Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > *Av*alanche Clan - rozwiązanie!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

Exclamation *Av*alanche Clan - rozwiązanie!

W imieniu Clan Leadera pragne poinformować, iż klan Avalanche został z dniem dzisiejszym rozwiązany.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2002 15:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarK
DarK the death M4ST3R =D



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poddębice

Re: *Av*alanche Clan - rozwiązanie!

quote:
Napisane oryginalnie przez B0rG
W imieniu Clan Leadera pragne poinformować, iż klan Avalanche został z dniem dzisiejszym rozwiązany.


heheh nieróbcie nam tu prima aprilis :-))

__________________
Odwiedź stronke Klanu
Witka wam all :-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2002 16:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarK Znajdź więcej post'ów przez  DarK Dodaj DarK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehe

BorG ty niejesteś CL tylko pwael, czy tam fatal.....fajny żarcik, ale jakies Uosie se mogą dużo pomyślkeć...Papka

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2002 19:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Talking Re: *Av*alanche Clan - rozwiązanie!

quote:
Napisane oryginalnie przez B0rG
W imieniu Clan Leadera pragne poinformować, iż klan Avalanche został z dniem dzisiejszym rozwiązany.


taaa... ciekaffe... nic sie nie dzialo i tak nagle sie Av rozpadło?
hehe... nie wyszedł Wam ten żart

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2002 20:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Talking hehe

strasznie smieszne!!!!!!!! Av sie rozpada, wszyscy sie nabrali hehe.

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2002 20:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: *Av*alanche Clan - rozwiązanie!

quote:
Napisane oryginalnie przez B0rG
W imieniu Clan Leadera pragne poinformować, iż klan Avalanche został z dniem dzisiejszym rozwiązany.

Nie wiem czy to prawda, ale jak tak, to zapraszm was do dT, bo przecież r3 nie może niepodzielnie rządzić w Polsce ...
Aha i szkoda że tak się stało, bo chcieliśmy wam się jeszcze zrewanż0wać za przegraną w ladderze, a jak to żąrt ... to ... sam jeszcze nie wiem

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2002 21:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

Re: Re: *Av*alanche Clan - rozwiązanie!

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

Nie wiem czy to prawda, ale jak tak, to zapraszm was do dT, bo przecież r3 nie może niepodzielnie rządzić w Polsce ...
Aha i szkoda że tak się stało, bo chcieliśmy wam się jeszcze zrewanż0wać za przegraną w ladderze, a jak to żąrt ... to ... sam jeszcze nie wiem



Prima Aprilis uwazaj bo sie pomylisz

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2002 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

Talking Re: Re: *Av*alanche Clan - rozwiązanie!

Zart sie nie udal w 100%, bo za pozno zaczailem ze 1szy sie zbliza, a tak moglibysmy ze 2 dni wczesniej sciemy na serwerach robic, klocic sie itp. wtedy zarcik wszedlby jak noz w maselko :)


quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

Nie wiem czy to prawda, ale jak tak, to zapraszm was do dT, bo przecież r3 nie może niepodzielnie rządzić w Polsce ... :P



Przeciez *Av* rzadzi, jezeli dobrze pamietam to na dwa mecze klanowe, obydwa wygralismy (mi nie bylo dane jeszcze wtedy grac). Wiec kto rzadzi? ;)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 09:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: Re: *Av*alanche Clan - rozwiązanie!

quote:
Napisane oryginalnie przez B0rG
Zart sie nie udal w 100%, bo za pozno zaczailem ze 1szy sie zbliza, a tak moglibysmy ze 2 dni wczesniej sciemy na serwerach robic, klocic sie itp. wtedy zarcik wszedlby jak noz w maselko




Przeciez *Av* rzadzi, jezeli dobrze pamietam to na dwa mecze klanowe, obydwa wygralismy (mi nie bylo dane jeszcze wtedy grac). Wiec kto rzadzi?


No a ja bym się kłócił, bo na 100% r3 raz z wami wygrało ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 09:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

r3 rox&rulez

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 09:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
r3 rox&rulez


Bia jeszcze wam pokaze no nie sniezek

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 12:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez M.G----->RuLeZ


Bia jeszcze wam pokaze no nie sniezek


A jednak cały ten topic to bzdura ... LuZnY mi to uswiadomil ... verry funny mother fuckers

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 15:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

ehhe

ja widziałem od początku że to jest żarcik, nieiwinny niby, ale FRD i młody na serio to przyjeli i mówią żę chcą odejść, szkoda że chcą, to są bardzo dobzi gracze którzy wspierali podstawowy sqad Av.......

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 15:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Hlajnówka

:)

hyhy kiedy AV gralo kiedys z r3 to ja jeszcze nie gralem w barwach r3 wiec nie bądzcie tacy madrzy -zarcik-, hmmm bysmy razem kiedys zagrali sparing lub cosik podobnego ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 15:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor Znajdź więcej post'ów przez  thor Dodaj thor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

niom....

Ja bym chętnie zagrał sparing i pokazał Av że nie są tacy mastahy.....[joke]heheh fajne dT ma pozycje w ladderze clanbase

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 17:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: niom....

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
Ja bym chętnie zagrał sparing i pokazał Av że nie są tacy mastahy.....[joke]heheh fajne dT ma pozycje w ladderze clanbase

No i co z tego że jesteśmy na 54 miejscu, zobaczymy w sobotę, wtedy okaże się kto jest lepszy ... Pozatym nie chwal się bo to nie twoja zasług że r3 jest 17 ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 19:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Hlajnówka

thor.r3

ej chlopaki spokojnie , bez nerwow , wyzyjecie sie na serverze podczas walki , a gr8eye nie badz taki (g)hej do przodu , a tu nam dojebia i dopiero bedzie ci glupio

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor Znajdź więcej post'ów przez  thor Dodaj thor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: thor.r3

quote:
Napisane oryginalnie przez thor
ej chlopaki spokojnie , bez nerwow , wyzyjecie sie na serverze podczas walki , a gr8eye nie badz taki (g)hej do przodu , a tu nam dojebia i dopiero bedzie ci glupio

No wątpie żebyśmy wam dojebali, ale nie powinno być aż tak źle, przynajmiej mam taką nadzieję [ nadzieję zawsze można mieć ]

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

Re: ehhe

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
ja widziałem od początku że to jest żarcik, nieiwinny niby, ale FRD i młody na serio to przyjeli i mówią żę chcą odejść, szkoda że chcą, to są bardzo dobzi gracze którzy wspierali podstawowy sqad Av.......

****a tam chcieli odejsc :) Wszyscy dobrze wiedzieli (dostali info) co sie kroi :) Wiec Ciebie dobrze robili w "oczko" :)

Pozdrawiam :)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 16:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: ehhe

quote:
Napisane oryginalnie przez B0rG

****a tam chcieli odejsc Wszyscy dobrze wiedzieli (dostali info) co sie kroi Wiec Ciebie dobrze robili w "oczko"

Pozdrawiam


Nie wiem jak innym ale ten żart nie wydaej mi się być śmiesznym ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 17:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Zabawne Blood ze zawsze dowcip nie jest smieszny jak dasz sie na niego nabrac :/

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 18:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: Re: ehhe

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

Nie wiem jak innym ale ten żart nie wydaej mi się być śmiesznym ...


Ale jakoś nie widzę żeby ktokolwiek się śmiał ... no chyba że wszyscy dali się nabrać

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: Re: Re: *Av*alanche Clan - rozwiązanie!

quote:
Napisane oryginalnie przez B0rG


Przeciez *Av* rzadzi, jezeli dobrze pamietam to na dwa mecze klanowe, obydwa wygralismy (mi nie bylo dane jeszcze wtedy grac). Wiec kto rzadzi?



Ta AV gralo 2 mecze, a kolejnych 10 zaproszen do gry nie przyjelo z powodu niby brakow kadrowych

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 12:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pwael
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Katowice

taaa

tak sxl ty zwlaszcza teraz masz najwiecej do powiedzenia, przypomnij sobie kto ostatni sparring wygral, ale to mi wisi w sumie, niedlugo zagramy na pewno... ciekawe kiedy bylo to 10 zaproszen i brak kadry, hmmm? heh a najbardziej bawi mnie lizanie dupy r3 przez niektore osoby, ale jak lubia... no nic trudno sie mowi widocznie wiekszosc ma racje...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pwael Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pwael Znajdź więcej post'ów przez  Pwael Dodaj Pwael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pwael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Re: taaa

quote:
Napisane oryginalnie przez Pwael
tak sxl ty zwlaszcza teraz masz najwiecej do powiedzenia, przypomnij sobie kto ostatni sparring wygral, ale to mi wisi w sumie, niedlugo zagramy na pewno... ciekawe kiedy bylo to 10 zaproszen i brak kadry, hmmm? heh a najbardziej bawi mnie lizanie dupy r3 przez niektore osoby, ale jak lubia... no nic trudno sie mowi widocznie wiekszosc ma racje...


Ja juz sie nie chce wypowiadac, bo co nie powiem to od razu jestem oskarzany ze ja tylko krytykuje a nic nie robie, ale chcialem sie zgodzic z pawlem i tez uwazam ze czlonkowie r3 (nie wszyscy i znowu nikogo nie posadzam wiec nie wyjezdzac do mnie z pretensjami) czuja sie za wiekszych mastahow niz w rzeczywistosci sa!!! I juz, wiecej nie powiem!!!

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: taaa

quote:
Napisane oryginalnie przez Pwael
tak sxl ty zwlaszcza teraz masz najwiecej do powiedzenia, przypomnij sobie kto ostatni sparring wygral, ale to mi wisi w sumie, niedlugo zagramy na pewno... ciekawe kiedy bylo to 10 zaproszen i brak kadry, hmmm? heh a najbardziej bawi mnie lizanie dupy r3 przez niektore osoby, ale jak lubia... no nic trudno sie mowi widocznie wiekszosc ma racje...


hehe , Pwael no ale fajnie ten sparing wygladal....grali we 3 na was 5 o ile dobrze pamietam....no to rzeczywiscie wtedy pokazaliscie ze jestescie lepsi...

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 06:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: taaa

quote:
Napisane oryginalnie przez Pwael
tak sxl ty zwlaszcza teraz masz najwiecej do powiedzenia, przypomnij sobie kto ostatni sparring wygral, ale to mi wisi w sumie, niedlugo zagramy na pewno... ciekawe kiedy bylo to 10 zaproszen i brak kadry, hmmm? heh a najbardziej bawi mnie lizanie dupy r3 przez niektore osoby, ale jak lubia... no nic trudno sie mowi widocznie wiekszosc ma racje...

Ojj pwaelq ja pamięta m i pobardzo dobrze jak r3 was wyzwało, zgodziliście się, czekali na servie a was było chyba 3 i powiedzieliście że nie graćie bo nie macie składu :/

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pwael
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Katowice

huh

okej to byl jeden raz ja pytam o te dziesiec, zawsze musimy miec ludzi do gry? sniezek plz nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz pojecia, milo ze tak nas cenisz i myslisz ze wspominalbym cos o sparringu gdzie gralismy w przewadze, dzieki i teraz moge to samo sadzic o tobie... a moje slowa kierowalem do osob ktore wiedza jak sparring wygladal i jakim wynikiem sie skonczyl. Ale to byl tylko sparring... podobnie na meczu ktory niechcaco przerwal tkk wpisujac haslo na serv... ehh okej nie mowie wiecej bo komus sie przypomni ze costam kiedystam i wyjdzie na to ze byly lagi na servei, mielismy fuksy, gralismy 11 na 2, itp...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 16:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pwael Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pwael Znajdź więcej post'ów przez  Pwael Dodaj Pwael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pwael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Hmm....bylem raz na servie kiedy graliscie sparing z r3, i bylo 5 na 3 , wiec pomyslealem ze to o ten sparing chodzi...no nic , Pwael jesli Cie urazilem moimi slowami to przepraszam....

"milo ze tak nas ceniesz " ....???....niektorych cenie wiecej niektorych mniej , ale Ciebie wlasciwie nie znam , wiec nic jeszcze nie mysle na twoj temat.....

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2002 06:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:19.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions