Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Kim jesteś
Za kogo się uwarzasz / kim jesteś?
You do not have permission to vote on this poll.
metalem 15 20.83%
punkiem 4 5.56%
hip-hopowcem 6 8.33%
techno(manem) 3 4.17%
kims innym 16 22.22%
"normalnym człowiekiem" 28 38.89%
W sumie: 72 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « First ... « 2 3 [4] 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

ok, tu jeszcze mnie nie bylo witam tych ktorych jeszcze nie witalem

no to ja moze pare slow o sobie: jestem ponad wszystko piwoszem - nie wiem czy to dobrze czy zle ale bar to moj drugi dom

oprocz tego: nie naleze do zadnej subkultury, z muzyki slucham... no tak, to dosc popularne stwierdznie, ale... wszystkiego (oprocz hh, dp, jazzu...) - ostatnio na tapecie 70s (boogie nights, summer of sam itp)...

no i na koniec: skromniutenko sie pochwale iz jestem adminem na.. innym forum niektorzy juz wiedza na jakim w kazdym razie sa tam oficjalne tablice paru ciekawych gier

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez LoveBeer
ok, tu jeszcze mnie nie bylo witam tych ktorych jeszcze nie witalem


No to ja tez witam


quote:
no i na koniec: skromniutenko sie pochwale iz jestem adminem na.. innym forum niektorzy juz wiedza na jakim w kazdym razie sa tam oficjalne tablice paru ciekawych gier


Mozna prosic linka? Jesli nie chcesz sie reklamowac na tym forum to walnal bys mi go jako prywtna wiadomosc.

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 00:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

wedle zyczenia poszlo a tutaj rzeczywiscie nie bede zadnych linkow dawal.. z wiadomych powodow

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 08:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Lesio
Mozna prosic linka? Jesli nie chcesz sie reklamowac na tym forum to walnal bys mi go jako prywtna wiadomosc.

Hi piwoszu i prosilbym, z czystej ciekawosci, to to samo, co Lesio.....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 10:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Hej hej witam - i tez poprosze

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 10:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

Lightbulb

hehe, mam pomysl... tu jest adres do podstronki u mnie a tam na dole jest link

http://www.lb.iap.pl/inne/avatar/

mam nadzieje ze nie nadepne nikomu na odcisk
(ps: z tym adresem na dole czasaaami sa problemy - jestesmy w trakcie zmiany serwera...)

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 11:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez LoveBeer
hehe, mam pomysl... tu jest adres do podstronki u mnie a tam na dole jest link


Hehe subtelny jestes
Ale Saari juz dalem na prv linka

Btw Twoja strona jest wyjechana w kosmos Tylko rozdzielczosc troche... nie-za-mala

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 12:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

piwosz jakj przeczyttalem twoja sybnaturke to sie tarzalem po podlodze ze smiechu

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez LoveBeer
hehe, mam pomysl... tu jest adres do podstronki u mnie a tam na dole jest link

http://www.lb.iap.pl/inne/avatar/

mam nadzieje ze nie nadepne nikomu na odcisk
(ps: z tym adresem na dole czasaaami sa problemy - jestesmy w trakcie zmiany serwera...)


ehhh szkoda narazie mi niewchodzi ale jeszcze będe prubował
ps:piwosz witam i pozdrawiam

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 15:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
piwosz jakj przeczyttalem twoja sybnaturke to sie tarzalem po podlodze ze smiechu


rzeczywiście....jest hardcorowa...

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 16:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

btw...kliknijcie na moją sygnaturke

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 16:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

...heh, dzieki a co do 1) stronki - nie sadzilem ze ktos ja bedzie ogladal - robie sobie od czasu do czasu cos takiego i tam wrzucam ... 2) forum - no wlasnie - czasami nie chodzi - ludzie juz zaczuynaja uciekac ... ale caly czas walcze o serwer

ps: byl ktos na forum black isle ?? jak nie to prosze zobaczyc statystyki:

Members: 22,037, Threads: 23,136, Posts: 453,030
Currently Active Users: 165
There are currently 91 members and 74 guests on the boards. | Most users ever online was 334 on 02-04-2002 at 09:34 PM.


robi wrazenie, nie ?

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 17:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
btw...kliknijcie na moją sygnaturke

Historyjka as always 0wns

LoBe - w0w

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 20:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Serinde
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Sanktuarium

naleze do strunowcow, ssakow, naczelnych, ludzi, kobiet, hetero, nastolatek, miesozercow, uczniow, graczy, internautow, grafikow, muzykow, designerow... indywidualna jednostka nie istnieje, chociaz wiekszosc z nas to sobie wmawia.
nawet Bogow na forum jest kilku

__________________
Naczelna :-)
http://www.galery.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2002 20:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Serinde Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Serinde Znajdź więcej post'ów przez  Serinde Dodaj Serinde do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Serinde prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Serinde
naleze do strunowcow, ssakow, naczelnych, ludzi, kobiet, hetero, nastolatek, miesozercow, uczniow, graczy, internautow, grafikow, muzykow, designerow... indywidualna jednostka nie istnieje, chociaz wiekszosc z nas to sobie wmawia.
nawet Bogow na forum jest kilku



ale to takich podrabianych, a'la paktofonika to sie nie liczy

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2002 20:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Serinde
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Sanktuarium

to co sie ma liczyc, kalkulator ?

__________________
Naczelna :-)
http://www.galery.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2002 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Serinde Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Serinde Znajdź więcej post'ów przez  Serinde Dodaj Serinde do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Serinde prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Serinde
to co sie ma liczyc, kalkulator ?


chyba nie jestes kalkulatorem?

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2002 21:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Serinde
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Sanktuarium

podkresle Twoj zmysl spostrzegawczosci - wyzej napisalam, czym jestem
[chyba, zeby kalkulator dolaczyc do naczelnych.. ]

A w ogole juz sie pogubilam o co praktycznie chodzilo.

__________________
Naczelna :-)
http://www.galery.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2002 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Serinde Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Serinde Znajdź więcej post'ów przez  Serinde Dodaj Serinde do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Serinde prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

ja zreszta tez
ok dosc, bo chata zaczynamy tu robic

btw: welcome to fpp.board

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2002 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez Serinde
A w ogole juz sie pogubilam o co praktycznie chodzilo.


Bardziej sie wysilaj bo dlugo tu nie przezyjesz - tutejsi bywalcy kochaja przeskoki z tematu na temat i tym podobne

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 00:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Serinde
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Sanktuarium

Ty widze stara weteranka.. Ale do tego sie przyzwyczailam juz po 3 forum giercowym

p.s. jelou tramwaj

__________________
Naczelna :-)
http://www.galery.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 07:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Serinde Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Serinde Znajdź więcej post'ów przez  Serinde Dodaj Serinde do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Serinde prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari


Bardziej sie wysilaj bo dlugo tu nie przezyjesz - tutejsi bywalcy kochaja przeskoki z tematu na temat i tym podobne



Saari przeciez nikt nie morduje za brak wysilania sie A co do przeskokoow to rzeczywiscie musze przyznac Ci racje(dla tych ktoorzy jeszscze sie nie zorientowali: zazwyczaj tylko pierwsza strona jest na temat)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 16:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

Wdaje sie wlasnie w dyskusje, ale niewiem za bardzo o czym tak rozprawiacie.
Tak wiec wdaje sie w dyskusje.
...
Przepraszam, wdalem sie juz w dyskusje czy nie. A moze zaczniemy na jakis konkretny temat rozmawiac? Albo jeszcze lepiej, moze ktos poinformuje o czy m mowa. Gozej bedzie gdy kazdy bedzie tak mily i bedzie informowal o czym mowa i okaze sie, ze kazdy gada o czym innym.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 16:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Turek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Re: Kim jesteś

quote:
Napisane oryginalnie przez venom
Kim jesteś. Tylko nie piszcie, że sobą

Czmu sa wymienione tylko muzyczne subkultury no jest jeszcze opcja bycia kim innym,ale czemu sa wymienione tylko muzyczne upodobania?! Jestem Graczem,uczniem itd.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 16:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Turek Znajdź więcej post'ów przez  Turek Dodaj Turek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Serinde
naleze do strunowcow, ssakow, naczelnych, ludzi, kobiet, hetero, nastolatek, miesozercow, uczniow, graczy, internautow, grafikow, muzykow, designerow... indywidualna jednostka nie istnieje, chociaz wiekszosc z nas to sobie wmawia.
nawet Bogow na forum jest kilku



Z tego co wiem to kobiety to nie loodzie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 16:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Onion
Z tego co wiem to kobiety to nie loodzie


co prawda na tym forum jest ich tylko 4-5, ale jak cie dojada za ten txt to bedziesz mial ciezko

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 21:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj
co prawda na tym forum jest ich tylko 4-5, ale jak cie dojada za ten txt to bedziesz mial ciezko


Saari to nawet osobiscie zna Oniona wiec bedzie mial przechlapane podwojnie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez Onion
Z tego co wiem to kobiety to nie loodzie


Do tej konkluzji doszlam juz bardzo dawno temu ... pytanie tylko czym sa te cholery

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 22:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari


Do tej konkluzji doszlam juz bardzo dawno temu ... pytanie tylko czym sa te cholery



cholerami, ktore nie daja spokoju normalnemu czlowiekowi, wszedzie tego pelno, do tego jakies trudno zabrac wzrok z coniekotrych okazow. Czasami doprowadzaja do bolow glowy brzucha, maja te dobry wplyw, poprawiaja krazenie, stymuluja oddech, niestety kosztem ukladu nerwowego

W bilzszym kontakcie moga okazac sie przyjazne i latwe do oswojenia lub agresywne...

Bo kazda kobieta ma wiele twarzy

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2002 07:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZimZum
Bo kazda kobieta ma wiele twarzy


bo kazda z nas jest pH 5.5 :S

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2002 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:08.    Strony (5): « First ... « 2 3 [4] 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions