Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > My już dziękujemy za gre
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Kajtom
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja: NTC

Omg, faktycznie teraz pojąłem. Idę ze sobą skończyć gdyż nie mogę żyć z takim straszliwym piętnem. Żegnajcie

Dobra, serio trzeba kończyć bo późno, jutro rano trzeba wstawać. Będę śnił o dzielnych pixcomach!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kajtom Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kajtom Znajdź więcej post'ów przez  Kajtom Dodaj Kajtom do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kajtom prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Szkoda mi słów. Zachowujecie się jak dzieci! Na podstawie jednej kiczowatej mapki rezygnujecie z PSBHD i rozpisujecie sie na forum. To oczywiście Wasza sprawa i Wasza decyzja. Zycze powodzenia na innej scenie bhd.

Szacunek.

P.S. Vav, uważaj na gryzonie bo jak w dupe Ci taki wejdzie to możesz mieć powazny problem

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nosferatu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Opole

GG SLS po 3 mapach... na 4 SLS nie grało przez ostatnie 5 minut. racja późno...spać trzeba każdemu iść...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nosferatu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nosferatu Znajdź więcej post'ów przez  Nosferatu Dodaj Nosferatu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nosferatu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lukasz10120
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Siedlce

Nie no PIXCOM-ki prezstańcie marudzić odchodzicie z PSBHD to spoko wasza sprawa i to trzeba uszanować.A co do meczu mi się podobał fajnie się grało.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lukasz10120 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lukasz10120 Znajdź więcej post'ów przez  lukasz10120 Dodaj lukasz10120 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lukasz10120 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez lukasz10120
Nie no PIXCOM-ki prezstańcie marudzić odchodzicie z PSBHD to spoko wasza sprawa i to trzeba uszanować.A co do meczu mi się podobał fajnie się grało.






Dobranoc,rozmowa skocznona,narqa P. motto zyciowe:"drin goni kolejny drin...".

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

małe sprostowanie Tomcat - my Wam tą mapke wyjeliśmy przed czasem czyli jednak musieliśmy wstawać z tej podłogi i nastukać te 150 fragów także nie porównuj tego z waszą nowoobraną taktyką. A bazę to też sztuka obronić.... a że Was to boli bo nie potraficie przełamać tej obrony to wasza sprawa

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 00:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
amok
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: wwa

quote:
Napisane oryginalnie przez Kajtom
Omg, faktycznie teraz pojąłem. Idę ze sobą skończyć gdyż nie mogę żyć z takim straszliwym piętnem. Żegnajcie

Dobra, serio trzeba kończyć bo późno, jutro rano trzeba wstawać. Będę śnił o dzielnych pixcomach!



http://custurd.b3ta.com/mind-control/

z pozdrowieniami

__________________
słodka chwila zapomnienia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 00:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil amok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do amok Znajdź więcej post'ów przez  amok Dodaj amok do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
willie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Lublin

No nie Pixcomy chyba w kulki lecicie Nie rezygnujcie PSBHD przez jedna mapke.Jak wspomnial Tomcat taka taktyka i podobne sa stosowane w ClanBase.Sam spotkalem sie z podobnymi zachowaniami, tylko ze wtedy ze u przeciwnikow wyszlo 3 najslabszych graczy(przycisnelismy ich w bazie) , tlumaczac to pingami itp. No coz nic na to nie moglismy poradzic. A co do nie podnoszenia sie to GAL-wie cos wiedza o tym . Ale my tez raz zastosowalismy taka taktyke w meczu z SLS i dzieki temu urwalismy im mapke. Nikomu nie podoba sie ta taktyka(zwlaszcza druzynie przeciwnej) ale jest skuteczna i prowadzi do zwyciestwa.A wlasnie po to sie gra mecze by zwyciezac,a i oczywiscie 4fun

Pozdrawiam.

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 02:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do willie Znajdź więcej post'ów przez  willie Dodaj willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Wygraliśmy
A co do TDMa to już pisałem to w komentarzach z Galami, to jeden wielki shit i nic więcej, jak chce się wygrywać z lepszymi zespołami to niestety trzeba stosować takie rzeczy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 05:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Nosferatu
kiedyś grałem za granicą w zagranicznym składzie, z różnymi klanami... jeśli ktoś nie spawnował się na długo przed końcem mapy prowadząc minimalną ilością punktów to nazywało się ich LAME - Lamy. ja was tak nie nazwę...bo nie będziemy siętu obrzucać błotem przecierz a rzucamy tylko faktami... jesteście "najleprzym" klanem w Polsce, uczycie sie wspaniałych taktyk od (tu przepraszam GALów) słabszych klanów i stosujecie je ze wspaniałymi skutkami, nic tylko honor i dusza walki...

Dlaczego nazywasz GALów gorszym klanem?? Może oni nie są gorsi. My ich nie doceniliśmy i wyrwali nam 2 mapy. Teraz ty ich nie doceniasz...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 07:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nosferatu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Opole

nazwałem ich słabszym klanem, nie gorszym... tu różnica w doborze słów, po za tym przeprosiłem ich za to, boto moja subiektywna ocena,która może nie odzwierciedlać rzeczywistego poziomu ich gry porównując go do poziomu SLS. a skąd moja ocena? po prostu my z GALami wygraliśmy 4:0 podczas gdy SealS wyrwali nam dwie mapki.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 07:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nosferatu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nosferatu Znajdź więcej post'ów przez  Nosferatu Dodaj Nosferatu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nosferatu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez willie
No nie Pixcomy chyba w kulki lecicie Nie rezygnujcie PSBHD przez jedna mapke.Jak wspomnial Tomcat taka taktyka i podobne sa stosowane w ClanBase.Sam spotkalem sie z podobnymi zachowaniami, tylko ze wtedy ze u przeciwnikow wyszlo 3 najslabszych graczy(przycisnelismy ich w bazie) , tlumaczac to pingami itp. No coz nic na to nie moglismy poradzic. A co do nie podnoszenia sie to GAL-wie cos wiedza o tym . Ale my tez raz zastosowalismy taka taktyke w meczu z SLS i dzieki temu urwalismy im mapke. Nikomu nie podoba sie ta taktyka(zwlaszcza druzynie przeciwnej) ale jest skuteczna i prowadzi do zwyciestwa.A wlasnie po to sie gra mecze by zwyciezac,a i oczywiscie 4fun






Tak jak juz wcześniej wspomniałem,nie rezygnujemy dlatego ,że akurat ta mapkę przegraliśmy"kiczowata" zreszta jak to Tomcat nazwał,kiczowata nie kiczowata fakt faktem ,że zamysłem tej gry jest wygrana poprzez normalne sposoby tzn.gre w samej istocie a nie poprzez unikanie tej gry.Przypomne ,że zegar w PSBHD jerst ustawiony na 30 min. a nie na 27,wiec spokojnie mogliobysmy to potraktowac za ucieczke wroga z pola walki i tak to właśnie odbieramy.A co do Cb to my jeszcze nigdy siez czymś takim nie spotkaliśmy choć gramy już tam troche,gdyby tak sie stało wytoczylibyśmy protest do admina tamtej ligi badz poprostu zrezygnowali tak jak teraz z PSBHD.

Pozdrawiam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 08:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Wygraliśmy
A co do TDMa to już pisałem to w komentarzach z Galami, to jeden wielki shit i nic więcej, jak chce się wygrywać z lepszymi zespołami to niestety trzeba stosować takie rzeczy.








Zgodze sie z Toba,że TKOTH jest zdecydowanie lepszym trybem gry i podejrzewam,że z 3 inne klany grające w PSBHD tez tak uważaja,ale skoro na zebraniu adminów było ustalone,że trzeba grać mecz +rewanż (co zreszta uważam osobiście za jakies nieporozumienie) to niestety ,ale trzeba to dokończyć.Tyle,że jedna sprawa jest gra w tego TDM a a inna ten niedopracowany regulamin(po pierwsze wg. mnie powinien byc zmieniony punkt odnoszący sie do właczenia Friendly fire,przypomne ,że wczoraj czesto WY jak i my wykorzystywaliśmy to na swój sposób .Druga sprawa to ,zgłoszenie graczy do skladu na PSBHD w odpowiednim czasie,była juz jedna taka sprawa po meczu GAL vs SAS.).Teraz to i tak już jest po fakcie,przynajmniej dla nas,niemniej proponuje Wam zmienić chociiaż te 2 punkty reg.aby grało Wam sie przyjemniej,bez jakiś niedomówień.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 08:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HaOs
TOTAL HAOS :D



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: PRUSZKÓW

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Wygraliśmy
A co do TDMa to już pisałem to w komentarzach z Galami, to jeden wielki shit i nic więcej, jak chce się wygrywać z lepszymi zespołami to niestety trzeba stosować takie rzeczy.


"JAK CHCE SIE WYGRYWAC" co nie znaczy ze jestescie lepsi ...

__________________
X...:::!!!||| Wszystko co ma początek ma tez koniec |||!!!:::...X

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 12:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HaOs Znajdź więcej post'ów przez  HaOs Dodaj HaOs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HaOs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
willie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
Tak jak juz wcześniej wspomniałem,nie rezygnujemy dlatego ,że akurat ta mapkę przegraliśmy"kiczowata" zreszta jak to Tomcat nazwał,kiczowata nie kiczowata fakt faktem ,że zamysłem tej gry jest wygrana poprzez normalne sposoby tzn.gre w samej istocie a nie poprzez unikanie tej gry.Przypomne ,że zegar w PSBHD jerst ustawiony na 30 min. a nie na 27,wiec spokojnie mogliobysmy to potraktowac za ucieczke wroga z pola walki i tak to właśnie odbieramy.A co do Cb to my jeszcze nigdy siez czymś takim nie spotkaliśmy choć gramy już tam troche,gdyby tak sie stało wytoczylibyśmy protest do admina tamtej ligi badz poprostu zrezygnowali tak jak teraz z PSBHD.


Poprostu uciekacie.Wiem, ze to co teraz moge napisac bedzie ostre ale poprostu trzeba was chyba lekko wstrzasnac zebyscie ochloneli. Zachowujecie sie jak banda bachorow, obrazacie sie(bo inaczej tego niemozna nazwac) ze ktos z wami wygral w taki a nie inny sposob.Przecierz nie urodziliscie sie 5 minut przed meczem i wiecie ze swiat nie jest tak rozowy.Co prawda taktyka nie zgodna z zasadami fair play ale doprowadzila ich do zwyciestwa. Jakbyscie lepiej zagrali to nie musialo dojsc do takiej sytuacji.Ucieczke?!Pogudzcie sie poprostu z porazka i grajcie dalej
Jak to kiedys lm napisal "trzeba zacisnac zeby i isc dalej".

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 13:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do willie Znajdź więcej post'ów przez  willie Dodaj willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez willie
Poprostu uciekacie.Wiem, ze to co teraz moge napisac bedzie ostre ale poprostu trzeba was chyba lekko wstrzasnac zebyscie ochloneli. Zachowujecie sie jak banda bachorow, obrazacie sie(bo inaczej tego niemozna nazwac) ze ktos z wami wygral w taki a nie inny sposob.Przecierz nie urodziliscie sie 5 minut przed meczem i wiecie ze swiat nie jest tak rozowy.Co prawda taktyka nie zgodna z zasadami fair play ale doprowadzila ich do zwyciestwa. Jakbyscie lepiej zagrali to nie musialo dojsc do takiej sytuacji.Ucieczke?!Pogudzcie sie poprostu z porazka i grajcie dalej
Jak to kiedys lm napisal "trzeba zacisnac zeby i isc dalej".










Czlowieku co Ty p***** ,jak sie obrazamy poprostu sramy na ta lige ,gdyz w takim klimacie grac nie bedziemy ,a po drugie co Ty mi przeprzysz o jakims obrazaniu bachorstwie etc.spójrz w lustro fochu ,jezeli nie rozumiesz prostych słów"nie gramy w PSBHD bo nam nie odpowiada styl w jakim tu ekipy graja" to sry bardziej dosadnie tego nie moge powiedziec,proponuje mniej ziola ,bo na zdjeciu widzialem ,ze jestes przemeczony.Uszanuj Nasza decyzje i nie wyjezdzaj z tekstami typu "obrazoni","przegrani","uciekacie" ,moje slowa sa równiez ostre ,ale adekwatne do tego co Ty wymodzileś.Nie chce tu zaczynać jakiejs wojny na slowa,po co to ciagniesz ,bedziesz mialz kim grac nP: z SLS w ich armory.Pozdro....peace!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 13:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez asterix[GAL]
małe sprostowanie Tomcat - my Wam tą mapke wyjeliśmy przed czasem czyli jednak musieliśmy wstawać z tej podłogi i nastukać te 150 fragów także nie porównuj tego z waszą nowoobraną taktyką. A bazę to też sztuka obronić.... a że Was to boli bo nie potraficie przełamać tej obrony to wasza sprawa


Ejjj :> Nic nas nie boli. I zgadza sie skończyliscie mapke przed czasem ja tylko wspomniałem o tym że jak sobie wypracowaliście przewage punktową to potem u Was w bazie biegały tylko dwie osoby ( a na nich fragów raczej nie nadrobisz) poza tym pisałem że nie wazne w jaki sposób gra się toczyła tylko wazne że skuteczny. Nie pisałem że pozabijaliście sie itd. Napisałem że reszta może poszła w góry ( bo tak naprawde nie wiem gdzie byli, może w armory a może też się pozabijali) Popieram także zdanie każdego z Was że taka gra to szajs. Ja tylko próbuje wyjasnić że takie rzeczy są normalnościa np. w CB ( poczytajcie sobie komentarze z meczu krk vs 3n.
Nie miałem zamiaru nikogo obrażać, jak to tak zostało odebrane to wielkie sorry.

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 14:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

teraz mecze będą się toczyć do pierwszego killsa, potem w ***** do bazy, armory i w ch... w góry
"Góralu czy Ci nie żal...."
P.S.
"Nie marzę już, nie ma o czym marzyć...
................................................smutno mi"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 15:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Proponuje zamknąć ten temat bo innaczej ktoś tu ucierpi, nie komentujmy odejścia Px2 z PSBHD bo wiem że jeśli bym był adminem klanu który przegrał w dość niegodziwy(tak jak oni przegrali) sposób postąpił bym podobnie. Pozdro!



THE END

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 15:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Willie
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
Czlowieku co Ty p***** ,jak sie obrazamy poprostu sramy na ta lige ,gdyz w takim klimacie grac nie bedziemy ,a po drugie co Ty mi przeprzysz o jakims obrazaniu bachorstwie etc.spójrz w lustro fochu ,jezeli nie rozumiesz prostych słów"nie gramy w PSBHD bo nam nie odpowiada styl w jakim tu ekipy graja" to sry bardziej dosadnie tego nie moge powiedziec,proponuje mniej ziola ,bo na zdjeciu widzialem ,ze jestes przemeczony.Uszanuj Nasza decyzje i nie wyjezdzaj z tekstami typu "obrazoni","przegrani","uciekacie" ,moje slowa sa równiez ostre ,ale adekwatne do tego co Ty wymodzileś.Nie chce tu zaczynać jakiejs wojny na slowa,po co to ciagniesz ,bedziesz mialz kim grac nP: z SLS w ich armory.Pozdro....peace!


Ja nie *******, tylko sie wypowiadam w tej kwestii.Niestety ja sie nie obrazam.Gdzie ja uzylem slowa przegrani?Ja tez nie chce wywolywac wojny na slowa , bo to jest bezcelowe i do niczego dobego nie prowadzi.A co do ziola to ja nie gustuje w tych klimatach.To byl sylwester i troche wodeczki sie polaloA co do tych slow to chcialem was jakos zmobilizowac do dalszej gry , ale widze ze sie mi to nie udalo i nic juz chyba nie zmieni waszej decyzji.Sorki za te slowa.Zycze powodzenia w innych ligach.PEACE.
Pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 16:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Willie Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Willie Dodaj *CQF*Willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Zawsze podobała mi się polska scena BHD.Tak trzymać chłopaki!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 16:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Zawsze podobała mi się polska scena BHD.Tak trzymać chłopaki!
kiedy wreszcie kupisz mikrofon?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 17:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Willie
Ja nie *******, tylko sie wypowiadam w tej kwestii.Niestety ja sie nie obrazam.Gdzie ja uzylem slowa przegrani?Ja tez nie chce wywolywac wojny na slowa , bo to jest bezcelowe i do niczego dobego nie prowadzi.A co do ziola to ja nie gustuje w tych klimatach.To byl sylwester i troche wodeczki sie polaloA co do tych slow to chcialem was jakos zmobilizowac do dalszej gry , ale widze ze sie mi to nie udalo i nic juz chyba nie zmieni waszej decyzji.Sorki za te slowa.Zycze powodzenia w innych ligach.PEACE.
Pozdrawiam






Tzn decyzja co do PSBHD myśle ,ze jest juz ostateczna(w kazdym badz razie jezeli chodzi o TDMa),jezeli chodzi o mecze 4fun to jestesmy otwarci napropozycje,wiec bijcie do nas,ale pamietajcie ,że preferujemy TKOTH,zapraszam na nasza strone BHD- http://www.clan.pixcom2.com/ badz JO- http://jo.pixcom2.com/ . Pozdro i czekamy na jakies propozycje meczyków w TKOTH 4fun .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 17:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
kiedy wreszcie kupisz mikrofon?


Juz mam,tylko nic nie mówie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 17:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
Tzn decyzja co do PSBHD myśle ,ze jest juz ostateczna(w kazdym badz razie jezeli chodzi o TDMa),jezeli chodzi o mecze 4fun to jestesmy otwarci napropozycje,wiec bijcie do nas,ale pamietajcie ,że preferujemy TKOTH,zapraszam na nasza strone BHD- http://www.clan.pixcom2.com/ badz JO- http://jo.pixcom2.com/ . Pozdro i czekamy na jakies propozycje meczyków w TKOTH 4fun .


Nie omieszkam się umówić.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 17:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Willie
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
Tzn decyzja co do PSBHD myśle ,ze jest juz ostateczna(w kazdym badz razie jezeli chodzi o TDMa),jezeli chodzi o mecze 4fun to jestesmy otwarci napropozycje,wiec bijcie do nas,ale pamietajcie ,że preferujemy TKOTH,zapraszam na nasza strone BHD- http://www.clan.pixcom2.com/ badz JO- http://jo.pixcom2.com/ . Pozdro i czekamy na jakies propozycje meczyków w TKOTH 4fun .
,

My raczej wolimy TKOTH lub AD a co do TDM to srednio.Przynajmniej w TKOTH i AD nie bedzie takich numerow.A co do meczyka 4fun to sie pomysli.
Podrawiam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 18:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Willie Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Willie Dodaj *CQF*Willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

To jeszcze ja dorzuciłbym kilka swoich groszy do tematu.
Wynik meczu powstał w nienajlepszym stylu, to prawda, ale trzeba zrozumieć specyfikę TDM i sytuację. Padły słowa o tchórzostwie i unikaniu walki. SLS zazwyczaj w meczach TDM nie starał się walczyć "delikatnie", strzelać z kilometra, okopywać się w bazie itp. itd., nic z tych rzeczy. Ostatnio niestety coraz częsciej było tak, że wychodząc do walki napotykaliśmy pustą mapę, ruszaliśmy naturalnie do przodu, do zwarcia;niestety dla nas okazywało się że przeciwnik w większości leży już w górach albo jest już świetnie okopany w bazie. Parę strzałów z nikąd i tworzy się strata punktowa, którą później ciężko jest odrobić bo przeciwnik czeka na z góry upatrzonych pozycjach i tylko łamie się zęby na umocnieniach. Albo zaczyna się kampić tak samo i czeka na okazyjne fragi przez 30 minut albo stara się zaatakować bazę pełną min. Nie jest to ciekawy styl gry ale skuteczny. Wszystkie mapy jakie straciliśmy dotychczas w PSBHD (chyba 2 z GALami-PA i RA i 1 z CQF-DB) wyglądały właśnie w ten sposób. Gorąca krew brała górę i ulegaliśmy snajperom strzelającym po kilkanaście pktów albo zaminowanym w bazie CQB. Niestety nadeszła widać era TDM obliczonego na przetrwanie mapy w okopie z przewagą kilku punktów zamiast roztrzygania mapy w otwartej walce.
Ktoś może napisać że ucieczka w góry, 350 kilometrów od bazy, to nie to samo co zabicie się i czekanie przez 3 minuty do końca mapy ale prędzej czy później tak będą wyglądać mecze TDM. Jak samemu przegra się w sposób który całkowicie nie przypadł do gustu (na przykład po 30 minutach mapy wynikiem 28:33) to... "jeśli wejdziesz między wrony zaczniesz krakać jak i one". Robiło już tak kiedyś znane krk, robili i inni. Robiono to nam, robiliśmy to też my po nauczkach (również za czasów Yogasa). TDM zrobił się głupi przez to, cóż począć (można odejść np.).

PS. Mam nadzieję żę odejście PX2 dotyczy wyłącznie "zepsucia" TDM i zobaczymy Was znowu w sesji TKOTH, gdzie o wyniku decyduje spryt ale przede wszystkim otwarta walka, pełna emocji.

PS2. Wyłączenie morderstw nic nie da (sugestia Ciernia), ponieważ zawsze można się wysadzić własnym granatem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Re: My już dziękujemy za gre

quote:
Napisane oryginalnie przez Premier
Witam
Na nasze sugestie odnośnie honoru dowiedzieliśmy się, że są zwycięzcy i tylko to sie liczy (parafraza).



Ja to mówiłem już pół roku temu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Re: Re: My już dziękujemy za gre

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*Marek T.
No tak tylko czy nie przesadzasz, jakie zasady, każda taktyka jest dobra która prowadzi do celu, a tym celem było wygranie meczu [/B]


Czytaj: Raz się położymy raz zagramy z drugim składem i jest ok…

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Premier
Nie wierze żeby to miało miejsce za Jogasa.



Działo się tak w ClanBase.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:11.    Strony (6): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions