Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake > Zjazd qw in Gliwice part VI
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Zjazd qw in Gliwice part VI

Po dwoch miesiacach niegrania w QW, wreszcie bym cos poownowal troche
Ja ide napewno byle nie w sobote, Bono idzie na pewno. To juz 2, jestem gotowy isc nawet w 6 do np. uninetu. Jak wezmiemy jakies dzieci zeby se graly w q3/q2 i inne half life to moze byc nas nawet 4 grajacych w qw. Wiec ***** zbierac ekipe do ****a pana

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 19:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
vego
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gliwice

Re: Zjazd qw in Gliwice part VI

quote:
Napisane oryginalnie przez Klarkash-ton
Po dwoch miesiacach niegrania w QW, wreszcie bym cos poownowal troche
Ja ide napewno byle nie w sobote, Bono idzie na pewno. To juz 2, jestem gotowy isc nawet w 6 do np. uninetu. Jak wezmiemy jakies dzieci zeby se graly w q3/q2 i inne half life to moze byc nas nawet 4 grajacych w qw. Wiec ***** zbierac ekipe do ****a pana



twoj pomysl bardzo mi sie spodobal jestem na TAK i moj bruder auch

__________________
HaMMeR

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 20:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil vego Kliknij tutaj by wysłać e-maila do vego Znajdź więcej post'ów przez  vego Dodaj vego do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać vego prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

To jest juz nas 4. Mysle, ze na Nexa nie ma co liczyc. Kill pewnie bedzie mol isc dopiero za 2/3 tygodnie. Predi pewnie sie gdzies szlaja i kasy nie ma, Chimera wyjechal, Diable mnie nie lubi Malo mozliwosci. Pogadam jeszcze z leszczami to moze przyjda, ale sprobuj jeszcze kogos skombinowac, moga se grac w co innego byle by przynajmniej 4 do qw bylo.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 20:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
vego
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez Klarkash-ton
To jest juz nas 4. Mysle, ze na Nexa nie ma co liczyc. Kill pewnie bedzie mol isc dopiero za 2/3 tygodnie. Predi pewnie sie gdzies szlaja i kasy nie ma, Chimera wyjechal, Diable mnie nie lubi Malo mozliwosci. Pogadam jeszcze z leszczami to moze przyjda, ale sprobuj jeszcze kogos skombinowac, moga se grac w co innego byle by przynajmniej 4 do qw bylo.


pomijajac to ze my jestesmy "leszzcze" to niewiem skad takich wziasc ale sie rozgladne

__________________
HaMMeR

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil vego Kliknij tutaj by wysłać e-maila do vego Znajdź więcej post'ów przez  vego Dodaj vego do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać vego prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez vego
pomijajac to ze my jestesmy "leszzcze" to niewiem skad takich wziasc ale sie rozgladne


Moze Ty jestes leszczem, ale ja nie wiec nie uogolniaj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 22:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
vego
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez Klarkash-ton


Moze Ty jestes leszczem, ale ja nie wiec nie uogolniaj



ty jestes najwiekszym ownerem w gliwicach wiec zarazem najwiekszym leszczem i tyle !!

__________________
HaMMeR

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 21:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil vego Kliknij tutaj by wysłać e-maila do vego Znajdź więcej post'ów przez  vego Dodaj vego do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać vego prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

oj vego, twoje filozofie zawsze mnie porazaja

moze bede mial czas z soboty na niedziele !!!!
bede wiedzial dokaldnie okolo czwartku/piatku.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 23:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:49.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions