Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Liga miast ?
Czy wzial bys udzial w takich rozgrywkach ?
You do not have permission to vote on this poll.
TAK, bardzo chetnie 15 55.56%
tak, moze byc fajnie 6 22.22%
nie, niemam czasu niestety 2 7.41%
NIE !!! to glupi pomysl !!! 4 14.81%
W sumie: 27 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

Arrow lol

poatrz kolego dwa posty wyzej ja sie wypowiedzialme o lidze i o pomyslodawcy jak masz problem 4079340 moje gg

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 22:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: hmm :) n@sti - kto go pamieta??:)

quote:
Napisane oryginalnie przez gniazdo
z Warszawy można zrobić z 3 drużyny pewnie, ale ja osobiście chciałbym zagrać z Merlinem, Maro, Kmb i Christoffem - tylko nie wiem co oni na to



ja bym proponował skład ubiegłoroczny, 'parkowo-pubowy'
chodzi o Gniazdo, Merlina, KMB i mnie

oczywiście żadna gra mi w głowie - raczej to, do czego służą parki i puby .....

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2003 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gniazdo
Gołe Baby



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łorsoł Siti

Papuga ....

... powiedz tylko gdzie mam się stawić i przytargam butelczyne jakąś i może chipsy

__________________
To fajnie być Larvą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2003 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gniazdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gniazdo Znajdź więcej post'ów przez  gniazdo Dodaj gniazdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gniazdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

hehehee warszawa ownz ya all, ale my to za starzy na granie, moze sprawdzimy kto ile wypije ?

jak cos to moge tez zagrac :> pujdzie sie razem do jakiejs kafejki, wczesniej na jakas wodeczke i bedzie git zabawa :>

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2003 01:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

quote:
Napisane oryginalnie przez Merlin
hehehee warszawa ownz ya all, ale my to za starzy na granie, moze sprawdzimy kto ile wypije ?

jak cos to moge tez zagrac :> pujdzie sie razem do jakiejs kafejki, wczesniej na jakas wodeczke i bedzie git zabawa :>


Jesli wogole bedzie ;/ Bo jeszcze nie dostalem propozycji od jakiegos weabmastera zeby stronke zrobic bo ja sam nie zrobie niestety ;/;/
Jak bedzie ta liga to mam juz 2 sedziow ja i Silver1x1 no jeszcze by sie przydal 1 lub 2

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2003 08:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez n@sTi
Bo jeszcze nie dostalem propozycji od jakiegos weabmastera zeby stronke zrobic bo ja sam nie zrobie niestety ;/;/




Mowilem: http://www.ladder.ods.org/ .... musisz TY sie skontaktowac z Cyclonem, czy jemu by taki pomysl odpowiadal, tam na www jest do niego mejl, wiec dzialaj ....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2003 12:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Lublin: Evil ,Brian, Ranger ,Bida, Roudy ,Psychol

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2003 12:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

ehhh

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
Mowilem: http://www.ladder.ods.org/ .... musisz TY sie skontaktowac z Cyclonem, czy jemu by taki pomysl odpowiadal, tam na www jest do niego mejl, wiec dzialaj ....

juz z nim rozmawialem dawno ;/
ale nie ma czasu
przykro mu ale nie ma czasu ;/

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2003 13:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Poznań : ja, esv, ???

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2003 14:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

:)

quote:
Napisane oryginalnie przez cZAx
Poznań : ja, esv, ???

TO nie 1 miasto gzdie 2 osoby sa !! wiec takie bede laczyl

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2003 15:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gniazdo
Gołe Baby



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łorsoł Siti

Merliński:)

jeszcze można by 1oka zabrać na ten mini zlot - co powiesz Merlinku na ten sam parczek co wtedy??

__________________
To fajnie być Larvą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2003 14:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gniazdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gniazdo Znajdź więcej post'ów przez  gniazdo Dodaj gniazdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gniazdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

Re: Merliński:)

quote:
Napisane oryginalnie przez gniazdo
jeszcze można by 1oka zabrać na ten mini zlot - co powiesz Merlinku na ten sam parczek co wtedy??



dla ciebie wszystko zawsze i wszedzie

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2003 15:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Piotrek1962
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Leżajsk

Re: Re: hmm

Fajny pomysł ale ***owe jest to ze wiecej team z jedengo miasat.Lepiej by było im wiecej Team tym lepsza zabawa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2003 16:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Piotrek1962 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Piotrek1962 Znajdź więcej post'ów przez  Piotrek1962 Dodaj Piotrek1962 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Piotrek1962 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Piotrek1962
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Leżajsk

Post Re: Re: Re: hmm

Co sodzicie o tym zeby było monza wiecej druzyn z jednego miasta????Np. w jednym miescie jest 10 osób i wszystkie chcą grac.Trzeba cos z tym zrobic,bo tak to niebedzie!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2003 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Piotrek1962 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Piotrek1962 Znajdź więcej post'ów przez  Piotrek1962 Dodaj Piotrek1962 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Piotrek1962 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Re: Re: Re: Re: hmm

quote:
Napisane oryginalnie przez Piotrek1962
Co sodzicie o tym zeby było monza wiecej druzyn z jednego miasta????Np. w jednym miescie jest 10 osób i wszystkie chcą grac.Trzeba cos z tym zrobic,bo tak to niebedzie!!!!

a ja ci powiem tak !!
JESTES ZA CIEKI TO SIE NIE LAPIESZ !!!!!!!!!

Tylko najlepsi reprezentuja swoje miasto !!!!!!!!

Jesli nie ebdzie 16 miast to zmieniamy to na lige klanowa jak to mnie juz prosza niektore osoby (mi. cZAx)
ale tylko jesli nie bedzie 16 miast !!!

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2003 21:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Piotrek1962
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Leżajsk

Re: Re: Re: Re: Re: hmm

TAK TO POWIEDZ MI ILE OSÓB WE WROCLAWIU GRA W UrT??A PEWNIE GRASZ W SKŁASZIE DLATEGO ZE DAŁES POMYSŁ NA LIGE MIAST TAK TO BYS PEWNIE NIEZAŁAPAŁ SIE TO TY JESTES CIENKI!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2003 06:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Piotrek1962 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Piotrek1962 Znajdź więcej post'ów przez  Piotrek1962 Dodaj Piotrek1962 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Piotrek1962 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

WooHooo!!!
Wunderbar!
to ja jestem z fakin'WaWy i jak cos to moge polamic
moze nawet cos zabije? jakas gruche skosze czy cos
o ile to bedzie wieczorem (po 22) albo week to bardzo chetnie
merlin: beware! polowanie czas zaczac =]]

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2003 07:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Re: Re: Re: Re: Re: Re: hmm

quote:
Napisane oryginalnie przez Piotrek1962
TAK TO POWIEDZ MI ILE OSÓB WE WROCLAWIU GRA W UrT??A PEWNIE GRASZ W SKŁASZIE DLATEGO ZE DAŁES POMYSŁ NA LIGE MIAST TAK TO BYS PEWNIE NIEZAŁAPAŁ SIE TO TY JESTES CIENKI!!!!!

Tak sie squada ze ja nie gram lolu !!!!!!!!
Jesli bedzie brakowac gracza to zagram ale jesli beda mieli squad to nie !!
Ale ja sie nie pruje zeby grac lolu !!!!!!!!
A ze jestes taki ze musisz grac ;/ to zacznij grac w bierki

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2003 07:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Piotrek1962
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Leżajsk

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hmm

CZEMU NIEODPOWIEDZIELES MI NA PYTANIE????POWIEDZ ILE OSOB GRA W UrT UWAS WE WROCŁAWIU.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2003 08:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Piotrek1962 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Piotrek1962 Znajdź więcej post'ów przez  Piotrek1962 Dodaj Piotrek1962 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Piotrek1962 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Piotrek1962
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Leżajsk

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hmm

DOBRA KONIEC TEMATU NIEBEDE SIE Z TOBĄ KŁOCIŁ PRZEZ INTERNET.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2003 09:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Piotrek1962 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Piotrek1962 Znajdź więcej post'ów przez  Piotrek1962 Dodaj Piotrek1962 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Piotrek1962 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=BzN=-M[]nar
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Kraków

Talking Z tego co ja eiem to z Krk grają..

Krakoow:
M[]nar, Sh[][]war, Devil, Buzo, Cycu, Poker, Gurias, Buczo, KoNNiU, Maxim i jooz 2 sqady są oczywiscie są jeszcze gracze ale graja raz na rok . Dobry pomysł...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 18:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=BzN=-M[]nar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=BzN=-M[]nar Znajdź więcej post'ów przez  -=BzN=-M[]nar Dodaj -=BzN=-M[]nar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=BzN=-M[]nar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Cos jakos ucichlo o tym turnieju miast ;k

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2003 21:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Talking

bo N@sti miał wakacje

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2003 22:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
bo N@sti miał wakacje

i sie obsral na kolacje

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2003 00:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Piotrek1962
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Leżajsk

hahahaha

Widze ze mało osób juz jest zainteresowane tym tórniejem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2003 03:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Piotrek1962 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Piotrek1962 Znajdź więcej post'ów przez  Piotrek1962 Dodaj Piotrek1962 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Piotrek1962 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

Re: hahahaha

quote:
Napisane oryginalnie przez Piotrek1962
Widze ze mało osób juz jest zainteresowane tym tórniejem.

hehe co ty myslales o takich turniejcha to tylko dzieci marza ;d

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2003 09:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Re: Re: hahahaha

quote:
Napisane oryginalnie przez Silverdevil
hehe co ty myslales o takich turniejcha to tylko dzieci marza ;d


Dobra wrucilem z wakacji !!!! (nie bylo zbyt fajnie ale oczy od monitora odpoczely)
Noto sprawa wyglada tak:
Konczymy z kilerem stronke ;/ wiec tylko na to czekam ;/ bo niestety nie dostalem zadnej pomocy gdyby nie kiler .... dobra mniejsza z tym wiec jak skonczymy stronke to zaczna sie zapisy !

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2003 23:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=BzN=-M[]nar
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Kraków

:)

Spoko ja moge jooz zapisywać

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2003 23:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=BzN=-M[]nar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=BzN=-M[]nar Znajdź więcej post'ów przez  -=BzN=-M[]nar Dodaj -=BzN=-M[]nar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=BzN=-M[]nar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

quote:
Napisane oryginalnie przez oferma

merlin: beware! polowanie czas zaczac =]]



heheheh to jakas propozycja prosiaczku?

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2003 14:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Re: :)

quote:
Napisane oryginalnie przez -=BzN=-M[]nar
Spoko ja moge jooz zapisywać

Monar mozesz byc sedziom mam juz mnie i 2 kolesi z SG wiesz zeby nei bylo stronnosci jeszcze mozesz ty z BzN ;d

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2003 07:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:17.    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions