Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Psbhd
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « First ... « 4 5 [6] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Hmmmm nie znalazłem się tam ...



Ja też się tam nie znalazłem, co to największych kozaków omineliście ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-09-2004 15:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ulwefa
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: Białystok

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Teraz wiadomo po co Asterixowi te "lotki" na głowie dla utrzymania kursu

Hehe, tak, Obelix za każdym razem wykopuje Go spod PSP do chaty "wroga", jak futbolówkę.

__________________
"... i choć kroczę przez ciemną dolinę śmierci, złego się nie lękam..."... Bom gorszy sukinsyn od niego.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-09-2004 15:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ulwefa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ulwefa Znajdź więcej post'ów przez  ulwefa Dodaj ulwefa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ulwefa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez asterix[GAL]





wczoraj na 7Cie był z nim Tomcat .....



Ano byłem i jak zwykle wychylałem sie w lewa strone

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-09-2004 16:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez ulwefa
Hehe, tak, Obelix za każdym razem wykopuje Go spod PSP do chaty "wroga", jak futbolówkę.




oczywiście jestem asekurowany gumowaną liną żeby mogli mnie cofnąć w razie czego

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-09-2004 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez asterix[GAL]
oczywiście jestem asekurowany gumowaną liną żeby mogli mnie cofnąć w razie czego


Pewni ludzie są jak weksle...zawsze wracają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-09-2004 16:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Pewni ludzie są jak weksle...zawsze wracają


Ciekawe czy Asterix jest jak weksel bez pokrycia?

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-09-2004 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
Ciekawe czy Asterix jest jak weksel bez pokrycia?


I znowu ta perwera

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-09-2004 18:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marko
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Łapy

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Nie martw się Willim, ON ma TYLKO numer GG
za krate browcow podam dokladny adres, ale uprzedzam, on nie jesat taki latwy podobno

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-09-2004 23:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marko Znajdź więcej post'ów przez  Marko Dodaj Marko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Marko
za krate browcow podam dokladny adres, ale uprzedzam, on nie jesat taki latwy podobno



Łatwy do pokrycia?

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2004 00:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
willie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Masz mój numer gg ? O Boże, jestem permanentnie inwigilowany !


Lustrowany

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2004 00:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do willie Znajdź więcej post'ów przez  willie Dodaj willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
I znowu ta perwera



moderadzioo czy Ty masz może jakieś zaburzenia emocjonalnohormonalnoorjentacyjne??

cały czas ostatnio łapiesz za słowa i to pod jednym kONtem

(na luziku oczywiście )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2004 01:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez asterix[GAL]
moderadzioo czy Ty masz może jakieś zaburzenia emocjonalnohormonalnoorjentacyjne??

cały czas ostatnio łapiesz za słowa i to pod jednym kONtem

(na luziku oczywiście )




Może wygłodzony? Może czegoś mu brakuje?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2004 05:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A idźcie w cholerę

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2004 07:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez asterix[GAL]
moderadzioo czy Ty masz może jakieś zaburzenia emocjonalnohormonalnoorjentacyjne??

cały czas ostatnio łapiesz za słowa i to pod jednym kONtem

(na luziku oczywiście )



A wogóle to jesteś pewny że własnie tak chciałeś to napisać etc. ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2004 07:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
A wogóle to jesteś pewny że własnie tak chciałeś to napisać etc. ?


coooo!?! nie chce się pisać?? a nawet poszukać i skopjować??

mówiliśmy zrób dział ze stałymi tekstami panie MoDeRaDzIoO

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2004 08:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez asterix[GAL]
coooo!?! nie chce się pisać?? a nawet poszukać i skopjować??

mówiliśmy zrób dział ze stałymi tekstami panie MoDeRaDzIoO



ja jestem jak najbardziej za tym pomysłem, tylko mi uszy zza niego wystają i czerwony nos

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2004 08:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez asterix[GAL]
coooo!?! nie chce się pisać?? a nawet poszukać i skopjować??

mówiliśmy zrób dział ze stałymi tekstami panie MoDeRaDzIoO



W sumie fakt, przyklei się topik i jazda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2004 09:11
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
W sumie fakt, przyklei się topik i jazda


jak możesz to moderuj

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2004 09:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
jak możesz to moderuj


topik założony.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2004 10:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

czy mecz rozgrywany w ramach PSBHD w którym w jednym z klanów udział biorą gracze nigdzie nie zgłoszeni , jest jeszcze meczem ligowym czy może jest już spotkaniem towarzyskim ?
P.S.
troche odbiegam od tematu przewodniego, ale tytuł topiku zupełnie mnie zmylił

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 07:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
czy mecz rozgrywany w ramach PSBHD w którym w jednym z klanów udział biorą gracze nigdzie nie zgłoszeni , jest jeszcze meczem ligowym czy może jest już spotkaniem towarzyskim ?
P.S.
troche odbiegam od tematu przewodniego, ale tytuł topiku zupełnie mnie zmylił



WG mnie taka osoba nie powinna brac udziału w meczu, tym bardziej że przed meczem nie była zgłoszona nawet jako members na własnej stronie klanowej

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 08:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

Drodzy eSASmani

Na początku thx za meczyk. Jeśli chodzi o Dizzy'iego to bardzo przepraszam ale w regulaminie PSBHD nie ma wzmianki na temat zgłaszania nowych graczy przed meczami więc nawet nie wiem komu i gdzie to zgłaszać. Poza tym na rozbiegówce Radzioo zapytał kim jest nowy nieznajomy, otrzymał odpowiedź i w tym momencie powinniście zgłosić zastrzeżenia jakie wysuwacie w tej chwili. Robi się nieprzyjemnie i nad tym ubolewam bo jak do tej pory nie było pomiędzy nami w Wami żadnych większych zgrzytów także zaczynam zastanawiać się nad tym czy nie rozegrać ponownie tego meczu. Te same mapy, ten sam skład - oczywiście u nas zamiast Dizzy'iego zagrałby członek klanu, który był już na liście przed meczem. Uwierzcie mi, że niechciałbym aby uważano nas za jakiś tam krętaczy itp itd. Gramy i chcemy grać fair play a odnośnie zaistniałej sytucaji mogę powiedzieć tylko tyle, że wprowadzając Dizzy'ego do składu nie myśleliśmy kategoriami "wygrać za wszelką cenę" i przed tą decyzją regulamin PSBHD był studiowany. pozdrawiam i mam nadzieje, że sprawę da się wyjaśnić w pokojowym nastawieniu obu zainteresowanych stron.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 09:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez asterix[GAL]
Drodzy eSASmani

Na początku thx za meczyk(ciach)



Jak już odpisałem na naszym forum nie ma chyba sensu potarzania czegokoliwek bo meczyk wygraliście zasłużenie. Z resztą liga to zabawa więc czy z Dizzym czy bez bawilibyśmy się tak samo. Na przyszłość tylko nie bierzcie do klanu cziterów

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 09:50
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

no i luzik

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 09:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

Luzik to może nie u nas Dziwić się nie dziwię, że wygraliście. Pewnie i w siedmiu byście wygrali z nami. Chodzi tylko o to, żeby dać z siebie wszystko, zachowując choć pozory uczciwości. Szkoda, aby przez takie duperele kolejny klan wypadł z rozgrywek. Niczemu to nie służy, a jedynie zubaża scenę BHD, która i tak jest mizerna jeśli chodzi o liczebność klanów.

Dziwią mnie wypowiedzi członków klanu GAL, że się przyczepiliśmy do tego, że wygrali tylko dzięki dizziemu alis virusowi. Nikt czegoś takiego nie powiedział i nigdy nie powie. Jeszcze raz podkreślam, że pewnie i bez niego byście wygrali. Jeżeli nie wiecie o co w tym chodzi to trudno, nie ma na to rady.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 14:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez legolas

Dziwią mnie wypowiedzi członków klanu GAL, że się przyczepiliśmy do tego, że wygrali tylko dzięki dizziemu alis virusowi. Nikt czegoś takiego nie powiedział i nigdy nie powie. Jeszcze raz podkreślam, że pewnie i bez niego byście wygrali. Jeżeli nie wiecie o co w tym chodzi to trudno, nie ma na to rady.



Nie dziw się - poprostu nasuneły sie nam takie wnioski po przeczytaniu tego co napisaliście.

Może zwołajmy jakieś spotkanie adminów jak najszybciej i wyjaśnijmy tą kwestie nowoprzyjętych. Poza tym są też inne sprawy takie jak :
- do kiedy gramy TDM,
- co z klanami PFT I -=B=-

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 14:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
willie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez asterix[GAL]
Nie dziw się - poprostu nasuneły sie nam takie wnioski po przeczytaniu tego co napisaliście.

Może zwołajmy jakieś spotkanie adminów jak najszybciej i wyjaśnijmy tą kwestie nowoprzyjętych. Poza tym są też inne sprawy takie jak :
- do kiedy gramy TDM,
- co z klanami PFT I -=B=-



dodaj do PFT & *-=B=-*, Pixcomy

http://board.fpp.pl/showthread.php?threadid=13216

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 02:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do willie Znajdź więcej post'ów przez  willie Dodaj willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:38.    Strony (6): « First ... « 4 5 [6] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions