Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Unreal Tournament > dodge do przodu
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
ciuniek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: W-wa

dodge do przodu

mam pytanie do graczy w UT ktorzy z swobodnie i od dluzszego czasu graja uzywajac dodga do przodu, dla mnie to niedowyuczenia o ile nauka bocznych dodgow i stosowania ich swobodnie zajela mi 1-2 miesiace to dodgow do przodu za cholere nie potrafie sie nauczyc, czesto siedze na specu i obserwuje ludzi ktorzy plynnie i swobodnie wykonuja przednie dodge i wyglada to naprawde imponujaco a jesli do tego dodamy ze pomaga to w grze to juz wogole za cel postanowilem sobie nauczenie sie tego ruchu. Gdy ogladam swoje dema na ktorych nagrywalem moj sposob poruszania sie to roznica dodgowania mojego a graczy robiacych to perfekcyjnie jest kolosalna, ja np. czesto przystaje na ten ulamek sekundy i dopiero wykonuje dodga, "oni" natomiast smigaja az milo bez zadnego zatrzymywania sie

Powiedzcie panowie ile wam zajela nauka dodgow przednich do takiego stopnia ze uzywacie ich juz intuicyjnie (tak jak bocznych na przyklad) bo dla mnie o niebo latwiejsze juz bylo przestawienie sie z klawiatury numerycznej na WSAD (z czego zreszta jestem bardzo zadowolony bo roznica w poziomie mojej gry jest b.znaczna)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2003 08:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ciuniek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ciuniek Znajdź więcej post'ów przez  ciuniek Dodaj ciuniek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ciuniek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
player1
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja:

Witam!
Gram gdzieś od roku, lecz w całym tym czasie zrobiłem może 10 do przodu, natomiast boczne oczywiscie.Jakoś nie umię sie przyzwyczaic.I chyba tak już zostanie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2003 10:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil player1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do player1 Znajdź więcej post'ów przez  player1 Dodaj player1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać player1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

Re: dodge do przodu

quote:
Napisane oryginalnie przez ciuniek



zrobic dodga do przodu to tak samo jak na boki : x2 razy klawisz do przodu...
troche trudniej go uzywac, ale trening czyni mistrza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2003 16:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sami
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Łódź

Ucz sie. idac do pszodu (W) musisz sie na chwile zatrzymac zeby zrobic dodga w tym samym kierunku, nie ma na to sposobu. jezeli idziesz np. w lewo (D) to spokojnie plynnie mozesz takowy wykonac.

rozumiesz??

__________________
gg#1979579

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2003 22:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sami Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sami Znajdź więcej post'ów przez  Sami Dodaj Sami do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sami prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

Dodge do przodu tylko ladnie wygladaja.

Jednak ich przydatnosc jest dyskusyjna z uwagi na mniejsza wysokosc lotu co przy roznicach poziomow moze nam tylko utrudnic jakis skos lub zmniejszyc predkosc.

Jedyna zaleta jaka widze jest taka ze potrafi zmylic niedoswiadczonego przeciwnika, lub praktycznie nie stosowana - szybkie przelecenie kilku segmentow spawarki.

W niektorych momentach ew. moze sie przydac gdy nie mamy miejsca ustawic sie pod odpowiednim katem by wykonac boczny dodge do przodu (jak kolwiek dziwnie by to brzmialo;). Osobiscie jednak np. takich miejsc jest naprawde niewiele i np. na takim decku sa cale 3 (przy czym sprawny gracz poradzi sobie tam i bez tego).


Co do wykonywania to jak Sami powiedzial trzymac strafe i dopiero.

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2004 00:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sami
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Łódź

Pajda nie powiesz chyba, ze nie uzywasz dodga... bez tego grac sie nie da. przynajmniej dla mnie ;/

__________________
gg#1979579

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2004 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sami Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sami Znajdź więcej post'ów przez  Sami Dodaj Sami do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sami prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

Do przodu ?
Prawie w ogole. Tak samo jak reszta bestow starszej daty (np. Kane czy uczony na ten sam styl Veg) i bycza czesc dfp.

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2004 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sami
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Łódź

zle Cie zrozumialem. myslalem, ze nie korzystasz z zadnego dodga...

__________________
gg#1979579

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2004 18:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sami Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sami Znajdź więcej post'ów przez  Sami Dodaj Sami do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sami prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

Nie no bez jaj :P
Bez dodgow w ogole to sie grac nie da :P Po prostu boczne sa lepsze od przednich i juz.

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2004 19:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ciuniek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: W-wa

juz idzie mi calkiem sprawnie, dzieki Sami za sugestie, rzeczywiscie o wiele latwiej robi sie dodga do przodu trzymajac wcisniety lewy albo prawy strafe.
Co do przydatnosci dodgow do przodu to przynajmniej z mojego krotkiego doswiadczenia widze ze bardzo mi ulatwiaja walke w pojedynkach bezposrednich, przeciwnik jest skolowany jak skakam kolo niego i o wiele latwiej jest mi go zespawac na przyklad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2004 09:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ciuniek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ciuniek Znajdź więcej post'ów przez  ciuniek Dodaj ciuniek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ciuniek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

Akurat ze spawaniem latwiejszym to powod jest troche inny.
Skracajac dystanst dodgiem do przodu podczas trzymania przeciwnika na promieniu automatycznie nabija nam serie segmentow co diametralnie zwieksza zadany damage.

Dziala to tez w druga strone - jezeli przeciwnik nas wtedy spawa to nam zadanie zostanie wiecej niz zwykle obrazen. Dlatego czasem plakac mi sie chce gdy np. spawam kolesia, a on do mnie walac z mini robi dodga do przodu... normalnie samobojstwo w tym momencie popelnia.

Oczywiscie doswiadczony gracz gdy ktos naciera na niego przednim dodgiem spawajac automatycznie zareaguje i ograniczy jego wplyw, a nawet w ten sposob moze wykorzystac pojawiajace sie podczas tego dodga openingi. Ale to juz kwestia z kim sie gra :)

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2004 04:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ciuniek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: W-wa

zgadzam sie z tym co napisales jesli przeciwnik robi klasycznego dodga w przod nacierajac na przeciwnika z mini czy spawara, ale jak juz wspomnialem (przynajmniej ja) w takich wypadkach robie dodga z lewym czy prawym strafe - tak wiec przeciwnik zeby utrzymac mnie w ciaglej lini ze spawary czy mini musialby miec niesamowite wyczucie jak moj dodge bedzie wygladal - czy pod katem ukosnym w lewo czy w prawo...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2004 16:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ciuniek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ciuniek Znajdź więcej post'ów przez  ciuniek Dodaj ciuniek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ciuniek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
player1
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja:

Z góry przepraszam że nie na temat, ale do rzeczy.Poszukuje layouta'a zastosowanego na stronach np. dfp,sof thx za linka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2004 16:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil player1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do player1 Znajdź więcej post'ów przez  player1 Dodaj player1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać player1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:03.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions