Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Która wersja dla was jest najlepsza?
najlepsza wersja UT? to:
Ta ankieta została zakończona.
UTbeta 2.0 0 0%
UT2.2 1 4.17%
UT2.3 9 37.50%
UT2.4 14 58.33%
W sumie: 24 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Wink Która wersja dla was jest najlepsza?

Otóż zamieszczam tutaj ankiete, która dotyczy Urban Terror of korz.No zobaczymy która wersja wygraale czy niebędzie to ut 2.4-rewolucja ostatnich godzin ?tego dowiemy sie po paru dniacha oczywiście po 10

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 23:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Jeszcze Wam sie te ciagle ankiety nie znudzily calkiem?

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 23:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl
Jeszcze Wam sie te ciagle ankiety nie znudzily calkiem?


dobre pytanie... ja juz mam dosyc

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 00:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

a ch....

2.3 rox 2.4 sux tyle oki odki byebye

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 00:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor.r3
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: przed klawiaturą

Smile ehhhh

eeeeee tam gadanie , oczywiscie ut2.4 zawiera troche nie dociagniec , ale jak jest juz tak jest , nie zmienimy tego , porostu kwestia czasu oraz przyzwyczajenia sie , zgadzam sie ze kilka rzeczy SID s*******ilo na calej linnii , ale coz bede grac jak nam SID przykazal BTW mam jeszcze jedno pytanie , czy m4 z tlumikiem slabiej strzela i celniej zarazem ,od m4 bez tlumika ??? bo mam dylemat czy grac z czy bez tlumika

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 09:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor.r3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor.r3 Znajdź więcej post'ów przez  thor.r3 Dodaj thor.r3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor.r3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: ehhhh

quote:
Napisane oryginalnie przez thor.r3
eeeeee tam gadanie , oczywiscie ut2.4 zawiera troche nie dociagniec , ale jak jest juz tak jest , nie zmienimy tego , porostu kwestia czasu oraz przyzwyczajenia sie , zgadzam sie ze kilka rzeczy SID s*******ilo na calej linnii , ale coz bede grac jak nam SID przykazal BTW mam jeszcze jedno pytanie , czy m4 z tlumikiem slabiej strzela i celniej zarazem ,od m4 bez tlumika ??? bo mam dylemat czy grac z czy bez tlumika


chyba celniej i slabiej, ale nie jestem pewien

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 11:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
roberf
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Białystok

2.4 jak 2.4 nie ma wielkich innowacji i nowosci. To tak samo jak Diablo II odkladali ludzie czekali (5 miesiecy) i apetyt im rusl, a tu jeb taki ..... wielki. Co tu duzo gadac czekamy na dalsze wersje ale niech wychodza szybciej.

__________________
ROBERF
Powracajacy z zasfiatow. (Mowilem ze wróce )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 11:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil roberf Kliknij tutaj by wysłać e-maila do roberf Znajdź więcej post'ów przez  roberf Dodaj roberf do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać roberf prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M3R1!N
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Waffka

quote:
Napisane oryginalnie przez roberf
2.4 jak 2.4 nie ma wielkich innowacji i nowosci. To tak samo jak Diablo II odkladali ludzie czekali (5 miesiecy) i apetyt im rusl, a tu jeb taki ..... wielki. Co tu duzo gadac czekamy na dalsze wersje ale niech wychodza szybciej.


my ze sniezkiem to uwazamy ze Diablo 2 jest cool i stracilismy dlugie miesiace na zabawie na lanie i single ...
co do ut 2.4 to zgadzamy sie z wiekszoscia ze ssie na prawie na calej linni - podobaja nam sie dzwieki

__________________
ping over 400, boshe daj mi dobry ping

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M3R1!N Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M3R1!N Znajdź więcej post'ów przez  M3R1!N Dodaj M3R1!N do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M3R1!N prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Qrcze...

teraz słysze same krytyki o ut 2.4, ale...czemu jak tak prowadzi ut 2.4?
No, w ut 2.4 jest moim zdaniem niedociągniety ten rykoszet strzałów niewiadomo skąd dostanie się kule w heada.
Niemamy co sie chyba martwić, ut 2.3 miało jeszcze więcej niedociagnieć np. bugi z brońmi.W ut 2.4 zmieniło się to i nieda sie tego triku zrobić ... no ale cóż panowie z SID wpakowali się w nastepny bug z bronmi, niepowiem jak go robić, bo juz by się zaczeło czitowanie.Ten bug jest lepszy o tyle że jest 100 magazynkoof, a nie 255
Thor-z tłumikiem po moich testach jest niecelniej i gorzej(tłumik odpada), najlepiej jest grać imho bez tłumika, nowe dźwięki ql
A ze spasem to tera niema co chodzic bo jest za słaby...lepsze imho jest m4
Pozdroofka

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 13:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

Angry heh

jakie bugi ???
a wiec po pierwsze :
<li>mniej fps, chlopakiz SIDa, nie robcie pipy nie wszyscy maja Athlona 1.4 Ghz 256 Ram no i GeForce 3 GTS, ja mam Celka 333A i Rive Tnt2 8 MB, no i jakos na 2.3 mi nie spowolnialo,a teraz mam aby 7 fps przy wymianie ognia, co to do kur[wy nedzy ma byc ????
<li>dźwieki, niby ruskie odglosy, jakies dziwne taka kaszanka dzwiekow, nie slychac skad pocisk leci itp.</li>

Mianowicie, gdybym mial wybierac wersje na server, to bym wybral 2.3 , wszyscy se podniecaja nowa wersja, ale tak na prawde woleli by 2.3, zastanowcie sie !!!

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pwael
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Katowice

Exclamation no niebardzo...

mnie tam 2.4 sie podoba, wyrowanalo sznase graczy, nie da sie mieszac w configu, dzieki czemu wyeliminowalo przewage ludzi bazujacych na bledach lub niedociagnieciach gry, nvg w koncu jest bardziej rzeczywiste :> i raczej malo ludzi bedzie go uzywac ( choc poprzednie nvg bylo - zdrowsze - dla oczu, to nie zart! ten zielony kolor niejako redukowal emisje niezdrowych promieni, nie jestem pewien ale w niektorych monitorach jest zielony tryb by oczy sie nie meczyly, podobnie bylo z nvg, tak mi sie przynajmniej zdaje, teraz nvg nie jest juz takie zdrowe ) w koncu spasem nie bedziemy sciagac snajperow na drugim koncu mapy ehh czemu krytykujecie 2.4??? szczegoly typu zle rykoszety, i inne (nie znaczy ze gorsze) dzwieki nie wplynely na moja ocene tego upgrejtu... gl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 14:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pwael Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pwael Znajdź więcej post'ów przez  Pwael Dodaj Pwael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pwael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Snoopy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wrocek

Talking

Zagłosował bym na którąś bete , ale nie wiem która to ta co graliśmy do tej pory , bo ona chyba była najleprza.
W niej rozrzut był na lewo i prawo więc mogłem liczyć na fuxa , a na nowej jest w góre, to trzeba sie przyłożyćAle jakoś sobie poradze 3majcie kciuki

__________________
SNOOPY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Snoopy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Snoopy Znajdź więcej post'ów przez  Snoopy Dodaj Snoopy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Snoopy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pwael
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Katowice

Thumbs down hmm

a tak apropos, ta nakieta jest niedorzeczzna, po kiego grzyba dales 2.0? 2.2 praktycznie nic nie znienil, a gdzie 2.1? moze ktos gra na tym patchu? ... jezeli jakas ankieta mogla by sie odbyc to raczej tyylko pomiedzy 2.3 2.4 tak mysle, sry za ten ton ale niepotrzebny topic wg mnie :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pwael Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pwael Znajdź więcej post'ów przez  Pwael Dodaj Pwael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pwael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
roberf
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Białystok

Czy sie podoba czy nie bedziecie grali w 2.4 tak czy inaczej. Czy to teraz czy to w nowszych wesjach :-)

__________________
ROBERF
Powracajacy z zasfiatow. (Mowilem ze wróce )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 22:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil roberf Kliknij tutaj by wysłać e-maila do roberf Znajdź więcej post'ów przez  roberf Dodaj roberf do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać roberf prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Snoopy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wrocek

Nowa werja jest całkiem fajna , szczególnie te granaty dymne, ale potrzeba troche czsu żeby sie przyzwyczaić

__________________
SNOOPY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 17:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Snoopy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Snoopy Znajdź więcej post'ów przez  Snoopy Dodaj Snoopy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Snoopy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

2.4 ???

Hymm dziwi mnie wynik tej ankiety , bo wedlug mojego przekonania ... to 2.3 rox a 2.4 sux. Tak tak nie pomylilem sie . W 2.4 tylko granaty dymne mi sie podobaja, a tak poza tym to kicha :-//

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Heh , a mi to bedzie juz obojetne....
Z checia pozostalbym przy 2.3 ,ale Polska musi isc za reszta swiata i nie mozemy zostac w tyle wiec grajmy w 2.4 az pojawi sie jakas poprawka
Denerwuje mnie tylko 5 fpsow, bo mam procka 266

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 16:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

Thumbs down 2.4

w 2.4 szczegulnie skopane sa dzwieki :/ denerwujace i wogule ... wydawcow ratuja tylko granaty dymne ..... ineczej KICHA

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2002 18:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

Thumbs down 2.4

w 2.4 szczegulnie skopane sa dzwieki :/ denerwujace i wogule ... wydawcow ratuja tylko granaty dymne ..... inaczej KICHA

Ojej 2 razy sie napisalo skasujcie zeby nikt nie zobaczyl :/ sorry niezamierzane... tylko mnie nie bluzgajcie

BTW jak sie robi ankiety na 4um ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2002 18:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

ankieta

A mnie bardzo a to bardzo dziwi wynik tej ankiety u góry .. ludzie coście wy postradali rozum czy jak ??? Według mnie beta 2.4 jest największą pomyłką Silicon Ice'a i z niecierpliwością czekam na 2.5 .. ehss te lagi wrrr

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2002 21:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Ale...

Ale się pozmieniało w świecie UT, tutaj nowa wersja uT2.5, tutaj nowy gracz, tutaj nowy klan itd.itp.
Ale czy w tej becie 2.5 niezauważyliście buga, jak przy wejściu na server wiesza się komp??Piszcie musze się dowiedzieć o co w tym biega.To nietylko dlamnie się dzieje

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 16:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

Re: Ale...

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
Ale się pozmieniało w świecie UT, tutaj nowa wersja uT2.5, tutaj nowy gracz, tutaj nowy klan itd.itp.
Ale czy w tej becie 2.5 niezauważyliście buga, jak przy wejściu na server wiesza się komp??Piszcie musze się dowiedzieć o co w tym biega.To nietylko dlamnie się dzieje



Co do różnic pomiędzy wersjami to ... nie wiem,znam tylko 2,5.
Poprzednią miałem chyba 1 dzień i upgrade sie pokazało,to go install :) A bugi?Faktycznie często wypłaszcza przy wejściu na serv albo przy wczytywaniu nowej planszy z mapcycla, ale nie mam pewności czy to przez UT 2,5 czy wskutek moich machinacji z kompem.Jeśli chodzi o resztę to dla mnie gra jest OK,może tylko ten numer z bandage i reloadem broni wkurw*a.
Aha, nie wiem czy to z klejącymi drzwiami było w poprzednich wersjach?Też ładna kicha.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 23:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

a ja bardzo czesto jak wchodze na coolnet to musze robic restarta q3 bo mi sie wiesza... to jest chyba wina tego 2.5 bo mi sie tak nie działo wcześniej tylko po jej wejsciu. Tylko daje ctrl+alt+delete i wylaczam q3, a jak sie connectuje 2 raz to mi wchodzi. Tylko ze jak mi net słabo chodzi to nawet po 5 razy musze sie connectowac .
Komus sie dziej.a takie jaja jak mnie?

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 09:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Angry

ja mam tak samo ale nie zawsze i to tylko przy 2.5

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 12:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:41.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions