Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Aliens vs. Predator > Aliens
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]kaczor
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Warszawa

Post Aliens

Chyba można założyć, że każdy fan avp2 który odwiedza ten serwis uważa tę grę za najlepszą w swoim rodzaju. A czy widzieliście inne gry oparte na filmie obcy, na innych platformach ale także fpp? Może nie będę wpominał o Alien Trilogy ale na przykład Alien Resurrection. Miałem okazję grać w tą grę tuż przed wydaniem AvP2. Gierka wyszłą na psx'a więc nie ma w niej multiplayer'a to oczywiste. Ale single player wymiata na całej linii! Osobiście uważam że jest lepszy niż w AvP2. Tam naprawdę człowiek się boi o swoje życie, do tego stopnia że czasami stoi sparaliżowany, w obawie o spotkanie z czającymi się za rogiem obcymi. Grafika znacznie słabsza, (bo rozdzielczość obrazu psx jest bardzo niska), sterowanie fatalne (bo wyobraźcie sobie że gracie padem, a możecie chodzić w każdą stronę niezależnie ruszając głową), dźwięk jednak już bardzo dobry, klimatyczny i w systemie dolby surround. Pomimo przeważających wad coś sprawia że gra się wyśmienicie, a jest to klimat oraz bardzo wysoki poziom trudności (zapomnijcie o quicksave). Grając w nocy ze słuchawkami na uszach, przy wyłączonym świetle... masakra! Osoby o słabym sercu niech się nawet nie zbliżają do tej pozycji Właśnie takiej grywalności spodziewałem się po AvP2 gdy szedłem do sklepu dokonać zakupu. Niestety zawiodłem się (wtedy jeszcze nie miałem netu i nie wiedziałem że o wspaniałości AvP2 stanowi multiplayer). A teraz podam jakiś fajny przykład z gry AR: wyobraźcie sobie sytuację, gdy skacze wam na twarz twarzołap, robi się ciemno przed oczami, jednak po chwili wszystko wraca do normy i można dalej grać. Podnosicie się z ziemi nie zwracając za bardzo uwagi na leżące obok zwłoki twarzołapa. Ale coś jest nie tak... obcy wykazują znacznie mniej zdecydowania w atakach, czasem nawet unikają walki... mija pewien okres czasu i... trzask! pęka klatka piersiowa Jeśli do tego czasu zdążymy zaopatrzyć się w urządzenie do usuwania "obcego ciała" to możemy się uratować. Zły patent? Albo zalane pomieszczenia (w końcu gra jest na podstawie filmu) i zgrabnie pływający obcy
Właśnie po Alien Resurrection bardzo wyczekiwałem następnego projektu, który miał się objawić na PS2 - Aliens Colonial Marines. Zdjęcia z bardzo wczesnej wersji gry wyglądały zachęcająco. Gra miała oferować możliwość dowodzenia oddziałem marines. Jednak pierwszy film który pokazywał tę bardzo wczesną fazę gry był dosyć załamujący... niestety po pewnym czasie projekt został skasowany.
Cóż... nie pozostaje mi nic innego, jak skombinować memorkę od ps1 i spawdzić jak Alien Resurrection poradził sobie z kilkuletnią próbą czasu. Polecam!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2003 17:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]kaczor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]kaczor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]kaczor Dodaj [FPP]kaczor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]kaczor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Ja kiedyś grałem w jakieś FPP, gdzie sie chodzimło marinem. Stara gra, słaba grafa i w ogóle
Tu masz jakąś giere na podstawie aliena
http://staregry.pl/index.php?con=sz...a=Alien%20Breed

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2003 21:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]kaczor
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Warszawa

Talking

Alien Breed!!! Świetna gierka z czasów gdy nie były jeszcze znane strzelaniny fpp, (mogę się mylić, może wolf już był, nie chce mi się sprawdzać) można było w nią pykać na Amidze. Wtedy chyba nie było lepszej gry z obcymi. Widok "z lotu ptaka", ładna grafika, świetny dźwięk i przede wszystkim grywalność. Kupowanie broni, szukanie kluczy, przedzieranie się przez niezbadane części bazy. I ten dźwięk wyłażącego z pod ziemi obcego... brr... Było kilka części tej gierki: Alien Breed, Alien Breed SE, Alien Breed 2 i Alien Breed Tower Assault. Ta ostatnia była oczywiście najlepsza. W wersji na Amigę CD-32 (pierwszą konsolę 32bit z CD-Rom'em) posiadała bardzo obszerne intro i outro, które w tamtych czasach robiło duże wrażenie.
Alien Breed z powyższego linku działa, można grać!!! Niestety ta konwersja słabo wypada w porównaniu do oryginału.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2003 11:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]kaczor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]kaczor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]kaczor Dodaj [FPP]kaczor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]kaczor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:31.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions