Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Medal of Honor: Allied Assault > Mohaa dla każdego
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
=NS= GREGOROV
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Lubin

Exclamation Mohaa dla każdego

Niestety ostatnio zauważyłem że scena mohaa jest zamknięta w klanowych kręgach czego wyrazem jest te forum (prawie każde lepsze klanowe forum ma więcej postów na tydzien niż tu się wyklówa na miesiąc)....
Tak więc proponuje wszystkim aby być bardziej aktywnym na łamach forum niezwiązanych z klanami....
.....niech ewangelia Mohaa powedruje w świat i niech zarazi wszystkich graczy, niczym USA inne kraje chęcią walki z terroryzmem....hehe

__________________
-=NNC=- Gregorov

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =NS= GREGOROV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =NS= GREGOROV Znajdź więcej post'ów przez  =NS= GREGOROV Dodaj =NS= GREGOROV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =NS= GREGOROV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

jak zaczne grac w nią to powiem tobie czy zaczne tu częściej pisac

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Moze trzeba tez wziasc pod uwage ze scena mohaa jest stosunkowo mloda. Ja mam swoje powodu dlaczego w ta gre niegram

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 22:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]wcpiker
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Zielona Góra

nie wiedziałem gdzie to pytanie napisac a nie chciałem tworzyc nowego posta. Jaka komende wpisac w konsoli aby moh pokzaywał mi ile mam klatek na sekunde. Z gory thx za pomoc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 15:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]wcpiker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]wcpiker Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]wcpiker Dodaj [FPP]wcpiker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]wcpiker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]wcpiker
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Zielona Góra

nie wiedziałem gdzie to pytanie napisac a nie chciałem tworzyc nowego posta. Jaka komende wpisac w konsoli aby moh pokzaywał mi ile mam klatek na sekunde. Z gory thx za pomoc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 15:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]wcpiker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]wcpiker Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]wcpiker Dodaj [FPP]wcpiker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]wcpiker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=NS=Icewin
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

set fps 1 podajze a wylacza set fps 0

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 15:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =NS=Icewin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =NS=Icewin Znajdź więcej post'ów przez  =NS=Icewin Dodaj =NS=Icewin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =NS=Icewin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=NS= GREGOROV
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Lubin

Hmmm.... ja zawsze wpisuje tylko Fps 1 ....i też działa....hehe

__________________
-=NNC=- Gregorov

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2002 16:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =NS= GREGOROV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =NS= GREGOROV Znajdź więcej post'ów przez  =NS= GREGOROV Dodaj =NS= GREGOROV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =NS= GREGOROV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]wcpiker
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Zielona Góra

oki teraz mam drugie pytanie podczas grania w gry na neginie q3 tna sie ściany jak ide w jedi knight wlaczyłem v sync czy cos takiego i problem zniknął a w moh'u chyba sie dego nie da wlaczyc albo ja nie zwrociłem uwagi gdzie to sie wlacza. Wiec pomożcie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 09:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]wcpiker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]wcpiker Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]wcpiker Dodaj [FPP]wcpiker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]wcpiker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=NS= GREGOROV
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Lubin

quote:
Napisane oryginalnie przez wcpiker
oki teraz mam drugie pytanie podczas grania w gry na neginie q3 tna sie ściany jak ide w jedi knight wlaczyłem v sync czy cos takiego i problem zniknął a w moh'u chyba sie dego nie da wlaczyc albo ja nie zwrociłem uwagi gdzie to sie wlacza. Wiec pomożcie


v-sync (synchronizację pionową) można wyłaczyć w opsjach karty graficznej....kliknij na pulpit prawym przyciskiem myszki ....wlasciwosci/ustawienia/zaawansowane/pasek teojej karty/dodatkowe wlasciwosci/ustawienia OpenGl/ i zaznacz synchronizację pionową na "zawsze wyłączona" i problem z głowy....

P.S Podany opis dotyczy kart ze sterownikami z "nvidia detonator"

__________________
-=NNC=- Gregorov

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 10:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =NS= GREGOROV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =NS= GREGOROV Znajdź więcej post'ów przez  =NS= GREGOROV Dodaj =NS= GREGOROV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =NS= GREGOROV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
<hh>Ch3z-|-3r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jest jescze mozliwosc wlaczania/wylaczania VSYNC przy pomocy malego skrypciku...
tworzysz w wordpadzie dokument a w nim:

// bind "Vsync on and off"
set Vsync_on "r_swapinterval 1; set Vsync vstr Vsync_off;vid_restart
set Vsync_off "r_swapinterval 0; set Vsync vstr Vsync_on;vid_restart
set Vsync "vstr Vsync_on"
bind F9 "vstr Vsync"

i zapisujesz go pod nazwa custom.cfg w "MOHAA/main".

W pliku autoexec.cfg (MOHAA uruchamia go automatycznie) piszesz:

//uruchamianie wlasnych skryptow
exec custom.cfg

Jak odpalisz MOHAA to F9 wl/wy VSYNC

Mozesz przypisac dowolny klawisz jaki chcesz. To tylko przyklad.

pzdr
cz3zt3r

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 18:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ponczo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Kraków-dawna stolica Polaków

Święte słowa. Szkoda tylko że większość ludzi woli WRTC (tak wynika z ankety przeprowadzonej na łamach fpp).
Co do klanów.Coraz więcej i jeszcze więcej.
Niedługo się okarze, że nie bedzie graczy niezrzeszonych (tu pozdrowienia dla darka- obecnie z Titan Sqd).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 01:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ponczo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ponczo Znajdź więcej post'ów przez  ponczo Dodaj ponczo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ponczo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]wcpiker
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Zielona Góra

moh ma bardziej klimatyczny i wciagajacy multiplay (według mnie) jest duzo fajnych misji, a w rtcw oprocz beach'a to nic fajniego wiecej nie bylo no moze jeszcze jedna mapa byla fajna ale nie pamietam jej nazwy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 08:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]wcpiker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]wcpiker Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]wcpiker Dodaj [FPP]wcpiker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]wcpiker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qba
~H^H~



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań

quote:
Co do klanów.Coraz więcej i jeszcze więcej.
Niedługo się okarze, że nie bedzie graczy niezrzeszonych

hmmmmmm Troche gram w MOHA a jakos nie nalerze do zadnego klanu (nie widze sensu) a nawet jak raz chcialem isc do jednego to mnie olali , wiec co tu rzec nie jest chyba az tak zle Dobrze ze jest jeszcze OF

__________________
Sharpey rulez

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 02:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qba Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qba Znajdź więcej post'ów przez  Qba Dodaj Qba do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qba prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:35.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions