Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > boty
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

Question boty

eee... troche sie boje zakladac ten topiq bo pewnie zaraz bedzie ze to juz bylo i ze to nikomu nie potrzebne... ale dobra- raz sie zyje. ostatnio sobie sciagnolem boty i od jakiegos czasu z nimi gram. musze przyznac ze gra mi sie dosc dobrze. oczywiscie nie jest to do porownania z graniem z prawdziwymi graczami ale jednak czasami sie chetnie zagra na 0 pingu. a co wy myslicie o botach? czy wogole je sciagneliscie? czy dla was to po prostu strata czasu?

ech... jak to juz bylo czy wam nie pasujcie to spoko od razu kasujcie bo wole to niz co druga osoba mowiaca o tym jakie to glupie i ble...ble...ble....ble...

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

ja gram na PODBOTACH. Jeszcze troche jest poprzerabialem, zajebioza.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 20:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AMDom®
hands up u bitch !



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: WARSZAWA

olo.counter-strike.pl

tam masz polbota , moim zdanie mnajlepszy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 20:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AMDom® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AMDom® Znajdź więcej post'ów przez  AMDom® Dodaj AMDom® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AMDom® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

gra na botach nie ma porownania do gry z zywym pzreciwnikiem...
Ale jak ktos musi grac na boiatch to najlepiej na plbotach... Ewentualnie podbota

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 20:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AMDom®
hands up u bitch !



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: WARSZAWA

POD sUx

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AMDom® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AMDom® Znajdź więcej post'ów przez  AMDom® Dodaj AMDom® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AMDom® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: boty

Napisane oryginalnie przez fr3zzer

grywam sobie czasami na plbocie (innych nie probowalem, ale ten nie jest zly) w taki sposob, ze ustawiam sobie 15 botow na mnie jednego. poziom najlatwiejszy i cwicze heady. wedlug mnie jest tgo naprawde niezla metoda na tego typu trening. w mojej ocenie calkiem niezle sie dzieki temu nastawilem na heady i lepiej wchodza na zywym przeciwniku.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

ja sie wlasnie dzieki botom dowiedzialem jak pingi wplywaja na gre. Ja niestety nie mam szczescia do polaczen i raczej nigdy mi ping ponizej 100 nie schodzi . co jest chyba dosc dziwne gdyz mam sdi co takie zle nie jest. niestety z takim pingiem to naprawde trudno pokazac jak sie umie grac bo co jakis czas sie zamarza i bec, ju lezymy. ja wlasnie dlatego gram tez na botach bo ping jest "niezly" i naprawde mozna sobie polepszyc skilla.

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 07:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

ja ma awersje do botow... ostatnio gralem z botami jeszcze za czasow kiedy męczylem HL'a po sieci mialem wtedy jaszcze modem dlatego chcialem sobie troche potrenowac bez impulsow. Gralem wtedy na Jumbocie, byl tak przezaźliwie inteligentny ze stawal na srodku jakegos placu i patrzyl w niebo rozmyslajac jak mniemam nad sensem swojej marnej egzystencji, tudzież stawal przodem do sciany i wpatrywal sie w nia dopoki go nie rozwalilem z bazuki..... i dzialo sie tak nawet na najwyzszym poziomie trudnosci i po dodaniu waipointow.... moze boty do cs'a as troche inteligentniejsze ale nawet nie chce mi sie tego sprawdzac... w sumie to szkoda czasu strzelac do czegos takiego.....

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 08:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bOleK
I am the great Cornholio!



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Gdańsk

co wy widzicie w plbotach?! co chwila sie blokuje, nie wiedza gdzie laza, itp.. czasem laza w kolko po respawnie... sux
jedyne porzadne boty to podboty

__________________
mail me: [email protected] | 814986

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 10:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bOleK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bOleK Znajdź więcej post'ów przez  bOleK Dodaj bOleK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bOleK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

Ja gram tylko z ,,żywcem" .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AMDom®
hands up u bitch !



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: WARSZAWA

Talking

hehe Żywiec r0x

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 19:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AMDom® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AMDom® Znajdź więcej post'ów przez  AMDom® Dodaj AMDom® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AMDom® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez AMDom®
hehe Żywiec r0x


Wiem ze Zywiec rox bo mieszkam kolo Zywca ) tak ze piwko prosto z browaru rzadzi )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis


Wiem ze Zywiec rox bo mieszkam kolo Zywca ) tak ze piwko prosto z browaru rzadzi )


Zazdroszczę Ci .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AMDom®
hands up u bitch !



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: WARSZAWA

QUOTE]Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali
Fuss misiu wpadał bym wcześniej gdybym nie dostawał banów za dobre granie no cóż poradze że przy statsach 30 : 4 dostałem bana [/QUOTE]

Bueheheh

Taki motyw jest nieodlaczna czescia gracza wymiatacza w CS'ka.
Nie mowie tu o calim ,ale o śfirach , specmaziach i min o sobie samym (jaki jestem skromny). Ja juz sie przyzwyczailem ze na 45 % serwerow polskich nie moge grac bo dostalem bana od admina lamera .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AMDom® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AMDom® Znajdź więcej post'ów przez  AMDom® Dodaj AMDom® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AMDom® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis


Wiem ze Zywiec rox bo mieszkam kolo Zywca ) tak ze piwko prosto z browaru rzadzi )



to po ile u Ciebie taki żywczyk 0.5 w puszce kosztuje ??
u mnie okolo 3 zl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 20:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35


to po ile u Ciebie taki żywczyk 0.5 w puszce kosztuje ??
u mnie okolo 3 zl


To tak jak u mnie .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35


to po ile u Ciebie taki żywczyk 0.5 w puszce kosztuje ??
u mnie okolo 3 zl



ty pijeszc piwo z puszki !!! tfe tfe tfe jak mozesz przecierz tego sie nie da pic. Lane najwyrzej butelka. Puszka kosztuje chyba cos kolo 2.50 ale nie jestem dokladnie pewniem bo nie kupuje w puszce !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 20:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis


ty pijeszc piwo z puszki !!! tfe tfe tfe jak mozesz przecierz tego sie nie da pic. Lane najwyrzej butelka. Puszka kosztuje chyba cos kolo 2.50 ale nie jestem dokladnie pewniem bo nie kupuje w puszce !!



Aha zapomnialem dodac ze ja biore piwo hurtem !!!! detal jest dla mieczakow !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 20:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AMDom®
hands up u bitch !



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: WARSZAWA

heheh Mantis lecz , (kac) zgaga precz :))))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AMDom® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AMDom® Znajdź więcej post'ów przez  AMDom® Dodaj AMDom® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AMDom® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Back




Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań

a tak apropo jak sie insaluje bot'y?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 07:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Back Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Back Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Back Dodaj [FPP]Back do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Back prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez B@CK
a tak apropo jak sie insaluje bot'y?


trzeba sie ich zapytac najpierw czy chca z toba pograc... jak sie zgodza to do ciebie przyjda i juz mozecie grac....

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 12:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
On|x
Taki Tam Sobie Gracz :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez B@CK
a tak apropo jak sie insaluje bot'y?



Normalnie tylko do Cs-a Wrzucasz i tyle

__________________
On|x <--- Gg:3506461

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 13:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil On|x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do On|x Znajdź więcej post'ów przez  On|x Dodaj On|x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać On|x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Warka STRONG r0x i nie ma lepszego browara!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 14:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Warka STRONG r0x i nie ma lepszego browara!!!

Rother That.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 15:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Alkohol szkodzi zdrowiu, szczególnie w dużych ilościach.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 15:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
Alkohol szkodzi zdrowiu...


...powoduje raka i choroby serca."

Minister zdrowia i opieki społecznej

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 16:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy


...powoduje raka i choroby serca."

Minister zdrowia i opieki społecznej



Minister zdrowia i opieki społecznej na prezydenta .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 17:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AMDom®
hands up u bitch !



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: WARSZAWA

lol , instalatorem ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 21:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AMDom® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AMDom® Znajdź więcej post'ów przez  AMDom® Dodaj AMDom® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AMDom® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vooplayer
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bromberg

boty są ok - ale tylko do treningu strzeleckiego. najlepszy jest oczywiście podbot 2.5 - całkiem cwany gnojek. nie blokuje sie w drzwiach jak inne, nie biega jak po******, gasi swiatło, zabiera zakładnikow itp. itd.
przy okazji - od momentu instalki nowego mbl-a (15.3 zdaje się)
i podbota 2.5 zdarza mi sie zobaczyć komunikat o błędzie i wrócić suddenly do windy. Ma to-ktoś-coś-takiego-gdzieś? pytam bo z poprzednim podbotem i mbl-em takiego problemu nie mialem. podobnie ma jeden mój koleś dlatego podejrzewam że to problem z botem albo mbl-em a nie z moim kompem.

__________________
Vooplayer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 09:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vooplayer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vooplayer Znajdź więcej post'ów przez  Vooplayer Dodaj Vooplayer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vooplayer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

podbot raczej nie jest tak idealny jak go opisales... zawsze lazi tymi samymi dorgami i latwo go pzrewidziec... Ale ogolnie jest to najlepszy bot ze wszystkich

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 10:13
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:12.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions