Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Znikające skrypty
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Krzysiek1
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

Unhappy Znikające skrypty

Wpisałem skrypty do tego by móc robić zdjęcia po przez nacisnięcie jednego klawisza na klawiaturze. Wpisałem i załączyłem gre, udało mi się zrobić screenshot'y w dowolnym momencie w którym chciałem, wyszedłem z gry, załączyłem ponownie i okazało się że skrypty same mi znikły z configa, o co chodzi z tymi znikającymi skryptami, czy moze na koniec każdej skrypty nalezy coś wpisać bo jak przepisywałem te skrypty to na końcu nie było coś takiego:
// EOF -i tego właśnie nie wpisałem i czy to może być powód tego???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2004 15:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krzysiek1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krzysiek1 Znajdź więcej post'ów przez  Krzysiek1 Dodaj Krzysiek1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krzysiek1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Znikające skrypty

prawdopodobnie twoj config nazywa sie:

q3config.cfg

jeśli tak - to jest on nadpisywany przy każdym zakończeniu gry...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2004 18:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Wiec wpisujesz sobie w konsoli ->>> \writeconfig xxx , i cfg ci sie zapisze do tego pliq ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2004 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4t3ex.pl
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

:F

imho: writeconfig/ sUUx mialem config od tares'a ktory wazy 4kb, pozmienialem sobie nas moje controlsy w grze dalem writeconfig tares.cfg wazył 20 kb i nie szło go zaexecowac :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2004 21:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: :F

quote:
Napisane oryginalnie przez p4t3ex.pl
imho: writeconfig/ sUUx mialem config od tares'a ktory wazy 4kb, pozmienialem sobie nas moje controlsy w grze dalem writeconfig tares.cfg wazył 20 kb i nie szło go zaexecowac :>

To jakis dziwny jestes - mi sie zachowuje bez problema - ale ja mam skrypty osobno bindy osobno a sety osobno... :>

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2004 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Nie zmienai to faktu ze skrypty sa ogolnie malo przydatne :Q

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2004 14:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4t3ex.pl
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

cicho, cicho

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2004 14:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krzysiek1
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
Wiec wpisujesz sobie w konsoli ->>> \writeconfig xxx , i cfg ci sie zapisze do tego pliq ;p

Hmm spróbuje ale jesli mi sie nie uda to moze by mi ktos poxniej napisał krok po kroku jak to zrobić bo chce tylko skrypty na screenshot'a bo jak robie screenshot'a przez konsole to widac tylko pół ekranu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2004 14:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krzysiek1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krzysiek1 Znajdź więcej post'ów przez  Krzysiek1 Dodaj Krzysiek1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krzysiek1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez Krzysiek1
Hmm spróbuje ale jesli mi sie nie uda to moze by mi ktos poxniej napisał krok po kroku jak to zrobić bo chce tylko skrypty na screenshot'a bo jak robie screenshot'a przez konsole to widac tylko pół ekranu.


wpisujesz w konsoli /bind f12 screenshot
a potem jak chcesz zrobic screena poporostu naciskasz f12

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2004 15:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krzysiek1
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

Dzięki ci za to, holerne skrypty kto to wymyślił nie można było tego jakoś łatwiej zrobić....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2004 22:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krzysiek1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krzysiek1 Znajdź więcej post'ów przez  Krzysiek1 Dodaj Krzysiek1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krzysiek1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

a ja tam lubie skrypty

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 01:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez LuZnY
a ja tam lubie skrypty

a ja nie wnikam - cos tam uzywam juz nie pamietam do czego - nie ruszam, nie dotykam i dalej udaje ze gram

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 07:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Werki
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Q3 jak zapisuje cfg to nie uwzglednia skryptow. Zeby tego uniknac kopiujeszz swoje cfg (q3config.cfg i zmieniasz nazwe jaka tam chcesz) tam dajesz skrypty itp. a potem w eye wpisujesz exec jakistam.cfg

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2004 22:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klakiers
r3surrection.net



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Tychy

krkr

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
Wiec wpisujesz sobie w konsoli ->>> \writeconfig xxx , i cfg ci sie zapisze do tego pliq ;p

lof binds :
/bind [klawish1] "exec moojcfg.cfg" // zapis cfg do .../Quake III/q3ut3/moojcfg.cfg //
/bind [klawish2] "writeconfig moojcfg.cfg" // wczytanie cfg z .../Quake III/q3ut3/moojcfg.cfg //

wersja delux :
/bind [klawish1] "exec moojcfg.cfg;ut_echo moojcfg ^7wczytany; play sound/misc/menu2.wav"
/bind [klawish2] "writeconfig moojcfg.cfg;ut_echo moojcfg ^7zapisany; play sound/misc/menu2.wav"

pfff : ]P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-02-2004 14:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Klakiers Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Klakiers Znajdź więcej post'ów przez  Klakiers Dodaj Klakiers do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Klakiers prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:43.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions