Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Pierwszy krok
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « First ... « 2 3 [4] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
O jakiej komfortowej grze mowicie ja mam sdi i gra mi sie zayebiscie jezeli chodzi o wolfa nieraz sa lagusy za granica tez jest niezle


Czytaj to co inny pisza ku.... Ja pisalem o meczach cb int lolku, gdzie gra sie z klanami spoza POLSKI.
Po drugie, to co dla ciebie jest gra "komfortowa" dla innych ta sa LAGI
I nie mow mi ze za granica masz na SDI dobre warunki

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 11:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

ja widze pewne korzysci, nie jako gracz, lecz jako organizator.
Moze uda sie cos poprawic w PLQ2...

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 11:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

>co bedzie jezeli nie bede nalazal do tego stowarzyszenia ???

Ojej, nic. Dla Ciebie nic sie nie zmieni. Wszystko bedzie dokladnie tak perfekcyjne jak teraz. Lagi, cheaterstwo, chamstwo, zero wplywu na cokolwiek, klotnie, zadnych nagrod, zadnych serwerow do transmitowania meczy przez RtCW TV. Stowarzysznie to nie PZPR. Przymusu nie ma. Jesli jednak bedziemy cos robili dla dobra spolecznosci graczy, to glownie z mysla o tej czesci, ktora pomaga nam w tej pracy - to chyba w oczywisty sposob wynika z zasad fair play i szacunku dla ludzi, ktorzy nam beda pomagac.

>Nie robmy z gier wielkiego czegos bo jest na to za wczesnie
>niektorzey mysla serio o tej grze ale jest jeszcze cos Real World

Slogan. Gry komputerowe sa takim samym elementem rzeczywistego swiata jak inne sporty. Smiem twierdzic, ze przy popularnosci gier komputerowych nie istnieje wiekszosc amatorskich sportow rzeczywistych. Dlaczego wiec nie myslec o organizowaniu tego wszystkiego? O ulatwianiu sobie zycia? Poza tym ja rowniez gram for fun, ale chce widziec w Polsce gry zawodowe, bo dzieki temu bede mogl sobie odpalic kompa i obejrzec jakis fajny, emocjonujacy mecz w np. UT. Nie wszystko sprowadza sie na tym swiecie do zarabiania pieniedzy...

>Jestem pasozytem i pijawka w twoich oczach ale takie jest moje
>zdanie i nikt tego nie zmieni

Bez przesady, kolego. Odrobina brutalnosci w stwierdzeniu faktu zawsze dobrze robi ludziom na przemyslenie. Nie wszyscy musza sie udzielac. Niektorzy jednak prowokuja do tego, aby nieco dosadniej okreslic ich postawe, ot i wszystko.

>Ciekawe czego nie chciales dalej odp na moje zarzuty przeciw
>tobi

Ktore? Te zwiazane z pytaniem, co zrobilem dla sceny RtCW? To pytanie to zarzut? Odpowiedz prosta: nic. Dla tej sceny nie zrobilem nic. Dla scen UT i T2 zrobilem jednak duzo. Na skutek moich naciskow powstal w Swiecie Gier Komputerowych dzial Arena Online dotyczacy gier sieciowych, gdzie znalazlo sie miejsce dla spraw zwiazanych z SC, C, UT, T2 i innymi sieciowkami. Pare meczy w swoim zyciu prowadzilem, o pare serwerow tez walczylem. Zas od tygodnia uzeram sie na roznych forach z ludzmi, ktorzy na pytanie: "to kto od Was pomoze" zadaja pytania "a co Ty dla nas zrobiles".

Niewiele, przyznaje. Jestem jednak pewny, ze wiecej od 95% z Was.

>To ja zostaje przy grze for fun bo nie widze swojej przyszlosci
>jako zawodowy gracz komputerowy

Jak stowarzyszenie zorganizuje serwer retransmitujacy finaly mistrzostw swiata w RtCW to naturalnie nie skorzystasz, co? :-P

Ech...

Dlaczego gracze internetowi to takie pasozyty? Popatrzcie wokol. Zobaczcie, jaka atmosfera panuje w amatorskich grupach pasjonatow roznych sportow. Przyznam, ze akurat najlepiej znam srodowisko graczy tenisa ziemnego, ale w innych srodowiskach jest bardzo podobnie. Tych ludzi cos ze soba wiaze. Oni sa w stanie pojsc razem i zrobic cos, co pozwoli im w przyszlosci lepiej grac. Maja poczucie wiezi. A Wy? Wychodze do Was z propozycja, prosze jedynie o wytypowanie paru osob chetnych do pomocy. To teraz wroccie do pierwszego postu w tym temacie i poczytajcie, jakie *******y wypisujecie. Ja na Waszym miejscu bym sie z lekka glupio poczul. A, ta uwaga nie dotyczy wszystkich, co naturalne.

>Sprawiasz wrazenie, ze tobie to ,,w zasadzie rybka'' czy my sie
>do tego dolaczamy czy nie

Lol, a jakie mam sprawiac wrazenie po tak zyczliwym przyjeciu? Dawac i prosic to za duzo, nie uwazasz? Wiele razy podkreslalem: zalezy mi na ludziach oddanych sprawie, na pasjonatach, ktorzy chca zrobic cos dla siebie i dla innych i ktorzy nie oczekuja natychmiastowych zyskow ze swojej dzialalnosci. Nie zalezy mi na malkontentach, tych w internecie jest tak wielu, ze przestaje zwracac na nich uwage. Oczekuje konkretow, nie sloganow.

>jestes wedlug mnie zbyt pewny siebie i moze troche
>zarozumialy...

Nie. Po prostu nie chce mi sie marnowac czasu na nic nie wnoszace dyskusje. Nie jestescie jedynym forum, na ktorym rozmawiam na ten temat, za to jedynym, na ktorym dalem sie w taka dyskusje wciagnac. Rozmyslnie zreszta, chocby po to, aby moc odsylac malkontentow z innych forow na to.

Prosze zauwaz, ze nie pytalem sie Was o RADY odnosnie stowarzyszenia. Prosilem o wytypowanie zainteresowanych osob, ktore uczestniczylyby w spotkaniu organizacyjnym, gdzie byloby miejsce na bardziej szczegolowa dyskusje. To Wy sprawiacie wrazenie zarozumialych, z przykroscia stwierdzam, gdyz nic nie majac i nic nie robiac dla siebie nalatujecie na czlowieka, ktory chce zrobic cos dla Was. Mniej egoizmu, panowie, wiecej dobrych checi. Tak trudno bylo napisac: ok, ja jestem zainteresowany, kiedy jest spotkanie, wdepne, pogadamy, zobacze, wypowiem sie, zadeklaruje z pomoca lub nie.

Do licha, TO TAKIE TRUDNE?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 12:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

No ja bym byl chetny w pomocy, ale nie jestem z wawy :/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 13:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnoopDoggyDoG
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Dobra przyznam, nie przyjelismy cie milo... ale wiesz nagle wskakujesz z butami na nasza spokojna scene, nikt cie nie zna i chcesz wywracac caly nasz swiat do gory nogami? W moim przypadku chodzi tu o zaufanie, a najpierw musze jakos zobaczyc czy jestes wart tego zeby popierac twoja idee No i musze przyznac, ze nikt cie nie przegada chyba Ok, ja popieram (niesmialo i sie wszystko moze zmienic) ten pomysl, jestem co prawda z Wawy ale na ochotnika do pomocy sie nie zglaszam bo nie jestem osoba, ktora sie do tego nadaje...
MArtin - wiesz chodz odpuszczamy, bo przeciez nic nie tracimy oprocz tych nieszczesnych 20 - 30zl a jezeli sami malo skorzystamy to bedziemy mieli chociaz poczucie, ze chcielismy cos zrobic dla sceny (dla tych, ktorzy nie maja zawsze swietnych pingow tak jak my )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 13:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Eeeeh Yavor... Mialem sie nie wypowiadac z roznych powodow (klotnie to nie dla mnie) ale... Nie dziw sie ze zostales potraktowany w taki sposob. Nie znasz Polakow? Nikt nie lubi jak sie mu cos narzuca, lepiej jest podejsc do sprawy dyplomatycznie. A Ty przychodzisz tutaj i stawiasz sprawe w swietle: wszystko juz jest pewne, zalatwione, wasze zdanie mi plumka, zrobie co zechce, jak nie to nie itp, itd. Jakiej reakcji oczekujesz od nas, jakiej reakcji oczekiwalbys od siebie na naszym miejscu??
Wlasciwie to juz zaluje ze jednak cos napisalem w tym topicu

Pozdro i powodzenia.

Ps.
Ktos proponowal piekne rozwiazanie- glosowanie w klanach i odpowiedz od CL. Moze to jest sposob na zakonczenie klotni i glupich slownych utarczek ?

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Ok yavor masz gadane przyznam po twoim ostatnim poscie troche mnie ruszylo Widze ze usilnie trzymasz sie swoich idei
Niech strace ale powoli mnie przekonujesz Mam ostatnie pytanie czy jezeli powstanie stowarzyszenie to serwery beda dalej na no cd czy bedzie trzeba kupic orginala ???

ProspeR ---> dla mnie za granica ping 120 to komfortowa gra nie wiem jak dla ciebie ostatnio tułam sie po zagranicznych serwerach Nie doczytalem do konca twojego posta bo ci chodzi o CB a nie ogulnie

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 14:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

quote:
Napisane oryginalnie przez Pysiu
Ktos proponowal piekne rozwiazanie- glosowanie w klanach i odpowiedz od CL. Moze to jest sposob na zakonczenie klotni i glupich slownych utarczek ?


popieram ten pomysł z głosowaniem, możemy je przeprowadzić np w niedziele (ale penie nie bedzie sie wam chciało)

no ale konec końców to dobry pomysł narazie nalepszy

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

wchodzimy na IRC i po sprawie dogadamy sie kiedy i o ktorej

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 14:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

>Mam ostatnie pytanie czy jezeli powstanie stowarzyszenie to
>serwery beda dalej na no cd czy bedzie trzeba kupic
>orginala ???

Naturalnie ze stowarzyszenie nie bedzie mialo wplywu na wszystkie serwery. Sadze nawet, ze bedzie mialo wplyw na mniejsza czesc serwerow, moze kiedys dorobi sie 50% udzialu, nie sadze, aby szybko.

Prywatnie zas powiem tyle: jestem goracym zwolennikiem metod, jakie wprowadzono w Tribes 2: kazdy musi kupic oryginal, kazdy musi zalozyc konto i nie ma mozliwosci ukrycia swojej tozsamosci. Nawet pojecia nie macie, jak etyczne jest srodowisko graczy T2 w porownaniu do innych srodowisk - a jedna z przyczyn jest wlasnie to, ze kazdy ponosi odpowiedzialnosc za swoje czyny i slowa. Szczerze zaluje, ze w innych grach nie ma takiej autoryzacji...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 00:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

First Person Perspective

...mnie to nie kręci ... ale próbuj yav ...brzmi śweitnie ... trudniej chyba z wykonaniem ( albo nie ? )

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 02:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cougar
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez SnoopDoggyDoG
Dobra przyznam, nie przyjelismy cie milo... ale wiesz nagle wskakujesz z butami na nasza spokojna scene, nikt cie nie zna i chcesz wywracac caly nasz swiat do gory nogami? W moim przypadku chodzi tu o zaufanie, a najpierw musze jakos zobaczyc czy jestes wart tego zeby popierac twoja idee No i musze przyznac, ze nikt cie nie przegada chyba Ok, ja popieram (niesmialo i sie wszystko moze zmienic) ten pomysl, jestem co prawda z Wawy ale na ochotnika do pomocy sie nie zglaszam bo nie jestem osoba, ktora sie do tego nadaje...
MArtin - wiesz chodz odpuszczamy, bo przeciez nic nie tracimy oprocz tych nieszczesnych 20 - 30zl a jezeli sami malo skorzystamy to bedziemy mieli chociaz poczucie, ze chcielismy cos zrobic dla sceny (dla tych, ktorzy nie maja zawsze swietnych pingow tak jak my )



Mozesz byc spokojny, Yavor coprawda nie jest graczem rtcw, preferuje ut i t2, ale zna sie na fachu jak malo kto. jest redaktorem ŚGK, odpowiada za dzial o fpp i o esportach. polecam jego teksty. on wie o czym mowi

__________________

Be Ready To Be POISONED

RTCW Team http://poison.rtcw.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 09:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cougar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cougar Znajdź więcej post'ów przez  Cougar Dodaj Cougar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cougar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

dobra yavor ... zakładaj to stowarzyszenie i po jakimś czasie przekonamy sie co z tego wyjdzie ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 10:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez Sphere
dobra yavor ... zakładaj to stowarzyszenie i po jakimś czasie przekonamy sie co z tego wyjdzie ...

Hieh.
Ludzie się zniechęcają. :/

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-07-2002 15:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:37.    Strony (4): « First ... « 2 3 [4] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions