Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Pozdro od Infinite'a
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
wywalil go z pracy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-09-2001 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

It's true.

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-09-2001 13:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

jest to jeden z powodow ale nie dokladnie

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-09-2001 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

eh, jaki ty tajemniczy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-09-2001 23:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

poprostu mroczno tajemniczy....Infinite
Pogromca Buraków

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2001 05:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

a co mam wam powiedziec? prawde?
a tak na serio to sam nie wiem jeszcze jak sytuacja sie potoczy
jest szansa ze uda mi sie wyjsc na prosta ale na razie nic nie zapeszam

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2001 16:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Infinite: sprawdź private msg...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2001 17:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

tia widzialem...

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-09-2001 19:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

HI INFI!!!
Nie zagladam tu, ale jak zobaczyłem że napisałeś musiałem zajżeć.
Hmm... czyżby wojsko Cię ścigało???

No nic... pozdroofQa!!! Jestem z Tobą.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-09-2001 19:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
emi
lame



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

hehe ja dostalem wezwanie na komisje

__________________
To jest walczyk ,
warszafski walczyk....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-09-2001 20:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil emi Znajdź więcej post'ów przez  emi Dodaj emi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać emi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

a ja mialem juz komisje na wiosne....kat A (sic!) prze******

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-09-2001 21:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

Eh..... a mi przyszla szkola, i teraz malo czasy na wszystko (jak zreszta widac ze jak sie wchodzi na board'a to niema odpowiedzi na wszystkie topick'i ). Niestety to jest zycie
A co do ciebie Infi to ja przeczuwam cos naprawde powaznego.....
Cos mi sie snilo ze ktos do ciebie tatusiu wolal

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-09-2001 21:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
a ja mialem juz komisje na wiosne....kat A (sic!) prze******


Ja mam date wyznaczona na 2 pazdziernika - ale zadyma bedzie jak mi dadza "A"

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-09-2001 21:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
emi
lame



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

qrde ja tez gdzies w pazdzierniku ,qrde ale ****owo , jakies pomysly jak sie wymigac ?

__________________
To jest walczyk ,
warszafski walczyk....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-09-2001 21:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil emi Znajdź więcej post'ów przez  emi Dodaj emi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać emi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Ja na szczescie problemow z wojskiem nie mam i miec nie bede ale trzymam za was kciuki chlopaki cobyscie sie podostawali do roznych szkol i zebyscie nie musieli bawic sie w "fale" i inne takie badziojstwa...

Co do sposobow na kat D lub E znam dwie metody ( kazda wyprobowana tylko raz ) z czego prawdziwosci pierwszej nie poswiadcze bowiem slyszalam to od kumpla ale druga jest 100% prawdziwa :

1) Pewien kumpel mojego znajomego podobno bardzo chcial isc do wojska...tak sie strasznie napalil ze zglosil sie sam na komisje i zaczal sie tam podniecac jak to bedzie latal z karabinem i takie tam ... z niewiadomych przyczyn ma kategorie E - moze sie go wystraszyli

2) Kumpel poszedl na komisje jak go wezwali. Oczywiscie byl mocno wystrachany, wiedzial ze bedzie mial A... No i jakos tak przypadkiem idac po schodach skrecil kostke... Wszedl kulejac na komisje i gdy go spytali czy on tak zawsze to powiedzial ze od urodzenia. No i dostal D

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-09-2001 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Oxy - no kurcze gdybys mnie poznal wczesniej to cos by sie moze zalatwilo ( ja nie mam znajomosci w tym kierunku zadnych ale moi znajomi ) a teraz to juz musztarda po obiedzie ...

Jak ktos jeszcze jest z Krakowa i jest zagrozony wojskiem to nich krzyczy cos sie popatrzy ( ale to trza miec $zmalcow troche )

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-09-2001 22:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

saari spox...jeszcze nieraz bede na komisji...co jakis czas biora :>

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-09-2001 22:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
emi
lame



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

Saari a co rodzice lekarze ?

__________________
To jest walczyk ,
warszafski walczyk....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2001 10:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil emi Znajdź więcej post'ów przez  emi Dodaj emi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać emi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

Eee... ja mam na 5.10 dopiero wezwanie na rejestrację... No i niestety nie jestem z Krakowa...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2001 10:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
saari spox...jeszcze nieraz bede na komisji...co jakis czas biora :>


Co jakiś czas? Mnie jeszcze od uuuu czasu nie wzieli. Byłem raz kiedy to trza książeczkę zrobić i baj baj. Mam kat A i jakoś nic od 3ch lat nie było abym się na jakieś badania zgłosił. I osobiście uważam za głupotę miganie się od wojska. Dobrze jest mieć "A" i się uczyć. Już niektórzy pracodawcy patrzą także na kategorie wojskowe jak przyjmują do pracy.

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2001 11:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]OGO


Co jakiś czas? Mnie jeszcze od uuuu czasu nie wzieli. Byłem raz kiedy to trza książeczkę zrobić i baj baj. Mam kat A i jakoś nic od 3ch lat nie było abym się na jakieś badania zgłosił.



Nic się nie martw. Zobaczę może da się coś załatwić. Prześlij mi tylko swój adres to się do ciebie odezwą

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2001 14:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

67-987-907-654 MEGACITY1

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2001 14:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

no to trafisz do marines



... na kucharza

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2001 14:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

No szybki jesteś. Już do mnie dzwonili. Ze względu na moje zasługi związane z utrzymaniem porządku i przestrzegania prawa w MEGACITY1 proponowano mi funkcje półkownika. Musiałem odmówić, mam jeszcze sporo roboty w MEGACITY1.

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2001 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]OGO


Co jakiś czas? Mnie jeszcze od uuuu czasu nie wzieli. Byłem raz kiedy to trza książeczkę zrobić i baj baj. Mam kat A i jakoś nic od 3ch lat nie było abym się na jakieś badania zgłosił. I osobiście uważam za głupotę miganie się od wojska. Dobrze jest mieć "A" i się uczyć. Już niektórzy pracodawcy patrzą także na kategorie wojskowe jak przyjmują do pracy.


tia...tyle ze cie nie wzywaja...idziesz do takiej jednostki (u mnie mi koles mowil ze to sie nazywa WKU krakow - podgorze) i tam przedstawiasz odpowiednie swistki...oni cie zapisuja jeszcze raz na komisje...wzywaja...i tam jeszcze raz lekarzom pokazujesz swistki...i juz jestes po komisji z dwoma kategoriami w ksiazecce...moj kumpel tak ma...najpierw a a pozniej d

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2001 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
emi
lame



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

Wojo sux ,qrde mogliby zniesc obowiazkowa sluzbe wojskowa!!!

__________________
To jest walczyk ,
warszafski walczyk....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2001 19:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil emi Znajdź więcej post'ów przez  emi Dodaj emi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać emi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

i wprowadzic zawodowa...imho chetnych by bylo od zajebania

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2001 19:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Dokladnie a wielu mlodych ludzi odetchneloby z ulga... nie kazdy przeciez jest patriota i niektorzy niekoniecznie chcieliby umierac w razie czego za idealy innych ludzi ..

emi - nie ale moj znajomy ma jakies dojscia On sam ma kat E czyli never ever

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2001 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
emi
lame



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

Wez sie go wypytaj co jak i za ile

__________________
To jest walczyk ,
warszafski walczyk....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2001 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil emi Znajdź więcej post'ów przez  emi Dodaj emi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać emi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
i wprowadzic zawodowa...imho chetnych by bylo od zajebania


Pewnie, najlepsza rzecz. Ludzie idą tam bo tego naprawdę chcą i w tym się bardzo dobrze czują. Znam wiele takich osób. Armia stworzona w ten sposób była by bardziej "wydajna" <puźno jest i nie jestem w stanie znaleść wyszukanych słów> od tej stworzonej z poborowych z "przymusu".

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-09-2001 23:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:10.    Strony (6): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions