Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Zapisy Do Ligi
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Talking Zapisy Do Ligi

Zaczeły sie zapisy Do ligi "SGL" na stronie www.kafe-slizg.pl/cs

Zaprszamy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 12:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

No moze sie tez zapiszemy , ale cos malo czasu ostatnio ammy , wiec chyba sie nie uda !

No i nie wiadomo czy bedziemy chcieli brac udzial w przedsiewzieciu organizowanym przez Slizg Cafe !

Nic osobistego Slizg !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 12:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Re: Zapisy Do Ligi

quote:
Napisane oryginalnie przez TRAPPER
Zaczeły sie zapisy Do ligi "SGL" na stronie www.kafe-slizg.pl/cs

Zaprszamy



A ja słyszałem, że jeszcze jeden taki topic i masz bana na boardzie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 13:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Re: Re: Zapisy Do Ligi

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall


A ja słyszałem, że jeszcze jeden taki topic i masz bana na boardzie.



To już ostatni i jeszcze losowanie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 14:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Re: Re: Zapisy Do Ligi

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall


A ja słyszałem, że jeszcze jeden taki topic i masz bana na boardzie.



No ale to akurat mogl powiedziec w nowym topicu , tylko to poprzednie mozna nazwac "nabijaniem topicof" jesli cos takiego istnieje !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 14:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TaZ
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Trapper zapomniales o jednym charges only.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 16:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JaZZmAtAzz
i love lud3ka i the!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
No moze sie tez zapiszemy , ale cos malo czasu ostatnio ammy , wiec chyba sie nie uda !

No i nie wiadomo czy bedziemy chcieli brac udzial w przedsiewzieciu organizowanym przez Slizg Cafe !

Nic osobistego Slizg !


kitab o co ci znow chodzi????myslalem ze juz wyjasnilismy sobie juz waszystko?

__________________
niech pokoj bedziemy z wami

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 18:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JaZZmAtAzz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JaZZmAtAzz Znajdź więcej post'ów przez  JaZZmAtAzz Dodaj JaZZmAtAzz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JaZZmAtAzz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez JaZZmAtAzz

kitab o co ci znow chodzi????myslalem ze juz wyjasnilismy sobie juz waszystko?



Powiedzialem nic osobistego ! OK ? Ja nic do was nie mam , badzcie klanem jakim jestescie , nie bede was oczernial ani nic , ale nie wincie mnie ( nas ) jesli nie bedziemy chciali z wami grac .

Chodzi ci o to ze o tym napisalem a powinienm byl milczec ?

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez TaZ
Trapper zapomniales o jednym charges only.


nawet taz juz na boardzie pisze

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif


Powiedzialem nic osobistego ! OK ? Ja nic do was nie mam , badzcie klanem jakim jestescie , nie bede was oczernial ani nic , ale nie wincie mnie ( nas ) jesli nie bedziemy chciali z wami grac .

Chodzi ci o to ze o tym napisalem a powinienm byl milczec ?




ojej...
ustaliliscie za tajnym zgromadzeniu ze z klanem slizg juz nie zagracie
kitab a za to ze nam powiedziales to przypadkiem nie czeka cie kara smierci????

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez !ZaiX!



ojej...
ustaliliscie za tajnym zgromadzeniu ze z klanem slizg juz nie zagracie
kitab a za to ze nam powiedziales to przypadkiem nie czeka cie kara smierci????



Nie bylo zadnego tajnego ustalenia . Po prostu czesc graczy nie chce juz z wami grac !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 21:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif


Nie bylo zadnego tajnego ustalenia . Po prostu czesc graczy nie chce juz z wami grac !




ja tez nie wiem czy chce z wami grac po tym co mi woli napisla razem z redrumem
straszyc nas CS em
jak male dzieci

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 21:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez !ZaiX!



ja tez nie wiem czy chce z wami grac po tym co mi woli napisla razem z redrumem
straszyc nas CS em
jak male dzieci



Ale nie chcesz grac , widocznie sie przestraszyles !

: joke

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 21:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B@ToN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Warszawa

Kitab Al Azif Kitab wyluzuj troszke !!! My was nie obrazamy. I niech Redrum sie uspokoii bo jego zachowanie jest nie na poziomie. Jestem ciekaw dlaczego straszycie nas CS sami nie potraficie sprawy zalatwic??? Czy redrum jest tylko taki zwaniak?
JEszcze pamietam zachowanie redruma.NIe raz podczas Klanowki wyzywal wszystkich od chiterow a potem wielce obrazony opuszczal server.
Redrum moze powinienes zrezygnowac z gry w CS.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 00:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B@ToN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B@ToN Znajdź więcej post'ów przez  B@ToN Dodaj B@ToN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B@ToN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez B@ToN
Kitab Al Azif Kitab wyluzuj troszke !!! My was nie obrazamy. I niech Redrum sie uspokoii bo jego zachowanie jest nie na poziomie. Jestem ciekaw dlaczego straszycie nas CS sami nie potraficie sprawy zalatwic??? Czy redrum jest tylko taki zwaniak?
JEszcze pamietam zachowanie redruma.NIe raz podczas Klanowki wyzywal wszystkich od chiterow a potem wielce obrazony opuszczal server.
Redrum moze powinienes zrezygnowac z gry w CS.



B@ton losku ja jestem wyluzowany ! Przciez was nie obrazam ! Nie umiesz czytac ? A jesli chodzi o staszenie CS to nie uogolniaj , to tylko WoLi ! I B@ton palo po co wprowadzasz wieksze zamieszanie wciagajac do tego Redruma ?

Jesli chciales wprowadzic spokoj to osiagnales swoim "dziwnym" postem przeciwny skutek ! Przeciez juz nikt tutaj nic nie mowil a ty znowu chcesz zaczynac dyskusje od nowa ?

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 07:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Talking Zapraszam na

ZAPRASZAM NA STRONE

WWW.KAFE-SLIZG.PL/cs

TAM DOWIECIE SIĘ WSZYSTKIEGO O TURNIEJU I JEGO ORGANIZACJI

FILMY Z LOSOWANIA I FILM KOŃCOWY BĘDZIE

OBIECUJE FAJNĄ ZABAWE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 19:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

Talking

My chyba nie ,bo Couek was nie luubi ja do was nic nie mam
Może jak Couek sie uspokoi to sie zapiszemy

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 21:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez Izzy
My chyba nie ,bo Couek was nie luubi ja do was nic nie mam
Może jak Couek sie uspokoi to sie zapiszemy



wiesz to mala strata (szacunek dla ciebie izzy_PL)
jak nie to nie
bez was i tak sie odbedzie

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 22:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Talking SGL bije Rekordy

Mamy już około 60 klanów czyli wiecej niż cs.pl na swojej lidze ale wiem że oni też zrobią lige i życze im powodzenia ale najpier my puźniej radą służe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 00:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CZ@rek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: GRUDZIADZ

TRampek ale wpierw sie gra w Necie?? a potem zapraszacie na lana do slizgu??? czy moze jakos inaczej
Bo moze sie zapiszemy
I jedynym servem nA ktorym sie bedzie grac to slizg???
czy moze jakies inne sa przewidziane bo o ile pameta to na slzgu slabe pingi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 08:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CZ@rek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CZ@rek Znajdź więcej post'ów przez  CZ@rek Dodaj CZ@rek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez CZ@rek
TRampek ale wpierw sie gra w Necie?? a potem zapraszacie na lana do slizgu??? czy moze jakos inaczej
Bo moze sie zapiszemy
I jedynym servem nA ktorym sie bedzie grac to slizg???
czy moze jakies inne sa przewidziane bo o ile pameta to na slzgu slabe pingi


wiec tak! w tę sobote o godzine 14, losowanie, zapraszam chetnych do caffe SlizG, ulica Andersa 20! Bedzie Officerrr, Ramm, OP. Z losowania zostanie umieszczony filmik, ktory bedzie dostepny na stronie! co do grania, to tak! Najpierw rozgrywki netowe, a potem final w SlizGu! aha i z tego co wiem to serverami beda! trzy nulle, szkodniki strzefa walki,UOP i chyba UOP, TOP, no i oczywiscie SlizG!, a co do SlizGu, to server bedzie dobrze pracowal, bo mamy miec nowego SPCECA od serva!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CZ@rek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: GRUDZIADZ

aha to spoks sie wydaje mobb sie zapisal Ale niby mamy grac np. na nullach a tam jest PB a to przeciez raj cziterow.CZy op ma zamiar tam zainstalowac Palladyna??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 15:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CZ@rek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CZ@rek Znajdź więcej post'ów przez  CZ@rek Dodaj CZ@rek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

Angry

quote:
Napisane oryginalnie przez CZ@rek
aha to spoks sie wydaje mobb sie zapisal Ale niby mamy grac np. na nullach a tam jest PB a to przeciez raj cziterow.CZy op ma zamiar tam zainstalowac Palladyna??


czarek OP powiedzial ze sie tym zajmie
przynajmniej takie sa moje wiadomosci
a nasz server bedzie dobrze dzialal bo ostatnio z naszego ftpa srednio 25 osob cos ciągnelo

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 15:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CZ@rek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: GRUDZIADZ

A ja mam pytanie czemu nas (mobb) nie ma w zapisanych skoro sie zglosilismy???? (trapper sprawdz maila ) Wszystkie wymagania zostaly spelnione.... odpiszcie albo nass dodajcie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CZ@rek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CZ@rek Znajdź więcej post'ów przez  CZ@rek Dodaj CZ@rek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

O qrde tyle klanów nawet te mniej znane sie zapisały
Widać dobrą organizacje jak sie przyciaga takie klany jak SpHeRe lub Cs

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 22:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

mam pytanie
czy moglbys podac liste klanow ktore sie zapisaly albo cos w tym stylu

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 04:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nights.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wwa, Imielin-Natolin

LoL Lis3n Looknij na stronke, gdzies podali adres.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 05:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nights.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nights.kt Znajdź więcej post'ów przez  nights.kt Dodaj nights.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nights.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

teraz jest dokladnie 61!
masz tutaj link
http://www.kafe-slizg.pl/cs/article.php?sid=15
i polukaj@!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 07:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CZ@rek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: GRUDZIADZ

to kto odpowie na moje pytanie?? czemu nas nie ma w zapisanych skoro sie zapisalismy??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 07:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CZ@rek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CZ@rek Znajdź więcej post'ów przez  CZ@rek Dodaj CZ@rek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez CZ@rek
to kto odpowie na moje pytanie?? czemu nas nie ma w zapisanych skoro sie zapisalismy??
moze jeszcze raz sie zapiszcie?
albo bo teraz to TRAPPER sprawdza co 5 min poczte to tego nie mogl przeoczyc!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 09:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:31.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions