Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > rate 10000 co daje i cale zamiesznie
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
tom2525
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: LODZ

rate 10000 co daje i cale zamiesznie

rate 10000 -w konsoli komenda poprawia ping

Czesc temat rate 10000 komenda wpisan w konsoli poprawia
polaczenie pisalem juz o tej komendzie w innym temacie teraz to rozwine . rate to przepustowosc lub szybkosc laczeni sie gry z serverem
mozna to ustawic na dwa sposoby w opcjach pod
iconą
network setings

rate: opcje do wyboru lan cabel isdn modem itp .

kazdy server ma okreslona rate mozna to sprawdzic w liscie serverow przed wejsciem na server pod ikona properitis- wlasciwosci jesli server ma rate 10000 to takie tez powino byc ustawienie twojego rate
liga ma rate 6000 wiekszosc ludzi ma ustawione rate 2500 bo takie jest domyslne ustawienie i kiedy przestawiaj na rate wieksza od 2500 np na 10000 to ich ping napewno sie poprawi jesli maj dobre lacze dzieja sie tak dlatego gdyz dotychczasowe ustawienia blokowaly przepustowosc łacza
A teraz cos do Kuli i adminow ligi wywalacie ludzi z servera bo maj wysokie pingi ale niechce wam sie sprawdzic jaki maj rate sam bylem tego swiadkiem a wystarczy zebyscie tylko to sprawdzili i powiedzieli co ma zrobic aby miec lepszy ping troche wysiłku i dobrych checi nie zaszkodzi poza tym kiedy wszyscy maj jednakowe ustawienia rate server chodzi lepiej mniej lagow
to tyle .

__________________
<<<TOM>>>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 22:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tom2525 Znajdź więcej post'ów przez  tom2525 Dodaj tom2525 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tom2525 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

to nie nowość zeby zwiększyć rate ale do 10000 ja mam 8000 i jest cool.

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2003 08:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Po pierwsze: Wywalanie ludzi z serwów ligi z powodu laga jest rzadkością. Najcześciej sami rezygnują bo limit wywalania (stale utrzymującyc sie ping >300) jest na poziomie powyżej którego ciężko się gra. Jesli już gracze są wykopywani to z powodu "zawisu" - stałego 999.
Po drugie: wybrałeś złą osobę do dyskusji na temat ustawień serwera - proponuję nie czepiać się mojej skoromnej persony, a poszukać kontaktu z Ebolem lub Userem. O ile wiem to testowali rózne ustawienia rate na serwerze. Ale jak zwykle mogę się mylić, w końcu jestem tylko tępym sedzią.
Po trzecie: Rządając abyśmy wymuszali na graczach kolejną zmianę parametrów na jakich grają, chyab nie masz pojęcia co się dzieje na polskich serwerach. Po takim rządaniu zostałbyś zbluzgany, wyśmiany, olany, lub poproszony o wytłumaczenie pzrez osobę pisząca 60 tekstów na minute... chyba miałes już tego przedsmak. Prawdopodobieństwo tego ze zostaniesz wysłuchany jest niewielkie - ci którzy byli zainteresowani zmianą rate juz dawno to zrobili. Dodatkowo, zapewne zauważyłeś jak gacze odnoszą się do próśb adminów ... dokładnie tak jak ty odnosiłeś się do mojeje prośby o nie krzyczenie i nie spamowanie czata wielkimi tekstami co 2 sekundy ...

A co do pozostałych wczorajszych konfliktów na serwie. Nie mam nic przeciw usasom i bardzo nie lubię kiedy ktoś twierdzi ze mówiłem cos czego nie powiedziałem. Można wiedzieć co się mówi albo mówić co się wiem. Ja wiem co mówię, a koledzy widać musieli sobie pojechać po "wrednym adminie".
Jak już pisałem - jesli ktos narusza zasady raz , czy dwa to nie zamierzam go z tego powodu kopać - ta gra ma to do siebie ze powoduje emocje. Ale stałe naruszanie zasad i całkowite olewactwo w stosunku do przypomnien ze strony adminów będzie pietnowane. Serwery sa po to żeby się na nich bawić i grać, a nie po to aby wysłuchiwać obelg, bezpodstwanych oskarżeń, czy marnej klasy wulgaryzmów ...

Pozdrawiam

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2003 10:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
whitelion
...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: wawa

ja bym tylko dodał że znakomita większość ludzi ma 6000 a nie 2500 a co do tego co kulla pisze to absolutnie prawda ostatnio chciałem paru osobom pomóc i mówiłem żeby poprzestawiali na 6000 i większość miała mnie serdecznie... gdzieś . btw do czego, dokładnie, służy snaps... wie ktoś ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2003 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil whitelion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do whitelion Znajdź więcej post'ów przez  whitelion Dodaj whitelion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać whitelion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

To tak dla podsumowania - fragment regulaminu CB ... :
Client settings
Client settings during the match:
pmove: off
rate: min. 3000, max. 8000
cl_timenudge: min. -20, max. 20
snaps: min. 20, max. 40
cl_maxpackets: min. 30, max. 60
None of these settings may be changed during the match.

Czyli max rate tolerowane przez CB to 8000... mam nadzieję że nikogo nie zbanują za 10.000 ugadane przez Toma

Pozdrawiam

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2003 21:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:25.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions