Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Myszy optyczne, zwykle itp a CS
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
|CN| Jaro
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Mrągowo

Ja se ostatnio kupilem mysz MouseMan DualOptical i jest wyjebana w kosmos

__________________
CN clan ROXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 15:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |CN| Jaro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |CN| Jaro Znajdź więcej post'ów przez  |CN| Jaro Dodaj |CN| Jaro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |CN| Jaro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez |CN| Jaro
Ja se ostatnio kupilem mysz MouseMan DualOptical i jest wyjebana w kosmos
powiec cos wiecej, tez chcialbym se kupic

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 15:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Ta mycha ma genialny ksztlat. Reka sie nie meczy chyba ze masz bardzo malo dlon, albo bardzo, bardzo dlugie palce (jakies 15cm ) Optyka w niej dziala swietnei szkoda tylko ze ta mycha ma ogonek (

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 19:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

boshe.. czy to naprawde jest wazne jaka sie ma myche... wazne jak sie nia macha a nie czy jest optyczna i czy ma ogonek..nie wiem moze sie myle, w kazdym razie gralem iuz na ruznych myszach, poczynajac od myszek za 15zl z gieldy a na optykach konczac i nie ma to dla mnie znaczenia...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 19:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

I co z tego że wiekszość z was ma Takie MYszki WYrabane w Kosmos ale nadal lami i nawet najlepsze myszki nie ppomoga....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 20:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

heheh razory super Dual opticale ble ble ble ale niepowiecie MouseMAn w zestawieniu Cane/Jakosc Rządzi !!! pozatym jak zwykle Cali ma racje jedyne co powinna miec myszka dla counterowego gracza to zeby sie na niej reka niemeczyla (bo siedzi sie przy CS'ie godzinami ) pozatym Scrol (obowiazkowo) I zeby sie "niezacinała" ,"plywala" ,"skakala" itp. a to ze jedna myszka jest o 000000,1 milimetra dokladniejsza to juz raczej takich uzytkownikow jak my niedotyczy (chyba ze chcecie wcelowac kolesiowi w oko z MAC'a 10 z odleglosi calej mapki (duzej )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 20:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

a ja walsnei kupilem sobie nowa mszke i jestem ******ko zadowolony



__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 22:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

ja bede mial jutro nowa myche a dzis mam nowego athlonka 1,6 giga wiec tez jestem hepi a cs smiga az milo !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 23:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
ja bede mial jutro nowa myche a dzis mam nowego athlonka 1,6 giga wiec tez jestem hepi a cs smiga az milo !


a jaka teraz masz?
i jaka bedziesz mial?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 11:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|CN| Jaro
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Mrągowo

Cali ty to jestes mastach my to wiemy !

__________________
CN clan ROXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 11:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |CN| Jaro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |CN| Jaro Znajdź więcej post'ów przez  |CN| Jaro Dodaj |CN| Jaro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |CN| Jaro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Beaker
a ja walsnei kupilem sobie nowa mszke i jestem ******ko zadowolony





jaka wiejska! chyba ja ze smietnika masz!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 13:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r

jaka wiejska! chyba ja ze smietnika masz!


to jest zajebisty MOUSEMAN! mi sie podoba!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

mouseman'a to git myszka i niedroga...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 14:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Mi tez sie pododba ! Moiwcie , ze niedroga tzn. ile ?

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 14:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
Mi tez sie pododba ! Moiwcie , ze niedroga tzn. ile ?


kup se pilot optical
mycha sie nie wiesza i kosztuje 100zl

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 16:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

to jest zajebisty MOUSEMAN! mi sie podoba!


nadal jestem zdanai ze jest do dupy! jak mozna sobie taka myszk kupic? Jak ona wyglada wogolE?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 16:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r

nadal jestem zdanai ze jest do dupy! jak mozna sobie taka myszk kupic? Jak ona wyglada wogolE?



Uwaga !!!
DSt ma taka sama myszke
pisze to by sobie posty ponabijac

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
mouseman'a to git myszka i niedroga...


No nie wiem czy nie taka nie droga kosztowala mnie 259 zl

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Beaker


No nie wiem czy nie taka nie droga kosztowala mnie 259 zl


bo przeplaciles to kazdy wie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 17:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez |CN| Jaro
Cali ty to jestes mastach my to wiemy !


Jaro czy ja mówie że jestem super ja tylko mówie że nawet jeśli macie takie super myszki nie robi z was lepszych graczy wręcz przeciwnie czasem jeszcze bardziej lamicie....

A co do myszki ja za swoja logitech'a optycznom dałem 50 zł na giełdzie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|CN| Jaro
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Mrągowo

To spoko a ja wydalem 200zl, ale jestem z niej zajebiscoie zadowolony.I napewno wole grac na takiej jak mam niz w caffe ktozy ja meczo

__________________
CN clan ROXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 17:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |CN| Jaro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |CN| Jaro Znajdź więcej post'ów przez  |CN| Jaro Dodaj |CN| Jaro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |CN| Jaro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Smooth
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto

Ja tez mam dual optical ale i tez mam Wingmana i gram tak na zmiane raz na tej raz na tej

__________________
+/- Smooth|CN r0x

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Smooth Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Smooth Znajdź więcej post'ów przez  Smooth Dodaj Smooth do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Smooth prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnipeR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

tak naprawde myszka ma drugozedne znaczenie jesli tylko dziala bez skokow a liczy sie skill

coprawda ja uzywam wingmana no i od tego czasu jestem najlepszy w tym kraju w ta gre to raczej przypadek niz ze polaczylo sie to ze zmiana myszki

__________________
Saper myli sie tylko raz
Sniper wogle sie nie myli ))

Nie wiesz zkad dostales head'a
nie martw sie przynajmniej masz pewnosc od kogo.

Niektorzy twierdza ze aby dobrze grac poczebna jest inteligencja. Krde tylko jak sie z niej strzela tego nie moge pojac ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  SnipeR Dodaj SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

heheh...SnipeR nie osmieszaj sie chociaz dobra??
ja bym ci pokazal co to znaczy wspaniala gra!!!!
LOBUZIE

BTW. chcecie kupic A4TEch, WOP - 35, oddam tanio
musze MOUSEMANA kupic se!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 20:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MLS
Strange one



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Somewhere out there

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
BTW. chcecie kupic A4TEch, WOP - 35, oddam tanio
musze MOUSEMANA kupic se!



Ja mam WOP-35 wiec dziekuje bardzo
Mouseman'a? A moze Wingman'a (Gaming Mouse w EMPiK'u chodzi po ok. 120 zeta)

__________________
MLS
/Banner wkrótce wróci /
Scotch me tea who you yeah Bunny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 00:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MLS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MLS Znajdź więcej post'ów przez  MLS Dodaj MLS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MLS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:08.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions