Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Problem przy laczeniu z netem
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Robert pl
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wrocław

Angry Problem przy laczeniu z netem

Mam takie male zapytanie moze ktos bedzie wiedzial jak sobie z poradzic :
gdy chce sie polaczyc z netem w CS-ie to tak jak by chcial pobrac liste serwerow i nic sie nie dzieje poza tym ze gra sie zwiesz, jak zapodam trzy krolowe to mam info (CS nie odpowieda)
kreowanie w lanie idzie dobrze tylko jak z netem to kiszka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2003 23:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Robert pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Robert pl Znajdź więcej post'ów przez  Robert pl Dodaj Robert pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Robert pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

wrzuc ten plik do katalogu HL i nic nie updateuj

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2003 17:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Robert pl
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wrocław

Smile

ALIENEK dzieki ci za pomoc. Problem sam sie chyba rozwiązał nie mam pojecia jak to sie stało ale dzisiaj działa. Wydaje mi się że to był chyba problem nie z moim CSem tylko z serwerem skąd pobiera liste serwerów
Ciekawi mnie tylko czy ktoś wczoraj miał taki problem jak ja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2003 21:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Robert pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Robert pl Znajdź więcej post'ów przez  Robert pl Dodaj Robert pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Robert pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[e!]MWK
l ll l l lll ll l lll ll



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Question

To jaa...ja tez mam problem z netem...no wlasciwie to nie koniecznie z netem ale wlasnie chcialem sobie zagrac z domu w ceesa (bo ja tylko kafeja bo net h*jowy) bo sobie klucza "skombinowalem" no i daje cs potem play online a tu SRRRRRU i jestem w windowsie....i nic,za kazdym razem jak wcisne play online to albo hl wykonuje zdupy operacje albo spawi do winshita...co jest grane??? help...plz...smbody
JOU!

__________________
... tak patrzec w przyszlosc - wtedy marzenie dzis rzeczywistosc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2003 00:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [e!]MWK Znajdź więcej post'ów przez  [e!]MWK Dodaj [e!]MWK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [e!]MWK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[e!]MWK
l ll l l lll ll l lll ll



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Exclamation

"nie ma pytania,na ktore nie znalezlibysmy odpowiedzi...nie ma problemu,na ktore nie znalezlibysmy rozwiazania"

ppppppppppppppppppahahhaha.....yyyyyyyyJASNE!

__________________
... tak patrzec w przyszlosc - wtedy marzenie dzis rzeczywistosc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2003 22:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [e!]MWK Znajdź więcej post'ów przez  [e!]MWK Dodaj [e!]MWK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [e!]MWK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[e!]MWK
l ll l l lll ll l lll ll



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Jeszcze jedno.....

Jeszcze jedno pytanie,ktore kieruje do wszystkich odpowiadajacych na wszystkie posty CS-pro'playaz-znawców...
Mianowicie po pokonaniu pewnych problemow jakie stoja naprzeciwko gry z domu(nie liczac pingow 1-3sek),pojawil sie kolejny tym razem z WON :"Could not obtain WON authentication" ?
JOU!

__________________
... tak patrzec w przyszlosc - wtedy marzenie dzis rzeczywistosc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2003 21:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [e!]MWK Znajdź więcej post'ów przez  [e!]MWK Dodaj [e!]MWK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [e!]MWK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Robert pl
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wrocław

o ile ja sie znam (a znam sie niewiele) to twoj klucz albo ktos urzywa oprocz ciebie lub masz krotko mowiac pirata

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2003 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Robert pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Robert pl Znajdź więcej post'ów przez  Robert pl Dodaj Robert pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Robert pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[e!]MWK
l ll l l lll ll l lll ll



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Rzeszów

quote:
Napisane oryginalnie przez Robert pl
(...) lub masz krotko mowiac pirata

Jaaa? Pirataaa? ..... naaaaaaaaaaaah ! no co ty ziom ;-)

__________________
... tak patrzec w przyszlosc - wtedy marzenie dzis rzeczywistosc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2003 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [e!]MWK Znajdź więcej post'ów przez  [e!]MWK Dodaj [e!]MWK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [e!]MWK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:23.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions