Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Medal of Honor: Allied Assault > MOH:AA a inne gry fpp
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
=NS= GREGOROV
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Lubin

MOH:AA a inne gry fpp

Na wstępie chciałbym zaznaczyć iż ten tekst dotyczy przedewszystkim trybu multilayer....

Zawsze na takich forum przewija się motyw "....Moha to gra skopana a gra x to jest super i wogóle..." i na odwrót ....
Moim zdaniem takie wypowiedz są trochę bezsensu..to tak jakby porównywać grę w kosza a grę w nogę...obie gry wymagają piłki do gry ale są to wogóle inne dziedziny sportu...
Najwięcej porównywań zauważyłem pomiędzy MOH:AA a RtCW...
Panowie ...oprócz engina Quake`a i klimatu drugiej wojny światowej te gry diametrialnie się różnią stylem gry!
Obie gry bardzo mi się podobają (jak i zresztą Q3, UT, Operation Flashpoint i jeszcze pare innych) i moim zdaniem porównywanie tych gier ze sobą jest BARDZO trudne bo jak już wspomniałem gra na poszczególnych tytułach fpp to wogóle inna bajka ...
A co do MOH:AA... zaczołem grać w tą wspaniałą gierkę już od czasów Playstation (moh & moh:underground) ....hehe nigdy niezapomne tych nieprzespanych nocy gdy pykałem z bratem na przedzielonym ekranie....ten klimacik...
...i jak tylko wyszło wkońcu MoH na Pc to była tylko kwestia czasu kiedy Mohaa będzie moją "wiecznie zainstalowaną" grą...hehe
W tej grze trzeba myśleć strategicznie....umieć działać zespołowo (oprócz trybu Dethmath...hehe)...jeśli wykonasz jakiś nieostrożny, nieprzemyślany ruch to zazwyczaj niebędzie już możliwości jego naprawy....grając w tą gre można się naprawdę wczuć w klimat zmagań stron drugiej wojny światowej.

Tak więc zwracam się do wszystkich których jeszcze niegrali w Mohaa i tych , którzy zazwyczaj grają w inne gry fpp....spróbujcie Mohaa (zwłaszcza z Real modem) i poświędzcie jej przynajmniej z 20h a może pokochacie tą gierkę tak jak ja i już niebędziecie nanią bezsensownie bluzgać....

__________________
-=NNC=- Gregorov

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 14:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =NS= GREGOROV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =NS= GREGOROV Znajdź więcej post'ów przez  =NS= GREGOROV Dodaj =NS= GREGOROV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =NS= GREGOROV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Atog
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Odnosnie twojej wypowiedzi na temat "realmoda".
Nie zgodze sie z toba, aby on byl dobrym rozwiazaniem na serwerach. Krotko opisujac dzialanie - diametralna przewaga ciezkich broni nad pozostalymi. Parametry zle podzielone. Opis niektorych graczy "biegne sobie ze snajpa, ktora strzela seriami".

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 16:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Atog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Atog Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Atog Dodaj [FPP]Atog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Atog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=NS=Icewin
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

A tu ja sie nie zgodze. Tryb real mode jest KONIECZNY. Nie wyobrazam se gry bez tego. Niby to prawda, że MG są góra, ale w bezposrednim starciu z SMG przegrywają. Co do snipy to ja nie widzialem, żeby ktoś strzelał z niej "seriami". Jest to po prostu zwiększona realnośc jak sama nazwa wskazuje. Bo dziwne jest to jak ktos przezywa serie z jakiegos karabinu, co często zdazało mi się w normalnym trybie.
P.S.
M1 Granede i Mauser RULEZ!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 20:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =NS=Icewin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =NS=Icewin Znajdź więcej post'ów przez  =NS=Icewin Dodaj =NS=Icewin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =NS=Icewin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Atog
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Tlumacze - "biegam sobie ze snajpa, ktora strzela seriami", byl to ironiczny cytat odnosnie ciezkich broni.
Niestety, nadal uwazam, ze realmod jest zbyteczny i psuje zabawe z gry. Grajac od samego poczatku, rzadko widzialem, azeby ktos przezyl "serie" z ciezkiego karabinu [gra bez realmoda]. Mod przydatny okaze sie dla graczy, ktorzy sie juz nauczyli grac na nim. Natomiast inni lubia grac bez zmienianych parametrow broni, wykluczajac bazuke i ograniczajac ilosc granatow do 3.
Kwestia gustu, nie koniecznosci

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl

Edytowane przez [FPP]Atog dnia 12-06-2002 o godz. 22:12

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Atog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Atog Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Atog Dodaj [FPP]Atog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Atog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=NS=Icewin
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

No.. z tym karabinem to moze faktycznie troche przesadziłem (nie grałem na normalu od bardzo dawna) i tez masz racje z tym. że doświadczenie wolą Real mode, to tak samo jak z omahą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 13:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =NS=Icewin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =NS=Icewin Znajdź więcej post'ów przez  =NS=Icewin Dodaj =NS=Icewin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =NS=Icewin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Atog
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Doswiadczenie nie ma nic wspolnego z modami etc.
Roznica pomiedzy "normalem" a "realmodem" jest w sposobie zabijania.

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 13:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Atog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Atog Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Atog Dodaj [FPP]Atog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Atog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

ja to wogle jeszcze nie grałem w tą gierke w necie nie miałem okazji więc sie nie znam gram raczej w RTCW ale jak grałem w singla zauwarzyłem że jest to podobna gra (nie taka sama ale podobna), dlamnie dużych róznic nie ma także jest fajna będe musiał zagrać w necie zobacze co z tego wyjdzie

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 15:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

A ja gram tez w Rtcw ale gralem w mohaa po necie jeszcze przed wylaczeniem bazuk na serwerach i to mnie wlasnie zniechecilo do tej gry bo np w wolfie nie ma tak ze wieksza czesc druzyny gra pf'kami zdarzaja sie skrajne przypadki ale szybko sie koncza

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 22:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[LSD] DeATH
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: DANZIG

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Atog
Tlumacze - "biegam sobie ze snajpa, ktora strzela seriami", byl to ironiczny cytat odnosnie ciezkich broni.
Niestety, nadal uwazam, ze realmod jest zbyteczny i psuje zabawe z gry. Grajac od samego poczatku, rzadko widzialem, azeby ktos przezyl "serie" z ciezkiego karabinu [gra bez realmoda]. Mod przydatny okaze sie dla graczy, ktorzy sie juz nauczyli grac na nim. Natomiast inni lubia grac bez zmienianych parametrow broni, wykluczajac bazuke i ograniczajac ilosc granatow do 3.
Kwestia gustu, nie koniecznosci



A ja się nie zgodzę z tym.. Żeby naprawdę poczuć klimat, real mod jest konieczny. Nie rozumiem sensu grania gdy ktos strzeli w ciebie chociazby 3-4 kulki a ty żyjesz ,lecisz dalej i zabijasz 4 osoby.. dla mnie ta gra byla by juz dawno spalona gdyby nie realizm. To jest wlasnie to co pozwala sie wczuc w klimat i chowac sie gdzie tylko mozna nie biegnąc na pałę jak w quake`u lub innej tego typu grze. Potrzebne jest tu wtedy trochę wiecej myślenia niż szybkiego operowania myszką..
P.S.
grając bez real moda, sam wiele razy przeżyłem serie z SMG i STG.. totalna porażka, dlatego dla mnie gra bez reala to strata czasu i klimatu.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 00:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [LSD] DeATH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [LSD] DeATH Znajdź więcej post'ów przez  [LSD] DeATH Dodaj [LSD] DeATH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [LSD] DeATH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Atog
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Kazdy ma swoje opinie, zdanie i niech tak zostanie.
Mnie akurat nudzi gra, kiedy biegam sobie z sg44 i celuje z daleka, tak, azeby kogos zabic jednym strzalem w dowolna czesc ciala. Realizm nie ma tu nic do rzeczy, bo gra nie jest realistyczna. Teraz to ja sie pytam ironicznie, gdzie sens w takim graniu? Wielu graczy wlasnie biega "na pale" - uzywajac realmoda i ciezkiego karabinu, skutecznie burst'ujac kazdego gracza z dowolnej odlegosci.
Co do myslenia, gra traci na dynamice, gdy polowa graczy "mysli", jakby tu sie schowac, zeby nie dostac jednym strzalem.
Argumenty nadal sa slabe po stronie realizmu :>

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 02:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Atog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Atog Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Atog Dodaj [FPP]Atog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Atog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[LSD] DeATH
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: DANZIG

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Atog

Co do myslenia, gra traci na dynamice, gdy polowa graczy "mysli", jakby tu sie schowac, zeby nie dostac jednym strzalem.
Argumenty nadal sa slabe po stronie realizmu :>



oczywiscie ze traci na dynamice bo to nie quake..
grupy zolnierzy walczace na wojnie tez nei biegly na pałe przed siebie tylko starały się utrzymywac pozycję i atakowac z przyczajowki. Poza tym najbardziej odwzorowany realizm jest w operation flashpoint i bardzo zaluje ze tak nie jest w moh:aa.

--
Dostałem 6 kul w głowę i przeżyłem, to cud?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 13:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [LSD] DeATH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [LSD] DeATH Znajdź więcej post'ów przez  [LSD] DeATH Dodaj [LSD] DeATH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [LSD] DeATH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Atog
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [LSD] DeATH

Dostałem 6 kul w głowę i przeżyłem, to cud?



Lekka przesada :)
Nigdy w tej grze nie zdarzylo sie tak, aby ktos dostal nawet 2 kule w glowe i przezyl.

Co do reszty, nie jestem fanem quake a realmod to nic innego jak zmienne parametry, ktore zostaly przydzielone do poszczegolnych broni.

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 17:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Atog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Atog Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Atog Dodaj [FPP]Atog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Atog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[LSD] DeATH
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: DANZIG

zdazyło i to nei raz.. poza tym nawet niejednokrotnie strzał w głowę ze snajperki kończył się odebraniem 99 % zycia.. a klent przezyl , zabral apteczke i pobiegl dalej zabijac..

Co do tego czym jest real mod to bardzo dobrze wiem i uwazam ze i tak jest za slaby bo powinno sie ginac od jednej kuli dobrze trafionej..

btw. skonczmy temat bo nic to i tak nie da, kazdy ma swoje racje

Ja i pewnie tez wiekszosc klanow polskich nie wroci do wersji bez reala.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 20:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [LSD] DeATH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [LSD] DeATH Znajdź więcej post'ów przez  [LSD] DeATH Dodaj [LSD] DeATH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [LSD] DeATH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Atog
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Just talking about it.
To jest zwykla dyskusja.
Jezeli tak jak mowisz, kazdy gracz ma padac od jednej trafionej kuli, gra traci calkowity sens i zwolennikow. Przemysl to sobie.
Mi jedno nie podoba sie w realmodzie, zabrzmi to troche prosto: cwaniakowanie graczy, ktorzy chodza z ciezka bronia i wyuczeni celnosci na odleglosc, zabijaja pozostalych - Dla mnie to _zbyt_proste_.

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 21:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Atog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Atog Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Atog Dodaj [FPP]Atog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Atog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[LSD] DeATH
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: DANZIG

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Atog
Just talking about it.
To jest zwykla dyskusja.
Jezeli tak jak mowisz, kazdy gracz ma padac od jednej trafionej kuli, gra traci calkowity sens i zwolennikow. Przemysl to sobie.
Mi jedno nie podoba sie w realmodzie, zabrzmi to troche prosto: cwaniakowanie graczy, ktorzy chodza z ciezka bronia i wyuczeni celnosci na odleglosc, zabijaja pozostalych - Dla mnie to _zbyt_proste_.



nieprawda.. przy uzywaniu ciezkiej broni masz ograniczenia.. nie mozesz tak szybko chodzic/biegac jak bez tego, poruszasz sie powoli bo masz ciezki sprzet i to wyrownuje szanse tym co maja lekką broń. Sam używam najczęściej m1 garanda i nei uwazam zebym mial mniejsze szanse niz ktos z stg44.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 00:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [LSD] DeATH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [LSD] DeATH Znajdź więcej post'ów przez  [LSD] DeATH Dodaj [LSD] DeATH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [LSD] DeATH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Atog
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [LSD] DeATH

przy uzywaniu ciezkiej broni masz ograniczenia.. nie mozesz tak szybko chodzic/biegac jak bez tego, poruszasz sie powoli bo masz ciezki sprzet i to wyrownuje szanse tym co maja lekką broń.



Znowu wtopa z twojej strony. Owszem gracze poruszaja sie wolniej z ciezka bronia - logiczne.
Ale twierdzenie, ze jest to szansa dla pozostalych jest kompletna bzdura. Nie musze nawet uzasadniac.

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 00:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Atog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Atog Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Atog Dodaj [FPP]Atog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Atog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[LSD] DeATH
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: DANZIG

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Atog


Znowu wtopa z twojej strony. Owszem gracze poruszaja sie wolniej z ciezka bronia - logiczne.
Ale twierdzenie, ze jest to szansa dla pozostalych jest kompletna bzdura. Nie musze nawet uzasadniac.




heheh as u wish masta.. szkoda ze gracie w wersji 1.00 bo z checia bysmy dokopali sturmpioniere.. nawet bez real moda

zdrówka życzę.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 01:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [LSD] DeATH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [LSD] DeATH Znajdź więcej post'ów przez  [LSD] DeATH Dodaj [LSD] DeATH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [LSD] DeATH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Atog
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [LSD] DeATH

heheh as u wish masta.. szkoda ze gracie w wersji 1.00 bo z checia bysmy dokopali sturmpioniere.. nawet bez real moda ;)



Ojciec kiedys mi mowil: "Jezeli nie jestes czegos pewien na 100%, nigdy sie nie zakladaj". Byla to dobra szkola.
Moja delikatna prosba, swoje przechwalki zachowaj sobie po, nie przed. Tak jak w sexie.

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 01:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Atog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Atog Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Atog Dodaj [FPP]Atog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Atog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Herman Blaster
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

trafienie w głowe ze snajpy i brak efektu w postaci śmierci delikwenta może sie zdarzyć tylko w real modzie bo snajpa jest tam osłabiona ale skąd mogłeś o tym wiedzieć przecież grasz tylko ciężkim karabinem maszynowym...
dla mnie ckm w real modzie jest tak samo lamerską bronią jak bazooka normalnie - nie wspomne już przy tym o serwach gdzie real mod jest tylko teoretyczny bo admin pozmieniał sobie wszystkie bronie jak chciał (np serwery bad boys - ckm jest z real moda ale pistolecik wydał mu sie za mocny to go osłabił...lol).

__________________
heil sturmpioniere!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 01:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Herman Blaster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Herman Blaster Znajdź więcej post'ów przez  Herman Blaster Dodaj Herman Blaster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Herman Blaster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=NS=Icewin
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

MG lamerska broń.. o boshe. To nie długo i pistolet bedzie lamerski. Prawda, że MG jest mocna bronią i można z dalek zabijać całe hordy , ale to się ne liczy. Dobry zawodnik to taki co zna mape na wylot i umie ja wykorzystać. Bo wiadom chyba, że jak wylecisz sobie na srodek planszy to raczej nie pozyjesz długo obojetnie czy na normalu czy na realu. Trzeba umieć się skradać i wykorzstywać dobrocia terenu hehe. I wieszcze mi MG nie jest najlepszą bronią w real mode. Zapomnieliście tu o takiej, rzeczy jak Rifle. W normalu w zasadzie i ch się nie urzywało

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 09:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =NS=Icewin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =NS=Icewin Znajdź więcej post'ów przez  =NS=Icewin Dodaj =NS=Icewin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =NS=Icewin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[LSD] DeATH
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: DANZIG

quote:
Napisane oryginalnie przez Herman Blaster
trafienie w głowe ze snajpy i brak efektu w postaci śmierci delikwenta może sie zdarzyć tylko w real modzie bo snajpa jest tam osłabiona ale skąd mogłeś o tym wiedzieć przecież grasz tylko ciężkim karabinem maszynowym...
dla mnie ckm w real modzie jest tak samo lamerską bronią jak bazooka normalnie - nie wspomne już przy tym o serwach gdzie real mod jest tylko teoretyczny bo admin pozmieniał sobie wszystkie bronie jak chciał (np serwery bad boys - ckm jest z real moda ale pistolecik wydał mu sie za mocny to go osłabił...lol).



no to tu żeś mnie rozbawił, pisałem wyżej ze najczęściej gram garandem, ale rozumiem że można nie przeczytać dokładnie i się wypowiadać.. Poza tym nie rozumiem waszego płakania na ckm, jak już pisałem uważam że mam tak samo równe szanse z lekka bronią czy też riflem jak ktos kto używa ciężkiego karabinu. Poza tym czemu nie gracie w wersji 1.11 ? można tez grac bez reala.. Podejrzewam że większość klanów chciała by z wami zagrać, ale im tego nie umozliwiacie bedac sami na polu bitwy 1.00 i uwazajac sie za bogów? (to była prowokacja)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 10:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [LSD] DeATH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [LSD] DeATH Znajdź więcej post'ów przez  [LSD] DeATH Dodaj [LSD] DeATH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [LSD] DeATH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Atog
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [LSD] DeATH

Poza tym czemu nie gracie w wersji 1.11 ? można tez grac bez reala.. Podejrzewam że większość klanów chciała by z wami zagrać, ale im tego nie umozliwiacie bedac sami na polu bitwy 1.00 i uwazajac sie za bogów? (to była prowokacja)



Jest wiele zachodnich klanow, jak i polskich, ktore graja na wersji 1.0, gralismy swojego czasu na wersji 1.11 - ale nie spodobalo nam sie zachowanie niektorych polskich graczy na ich wlasnych serwerach.

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 13:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Atog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Atog Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Atog Dodaj [FPP]Atog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Atog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Herman Blaster
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Ja nie uważam sie za Boga, wręcz przeciwnie gram raczej przeciętnie i jest to kolejny powód dla którego wole grać na 1.0
i to nie dla tego że inni też prezentuja słaby poziom bo tak nie jest. Do tej pory, a gram w medala już jakis czas, spotkałem na 1.0 kilku naprawde dobrych graczy i dobrych klanów ale nikt nigdy nie zwyzywał mnie tu jeszcze od lamerów i cieniasów .

Grałem chwile na 1.11 i czesem jeszcze gram bo są znacznie lepsze pingi ale teksty puszczane przez "klanowców" i innych badziewiaków doprowadzały i niezmiennie doprowadzają mnie do rozstroju nerwowego - raz nawet wywalili mnie z serwa za "kampienie"(Jezu) innym razem wystaczyło że spytałem czy jest cpr (na nazwie serwa nie było) i usłyszałem że "tak i jak ci sie nie podoba to wypier...".
Na serwie NS byłem raz ale któryś z waszych "orłów" ku radosze gawiedzi napisał mi że słyszał że sturmpioniere "to cienkie ch...e" po czym mnie zwyzywał jak go zabiłem i w zasadzie tyle mi wystarczyło...
macie jeszcze jakieś pytania czy komentarze dla czego wole grać na 1.0?

__________________
heil sturmpioniere!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 23:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Herman Blaster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Herman Blaster Znajdź więcej post'ów przez  Herman Blaster Dodaj Herman Blaster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Herman Blaster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Atog
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Ja raczej juz nic nie musze dodawac.
Smutne ale prawdziwe.

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 23:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Atog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Atog Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Atog Dodaj [FPP]Atog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Atog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=NS=Icewin
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Taa po pierwsze za kampienie to ostatni idiota musiał cię kopnąć bo nie które mapy się na tym opierają.
Po drugie ja nie spotykam sie na serwach z takim czyms jak ty mówisz, nawet jak zmienie nicka (tzn. nikt na mnie nie bluzgał, za to że go zabiłem)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 08:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =NS=Icewin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =NS=Icewin Znajdź więcej post'ów przez  =NS=Icewin Dodaj =NS=Icewin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =NS=Icewin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=NS= GREGOROV
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Lubin

Question

Są różni ludzie i ludziska, jedni chamscy i złośliwi, drudzy mili i pomocni. A dzielenie ludzi wg/ kategori posiadanej wersji gry jest tak głupie że.... no comment.

__________________
-=NNC=- Gregorov

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 09:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =NS= GREGOROV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =NS= GREGOROV Znajdź więcej post'ów przez  =NS= GREGOROV Dodaj =NS= GREGOROV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =NS= GREGOROV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[LSD] DeATH
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: DANZIG

Dziwne, czemu akurat na sturmpionierow bluzgają.. Na mnie nikt nie bluzgał jeszcze, chociaż dość często zabijałem. Szczerze mówiąc bardzo żadko spotykam się z tym o czym mówią sturm..
Zazwyczaj jest wesoła atmosfera. Faktem jest że raz na jakiś czas się trafi jakiś debil któremu coś nie pasuje, ale zaraz dostaje kicka i na tym się kończy. Nie wierzę też w to, że w wersji 1.0 czegoś takiego nie ma i graja tam tylko ludzie którzy nikogo nie wyzywają itd..

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 10:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [LSD] DeATH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [LSD] DeATH Znajdź więcej post'ów przez  [LSD] DeATH Dodaj [LSD] DeATH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [LSD] DeATH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ponczo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Kraków-dawna stolica Polaków

v1.11 - hmmmmmmmmm

Uwaznie przypatrywalem sie waszej dyskusji na temat czy real jest do bani czy nie .
Najpierw wypadaloby bezstronnie okreslic plusy i minusy.
Otoz minusami realmoda jest to ze smg i inne ciezkie bronie sa bardzo precyzyjne. Nie mowie tu juz o zabijamiu 2 kulkami ale o celnosci. Ostatnio jak gralem w 1.11, dostalem w glowe z b. duzej odleglosci a, ze jest to "real mod" takie rzeczy nie powinny miec miejsca. Kolejnym minusem jest to iz w sumie kazdy klan majacy swoj server moze sobie spokojnie zmieniac parametry wg swojego uznania. Mysle ze do kultury nie ma co sie przyczepiac (atog) bo zalezna jest ona od ludzi a nie wersji gry. Co prawda kiedys gralem i jakis koles postrzelil chyba hosta servera bad-boys , tamten sie zbulwersowal , najpierw zwyzywal kolesia a potem zagrozil ze jak to sie powtorzy to zalatwi mu bana na wszystkie polskie servery 1.11(no comments).
Ale jak sa minusy to musza byc i plusy.
Wersja 1.11 stala sie typowa dla zespolow.Tak, tu juz nie licza sie jednostki jak na 1.0 gdzie mozna w pojedynke zalatwiac kolesi (7/10 z m1). Tutaj liczy sie team i to jest duzy plus.
Pozatym gra jest plynniejsza i mozna na duzym pingu grac
(tu powinni byc zadowoleni modemowcy).
na v1.11 przezucam sie z klanem (pewnie przystosowanie do gry zajmie wieki) ale osobiscie nie lubie i nie przepadam za v1.11 szczegolnie gdy mam swiadomosc o realmodzie.Osobiscie wole zagrac w 1.0 i miec troche zabawy, niz zginac w 1 min gry i czekac na spectatorze nast 10.
Ktorys czlonek jakiegos klanu z v 1.11 ( sorry nie pamietam nicka)
straszyl (powyzej) ze sturmpioniere nie maja szansz nimi nawet na v1.0. (czlowieku pomysl 3 razy zanim cos powiesz). To ze jestescie kozakami w wersje 1.11 nie znaczy ze nie macie sobie rownych.
Dobra chcialem zeby ta ocena byla subiektywna i chyba taka jest.
kazdy ma swoja ulubiona wersje , ktorych nie mozna porownywac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ponczo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ponczo Znajdź więcej post'ów przez  ponczo Dodaj ponczo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ponczo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Atog
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez =NS= GREGOROV
Są różni ludzie i ludziska, jedni chamscy i złośliwi, drudzy mili i pomocni. A dzielenie ludzi wg/ kategori posiadanej wersji gry jest tak głupie że.... no comment.


Nie dzielimy. W poprzednich wypowiedziach padlo, iz najwiecej polakow gra na wersji 1.11 - to prawda. Masz odpowiedz.

quote:
Napisane oryginalnie przez [LSD] DeATH
Dziwne, czemu akurat na sturmpionierow bluzgają.. Na mnie nikt nie bluzgał jeszcze, chociaż dość często zabijałem. Szczerze mówiąc bardzo żadko spotykam się z tym o czym mówią sturm..


Moze dlatego, ze akurat gramy na wersji 1.0?
Na Ciebie z pewnoscia nikt nie bluzga, poniewaz juz dlugi czas grasz na 1.11
Nie krytykujemy wersji 1.11, lecz sama postawe niektorych graczy i ich zachowanie, ktore psuje przyjemnosc z gry.

quote:
Nie wierzę też w to, że w wersji 1.0 czegoś takiego nie ma i graja tam tylko ludzie którzy nikogo nie wyzywają itd....


Wyobraz sobie, ze tak naprawde jest. Nie brakuje emocji ale zawsze panuje pewna kultura.

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl

Edytowane przez [FPP]Atog dnia 16-06-2002 o godz. 13:04

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 12:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Atog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Atog Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Atog Dodaj [FPP]Atog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Atog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[LSD] DeATH
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: DANZIG

Re: v1.11 - hmmmmmmmmm

quote:
Napisane oryginalnie przez ponczo
Ostatnio jak gralem w 1.11, dostalem w glowe z b. duzej odleglosci a, ze jest to "real mod" takie rzeczy nie powinny miec miejsca.

Ktorys czlonek jakiegos klanu z v 1.11 ( sorry nie pamietam nicka)
straszyl (powyzej) ze sturmpioniere nie maja szansz nimi nawet na v1.0. (czlowieku pomysl 3 razy zanim cos powiesz). To ze jestescie kozakami w wersje 1.11 nie znaczy ze nie macie sobie rownych.
Dobra chcialem zeby ta ocena byla subiektywna i chyba taka jest.
kazdy ma swoja ulubiona wersje , ktorych nie mozna porownywac.



Po 1 to nie jest Ral mod, tylko uzywane prze wielu ludzi kolorowe skiny z którymi trafisz komara w jajo z 2 kilometrów. To zjawisko niestety wystepuje w każdej z wersji tej gry.

Po 2 nie straszył tylko prowokował i nie mówił że nie mają szans, a to jest różnica.

Po 3 przypominam Ci nicka : [LSD] DeATH

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 12:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [LSD] DeATH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [LSD] DeATH Znajdź więcej post'ów przez  [LSD] DeATH Dodaj [LSD] DeATH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [LSD] DeATH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:18.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions