Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Zasoby > Klany > po co tworzy sie klany ?
Czy chcesz być w klanie ??
You do not have permission to vote on this poll.
Tak bardzo chcę być w klanie 9 10.47%
Nie nie bawi mnie to 6 6.98%
Jestem już w klanie 67 77.91%
Po co w ogóle klany ?? 4 4.65%
W sumie: 86 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Exclamation

quote:
Napisane oryginalnie przez Nexus6


Kasa sie sypie, ale ta co sie na kafeje wydaje



Wspolczucia ale ... ja kiedys gralem z CAFFE ale gram tera z haty na SDI Z CAFFE gralem tylko s sobote bo mialem dosc daleko do niej i musialem autobsuem jechac Nieoplacalne

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 10:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CybeR
pr0-wokator



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Crack / LE

Smile

quote:
Napisane oryginalnie przez scorpion.kt


Wspolczucia ale ... ja kiedys gralem z CAFFE ale gram tera z haty na SDI Z CAFFE gralem tylko s sobote bo mialem dosc daleko do niej i musialem autobsuem jechac Nieoplacalne



noo jesli ktos nie ma stalego lacza to moze zapomniec o klanach... chyba ze gra w cafe... a tam sie placi i nie zawsze jest dobry tranfer

__________________
"I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 10:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CybeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CybeR Znajdź więcej post'ów przez  CybeR Dodaj CybeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CybeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mazoor
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Twoja Odpowiedź:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 16:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
heeZto0
':;PNC;:'



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: zabrze

Post

w cafe ? placic?
eh..
tootaj 3ba znajomosci zeby sie dalo tam siedizec

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil heeZto0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do heeZto0 Znajdź więcej post'ów przez  heeZto0 Dodaj heeZto0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać heeZto0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Mieć satałe w domu to fajna sprawa (ja mam i nie narzekam), ale w kaffe kolegami jest o niebo lepiej.. choć trzeba płacić... ale warto czasem to znieść żeby sobie pogadać i posiedzieć w DOBRYM (zawsze) towarzystwie....

A co do klanów kafejkowych to sądze, że wszystko zależy od determinacji SKŁADU.... wszystko jest mozliwe....

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 16:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qba
~H^H~



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań

Exclamation

Co tu mówic.
Są KLANY przez duze K i klaniki

__________________
Sharpey rulez

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 16:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qba Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qba Znajdź więcej post'ów przez  Qba Dodaj Qba do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qba prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

Re: po co tworzy sie klany ?

quote:
Napisane oryginalnie przez SLAVE
o co tworzy sie klany ?
no wlasnie po co...
jestesmy w klanach, ale co one nam wlasciwie daja i dlaczego niektorzy ludzie tak bardzo
pragna do nich wstapic ?
jestem ciekawy co Wy o tym myślicie, bo ja sam nie wiem.



Dlaczego grać w klanie:
1)W klanie znajdziesz zawsze coś takiego do czego RTCW zostało stworzone - TEAMPLAY (z prawdziwego zdarzenia).
2)W klanie łatwiej znajdziesz rzeźnię w dużej grupie.
3)W klanie fajnie jest - gdzie indziej dostajesz w łapki tyle fajnego sprzęta ( ).
4)Poznajesz nowych, kulturalnych, inteligentnych, miłych, zawsze pomocnych kolegów .
5)W klanie jak cię ktoś postrzeli to przeprosi, a może nawet zawoła medyka.
6)Dla jaj.
7)Bo masz bardziej szpanerską xywę - [bubububu]xywa brzmi lepiej niż just xywa

Czego chcieć więcej???
7)Wszyscy się ciebie boją - jesteś Kozak - i bujasz po serwerach z innymi Kozakami .

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AutomaticKiller
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: po co tworzy sie klany ?

quote:
Napisane oryginalnie przez SLAVE
o co tworzy sie klany ?
no wlasnie po co...
jestesmy w klanach, ale co one nam wlasciwie daja i dlaczego niektorzy ludzie tak bardzo
pragna do nich wstapic ?
jestem ciekawy co Wy o tym myślicie, bo ja sam nie wiem.



Czlowieku,glupie pytanie zadales !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2002 15:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Turek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Dzieki klanom morzna nauczyc sie lepiej grac w gry, poznac od jego czlonkuw nowe triki, na przyklad w Qake 2 ulepszyc sobie Konfiga

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Turek Znajdź więcej post'ów przez  Turek Dodaj Turek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Turek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

kalny som dobre ale nie ma sensu zakladanie 100 w ktorych jest po kilka osub... lepiej by bylo stworzyc kilka dobrych... w qake 2 ciongle tworzom sie nowe klany ale tylko kilka jest fajnych.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 13:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Turek Znajdź więcej post'ów przez  Turek Dodaj Turek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Brain Mundano
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Ja sam zakładam klan i na razie przekonałem do tego tylko jednego ziomka.Ale z tego co piszecie widzę,że nie ma sensu zakładać klnu dal kiku osób.Z drugiej strony jak więcej osób to większe pingi etc.
Z drugiej strony klany dają możliwośc poznania nowych ludzi.A kalny mają sens tylko wtedy kiedy ludzie grają i wogóle.A jak klan jest bo jest i nie rozgrywa meczów to nie sensu tegodalej utrzymywać.

__________________
Groooooooooooooooooooooooooooooooooooooowl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2002 15:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Brain Mundano Znajdź więcej post'ów przez  Brain Mundano Dodaj Brain Mundano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Brain Mundano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Brain Mundano zle rozumujesz razem z dwoma kumplami zalozylem klan do rtcw bylo nas 3 (latwo zgadnac) przez jakis miesiac gralismy i nadal bylo nas 3 potem jednak ludzie zaczeli sie dolaczac i tak teraz jest nas 10 i jest fajnie gramy spary ale trzeba uwazac bo jak sie nie jest dlugo aktywnym mozna szybko stracic to co sie stworzylo tak prawie bylo z nimi po nie udanej lidze prawie sie rospadlismy ale odrzylismy zebralismy nowych rekrutow i wszystko jest w normie mamy serwer i w koncu www

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2002 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

klan (ang. clan z celt.) 1. społ. patriarchalny związek rodowy występujący w Irlandii i Szkocji, 2. wydzielona grupa plemienna u ludów pierwotnych. 3. przen. grupa osób ściśle ze sobą związanych prowadzoną działalnością.

Hasło opracowano na podstawie „Słownika Wyrazów Obcych” Wydawnictwa Europa, pod redakcją naukową prof. Ireny Kamińskiej-Szmaj, autorzy: Mirosław Jarosz i zespół. ISBN 83-87977-08-X. Rok wydania 2001.




Zupełny OT no nie

Sie kiedys chciałem wcisnać do jakiego tam klana.........ale kiszka brak czasu, ale fajnie by było w lidze czy pucharach zagrać.
hehe do klanu wstąpie jak będą wakacje......będe ogromnym wzmocnieniem/osłabieniem


Klany to fajna sprawa a w kafejce jak ktoś tu zuważył jest niepowtarzalny klimat (wiem bo raz uczestniczyłem w tym koło GUS'a) .....eee jesze kilka tygodni

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 21:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MASTER_DYKTATOR
Team killer :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Klany sa kozak

__________________
Worship the Immortal Dyktator

For without Me you are Nothing

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 16:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MASTER_DYKTATOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MASTER_DYKTATOR Znajdź więcej post'ów przez  MASTER_DYKTATOR Dodaj MASTER_DYKTATOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MASTER_DYKTATOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:44.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions