Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > T:V - Zapisy na betatesty
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
toomek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Heya!

>Jestes pewien ze grales w T:V ?

W jakas smieszna bete, sciagnieta z Gamespy.com. Nie gralem w T:V, jedynie pobiegalem i poskakalem (bo lataniem trudno to nazwac) jakas godzine po czterech dostepnych tam mapach. Zmeczony i padniety, tuz przed piatkowym switem, moglem wiele przeoczyc. W kazdym razie, mnie nie udalo sie uzyskac efektu spinowej kaczuszki na wodzie, natomiast strzelanie w locie jako zywo przypomina mi rakietki z UT Moze to nawet dobrze, bo wielu graczy nie bedzie mialo takiej bolaczki jak ja, kiedy rownolegle grywalem w "niefizycznego" unrela i tak trudnego Tribesa. Zrobilem podstawowy tescik, czyli z dosc duzej odleglosci staralem sie trafic w charakterystyczny punkt (np. wezyczke) przy ruchu w bok. Staralem sie celowac dokladnie w punkt. Przy takim strzelaniu w starym T2 nie bylo mozliwosci trafienia w cokolwiek. W T:V trafilem 8 razy na 10, i - i tu moze moj blad - zalozylem, ze te dwa razy po prostu drgnela mi reka. A pewnie bylo odwrotnie Szczerze mowiac bimba i obija mi sie miedzy kolanami, czy to tylko moja nadinterpretacja fizyki w T:V, ale wg mnie lezy ona o kilka lat swietlnych od tego, do czego przyzwyczail mnie T2. A bimba dlatego, ze T:V odrzuca mnie na poziomie molekularnym. Zarowno graficznie (a czego tu sie spodziewac po tak kiepskim silniku - chlip, az mi sie lezka w oku zakrecila kiedy biegalem w alfie S.T.A.L.K.E.R.a, T3 w takim srodowisku... chlip, to by bylo cos, chlip) jak i koncepcyjnie. Szczerze mowiac, to juz chyba ONS w UT 2k4 jest ciekawszy... Mniejsza... Tak czy siak, dla mnie nie jest to nastepca serii T1 cz yT2, ale produkt bazujacy na motywach. Generalnie gierki sieciowe ida w takim kierunku, ze jeszcze chce tylko zobaczyc Q4 (niestety, nie mam dobrych przeczuc w tym wzgledzie, szczegolnie po tym, kiedy uslyszalem, ze to nie id ma sie tym zajmowac). Jak mnie nie wciagnie jak kiedys UT czy T2 to zostane przy starych gierkach i pojde w slady tych, ktorzy dzisiaj nadal graja w Q1 czy Q2. Albo T1, albo... T2

Patrzac z perspektywy czasu mysle, ze T1 i T2 zrobili dorosli pasjonaci, dla innych "doroslych" pasjonatow. T:V, zgodnie z wytycznymi marketingowcow, zrobiono dla dzieci. Inna sprawa, ze ja juz jako dziecko przejawialem dosc specyficzne zainteresowania i spojrzenie na rzeczywistosc. Widac mam jakies spaczone poglady. Heh, nie chcieli mnie przyjac do studenckiego klubu dyskusyjnego, bo... nie skonczylem jeszcze podstawowki (w 7 klasie sie zapisalem, po wielu bojach, na szczescie zawsze wygladalem na starszego niz jestem, w zwiazku z czym mogli bez wstydu sie ze mna pokazywac .

Nie potrafie zaakceptowac ewolucji wstecznej w grach. Upraszczania fabuly, zmiejszania wymagan wobec graczy etc. A do tego jeszcze nowo kreowany swiat, tzn. T:V, wyglada raczej na poprzednika niz nastepce T2. Jaja se chyba robia...

Chichi... I te dykty zamiast nieba. RULEZ!!!

__________________
tOOmek (n/c)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2004 15:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil toomek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do toomek Znajdź więcej post'ów przez  toomek Dodaj toomek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać toomek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
toomek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

PS. Tak mi sie kolejna rzecz skojarzyla... Czy postacie zostawiaja slady w T:V, tak jak ma to miejsce w T2???

__________________
tOOmek (n/c)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2004 15:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil toomek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do toomek Znajdź więcej post'ów przez  toomek Dodaj toomek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać toomek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
toomek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Sam sobie odpowiem Na pewno NIE W koncu komu teraz chcialo by sie bawic w tropienie cloakera... Nie ma na to miejsca i czasu. Swoja droga, ci ktorzy robili T2 byli z przedzialu geniuszy albo mistykow. Zbyt wiele rzeczy jest tam PERFEKCYJNIE dopasowane.

__________________
tOOmek (n/c)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2004 16:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil toomek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do toomek Znajdź więcej post'ów przez  toomek Dodaj toomek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać toomek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wayha
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków

... a swistak siedzi i zawija ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2004 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wayha Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wayha Znajdź więcej post'ów przez  wayha Dodaj wayha do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wayha prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Late
Aww, that's too late!



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Szczecin

Smile

Napisane oryginalnie przez toomek

A do tego jeszcze nowo kreowany swiat, tzn. T:V, wyglada raczej na poprzednika niz nastepce T2.



I tak właśnie miało być. Autorzy T:V od początku informowali, że to prequel, a nie sequel. Nawet jetpacki w pierwszych wersjach dmuchały spalinami.

Problem w tym, że cofnęli się w czasie nie tylko w kwestii wyglądu świata. Ale co tam, z reakcji potencjalnych graczy na różnych forach wynika, że gra świetnie się sprzeda.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2004 07:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Late Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Late Znajdź więcej post'ów przez  Late Dodaj Late do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Late prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
toomek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

>Ale co tam, z reakcji potencjalnych graczy na różnych forach
>wynika, że gra świetnie się sprzeda.

Na zagraniczne fora od dawna nie zagladam. Pewnie masz racje, gdyz historia uczy, ze szajs potrafi sie bardzo ladnie sprzedawac. Hm... Tylko wiesz co, w Polsce - przynajmniej tam, gdzie akurat czasem zerkne z powodow zupelnie innych niz gry, nie widzialem az takich ahow i ohow na temat gry. Np. na http://www.frazpc.pl/komentarz/11714-24. Trzeba sie logowac, to przytocze kilka typowych opinii: "eee, ta gra smierdzi rzadka kupa", "co oni zrobili z Tribesa....", "juz go wywalilem na smieci", "Znakomita gra?Pierwsze słysze...", "jak można tak zchańbić ten tytuł, developerzy schodzą bna dziady i łatwiznę". W innych miejscach reakcje sa podobne. Jezeli ktos widzial T2 to jakos nie bardzo akceptuje T:V, a dla tych, ktorzy pierwszy raz odpalaja cokolwiek z Tribes w nazwie, to gra jak kazda inna. Spotkalem sie tez z komentarzami typu: "o, manga, nie lubie...", "e tam, myslalem ze bedzie fajna grafika, taki Far Cry na przyklad..." etc. Emocjonuje sie sprawa zupelnie "na sucho", bo nie wroce juz d oT2, a pewnie i na T:V tez bym specjalnie nie mial czasu. Milo jednak wiedziec, ze niektorzy ludzie nie oslepli jeszcze od blasku spotow reklamowych, wkrecajacych sie w mozg na kazdym kroku

__________________
tOOmek (n/c)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2004 16:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil toomek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do toomek Znajdź więcej post'ów przez  toomek Dodaj toomek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać toomek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[sYs]ke3per
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Red face

bedziecie w to grac?
bo z rozwoju monologow widze ze raczej nie ... wiec czemu to sluzy?
jak narazie na podstawie betki wypuszczonej w czerwcu tego roku ( bo "otwarta" sie od "zamknietej" wiele nie rozni, a gralem w obie), mozna wyciagnac tyle wnioskow ze fiu fiu

P.s.: To moje czwarte konto na fpp "ciesze" sie ze nadal nie dziala przypominanie hasla

Edytowane przez dnia 15-09-2004 o godz. 18:51

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2004 18:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

ziew na tym fraz z graczy grajacych w t2 to tylko jakus sie tam wypowiedzial a reszta to jakies trolle ( nie obrazajac trolli )
no i przytoczyles wszystkie 3 negatywne komentarze \o/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2004 18:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
toomek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poza moim oczywiscie

A ja juz sie wylaczam. "Pelna wersja" nie bedzie roznila sie specjalnie od tego co mozna zobaczyc w demie i becie, bo wyzej silnika U2 nie wyskocza, a ten nie nadaje sie do gierki klasy T2 (zreszta, ze wzgledu na slabosc U2 zaczeli tak szybko robic szum wokol silnika U3, ktory tak naprawde powinien miec numerek 2 :/ ). Kij im w oko. Swiat zapetlil sie w tandecie - daja ludzom tandete, ludzie to w koncu, z braku innych rzeczy, kupia, a jak kupia to oznaka, ze najwyrazniej oczekuja tandety, znaczy trzeba dac im wiecej tego co chca. Kolko graniaste. Niedlugo niczego nie da sie sluchac, ogladac czy czytac. Za to dostaniemy techno-lomot i filmy klasy Spieder-man.
Amen.
PAPAtki

__________________
tOOmek (n/c)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-09-2004 19:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil toomek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do toomek Znajdź więcej post'ów przez  toomek Dodaj toomek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać toomek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Late
Aww, that's too late!



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Szczecin

Wink

Napisane oryginalnie przez [sYs]ke3per

bedziecie w to grac?

No cóż, w coś czasem pograć trzeba, a oprócz sieciowych FPS-ów bawią mnie wyłącznie samochodówki. Jeżeli przetrwa parę pubsów T2 z jaką taką frekwencją (bo na grę w klanie to ja za cienki jestem), to zostanę przy T2. Jeśli T2 całkiem zdechnie, to ... jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma. Trzeba będzie pogodzić się z T:V. O innych FPS-ach nie ma mowy, bo brak jetpacka jest dla mnie nie do zaakceptowania. Tak się przyzwyczaiłem do swobody ruchu w trzech wymiarach, że nawet w Serious Samie cisnę PPM bez skutku aż do bólu i czuję się, jakbym miał walczyć z wózka inwalidzkiego.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2004 08:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Late Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Late Znajdź więcej post'ów przez  Late Dodaj Late do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Late prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[sYs]ke3per
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Smile

wooosh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2004 09:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
toomek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

>"jakbym miał walczyć z wózka inwalidzkiego"

Przyzwyczajaj sie, przyzwyczajaj... w T:V 2 zabiora ci jet packa i dostaniesz sprezynki pod buty, takie na jeden skok, po ktorym beda sie 10 s. naciagac Zobaczysz... Okaze sie, ze ten jet pack jest za trudny, a gre trzeba sprzedac jak najszerszemu gronu "szarakow". Keszzzz...

Pap,

__________________
tOOmek (n/c)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2004 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil toomek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do toomek Znajdź więcej post'ów przez  toomek Dodaj toomek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać toomek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wayha
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków

nuudzisz staary, nuudzisz ..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-09-2004 07:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wayha Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wayha Znajdź więcej post'ów przez  wayha Dodaj wayha do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wayha prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Late
Aww, that's too late!



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Szczecin

Talking

Napisane oryginalnie przez toomek

w T:V 2 zabiora ci jet packa...


Ja już stary jestem i T:V 2 pewno nie dożyję. Zawsze to jakiś optymistyczny akcent na koniec.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-09-2004 22:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Late Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Late Znajdź więcej post'ów przez  Late Dodaj Late do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Late prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Ja na razie próbowałem zagrać sobie w single playera...

Efekt taki, ze dwukrotnie ściągałem demko i dwukrotnie nie mogłem go zainstalowac z powdu błędów :/

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 10:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
toomek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

"Efekt taki, ze dwukrotnie ściągałem demko i dwukrotnie nie mogłem go zainstalowac z powdu błędów :/"

Szczesciarz...

__________________
tOOmek (n/c)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 13:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil toomek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do toomek Znajdź więcej post'ów przez  toomek Dodaj toomek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać toomek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
toomek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

"nuudzisz staary, nuudzisz .."

Jaka gra, takie komentarze... Ziew...

__________________
tOOmek (n/c)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 13:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil toomek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do toomek Znajdź więcej post'ów przez  toomek Dodaj toomek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać toomek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Delirca
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Bonn

swoja droga to troche mnie dziwi ta cisza...tak niby oczekiwana gra...tak wyszukiwane byly wszelakie nowe informacje na jej temat...tak wszyscy mieli krytykowac...a tu jest i singiel i beta...i cisza jak makiem zasial....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 23:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Delirca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Delirca Znajdź więcej post'ów przez  Delirca Dodaj Delirca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Delirca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Delirca
swoja droga to troche mnie dziwi ta cisza...tak niby oczekiwana gra...tak wyszukiwane byly wszelakie nowe informacje na jej temat...tak wszyscy mieli krytykowac...a tu jest i singiel i beta...i cisza jak makiem zasial....


Bo po prostu szkoda słów na tą gre...

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 23:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Delirca
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Bonn

Moze i racja ze szkoda...ale moglo by troche mieska pojeciec lub polac sie miodku na ta gre...bylo by co do poczytania chociaz... a tak to...muche siedzaca na przyflagowym tureciku slychac cisza spokoj...jak kawalki z Yavorowego Travela...bylo fajnie a jest...(klebki trawy poruszane podmuchami wiartu...jak na westernie....cisza.)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 00:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Delirca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Delirca Znajdź więcej post'ów przez  Delirca Dodaj Delirca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Delirca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Delirca
Moze i racja ze szkoda...ale moglo by troche mieska pojeciec lub polac sie miodku na ta gre...bylo by co do poczytania chociaz... a tak to...muche siedzaca na przyflagowym tureciku slychac cisza spokoj...jak kawalki z Yavorowego Travela...bylo fajnie a jest...(klebki trawy poruszane podmuchami wiartu...jak na westernie....cisza.)


A więc może Ty coś napiszesz by wyrwać się z milczącego kręgu...

Ja moge napisać tylko tyle po krótkim kontakcie z grą - Pokemon Classic Team Rabbit
Myślałem, że będzie coś przynajmniej na poziomie UT2k4 (a przynajmniej tego co widziałem w demku tej gry )a tu tak prymitywna młucka że aż głowa mała...
Może i da się przyjemnie pograć, ale zapominając, że to ma coś wspólnego z Tribes, zniżając swoje poczucie estetyki do poziomu prezentowanego w kiepskich kreskówkach, oraz...najważniejsze...nie grając więcej niż godzine lub pół...

Ale i tak gra pewnie wyląduje na moim dysku ponieważ jestem bardzo ciekaw co zaprezentowali w kampani (oby nie to co w demku SP :/)

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 17:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
toomek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

"ale moglo by troche mieska pojeciec lub polac sie miodku"

Sluze uprzejmie. Praktycznie przestalem sledzic rozwoj T:V od momentu wyboru silnika, gdyz UT 2kx kompletnie nie mial szansy sprawdzic sie w kontynuacji serii Tribes. I to nawet nie kwestia braku narzedzi do generowania "nieskonczonych" terenow - takiego jak w Torque - czy chociazby przyzwoitego, warstwowego nieba. Na moje ten silnik ma duze problemy z realistycznym cieniowaniem obiektow, przez co wszystkie produkcje, ktore na nim widzialem (wyjatkiem jest jedynie AA, ale to chyba przede wszystkim zasluga projektantow map, ze efekt mniej rzuca sie w oczy), wygladaja jak scenografie z dykty. Podobny efekt przesladowal juz Q3 i Q3 Arena z wszelkimi modyfikacjami, ale okazalo sie, ze najwyrazniej nie jest latwo sobie z tym poradzic. Chociaz z drugiej strony... Na mapkach T2 czegos takiego nie odczuwalem. O ile w pomieszczeniach i na malych lewelach daje sie efekt jeszcze ukryc, o tyle na otwartych mapkach w stylu T2 po prostu wyglada to koszmarnie. Problem najwyrazniej nie jest byle jaki, bo w wielu silnikach (szczegolnie nowych, ale nie tylko, np. naped Serious Sam ma zrodlo swiatla typu "slonce", phi, ma nawet rozbudowany generator terenu "stad po horyzont" i system cyklicznego generowania roslinnosci, do pokrycia tego terenu oczywiscie ) przewiduje sie specjalny rodzaj globalnego oswietlenia takich scenografii. Mozna by tu jeszcze duzo slow przelac o podstawowym bledzie, tkwiacym w wyborze silnika, ale szkoda Naszego czasu.
Podobno nawet slabe narzedzie moze urodzic dzielo w rekach zdolnego artysty... Rany, az mam dreszcze od proby jakiegokolwiek polaczenia slowa "artysta" z T:V. Tutaj, niestety, krzywe dluto dostalo sie w dwie lewe rece sparalizowanych w rozwoju marketingowcow (marketingowiec w moim slowniku to dosc obelzywy epitet... ). Tylko takie ulomy mogly wymyslec, ze piechur rozwala czolg mini czy spinem (pisze o demie singlowym, byc moze po sieci to jakos inaczej dziala...)... ze przedmioty wysypuja sie pionowo w dol tam gdzie przeciwnik oberwal (w koncu na ***** komu fizyka), po czym zastygaja na zboczu wzniesienia (ani chybi kleily sie "od krwi" ofiary), martwe powloki cielesne najwyrazniej ulatuja niczym rycerze jedi w przestworza, bo zbrojami, ktore zostaja, mozna miotac po calej planszy, niczym tekturowym pudelkiem (ponoc poprawia kinematyke postaci w pelnej wersji, ale... tu mi czolg jedzie, o tu... jezeli to ta sama co w UT 2kx to se moga do usranej smierci poprawiac...) itd... itp... Ale jeden plus juz jest. Ponoc T:V dostal, czy tez ma spore szanse dostac, tytul najgorszego dema single player w historii
Normalnie nie jestem do czegos tak "jednokierunkowo" nastawiony jak yavor (w koncu grywam w UT 2004, chociaz uwazam cykl UT 2kx za porazke sezonu), ale w przypadku T:V mam wrazenie, ze ktos chce ze mnie zrobic wala. A to sytuacja, w ktorej robie sie smiertelnie drazliwy.
Sa FPS-y przeznaczone do **********nia (Q1, 2, 3, UT, UT 2kx, etc.) i sa FPS-y "taktyczne" (Operation Flashpoint, PlanetSide, czy... T2, ktory jest wyjatkowy na tle jakiejkolwiek konkurencji). Nie mam nic przeciwko eksperymentom i probie utworzenia "taktycznego **********cza", ale niech wowczas nie nosi on nazwy sugerujacej przewage taktyki nad **********niem. Poza tym, czego innego oczekuje od **********czki typu UT 2kx, a czego innego po Tribes czy PlanetSide. W jednym ma funkcjonowac przede wszystkim rdzen kregowy, a w drugim mozg. Obie rzeczy wazne na swoj szczegolny sposob.
Eh... O grafice pisalismy juz wczesniej. Jest... A co mi tam, mialo byc miesko: jest koorewsko *****owa, czyli typowa dla produktow na silniku z U2. Rownie niespojna i brzydka, jak w U2/UT 2kx.
No dobrze ktos moze zagaic, ale liczy sie grywalnosc... Pewnie! Tylko, ze grywalnosc T2 tkwila wlasnie w tych wszystkich drobiazgach, ktore laskawie nam wyjebali. W walce o flage, podbijaniu jej i rzucaniu (yav mowil, ze mozna rzucac, ale w jakis uposledzony sposob), w samotnych rajdach po otwartych przestrzeniach, w drobnych podchodach z cloakiem czy shocklanca... TO wlasnie TAKIE drobiazgi decydowaly o niepowtarzalnej grywalnosci T2. I te chwile zadumy nad pieknem krain, w ktorych zdarzalo sie walczyc. Chwile, kiedy stojac samotnie na wzgorzu, oczekiwalo sie wrogiego transportowca w eskorcie shrike'ow.
Dlaczego zabrali te wszystkie piekne momenty? Marketingowcy... zeby was kiedys wszystkich jasny szlag trafil :/ (a wiem cos o tym, yavek tez )

Papatki,

PS. Mialem niedawno okazje zobaczyc kawalek "Nocnej strazy". Taki ruski film o wampirach... Juz po tym kawalku mam podobne uczucie, jak przy porownywaniu T2 z T:V. Z jednej strony swiat gniotow, a z drugiej... hm... cos co chwyta... za oczy, za emocje, czasem za rozum, jakos tam mosci sie w slowianskiej duszy... Szlag, to wszystko przez to, ze nie ogladam TV i nie chodze do szybkobarow, stad obnizony poziom hormonow tandety.

__________________
tOOmek (n/c)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-09-2004 20:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil toomek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do toomek Znajdź więcej post'ów przez  toomek Dodaj toomek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać toomek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
toomek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Rany, jak tu porzucac "mieskiem" jak wszystko wykropkowuja....

__________________
tOOmek (n/c)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-09-2004 20:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil toomek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do toomek Znajdź więcej post'ów przez  toomek Dodaj toomek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać toomek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wayha
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków

"Sluze uprzejmie. Praktycznie przestalem sledzic rozwoj T:V od momentu wyboru silnika, gdyz UT 2kx kompletnie nie mial szansy sprawdzic sie w kontynuacji serii Tribes"

To po cholere tu spamujesz

"Tutaj, niestety, krzywe dluto dostalo sie w dwie lewe rece sparalizowanych w rozwoju marketingowcow (marketingowiec w moim slowniku to dosc obelzywy epitet... ). Tylko takie ulomy mogly wymyslec, ze piechur rozwala czolg mini czy spinem (pisze o demie singlowym, byc moze po sieci to jakos inaczej dziala...)... ze przedmioty wysypuja sie pionowo w dol tam gdzie przeciwnik oberwal"

Stary, to tylko gra .. w szachach poruszaja sie wieze .. co za bezsens .. gdzie tu fizyka ! tandeta !

"Normalnie nie jestem do czegos tak "jednokierunkowo" nastawiony jak yavor (w koncu grywam w UT 2004, chociaz uwazam cykl UT 2kx za porazke sezonu), ale w przypadku T:V mam wrazenie, ze ktos chce ze mnie zrobic wala. A to sytuacja, w ktorej robie sie smiertelnie drazliwy."

Nikt tej gry nie pisze specjalnie dla ciebie czy yavora, owszem moze sie nie podobac, ale biorac pod uwage twoja "bytnosc" na scenie T2 nie jestes osoba
kompetentna do wypowiedzi jakie prezentujesz. T2 tez ma mnowstwo minusow o ktorych pewnie nawet (jesli yavor ci nie opowiedzial) nie wiesz. Zaloze sie ze rowniez nie pograles w porzadnie w wiekszosc FPS-ow o ktorych piszesz, opisz nam prosze swoje wrazenia z PlanetSide

"Eh... O grafice pisalismy juz wczesniej. Jest... A co mi tam, mialo byc miesko: jest koorewsko *****owa"

Pewnie zdolowales wszystkie ustawienia graficzne, coz tez tak robie ale nie wymagam wtedy cudow.

"Tylko, ze grywalnosc T2 tkwila wlasnie w tych wszystkich drobiazgach, ktore laskawie nam wyjebali"

Nikt nie chodzi po domach i nie zabiera T2, nie raz jeszcze zagramy, z tym ze grywalnosc T2 zalezala od graczy, od ich ilosci, nie ma graczy, nie ma serwerow nie ma grywalnosci

"(yav mowil, ze mozna rzucac, ale w jakis uposledzony sposob)"

Kolejny dowod jak doskonale znasz T:V.
Koniecznie chcesz sie prezentowac jako sekretarz yavora ? Jego zdanie wszyscy znaja, o ile jest ono w miare oryginalne, twoje jest tylko jego kopia.

"Chwile, kiedy stojac samotnie na wzgorzu, oczekiwalo sie wrogiego transportowca w eskorcie shrike'ow"

Hmm .. jakos nigdy cie na tym wzgorzu nie widziano

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2004 09:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wayha Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wayha Znajdź więcej post'ów przez  wayha Dodaj wayha do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wayha prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
toomek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

"Hmm .. jakos nigdy cie na tym wzgorzu nie widziano..."

Pewnie dlatego, ze bylem jedna z pierwszych osob w Polsce majaca dostep do T2. Ba, przestalem grac w T2 pewnie przed tym, nim TY je zobaczyles. Mniejsza. MASZ RACJE, nikt nie napisze juz dla mnie gry, nie zrobi filmu, nie skomponuje muzyki. Jestem w mniejszosci. Jestem jednym z odchodzacych w zapomnienie ludzi, ktorzy racza miec wlasne zadanie i wyciagac konkretne wnioski. Dla takich oryginalow nie powstaje kultura masowa. A niestety gry staly sie w koncu jej czescia. Co oznacza, ze dostaniemy produkcje na poziomie dzisiejszych filmow ("Van Helsing", "Krol Artur" i reszta szajsu) czy utworow muzycznych z gatunku bum-bum-bumbumbum-bum-bum.... Pozostaje stare kino i kolekcja CD z utworami sprzed 20, 30 czy 300 lat. No i stare gierki, takie z czasow, kiedy producenci nie wciskali ich kazdemu losiowi, ktory nauczyl poslugiwac sie klawiatura.

Papatki,

__________________
tOOmek (n/c)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2004 13:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil toomek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do toomek Znajdź więcej post'ów przez  toomek Dodaj toomek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać toomek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Builder
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

Jak widac nie tylko poglady ma po yavorze ... sposob dyskutowania tez ...

Niech ktos go jeszcze skrytykuje to moze sie obrazi i bedziemy miec znowu spokoj.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2004 13:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Builder Znajdź więcej post'ów przez  Builder Dodaj Builder do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Builder prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Wayha - Pół biedy z Twoimi prywatnymi sporami, ale odniosłem wrażenie, że fantaycznie bronisz T:V.
A przynajmniej bez żadnych argumentów.

Jeśli tekst : "Pewnie zdolowales wszystkie ustawienia graficzne, coz tez tak robie ale nie wymagam wtedy cudow."
Ma być argumentem w dyskusji to ja dziękuje, ale chyba pójde do piaskownicy na podwórku, może załapie się na jakąś ciekawszą wymiane zdań...

Aha, ja gram z wszystkim na Ultra High (czy jak tam się wabił ten najwyższy tryb), do tego doszło AA 2x (na radku 9800 jest to jak najbardziej widoczne), a gra nadal pozostała BRZYDKA.
Wykonanie grafiki do dupy, ot co (skiny postaci tak rozmazane, że nawet te z T2 lepiej się prezentują itp.)

"w szachach poruszaja sie wieze .. co za bezsens .. gdzie tu fizyka ! tandeta !"

O tak, myśl dnia :/

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2004 14:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Builder
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

Jak dotad to widze sporo takich co fanatycznie atakuja, fanatycznych obroncow nie zauwazylem.

PS. Dla mnie gra moze byc znosnie brzydka byleby byla grywalna, estetyki szukam gdzie indziej

PS2. Akurat mysl dnia byla jak najbardziej na miejscu, jak masz problemy z rozumieniem tak "wyrafinowanych" aluzji to naprawde nie wiem co ci poradzic Hamilku.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2004 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Builder Znajdź więcej post'ów przez  Builder Dodaj Builder do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Builder prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wayha
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Hamil_Hamster
Wayha - Pół biedy z Twoimi prywatnymi sporami, ale odniosłem wrażenie, że fantaycznie bronisz T:V.
A przynajmniej bez żadnych argumentów.

Jeśli tekst : "Pewnie zdolowales wszystkie ustawienia graficzne, coz tez tak robie ale nie wymagam wtedy cudow."
Ma być argumentem w dyskusji to ja dziękuje, ale chyba pójde do piaskownicy na podwórku, może załapie się na jakąś ciekawszą wymiane zdań...

Aha, ja gram z wszystkim na Ultra High (czy jak tam się wabił ten najwyższy tryb), do tego doszło AA 2x (na radku 9800 jest to jak najbardziej widoczne), a gra nadal pozostała BRZYDKA.
Wykonanie grafiki do dupy, ot co (skiny postaci tak rozmazane, że nawet te z T2 lepiej się prezentują itp.)

"w szachach poruszaja sie wieze .. co za bezsens .. gdzie tu fizyka ! tandeta !"
O tak, myśl dnia :/



Nie bronie T:V, tylko nie lubie jak ktos wypisuje *******y na temat czegos, czego jeszcze nawet nie ma w sklepach, czego dobrze nie zna mieszajac do tego wlasne problemy egzystencjalne. No ale coz - jednych caly czas ktos sledzi inni wszedzie widza tandete. Spox, tylko nie to forum.

Ja nie oczekuje od gier za wiele, to tylko gry, powstaja - Hamil - dla 15 latkow po to, zeby wyciagnac kase od ich rodzicow, tak juz jest - i nikt mi nie wmowi ze w przypadku T2 bylo inaczej.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2004 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wayha Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wayha Znajdź więcej post'ów przez  wayha Dodaj wayha do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wayha prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

omg
ale macie problemy...
bijecie piane nad beta gry oparta na buildzie z metką 75% done

na uspokojenie polecam stare dobre t2,
na jaki serwer nie wejdziesz usniesz na nim sam albo 20 raz widzac katabatic...

zamiast narzekac na gre X ze jest do pupy i nie jest podobna do gry Y ( bo niby czemu by miala byc ) znajdzcie sobie taka ktora sie wam spodoba i sobie w nia grajcie bo
biadolenie nie zmieni tego jaka ta gra jest i chyba lepiej sie z tym pogodzic niz prowadzic puste dyskusje nad wyzszoscia jednej nad druga.
nie mowie tego jako fan T:V bo uwazam ze T:v nie jest niczym wspanialym. ot kolejna gra ktora nie spelnila oczekiwan fanow poprzedniej wersji ( cos jak T2 ).

[reklama]
Americas Army > *
[/reklama]

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2004 18:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:48.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions