - głosu nie ma. Self killa robie, tez nie ma głosu. zmniejszam sv_fps do 110... jest dźwiek jumppada i flakow po zabiciu, ale za to nie ma czasami dzwiekow podnoszenia broni. No kurna, wie ktoś co jest grane ?!?? Bo denerwuje mnie to... nie wiem czemu tak sie dzieje, wlasiciwie to dziwne toto, nawet bardzo....

__________________
"Another life, another death
The circle that never breaks
To stop this journey set for me
By no-one but myself
"
Vader - The Nomad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 14:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BartiZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BartiZ Znajdź więcej post'ów przez  BartiZ Dodaj BartiZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BartiZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BartiZ
fallen



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Another world

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa
Ja nie ale dołączę swoje trzy grosze:
Czym różni się autorecord od record i kiedy powinno się używać jednej albo drugiej komendy?
Narazie zobaczyłem, że jak gram z kumplem i nagrywam demko z komendami g_synchro..... + record to demka są wporzo, ale nazwy (automatyczne) są kaszaniaste.
Jak nagrywam z autorecord to nazwy są ok, ale demka nie są płynne. (nagrywałem na kompie który był serwerem i klientem równocześnie).


Aby demko nie skakało trzeba ustawić to całe sv_fps tyle co com_maxfps. Ale mi potem sie sound pie.... (czyt. up )

__________________
"Another life, another death
The circle that never breaks
To stop this journey set for me
By no-one but myself
"
Vader - The Nomad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 14:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BartiZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BartiZ Znajdź więcej post'ów przez  BartiZ Dodaj BartiZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BartiZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
toFu
Seizure Of Power!!!



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Luzino

Arrow mozna tak ...

w sumie to mozna sobie zbindowac pod jakies klawisze np: sv_fps 125 (opcjonalnie do com_maxfps) i sv_fps 20 Przed nagrywaniem pierdyknac sobie te 125. Autorecord dziala wtedy zajebiaszczo ,jak juz skonczysz nagrywac to daj sv_fps ma 20 i problem z glowy ja tak uzywam
Peace

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 14:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil toFu Znajdź więcej post'ów przez  toFu Dodaj toFu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać toFu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez BartiZ

Aby demko nie skakało trzeba ustawić to całe sv_fps tyle co com_maxfps. Ale mi potem sie sound pie.... (czyt. up )


Dzięki. Rozumiem, że to również rozwiązuje problem tego, że nie mogę wykonywać niektórych skoków. Zupełnie jakbym wyciągał mniej fps niż normalnie.
P.S. Sławek, nie łam się. Tobie też kiedyś odpowiedzą

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 14:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

E, Ty - BartiZ - spitalaj z mojego topika, załóż sobie własny
Teraz już nigdy nie nagram demka...

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 15:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
toFu
Seizure Of Power!!!



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Luzino

Slawcio nie lam sie :)

Co do problemu slawka to rozwiazaniem moze byc zainstalowanie na nowo kfaha z gadzetami pacze i osp-na nim chyba pykasz nie ? Mialem kiedys podobny problem poniewaz nie chcialo mi zapisywa screenuf,tez wywalalo couldn't open.Po zarzuceniu nowego kleja , pacza i cpma problem zniknal .Moze tobie tesh sie uda .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 15:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil toFu Znajdź więcej post'ów przez  toFu Dodaj toFu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać toFu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

No wlasnie tez mialem ostatnio ten sam problem. Przy /autorecord sie kaszani, a przy /record dziala dobrze... =/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BartiZ
fallen



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Another world

quote:
Napisane oryginalnie przez slawek
E, Ty - BartiZ - spitalaj z mojego topika, załóż sobie własny
Teraz już nigdy nie nagram demka...


cóż... przykro mi

__________________
"Another life, another death
The circle that never breaks
To stop this journey set for me
By no-one but myself
"
Vader - The Nomad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 15:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BartiZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BartiZ Znajdź więcej post'ów przez  BartiZ Dodaj BartiZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BartiZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Goth1c
CPMA "4 fun" player



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Chodzież

dam wam rade ktora dziala w 100%.
jak cos wam sie ***** to wpiszcie w dosie format c:
100% skutecznosci

__________________
Nigdy nie wiem kiedy wiem ze wiem za duzo..
gg:208793

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 16:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Goth1c Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Goth1c Znajdź więcej post'ów przez  Goth1c Dodaj Goth1c do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Goth1c prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Goth1c
dam wam rade ktora dziala w 100%.
jak cos wam sie ***** to wpiszcie w dosie format c:
100% skutecznosci


Ja nie mam DOS.
I co?

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
toFu
Seizure Of Power!!!



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Luzino

probowales wywalic quaka i zainstalowac od nowa ??? czy poprostu se posty nabijasz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 17:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil toFu Znajdź więcej post'ów przez  toFu Dodaj toFu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać toFu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Goth1c
CPMA "4 fun" player



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Chodzież

quote:
Napisane oryginalnie przez slawek

Ja nie mam DOS.
I co?



no to masz problem

__________________
Nigdy nie wiem kiedy wiem ze wiem za duzo..
gg:208793

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Goth1c Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Goth1c Znajdź więcej post'ów przez  Goth1c Dodaj Goth1c do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Goth1c prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez QuaDust
probowales wywalic quaka i zainstalowac od nowa ??? czy poprostu se posty nabijasz

Uuuuu..... Stary..... Nie jestem adwokatem Slawka, ale to pytanie jest poniżej pasa

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2002 07:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

QuaDust - tak, nie
killertowa - tnx
reszta - też tnx

Se bede wklepywał z klawy...

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2002 09:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
reassor
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Bierun

naprawde nie wiecie???????

1.komenda record potrzebuje g_sync.... na 1 , ale to znaczaco wplywa na dlugosc skoku itd...
2.komenda autorecord nagrywamy bez g_sync... czyli na 0.
co w zadnym stopniu nie wplywa na poruszanie sie...

kto wam takich bzdur nagadal o tym sv_fps
ustawcie to max na 60 bo inaczej takie demo bedzie wazyc kolo 100mb

a jesli juz o fps mowa to polecam:

- com_maxfps - tyle ile odswierzanie monitora w danej rozdielczosci np 85 (przy 800x600 na wiekszosci 15")
- r_displayrefresh tak jak poprzednio
- sv_fps polowa z odswierzania
- R_swapinterval 1

naprawde polecam , plynnosc jest wtedy naprawde ql i nie ma przeklaman w grafice

a co do tego dzwieku to powiem tyle ze jest pewna zaleznosc miedzy sv_fps a komenda snaps , mianowicie ustawcie snaps na polowe lub na calosc sv_fps . SV_FPS musi sie dzielic na SNAPS
1:1 1:2 itd wiadomo im mniej tym gorzej

to tyle........
moze kiedys jeszcze wroce

__________________
[NNT] vq3 team
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 00:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil reassor Znajdź więcej post'ów przez  reassor Dodaj reassor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać reassor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

slawek: wiesz dlaczego ci tak wypisuje? bo każesz mu stworzyć plik o nazwie "demos/slawek FFA i srutututu....." a jak wiadomo znaczka "/" nie można używać w nazwach plików (przynajmniej na windzie - nie wiem jak tam jest na linuxie)

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 09:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Hmm... brzmi sensownie... Co prawda u mnie w maczku jest inaczej, ale obsługa q3 (odnoszę czasem takie wrażenie) odbywa się na jakichś pecetowych zasadach...
Ale szczerze mówiąc, myślałem, ze to po prostu ścieżka dostępu...
W każdy razie dzięki Kropa za pochylenie się nad moim problemem.

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 09:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

Re: naprawde nie wiecie???????

quote:
Napisane oryginalnie przez reassor
ustawcie to max na 60 bo inaczej takie demo bedzie wazyc kolo 100mb



lól z tego co wiem sv_fps ma ****a do wielkosci dema...a to zalezne jest z tego co pamietam czy jest sie jednoczesnie clientem i serverem czy tylko clientem (c+s wieksze demka)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2002 02:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
reassor
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Bierun

i wlasnie o tym mowie

jesli server jest listen czyli c+s na wielkosc wplywa sv_fps

__________________
[NNT] vq3 team
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2002 01:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil reassor Znajdź więcej post'ów przez  reassor Dodaj reassor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać reassor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Wracam do tematu, bo coś (jak mi się zdaje) odkryłem.
Przypuszczam, że nie zapisuje mi demek z powodu zbyt długich nazw jakie nadaje im autorecord .
Bo to jest coś w rodzaju nazwa + mapa + tryb rozgrywki + data + godzina. Fajnie byłoby tak mieć pozapisywane, ale niestety MacOS ma swoje prawa.
Teraz pytanie:
Czy można jakoś z góry zadać quakowi, żeby nadawał nazwę składającą się tylko z wybranych elementów - np. mapa + data podczas zapisywania w trybie autorecord?

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2002 10:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

z tego co wiem to tylko przy "zwykłym" nagrywaniu (g_synchronousClients 1 - record) można coś ustalać ale mogę się mylić - w manualu nic nie znalazłem...

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2002 17:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4rKm4n
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Kraków

Widze ze wiekszosc ma problem z nagrywaniem demosow, wiec wyjasnie ta sprawePP

Otorz jezeli zakladasz serva i kcesz nagrac demosa masz 2 wyjscia:

1.) wlaczyc g_synchronousclients 1 - demko bedzie plynne lecz ta komenda wplywa negatywnie na fizyke skokow(

2.) mozna uzyc komendy autorecord lub ponizszego skrypta:
seta demos "g_synchronousclients 1; record; g_synchronousclients 0"
bind jakis_klawisz "vstr demos"
(w wersjach nizszych np. 1.17, uzywajcie g_syncronousclients).

Jezeli nagrywacie demko bez g_synchronousclients dajcie sv_fps 80 oraz snaps 80 (ofkoz te wartosci moga byc nizsze np. po 40).

Jezeli zwiekszacie wartosc sv_fps, klienci dolaczajacy sie d waszego serva maja nizsze skoki (wiec nie schodzcie ponizej wartosci "sv_fps 80")
Ten problem rozwiazuje wlaczenie opcji pmove_fixed 1P

Natomiast gdy grasz na necie lub dolaczysz sie do servera LANOWAGO nie musisz nic zmieniac (synchronizacja jest nie aktywna).

ps. jeszcze ktos mial problem z komenda "autorecord"
"recording demo to demos/slawek FFA i srutututu....
Couldn'open"

Wystarczy zmienic nicka bez zadnych dziwnych znakow i powinno dzialacP

__________________
jEsTeM BoGiEM, UsWiaDoM To SoBieP

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 10:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4rKm4n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do d4rKm4n Znajdź więcej post'ów przez  d4rKm4n Dodaj d4rKm4n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać d4rKm4n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Heh, jedna sprawa - listen servers suxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. Najlepiej sobie postawic dedyka na swoim kompie i pozniej sie podlaczyc uruchamiajac jeszcze raz q3. Bo wogole na listen serverach jest fizyka troche inna, inaczej kilka rzeczy dziala, ogolnie jest zabugowione wszystko (chociazby /map xxx w bylejakim modzie wywala do baseq3). A na dedykach wszystko ladnie dziala. Lacznie z demkami.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 11:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4rKm4n
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
Heh, jedna sprawa - listen servers suxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. Najlepiej sobie postawic dedyka na swoim kompie i pozniej sie podlaczyc uruchamiajac jeszcze raz q3. Bo wogole na listen serverach jest fizyka troche inna, inaczej kilka rzeczy dziala, ogolnie jest zabugowione wszystko (chociazby /map xxx w bylejakim modzie wywala do baseq3). A na dedykach wszystko ladnie dziala. Lacznie z demkami.


tak tylko ze jak zakladasz dedyka to klienci z lana maja wyzsze pingi niz na listen (chyba ze masz bardzo szybkiego kompa)

__________________
jEsTeM BoGiEM, UsWiaDoM To SoBieP

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 12:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4rKm4n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do d4rKm4n Znajdź więcej post'ów przez  d4rKm4n Dodaj d4rKm4n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać d4rKm4n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez d4rKm4n


tak tylko ze jak zakladasz dedyka to klienci z lana maja wyzsze pingi niz na listen (chyba ze masz bardzo szybkiego kompa)


e, bardzo niewielka roznica jest

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 10:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m

e, bardzo niewielka roznica jest



rzeczywiscie, jest niewielka, ale zawsze

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 11:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

lan to lan... czy ping 5 czy 15 to zadna roznica

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 12:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:41.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions