Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Brothers in Arms > Cricital Eror
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Picia
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Brzeg

Cricital Eror

Mam problem z BiA hlip mam juz grę ale nieche mi sie włonczyc jak próbuje włonczyć to wyskakuje mi coś takiego :
Cricital Error
Build: (null)

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1809 MHz [1145988055040.000000 0] with 255MB RAM
Video: NVIDIA GeForce2 MX 100/200 (6693)

General protection fault!

History: UGameEngine::Init <- InitEngine

Co robić to wina sprzętu ,sterowników czy czego ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 16:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Picia Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Picia Znajdź więcej post'ów przez  Picia Dodaj Picia do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Picia prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

wina pirackiej wersji...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 17:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Picia
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Brzeg

Koledze chodzi....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 19:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Picia Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Picia Znajdź więcej post'ów przez  Picia Dodaj Picia do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Picia prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ale to sa wlasnie "Zalety" posiadania piratow

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 20:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

masz za slaba grafe. gra obsluguje od gf3 ti500 w gore, naturalnie oprocz gf4mx. Niby mozna to obejsc 3d analyzerem ale ja nie wiem co i jak...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kacpereczek
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

To samo

Miałem identyczny problem. Mam ATI RADEONA, chyba 7xxx Series i wyskakiwało to samo. Ściągnełem ze stronki ati.com najnowsze sterowniki i poszło, ale i tak jest jeden błąd . Gierka się włącza, są filmiki i tam gdzie jest menu to jest czarne tło, ale muzyke słychać i słychać jak najeżdzam myszką na butony w menu, naciskam np. Enter pare razy i włącza się ładowanie misji, jest normalny obraz ładowania po czym jak pasek dochodzi do końca to ten obraz nie znika tylko to samo co z menu, słychać muze, dźwięki a obraz ten sam nie wiedzie czy da sie coś z tym zrobić, i prosze bez odpowiedzi w stylu "kup pan karte ", nudne to

ściągnełem 3D Analyzera v2.36b, nie wiecie może jak się go konfiguruje pod RADEONKA 7xxx series, jest tam tyle opcji że sam wole się za to nie brać, dzięki z góry ?!

Edytowane przez dnia 22-03-2005 o godz. 23:00

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 22:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rocket182
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: gromnik

LOL!!!!

Fajne forum wszyscy mu bardzo pomogliscie ze chlopak nie wie co robic i jest rosrzęsiony niestety nie kazdego stac na orginalną wersję BiA =] A wiec ja tez to mam..........ale i tak mi nikt nie pomoze bo od czego forum ? (KUP ORGINAŁA lol)-Super odpowiedzi!

__________________
r0ck3t

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2005 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rocket182 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rocket182 Znajdź więcej post'ów przez  rocket182 Dodaj rocket182 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rocket182 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

Re: LOL!!!!

1. ironia przywilejem inteligentnych...
2. przeciez napisalem, ze to wina sprzetu, wiec o co chodzi?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2005 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rocket182
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: gromnik

Sprzęt ??? ;]

intel pentium 4 2,4 512 ddr geforce fx 5500 (wina sprzętu) ?

__________________
r0ck3t

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2005 08:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rocket182 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rocket182 Znajdź więcej post'ów przez  rocket182 Dodaj rocket182 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rocket182 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kacpereczek
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

kup pan cegłe, LOL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2005 13:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rocket182
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: gromnik

Cóz za inteligencja....

Alez ty jestes inteligentny szkoda mi Cie.......

__________________
r0ck3t

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2005 18:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rocket182 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rocket182 Znajdź więcej post'ów przez  rocket182 Dodaj rocket182 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rocket182 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

Re: Cóz za inteligencja....

rocket182: zdaje mi sie, ze uzytkownik o nicku Picia, ktory zalozyl temat ma inny sprzet niz ty podales. Napisal go zreszta w 1-szym poscie. Na cholere wiec ty podajesz (zapewne) swoj sprzet?

edit: nie doczytalem. Tez masz taki problem. Zainstaluj, wiec jakies starsze stery nie najnowsze i powinno Ci pojsc. Uzytkownik Picia natomiast potrzebuje lepszej karty graficznej.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2005 19:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rocket182
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: gromnik

I nic.....

I dalej to samo i tak wkoło.....:/ Please HELP ME!!!

__________________
r0ck3t

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2005 21:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rocket182 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rocket182 Znajdź więcej post'ów przez  rocket182 Dodaj rocket182 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rocket182 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

Re: I nic.....

przeciez opisalem rozwiazanie tego problemu. Jesli i to nie zadzialalo to ja juz nie znam odpowiedzi a widze, ze i tak nikt tu nie zaglada, wiec proponuje close.

btw. tak na prawde to nic nie tracisz, bo gra jest tak slaba, ze imho sof1 polyka ja na sniadanie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2005 22:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Picia
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Brzeg

To raczej jest wina karty bo Bia Wymaga Pixel Shadera (a mam takie pytanie ile bia zajmuje na dysku po zainstalowaniu bo w wymaganiach pisze ze 4gb a mi zajmuje 3,5...)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-03-2005 11:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Picia Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Picia Znajdź więcej post'ów przez  Picia Dodaj Picia do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Picia prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

"jest napisane", a nie "pisze"

u mnie bia zajmuje 2,74gb

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-03-2005 11:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Picia
To raczej jest wina karty bo Bia Wymaga Pixel Shadera (a mam takie pytanie ile bia zajmuje na dysku po zainstalowaniu bo w wymaganiach pisze ze 4gb a mi zajmuje 3,5...)


dodali standartowy swap file windowsa? ogolnie miniumum 4gb by po instalacji bia jeszcze ci system chodzil

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-03-2005 12:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

ja tylko podalem ile wazy folder bia u mnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-03-2005 12:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Picia
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Brzeg

Ej zmieniel makrte na taką na jakiej BiA ponoć chodzi i dalej mi ten error wyskakuje niewecie dlaczego?

Build: (null)

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1809 MHz [1130386292736.000000 0] with 255MB RAM
Video: SAPPHIRE RADEON 9200 ATLANTIS (6512)

General protection fault!

History: UGameEngine::Init <- InitEngine

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2005 11:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Picia Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Picia Znajdź więcej post'ów przez  Picia Dodaj Picia do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Picia prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

Exclamation

WITAM!!!Oto sposób na zwalczenie tego CRITICAL ERROR ---> wchodzicie tam gdzie macie zainstalowane BIA np.EGry\Ubisoft\Gearbox Software\BrothersInArms i tam macie 12 folderów umnie tyle jest i jeden pliczek który właśnie trzeba otworzyć,uruchomi sie on w DOSie i czekajcie aż on zrobi swoje najlepiej odejść od kompa bo troche długo to trwa ---> jak już zrobi swoje to włanczacie BIA Umnie to zadziałało chociasz i tak nie grałem na tym kompie co to robiłem Pozdro dla wszystkich życze wytrwałości

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2005 20:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
..::MuChA::..
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Kołobrzeg

:lol: mają dvdrip'a i nie wiedzą że go trzeba rozpakować
ludzie jak nie macie pojęcia co robić z dvdripem i w ogóle z piratami to:
1. kupcie oryginała
2. wcale nie grajcie
3. pomyślcie sami bo ściągnąć/pożyczyć od kolegi to nie sztuka ale teraz trzeba wiedzieć co zrobić z kradzionym towarem żeby działał

__________________
Żeby mi się chciało, jak mi się nie chce...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2005 14:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ..::MuChA::.. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ..::MuChA::.. Znajdź więcej post'ów przez  ..::MuChA::.. Dodaj ..::MuChA::.. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ..::MuChA::.. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Picia
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Brzeg

Niemam dvdripa lolku.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2005 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Picia Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Picia Znajdź więcej post'ów przez  Picia Dodaj Picia do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Picia prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
miki
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Wrocław

czy podziala na

czy bia podziala na radeon 9600 series 512 ram 1,5 ghz?

__________________
miki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2005 19:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil miki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do miki Znajdź więcej post'ów przez  miki Dodaj miki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać miki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

Thumbs up

POWINNA DZIAŁAĆ

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2005 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Picia
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Brzeg

Będzie śmigać jak szalona mi na 256ram Radeon 9200 128 mb 128 bit i duronie 1800mhz chodzi plynnnie na rodzialce 1240...i na srednich detalach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2005 19:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Picia Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Picia Znajdź więcej post'ów przez  Picia Dodaj Picia do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Picia prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
miki
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Wrocław

Smile ok, jak na razie nie ma problemow

zeczywiscie chodzi, choc na max detalach otoczenia itp i rozdzialce 760-1240 troche si podcina(ale lekko).troszke sie cykalem jak wlaczalem, ale crack z plytki wszystkie criticale zalatwil.pozdro dla forumowiczow

__________________
miki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2005 07:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil miki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do miki Znajdź więcej post'ów przez  miki Dodaj miki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać miki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:28.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions