Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > sv_maxping 200
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Post sv_maxping 200

mam prosbe do adminow czy nie mozna byloby zrobic ograniczenia wysokosci pingu na serwerach do wartosci sensownej do ktorej jeszce gra ma jakikolwiek sens przy tym nie irytuje pozostalych graczy? mam na mysli maxping 200 na wszystkich public serwerach bo to co teraz sie dzieje to masakra typki graja sobie z pingami 600 i zadowoleni z siebie jakby nigdy nic graja se w najlepsze wqrwiajac innych i jeszce wyzywajacych jak sie im zwroci uwage.
wiem ze wiele osob mnie nie poprze glownie dlatego ze maja do dupy ping ale znam tez sporo osob co sa tego samego zdania co ja.
dzieki temu graloby sie jakos przyjemniej na naszych serwerach a nie tylko sie wgrwiac i albo sie meczyc w polsce z lage3rami albo isc grac zagranica tylko dlaczego to ja mam sie dostosowac jezeli to oni nie spelniaja krytewriow normalnej zdrwowej gry.
dobra tyle rozpisalem sie zdek a ale musialem to w koncu kiedys napisac mam nadzieje ze to cos zmieni na "lepsze".

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2003 22:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Problem polega na tym ze majac nawet maxymalnie obciazone lacze (stale 999) po wklepaniu kilku(-nastu) razy /reconnect , mozna spokojnie wejsc do gry.
Wiec niestety max ping 200 tu nic nie zmieni ;/

Tak czy inaczej pomysl jest oczywiscie dobry ale niewykonalny :>


NIewiem czy sie nie da tego rozwiazac przy pomocy pb ??? musze przejrzec faq :Q

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2003 22:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Post jednak

ale zawsze cos daje to jednak moze mu sie znudzi pomysli ze sie z takim pingiem niegra.
jak ja mam nieraz 150 czy 200 to ide ogladac tv czy na dwor czy cos i gram dopiero jak mi ping opadnie a jakbym mial nonstop ping np.300 to bym se darowal gry online bo wiem ze to bez sensu albo bymgral se z botami.

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2003 23:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

..

Jesli ktos chcialby zapytac mnie o zdanie to rzeklbym, ze jestem za takim rozwiazaniem, ale na szczescie nikt nie pyta, wiec nie zostane posadzony o brak tolerancji
A tak powaznie mowiac, to nie cierpie grac z warperami. Dobrze by bylo jakby sie ustawilo serwer czy dwa z takim zabezpieczeniem. Nie wiecej, bo warper tez czlowiek i grac gdzies musi. Zrobmy im getto

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2003 00:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

Re: sv_maxping 200

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
dobra tyle rozpisalem sie zdek a ale musialem to w koncu kiedys napisac mam nadzieje ze to cos zmieni na "lepsze".

juz to kiedys pisales przecie click jeno teraz spusciles z tonu jakby ;p
co do reszty to nie gram juz w urt na pubach w pl, wiec mnie to wali ;p

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2003 01:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

ojej nawet jakby bylo maxping 50 to z pingiem 999 albo 2000 wejde na server : ) mam nawet zbindowany klawisz reconnect ... moim skromnym zdaniem to tylko przeszkadza bo nawet jak mam maly ping to od czasu do czasu lubi sobie skoczyc na ulamek sekundy to gdy server jest full i czekam w kolejce to zamiast wywalac mi "Server is Full" to widze piekny napis "Server is for Low ping only" i juz sobie wszedlem na server : (

a ty skubany zamiast lapac sie za zciganie pingowcow to moze sprubuj zlapac jkiegos chitera co ?

wszedlem se na servera no i se gram chwilke z mysla ze zaraz ping sie poprawi a tu patrze o ho skubany wchodzi na serv , no to zaraz bedzie "opusc ten server , graj z botami !!" no i tak bylo , do tego jeszcze wolal kogos z rcon'em no i widze jakies texty z konsoli ale na szczescie ktos okazal sie byc dobrym rcon'owcem i zkonczylo si ena ostrzezeniach , ale po paru minutach i tak wyszedlem z servera ...

przypominam ze duzy ping plynnie skaczacy nie przeszkadza nikomu w grze jak tylko osobie majacej ten ping (lagometr ma lagodne górki) Takze osobom majacym maly ping np. ping 30 zdaza sie ze cos skoczy ,i co wtedy ? tez bede lecial po admina jak glupek zeby powiedizec ze cos warpi czasami ?

skubany widziales lagometr warpera ? (wątpie z tego co zauwarzylem)

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2003 10:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Post for lagers only

no mozna byloby zrobic taki serwer "for laggers and warpers only" i tam by grali tylko oni i nie mieli by sie kogo czepic bo kazdy laguje i gra jest wtedy zajebista bo kazdy skacze im tak jak lubia.
a ty brian masz lipa ping dlatego tak piszesz zreszta juz to zaznaczylem w rozpoczeciu tematu ze tylko takie osoby beda sie czepiac tyego pomyslu albo ci ktorych ganialem po serwerach wiec malo jakos mnie interesuje twoja wypowiedz ale popisac se mozesz.

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2003 13:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Post esports.pl

moze komus uda sie znalezc artykul na esports.pl dotyczacy pingu i jego granic do gry itd wszystko opisane , bo ja tego teraz nie moge znalezc na starym esports bylo.

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2003 13:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Post esports.pl

moze komus uda sie znalezc artykul na esports.pl dotyczacy pingu i jego granic do gry itd wszystko opisane , bo ja tego teraz nie moge znalezc na starym esports bylo.
to sobie ci co sa przeciw niech dokladnie przeczytaja , wyciagna wnioski i sie dostosuja.

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2003 13:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Re: for lagers only

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
no mozna byloby zrobic taki serwer "for laggers and warpers only" i tam by grali tylko oni i nie mieli by sie kogo czepic bo kazdy laguje i gra jest wtedy zajebista bo kazdy skacze im tak jak lubia.
a ty brian masz lipa ping dlatego tak piszesz zreszta juz to zaznaczylem w rozpoczeciu tematu ze tylko takie osoby beda sie czepiac tyego pomyslu albo ci ktorych ganialem po serwerach wiec malo jakos mnie interesuje twoja wypowiedz ale popisac se mozesz.



skubany powiedz mi jaki ty masz pomysl bo do konca nie rozumiem ?! server z ograniczeniem pingu do 100 ? i co ci to da jak kazdy bedzie mogl na niego wejsc ?! co ty chcesz zdzialac drugim takim samym topiciem ?! kickasz ludzi za wysoki ping jak jakis ****** szwab !!! jest garstka grajacych w urt a ty chcesz jescze to "odchudzic" Czepiasz sie byle gówna .

Wchodzac na server wiedzac ze mam wiekszy ping nie robie tego specjalnie zeby komus przeszkadzac , wchodze bo mysle ze zaraz sie poprawi ping albo kompletnie sie nudze i chcialbym pograc w urt . Tez czasami wkurwia jak ktos mi zlaguje i nie moge go trafic , co poradzisz , tak sie zachowuj q3 ... ja sie z tym pogodzilem ,a ty bedziesz musial bo nic z tym nie zrobisz.

ps. graj na niemeickich serverach tam wszyscy maja niskie pingi a lagerów ***********a z servera , cos w sam raz dla ciebie ...

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2003 15:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:12.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions